Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A héten Carr nyerte a FedEX Air NFL Player of The Week címet! 😊
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
ha már Andy Benoit, szerinte ez a sack Carr hibája volt - már hogy Howard meg lett verve az egyértelmű, de szerinte Carr elkerülhette volna a sacket, ha fellép jobbra a zsebben. egyetértetek ezzel? számomra nem olyan egyértelmű ez

 twitter.com/RaidersAnalysis/status/793878697266642944
deyell
Fel és jobbra van benne igazság.

de így utólag minek ha csak nem azért hogy tanuljon belőle
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mi vagyunk az esélyesnek kikiáltva a Denver Broncos ellen. Az mindig rossz jel számomra, ha nem underdog-ként vagyunk kezelve. Mondjuk a hazai pálya előnye(?) és a javuló játékunk a defense oldalon valóban azt predesztinálná, hogy nem vagyunk esélytelenek. De azért csak a denveri brutálvédelem ellen játszunk és ahogy már korábban írtátok jó gameplannel meg lehet zavarni Carr-t. A def coordinátoruk meg elég nagy mágus, úgyhogy nem tudom ki az esélyesebb.

Ami a baj, hogy éjszaka lesz a meccs és így nem fogom tudni nézni. (Ez most nem tudom, hogy jó e vagy sem) De ha Amadeus sem nézi, akkor azért baj nem lehet. 😊
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amikor ennyire gyorsan megvernek egy OLt akkor sztem iszonyat nehez a QB helyzete. Ha szembol jon ugyan latja, erzi, de nem nagyon tud hova lepni, ha igy szelrol jon lenne hova lepni, de ha nem latja rogton a bajt vege. Itt is mivel downfieldet nezte sztem egyszeruen nem latta, h Howardot ennyire megvertek...

En azt gondolom, h ha ennyire gyorsan atmennek az OL emberen az az O sara es nem a QBe...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
ha már Andy Benoit, szerinte ez a sack Carr hibája volt - már hogy Howard meg lett verve az egyértelmű, de szerinte Carr elkerülhette volna a sacket, ha fellép jobbra a zsebben. egyetértetek ezzel? számomra nem olyan egyértelmű ez

 twitter.com/RaidersAnalysis/status/793878697266642944
deyell
Hát lett volna helye innen nézve fellépni, de nagyon jó ütemben kellett volna elindulnia és ha abban a pillanatban, amikor elindulhatott volna, nem érezte, hogy Howard-ot éppen megverik így nem indult el a megnyílt résen, innentől kezdve meg már késő volt.

Az van amiről beszéltem, hogy a másodperc tört része alatt kellene döntenie és utólag könnyű okosnak lenni. Ahhoz van szokva, hogy 2-3 mp-e van szétnézni és utána kezd el korrigálni, most nem volt meg a 2 mp sem, így sack lett. Ez inkább Howard hibája sztem, de benne van Carr is kicsit. A védő volt nagyon jó.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Slégen jobbra fel volt hely kétségtelenül. de ha jól nézem 2 mp alatt omlott össze a zseb...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ha már Andy Benoit, szerinte ez a sack Carr hibája volt - már hogy Howard meg lett verve az egyértelmű, de szerinte Carr elkerülhette volna a sacket, ha fellép jobbra a zsebben. egyetértetek ezzel? számomra nem olyan egyértelmű ez

 twitter.com/RaidersAnalysis/status/793878697266642944

choose life
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Hatalmas Andy Benoit fan vagyok, de most csak részben van igaza szvsz.
Az 1. play amit kiszedett az valóban Carré, nem volt elég türelmes, csak ha jól nézem az 1. képen az RT pont úgy áll, hogy semmit sem lát Cooperből DC, ezért vált célpontot. Utólag nyilván okosabb dolog lett volna pl. egy pump fake Crabtree felé, csak itt tényleg a mp tört része alatt kellett döntést hozni, a vakon elhajítomnál jobb döntés volt Murrayre váltani, de itt tényleg lehetett volna türelmesebb Carr és akk ez sima TD.
A 2. tipikusan olyan dolog amihez rutin kell. Musgrave a motionnel 2 kulcsot Carr kezébe: 1. Zóna következik nem emberfogás 2. Lett egy rohadt előnyös mismatch a slotban. A motionök segítségével történő védelem olvasás pre-snap tipik olyan dolog, amit fiatal QB-knál limtiáltan alkalmaznak, rutinra és tanulásra van szükség h pre-snap felismerje azt, hogy egyes védelmi reakciók a motionre mit eredményeznek offensive execution szempontjából (röviden: ki a tököm lesz a hot read/primary target az adott szituban, audible-lel át kell-e hívni a játékot futásra ill. passzra, ha külső futás akkor érdemes-e oldalt váltani, stb.).

Való igaz mind2 play Carr felelőssége, hogy nem lett belőle nagy gain, de ha visszanéznék h a jelenlegi elit QB-k mit műveltek harmadévesen, találnánk hasonló hibákat valszeg.
Mondjuk ez alátámasztja a tételmondatát, hogy Carr lehet elit QB, de még nem az. Ettől függetlenül, hogy azért jogtalan az, hogy MVP-esélyesként emlegetik, mert a filmroomban látszanak bizonyos hibái, ami az elit QB-kre nem jellemző, óriási baromság. Az MVP-választás ugyanis alapvetően a statsheetről és a hype-ról szól, nem a film studyról.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azzal én is egyetértek, hogy korai még azt hangoztatni, hogy MVP szintű irányítónk van, de azért ennyire leírni, hogy eddig szarul játszott, hát nem tudom.

Könnyű képek alapján ízekre szedni egy-egy játékot, hogy mit kellett volna tenni és hogyan lett volna tökéletes a play, de a meleg szobában senkitől sem zavartatba Andy koma könnyen dumál. Kint a pályán, amikor 1-2 mp van dönteni vagy különben jön egy 100 kg-os állat az arcodba és legalább négy-öt ember a véredet akarja meginni minden egyes play során, akkor azért becsúszhatnak rossz döntések, de végeredményben én nem mondanám azt hogy rossz irányító, hanem azt mondanám, hogy fejlődnie kell még bizonyos területein a játéknak, hogy tökéletes legyen.

Soha nem szerettem a szélsőségeket. Sem azt hogy MVP szinten irányít Carr, sem azt hogy 17-3-as TD-INT mutatóval gyakorlatilag choker-nek tartják...

Többször olvastam már Andy Benoit tweet-jeit. Ha én valakiről azt láttam hogy jól ment neki a játék, akkor ő biztos azt írta hogy annyira szar volt, hogy azt el se lehet képzelni. Igazi tenyérbemászó seggfej lehet ez a gyerek.

Amúgy meg 6 győzelemmel már szerintem olyan nagy bajban nem leszünk, mert azért az már nekünk jó szezonnak számít, ha többet nem győzünk egyet sem, úgyhogy szarjon be reggelre Andy! 😊
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
MMQB cikk (Andy Benoit) arról, hogy Carr a Bucs elleni meccset leszámítva nem játszott jól idén, és ha nem fejlődik akkor bajban leszünk az alapszakasz második felében.

 mmqb.si.com/mmqb/2016/11/02/nfl-derek-carr-oakland-raiders
deyell
Egyet lehet vele érteni. Talán a KC ellen volt, hogy látványosan - értsd, nekem is feltűnt - gyorsan váltott a checkdown célpontokra. Tampa ellen is volt, hogy Crabtree-t erőltette, miközben Cooper üresre játszotta magát és tényleg hullámzó a teljesítménye akár drive-ok között is.
Ennek ellenére én továbbra is védelem oldalára teszem a kérdőjelet a playoff tekintetében, de a konzisztensebb teljesítmény Carr-tól nem rontana az esélyeken.
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
MMQB cikk (Andy Benoit) arról, hogy Carr a Bucs elleni meccset leszámítva nem játszott jól idén, és ha nem fejlődik akkor bajban leszünk az alapszakasz második felében.

 mmqb.si.com/mmqb/2016/11/02/nfl-derek-carr-oakland-raiders

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Volt szerencsém látni a Denver-Falcons meccset.
2 kulcsa volt a Falcons győzelmének:
1. A lövészárokban felülkerekedtek a labda mind2 oldalán. Ez nektek annyiban lesz nehezebb, hogy egészséges Stephenson, aki azért jóval jobb RT, mint a helyettese. Az OL-etek kvalitásban van olyan jó, hogy ellenálljon a Broncos front7-nek, persze qrva magas színvonalú matchupokról beszélünk. Ware visszatérése nyilván plusz, de nem akkora szvsz, mert Ray és Barrett személyében kezdő kaliberű cserék vannak a rosteren.
2. Kurva sok fog múlni a Törpökön. RB-passzokból 7 elkapást 167 yardot és 1 TD-t jegyzett a Falcons. Phillips ugye ink m2m párti, viszont nincs igazán jó embere a futókra passzjátéknál. Futás ellen összességében vmivel gyengébb egyébként a Broncos védelme, de azért ott sem könnyű falat.

Ami veszély rátok nézve szvsz, hogy Phillips van akkora védelmi zseni, hogy összezavarja Carrt még akkor is ha Carr azért korához képest igen jól olvassa a védelmeket pre- és post-snap is.
empty taxi
Javítottam 😊

Köszi az infót.
Hát sztem a Mack-Irvin duó lényegesen erősebb, mint az Atlanta pass rush, szóval Stephenson ellenére kellene tudni erősen zavarni Siemian-t.
A Törpök szerepe valóban kulcs lehet, ezt el is felejtettem, pedig ahogy így írod beugrott a Falcons-Denver highlight, ahogy Freeman parádézik. A gond, h egyenlőre egyik törpe sem tűnik üzembiztosnak elkapás terén...
Phillips nem ma kezdte, gondolom a Chiefs-Raiders meccset szétvideózza és megpróbálja ugyan úgy megzavarni majd Carr-t, ahogy Sutton tette...meglássuk sikerül-e neki. Kulcs lehet sztem, h tud-e a Murray&Smurfs egység konzisztensen futni, mert az nagyban könnyítené Carr helyzetét...
Rolni
És qrva sok múlik a bírókon
Most nézem 3x a TB meccset azért a zászlók fele baromira véleményes de 1/3 konkrétan kamu szerencse hogy Carr bírta ellensúlyozni ez Denver ellen nehéz lenne. Remélem nem ilyen látássérültek lesznek mert akkor szarban leszünk.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Még egy jó cikk, ahol 2 helyen is velünk foglalkoznak, lentebb a részletesebb:
 mmqb.si.com/mmqb/2016/10/31/oakland-raiders-overtime-nfl-week-8-peter-king
Ez a rész azért fontos lehet hétvégén:
Oakland hasn’t beaten a team that currently has a winning record, and its two losses—to Atlanta and Kansas City—were against winners.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Remek cikk:
 mmqb.si.com/mmqb/2016/11/02/nfl-derek-carr-oakland-raiders

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Volt szerencsém látni a Denver-Falcons meccset.
2 kulcsa volt a Falcons győzelmének:
1. A lövészárokban felülkerekedtek a labda mind2 oldalán. Ez nektek annyiban lesz nehezebb, hogy egészséges Stephenson, aki azért jóval jobb RT, mint a helyettese. Az OL-etek kvalitásban van olyan jó, hogy ellenálljon a Broncos front7-nek, persze qrva magas színvonalú matchupokról beszélünk. Ware visszatérése nyilván plusz, de nem akkora szvsz, mert Ray és Barrett személyében kezdő kaliberű cserék vannak a rosteren.
2. Kurva sok fog múlni a Törpökön. RB-passzokból 7 elkapást 167 yardot és 1 TD-t jegyzett a Falcons. Phillips ugye ink m2m párti, viszont nincs igazán jó embere a futókra passzjátéknál. Futás ellen összességében vmivel gyengébb egyébként a Broncos védelme, de azért ott sem könnyű falat.

Ami veszély rátok nézve szvsz, hogy Phillips van akkora védelmi zseni, hogy összezavarja Carrt még akkor is ha Carr azért korához képest igen jól olvassa a védelmeket pre- és post-snap is.
empty taxi
Javítottam 😊

Köszi az infót.
Hát sztem a Mack-Irvin duó lényegesen erősebb, mint az Atlanta pass rush, szóval Stephenson ellenére kellene tudni erősen zavarni Siemian-t.
A Törpök szerepe valóban kulcs lehet, ezt el is felejtettem, pedig ahogy így írod beugrott a Falcons-Denver highlight, ahogy Freeman parádézik. A gond, h egyenlőre egyik törpe sem tűnik üzembiztosnak elkapás terén...
Phillips nem ma kezdte, gondolom a Chiefs-Raiders meccset szétvideózza és megpróbálja ugyan úgy megzavarni majd Carr-t, ahogy Sutton tette...meglássuk sikerül-e neki. Kulcs lehet sztem, h tud-e a Murray&Smurfs egység konzisztensen futni, mert az nagyban könnyítené Carr helyzetét...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Volt szerencsém látni a Broncos-Falcons meccset.
2 kulcsa volt a Falcons győzelmének:
1. A lövészárokban felülkerekedtek a labda mind2 oldalán. Ez nektek annyiban lesz nehezebb, hogy egészséges Stephenson, aki azért jóval jobb RT, mint a helyettese. Az OL-etek kvalitásban van olyan jó, hogy ellenálljon a Broncos front7-nek, persze qrva magas színvonalú matchupokról beszélünk. Ware visszatérése nyilván plusz, de nem akkora szvsz, mert Ray és Barrett személyében kezdő kaliberű cserék vannak a rosteren.
2. Kurva sok fog múlni a Törpökön. RB-passzokból 7 elkapást 167 yardot és 1 TD-t jegyzett a Falcons. Phillips ugye ink m2m párti, viszont nincs igazán jó embere a futókra passzjátéknál. Futás ellen összességében vmivel gyengébb egyébként a Broncos védelme, de azért ott sem könnyű falat.

Ami veszély rátok nézve szvsz, hogy Phillips van akkora védelmi zseni, hogy összezavarja Carrt még akkor is ha Carr azért korához képest igen jól olvassa a védelmeket pre- és post-snap is.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
az a cink, hogy jelnleg az RT posztunk a leggyengebb es Miller pedig mismatch meg a jobb RT-nek is.
A jo, hogy az o faluk is szar es van egy Mack-unk
Pari
Szerintem nem az RT a leggyengébb poszt a falban, hanem sajnos az RG. Valamiért Gabe-nek nem jött össze ez a váltás a két oldal között. Howard szerintem egész jól tolja, ha pedig Watson egészséges lesz és megint ki tudja szorítani Howardot, akkor még jobb lesz a fal jobb széle. Aztán ha Jackson javul, akkor talán a futás is el tud majd indulni...

Egyébként Von Miller mindenkinek bajt okoz, úgy ahogy írod, tehát így is úgy is nehéz lesz ellene.
Bruce
Gabe Jackson amúgy sztem szépen szokik bele a jobb oldalba. Holding-okkal van gondja, de gondolom részben ez is a váltás miatt van. Jó lenne, ha szezon 2. felében összerakná a dolgokat.

Miller egy állat és Ware is visszatért, rohadt veszélyes duo és belül meg ott van Wolfe. Gyors passzok kellenek, illetve erős futójáték.

Jó meccs lehet ebből!
Mi offensünk (YPG alapján) 5. legjobb, míg a Denver D (YPG) a 3. legjobb. Jó csata lesz ez elvileg a liga egyik legjobb támadó és a liga egyik legjobb védekező egysége között.

A másik oldalról nézve a liga 27. offensét próbálja majd a liga 31. védelme megfogni. Így YPG alapján elég hasonló a különbség az O VS D párharcokban, bár persze azt is lehet mondani, h a Denver D jobb, mint a mi O-nk és a Denver O pedig jobb mint a mi D-nk.

Képet azért kicsit árnyalja, h CJ Anderson kidőlt, amivel a SD ellen gyakorlatilag megszűnt a rush attack, ami az addigi meccseken javította az O képét inkább. Ha a futást mi is meg tudjuk ölni és Siemian kezébe tesszük a meccset jók lehetnek az esélyeink. Persze csak akkor, ha az Offense-t nem tudják KC szinten levenni a Denver védői.

Ami azért biztos, hogy az utóbbi két meccsen javuló védelmünk az eddigi egyik leggyengébb ellenfelével kerül majd szembe hazai pályán, remélhetőleg tomboló közönség előtt. Jó lenne ezt kihasználni!

Az offensenek fel van adva a feladat, mert az Atlanta ligaelső Offense tudott eddig 23 pontot feltenni nekik, mindenki más ennél kevesebbet termelt. Másik oldalon az van, h mi pedig 2 meccset leszámítva (TENN, KC) mindig min. 28 pontot tettünk táblára. Baromi érdekes csata lesz.

Remek WR-CB match upokat tartogat a meccs, durva OT-EDGE harcokkal megfűszereve.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Dennis Hof - nevadai bordélyház tulaj is beszállt a licit háborúba:
Ha a Raiders Vegas-ba megy, akkor a fiúk 50% kedvezményt kapnak a - khm - szolgáltatások áraiból😊


Reméljük ettől a szolgáltatás színvonala nem esik😛

Szerkesztette: Pari
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nem kell parázni. Megfogjuk a Denvert srácok!😊
Ha ez a meccs után is olyan labilis lesz a játékunk mint a Chifes ellen - mikor már az elején megtört a csapat, illetve most a Tampa ellen ahonnan a szarból kukáztuk magunkat (első félidő 3 pont) vissza és nem engedték a srácok, hogy a sok bünti agyonvágja őket - és simán kikapunk akkor nincs miről beszélni.

De idáig valahogy azért az a jellemző, hogy amikor nagyon kell összerakják magukat fejben.
Ha nem lesz sima meccs és megszorongatjuk a bajnokot Én már elégedett leszek. De ha már szoros a meccs akkor viszont meg kell nyerni, ehhez az egyhez értünk idén. Máshoz nagyon nem! XD

Szerintem van fejlődés a játékban csak lassú sajnos. Ha nem engednek a lendületből és bejutnak a rájátszásra akkor a PO-ra összeállhat itt minden. 6-2 fiúk ezt ne feledjük. 6-2! VEZETJÜK A CSOPORTOT! Én már ennek is nagyon örülök! Próbálom megszokni de nem megy. 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
az a cink, hogy jelnleg az RT posztunk a leggyengebb es Miller pedig mismatch meg a jobb RT-nek is.
A jo, hogy az o faluk is szar es van egy Mack-unk
Pari
Szerintem nem az RT a leggyengébb poszt a falban, hanem sajnos az RG. Valamiért Gabe-nek nem jött össze ez a váltás a két oldal között. Howard szerintem egész jól tolja, ha pedig Watson egészséges lesz és megint ki tudja szorítani Howardot, akkor még jobb lesz a fal jobb széle. Aztán ha Jackson javul, akkor talán a futás is el tud majd indulni...

Egyébként Von Miller mindenkinek bajt okoz, úgy ahogy írod, tehát így is úgy is nehéz lesz ellene.
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
az a cink, hogy jelnleg az RT posztunk a leggyengebb es Miller pedig mismatch meg a jobb RT-nek is.
A jo, hogy az o faluk is szar es van egy Mack-unk
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 twitter.com/RapSheet/status/793227005907111936
deyell
Jó hír valóban!
A Texans ellen akkor jó eséllyel visszatérhet és ugye elvileg Edwards is akkorra várható.

Denver ellen otthon remek volna egy W, de ha jó meccsen kikapunk sem dől össze a ház...
Az elmúlt 2 meccsen látott védelmünk elvben jó lehet a Denver O ellen és bár brutál az a védelem én lassan senki ellen nem féltem Carr-t...jó meccsnek ígérkezik!
Rolni
Az en eloerzetem, hogy
1, a mult heten rankb@szott rekord mennyisegu penalty csak foproba volt a Szamarak ellen
2, a gusztustalan GMjuk, vagy edzojuk altal Carr-a tett bounty miatt utazni fognak ra a parasztok. Szandekos fejre, terdre meno late hit ek tomeget varom, aminek a toredeket sem fogjak befujni Goodell sameszai, de rank vagy 30 zaszlot dobnak majd.
Pari
Nem olvastál kicsit sok összeesküvés elméletet mostanában 😊 ?
Rolni
Nem, ez az igazsag, a gyikemeberek üzenték meg Patakyval😊
De tisztan latsik,hogy Goodell a broncosbol es Elwaybol akarja megcsinalni a kovetkezo patriotsot, minden kritikus meccsen/helyzetben az o javukra hibaznak, emelett Kubiak/Philips ota ugy "harap" a vedelem, mintha penzt kapnanak egy egy serulesert.
Pari
Ne hallgass mindig a gyíkemberekre, Patay-ra meg főleg ne 😊

Viccet félretéve nem láttam annyi Broncos meccset, h komolyan állást foglaljak, de a mai világban, amikor ennyien nézik, elemzik a meccseket nehezen tudnék elképzelni egy ilyen közös, titkos összefogást bármelyik csapat segítésére. Meg igazából nem is tudom mi lenne ebben jó bárkinek, Goodellnek is a balhé mentes élvezetes foci hozza a legtöbbet a konyhára sztem...

Az biztos, h a bírókra van egy egy csapat, HC vagy QB megítélése hatással, de ilyen meccs előtt összegyűlünk és leegyeztetjük, h ma segítjük az egyik gárdát vagy a másikat dolgokban én nem hiszek.

Arra sincs statom vagy infóm, h a Denver D esetleg több sérülést okozna, mint más vagy többet mint ők korábban...ha van ilyen az már érdekes lehetne, de szerintem csak egy aggresszív sémáról és remek, aggresszív játékosokról van szó...mieink is jobban tennék, ha a bünti gyűjtés helyett gyors és jó focit játszanának folyamatosan...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
 twitter.com/RapSheet/status/793227005907111936
deyell
Jó hír valóban!
A Texans ellen akkor jó eséllyel visszatérhet és ugye elvileg Edwards is akkorra várható.

Denver ellen otthon remek volna egy W, de ha jó meccsen kikapunk sem dől össze a ház...
Az elmúlt 2 meccsen látott védelmünk elvben jó lehet a Denver O ellen és bár brutál az a védelem én lassan senki ellen nem féltem Carr-t...jó meccsnek ígérkezik!
Rolni
Az en eloerzetem, hogy
1, a mult heten rankb@szott rekord mennyisegu penalty csak foproba volt a Szamarak ellen
2, a gusztustalan GMjuk, vagy edzojuk altal Carr-a tett bounty miatt utazni fognak ra a parasztok. Szandekos fejre, terdre meno late hit ek tomeget varom, aminek a toredeket sem fogjak befujni Goodell sameszai, de rank vagy 30 zaszlot dobnak majd.
Pari
Nem olvastál kicsit sok összeesküvés elméletet mostanában 😊 ?
Rolni
Nem, ez az igazsag, a gyikemeberek üzenték meg Patakyval😊
De tisztan latsik,hogy Goodell a broncosbol es Elwaybol akarja megcsinalni a kovetkezo patriotsot, minden kritikus meccsen/helyzetben az o javukra hibaznak, emelett Kubiak/Philips ota ugy "harap" a vedelem, mintha penzt kapnanak egy egy serulesert.

Szerkesztette: Pari
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 twitter.com/RapSheet/status/793227005907111936
deyell
Jó hír valóban!
A Texans ellen akkor jó eséllyel visszatérhet és ugye elvileg Edwards is akkorra várható.

Denver ellen otthon remek volna egy W, de ha jó meccsen kikapunk sem dől össze a ház...
Az elmúlt 2 meccsen látott védelmünk elvben jó lehet a Denver O ellen és bár brutál az a védelem én lassan senki ellen nem féltem Carr-t...jó meccsnek ígérkezik!
Rolni
Az en eloerzetem, hogy
1, a mult heten rankb@szott rekord mennyisegu penalty csak foproba volt a Szamarak ellen
2, a gusztustalan GMjuk, vagy edzojuk altal Carr-a tett bounty miatt utazni fognak ra a parasztok. Szandekos fejre, terdre meno late hit ek tomeget varom, aminek a toredeket sem fogjak befujni Goodell sameszai, de rank vagy 30 zaszlot dobnak majd.
Pari
Nem olvastál kicsit sok összeesküvés elméletet mostanában 😊 ?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 twitter.com/blackhanside/status/793541708193464320

choose life