Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Watson amúgy játszott, legalább egy snap-nél fent volt a pályán, még ki is emelték a közvetítésben.
bmg
10 snapet volt a pályán

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Watson amúgy játszott, legalább egy snap-nél fent volt a pályán, még ki is emelték a közvetítésben.
bmg
bejött egyszer Howard helyére, mikor Miller szétégette, illetve mikor Penn egy playre lement, mert ápolták a pályán, akkor jött fel LTbe. Sztem ennyi volt...elvileg még nem 100%-os

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Watson amúgy játszott, legalább egy snap-nél fent volt a pályán, még ki is emelték a közvetítésben.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
2. negyed közepéig néztem, még időben elmentem a Denver TD után aludni, hogy ne kapjunk többet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Én nem bírtam fennmaradni, de majd du. bepótolom.
Reggel izgultam, mert előbb a főrumra akartam ránézni, hogy a topik új üzeneteinek számából következtessek, hogy nyertünk-e. Erre nem volt egy darab se f9 körül, na mondom akkor ezt buktuk, de mégse, na szép ez a reggel. Különösen, hogy pár hete a Szamarak topikjába olvastam egy hsz-t miszerint milyen tiszteletlenség már a Broncosal szemben, hogy preseasonbe egy pár szakértő a Denver elé jósolta a kutyaütő Raiderst.
Akkor úriember voltam és nem írtam rá semmit, ma a győzteseknek járó felülemelkedésem miatt, nem megyek csak át trollkodni.
Az, hogy meg 30 pontot karcoltunk fel a ligaelit D-nek, az külön szép. Este még úgy gondoltam, hogy a gameplan hasonló lesz, mint amit a Falcons csinált (másolva a pats rövid és sok RB passzos játékát), de nem, szép volt ez Musgrave-től, és hál isten Norton is összekapta magát!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
7-2!! Első hely a csoportban 9 meccs után! WOW!

Erre komoly összeget azért nem mertem volna tenni szezon előtt, de a KC elleni zakó után meg pláne nem.

Fejben szépen egyben van a gárda, erős a csapategység és küzdenek keményen végig. Ezt mindenképpen JDR és a stáb javára (is) fel kell írni.

Remek volt a game plan mindkét oldalon és nem volt leolvadás vagy outcoaching a félidő után sem. Szép edzői munka volt a hajnali, jó play callinggal.

A támadó oldalon remekül felmérték Musgrave-ék, hogy mit kell tenni a Denver ligaelit védelme ellen a sikerhez. Igen hiányzott a 2 CB, köztük Talib aki a liga egyik legjobbja, akikkel biztosan kicsit más lett volna a meccs, de a game plan akkor is ez lett volna, ha Ő(k) játszanak és szerintem akkor is nyertünk volna ezúttal. A run D nem lett volna jobb a két CB-től...De ez végülis nem is fontos. Azokkal kell kiállni minden héten akik rendelkezésre állnak és ez a Denver D így is erős és veszélyes brigád volt. Nagyon bejött ez a 6OL-es power felállás és power futás. A run D volt ugye eddig is a Denver gondja és ezt kegyetlenül kihasználtuk. Murray karrierjének egyik legjobb meccsén van túl sztem, nagyon keményen, jól futott...még a végén lobbyzni fogok az újra igazolásáért év végén, ha így folytatja. Richard remek change of pace emberke és Washington is rendben van, bár ma neki nem volt nagy meccse. Komoly futó egység ez Olalwale-vel kiegészülve, aki megint osztogatott key blockokat.
Amit Penn, KO és Hudson művelt run blockban az viszont vmi brutál volt. Folyamatosan volt nyomás a LOS-ról, néha akkora lyukakat nyitottak, h öröm volt nézni. Howard-nak is volt egy parádés pull blockja és Gabe is odatette magát. Ilyen OL és ilyen ihletett RB egység mellett Carr-nak csak managelnie kellett a meccset, ami azért nem könnyű ez a pass D ellen, de 1-2 rossz megoldás ellenére megoldotta a feladatot és azért főleg Cooperrel megmutatták, hogy működik a kapcsolat jó D ellen is.
Ami még feltűnt, hogy Walford egyre jobban blokkol sztem, volt egy szép magabiztos elkapása is ami megmaradt bennem. Kellene, hogy fejlődjön folyamatosan.
Idén senki se tett fel ennyi pontot a Broncos ellen még a táblára, szóval erre joggal lehet büszke az egység.

Ez a tweet, stat azt hiszem mindent elmond az OL és a run game dominanciájáról:
Evert Geerlings ‏@E_Geerlings 1h1 hour ago San Francisco, CA
Against Denver, @RAIDERS dominated w/ ball control. Their 41:28 time of possession was most by any team in any non-OT @NFL game this season.


A védelem is baromira megcsinálta amit itt többen mondtunk, láttunk meg persze a beatwriterek is írtak. Meg kell fogni a futást és utána a lehető legnagyobb nyomás alá kell helyezni Siemiant. Ez megtörtént, mert a run D baromira megjött a meccsre már az elején és maradt is végig. Booker 2,2-es átlaggal futott összesen 22yardért és bár Siemian vezetett egy szép drive-ot és volt pár jó megoldása azon kívül is összességében nem tudta vinni a csapatot a hátán. Mack&Co végig ott lihegett a nyakában és a secondary is szépen helyt állt Sean Smith hiányában. Mack lassan indult be, de utána megérkezett ám 😊 2sack, 1 tackle for loss, egy PD, egy QB hit, egy forced fumble és egy fumble recovery. Erre azért lehet azt mondani, hogy lényegi hatással volt a meccsre azt hiszem 😀
Őt kevésbé tudta kikapcsolni a Denveri OL, mint a mienk Millert és szerencsére Irvin és Latham személyében volt segítsége elöl. Riley megint jól dolgozott, lassan lehet nem MLB-t, hanem WLB-t kell keresnünk "csak". M.Smith továbbra is gyenge, sztem tegnap Ő volt talán a leggyengébb láncszem, megint volt róla TE catch is. Én szívesen látnám Cory James-t a helyén többet. Carrie az elején szopó rolleren volt, de aztán összekapta magát, illetve segített neki is a nagyobb pass rush. Hayden a szélen nem lesz már sose jó CB, de slotban van benne fantázia, kíváncsi leszek marad-e jövőre is nálunk. Nelson és Karl is jók voltak ma, kezd a back end megszilárdulni.
Thomas és Sanders is hozott 5 elkapást, de csak 50-50 yard környékét tudtak belőle termelni. Ha nincs az a komikus 69 yardos Bibbs TD, akkor a pass D stat is elég domináns lett volna.

Az utóbbi 3 hétben amit a védelem, Mack és Norton csinál az azért férfi munka. Nagyon sokat kutyáztuk Norton-t, de most úgy fest, hogy mégsem akkora láma és Helmut-nak volt komoly igazsága abban, amikor türelemre intett minket.


ST egység is rendben volt összességében. Cover egység tette a dolgát nagyon szépen, Richard továbbra is veszélyes returnben is és hát King nagyot játszott megint. Volt két 20on belül puntja, de nem kicsit belül 😊, sztem mindkét alkalommal 2 yardról jöhetett a Broncos, bár a második alaklommal Holmes vonalra lépett, szóval az touchback lett volna, de szerencsénk volt. Jano remélem kipiheni magát kicsit a bye alatt, mert fontos lenne, h üzembiztos rúgónk legyen, mert kutya kemény meccsek várnak ránk a bye után.


Jókor jön ez a bye sztem. 3 meccses winning streak, div első hely és fontos sérültek, hiányzók térhetnek vissza 2 hét alatt jó esetben. Sean Smith szinte biztosan kész lesz, remélhetőleg Menelik Watson is, bár Howard összességében nem rossz azért és ott van Edwards és Smith is. Edwards kapcsán jó lenne edzésmunkáról olvasni és ha Texans ellen nem is, de Carolina ellen remélhetőleg ott lesz már a line up-ban. Aldon Smith kapcsán Goodell-nek kellene döntenie (pozitívan) és a twitteren látható képek alapján jó eséllyel rögtön bevethető állapotban lesz. Mack és Irvin mögé (Calhoun mellé) rotációba rögtön tudna sztem hasznosan játszani, mégha csak limitáltan is.

Megérdemlik a srácok a pihit, de fontos, hogy ne szálljanak el, ne bízzák el magukat ez a győzelem után. Mondjuk ismerve Carr, Mack vagy Cooper mentalitását nem hiszem, hogy ettől komolyan kell tartani.

Kis PFF:
Top offensive grades:
RB Latavius Murray, 86.3
OG Denver Kirkland, 79.7
OG Kelechi Osemele, 79.6
WR Amari Cooper, 76.9
C Rodney Hudson, 76.3

Top defensive grades:
ED Khalil Mack, 98.3
ED Bruce Irvin, 86.6
DI Darius Latham, 82.9
S Reggie Nelson, 82.7
S Karl Joseph, 77.8


Just Win, Baby!!!

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nagyon fontos győzelmet arattunk ma. Csoportelsőként mehetünk bye weekre. Nagyon remélem a sérültjeink a plusz egy hét alatt sokat fognak javulni és mindenki hadra fogható lesz a Texans ellen.
Egyébként nem volt baj Howarddal a meccsen, egy sack-et kaptunk róla és kész, az meg bárkivel előfordul Miller ellen. Nagyon örültem, hogy végre a futójáték is ment és tudtuk pörgetni az órát.

A védelem is kezd egyre pofásabb lenni, bár voltak még borzalmas hibák, de a szerencse is velünk volt. Mack kezdi felvenni a ritmust, két sack-et jegyzett és FF-je is volt, a futás ellen is odaért sokszor. Egy brutál MLB-vel ez a védelem nagyon jól nézne ki.

A héten az lesz a fontos infó, hogy Mario elkezd e edzeni már végre és hogy Aldont engedik e játszani.
Bruce
Riley sokat dobott a védelmen.

Ugyan még csak pletyka de több helyről is hallottam hogy dolgozunk Carr új hosszútávú szerződésén
Cubehead
Remélem is, legnagyobb prioritás jelenleg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Azért lényegesen könnyebb, ha van rendes futójáték.
Végig magabiztosan játszott a csapat, azért a Bibbs TD-ért kár a végén, de megvan a hetedik győzelem!

Szerkesztette: bmg
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Ugyan még csak pletyka de több helyről is hallottam hogy dolgozunk Carr új hosszútávú szerződésén



több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nagyon fontos győzelmet arattunk ma. Csoportelsőként mehetünk bye weekre. Nagyon remélem a sérültjeink a plusz egy hét alatt sokat fognak javulni és mindenki hadra fogható lesz a Texans ellen.
Egyébként nem volt baj Howarddal a meccsen, egy sack-et kaptunk róla és kész, az meg bárkivel előfordul Miller ellen. Nagyon örültem, hogy végre a futójáték is ment és tudtuk pörgetni az órát.

A védelem is kezd egyre pofásabb lenni, bár voltak még borzalmas hibák, de a szerencse is velünk volt. Mack kezdi felvenni a ritmust, két sack-et jegyzett és FF-je is volt, a futás ellen is odaért sokszor. Egy brutál MLB-vel ez a védelem nagyon jól nézne ki.

A héten az lesz a fontos infó, hogy Mario elkezd e edzeni már végre és hogy Aldont engedik e játszani.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Basszus most nézem, hogy 2.30-kor kezdünk 😂 érdekes lesz a holnapi munkavégzés 😉 mondjuk ha nyerünk lehet dolgozni sem fogok. 😀
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Talib mellett Kayvon Webster se lesz a Denver secondary-ban bevethető.
Fontos lehet ez a végelszámolásnál. Roby és Harris így is remek páros és Doss is jó CB, de a depth így már necces. 3 CB lesz elvileg összesen aktív, ami spread felállások esetén okozhat gondot nekik.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Talib nem fog játszani ellenünk
Bruce
Sean Smith viszont questionable statuszt kapott!
Rolni
Sajnos Cooper is, csak nála ez negatív irány... valami van a hátával...
Bruce
JDR csak nevetett Tafur kerdesen es mondta, h Coop jatszani fog. Lehet csak pihit kapott a nagy meccs utan

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Sean Smith készen áll a Broncosra.

 twitter.com/BairCSN/status/794650135506526208

choose life
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Carr a Castrol EDGE Clutch Performer of the Week díjat is bezsebelte. Idén egyébként már harmadszor nyeri meg a díjat, az első és a negyedik hét után! 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Talib nem fog játszani ellenünk
Bruce
Sean Smith viszont questionable statuszt kapott!
Rolni
Sajnos Cooper is, csak nála ez negatív irány... valami van a hátával...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Talib nem fog játszani ellenünk
Bruce
Sean Smith viszont questionable statuszt kapott!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Talib nem fog játszani ellenünk
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hogy lehetne megfogni a Denvert?
 cover32.com/2016/11/04/raiders-can-beat-broncos-defense/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A 12 emberes D felállásunk lehetséges oka:
 www.silverandblackpride.com/2016/11/3/13506334/making-sense-of-raiders-12-men-on-the-field-penalties

Karl Joseph vagy esetleg DJ Hayden maradt fenn extrában...reméljük többet ilyen hiba nem csúszik be...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Edwards ugye az IR-re tétel után legkorábban 6 héttel kezdhetne edzeni (ez már megvan, elkezdhetett volna edzeni), viszont ahogy elkezd edzeni 2 héten belül aktiválni vagy végleg IR-re kell helyezni. Gondolom azért nem kapkodnak az edzés megkezdésével, nehogy kevés legyen a 2 hét. Én eddig azt gondoltam, hogy a Texans elleni meccs lehet a visszatérése. Ha a Denver meccs után kezd edzeni a bye week alatt még mindig lehet ez reális cél. Ha esetleg a Houston meccs előtti héten sem kezdett még el edzeni, akkor kell sztem aggódni. Mondjuk, ha PO-ban gondolokodik a csapat, akkor nem érdemes siettetni, inkább legyen 100%-os.

Aldon Smith kapcsán nagy a csend, nem tudom Goodell mikor dönt az ügyében, az is lehet csak a megadott dátum vagyis november 17 közvetlen környékén. Nála az lesz a rohadt nagy kérdés, ha zöld lámpát is kap RG-től, hogy milyen állapotban van. Reméljük kondiban és erőnlétben rendben van és hamar rotációs elemként bevethető lesz.
szerk.: Janie McCauley ‏@JanieMcCAP 2h2 hours ago
Raiders LB Aldon Smith in great spirits, smiling courtside Warriors. Says "I'll be back in 2 weeks." Reinstatement by NFL? "Hopefully soon."


Edwards sztem is fontosabb lenne, de siettetni nem lehet...a Denver és a Texans OL is elvileg zavarba hozható nélküle is, ezeken a meccseken talán nem annyira égető a hiánya...Texans ellen legalább McGee fontos lenne azért run D miatt

Ez a Denver meccs szerintem a mi OL-unk és a Denver pass rush harcán fog múlni leginkább. Ha Musgrave és Tice tudják limitálni Millerék hatását a meccsre akár jók is lehetünk.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem tetszik, hogy Mario Edward Jr nem edz egy ideje együtt a többiekkel. Ez nekem azt vetíti előre, hogy idén őt nem fogjuk látni. Semmi hír nem jön róla csak annyi, hogy nem edz...

Arról sem jött hír, hogy újra aktiválták volna, pedig már meglett volna a lehetősége a csapatnak. Sajnos ez elég rossz hír.

Aldon Smith-nek viszont lejár a az éves eltiltása november 17-én, így akár már november 21-én játszhat a Texans ellen. Mondjuk kérdés, hogy hogyan töltötte az eltiltását és hogy mennyire van formában, de ha csak 15 play-t is tud vállalni meccsenként és ez alatt szusszanhat Irvin és Mack, akkor az már nekünk jó.

Csak úgy gondolom Edwards fontosabb lenne, jelen helyzetben, hogy McGee sincs.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
jó lenne, ha Watson hadra fogható lenne vasárnap, mert ha Howard kezd megint, akkor Carrt megpusztítják majd.
deyell
 twitter.com/VicTafur/status/794288401662906368
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A Broncos-nál Talib nyűglődik valami hátsérüléssel és nem is biztos, hogy pályára lép ellenünk, de ez majd csak meccsnapon dől el.

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jönnek a hírek a mai edzésről:

 twitter.com/BairCSN/status/794280732633931776

 twitter.com/BairCSN/status/794281624993087488

 twitter.com/BairCSN/status/794282303157481472