Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Üdv Volford! Amadeusra ne haragudj, az a baja, hogy hetek óta nem nézheti élőben a meccseket különben kikapunk! Csórikám mindig felvételről kell, hogy megnézze a meccseket. Borzasztó lehet neki. 😀
Örülünk neked amm az a baj, hogy itt hogy is mondjam... A Pats-t (meg a Steelers-t) nemhogy nem szeretjük hanem utáljuk mint a sz@rt! 😀 😀 Ne haragudj ránk de ez van. Azért örülünk, hogy itt vagy. 😉
TST
Hát jó nagy szopás, mit ne mondjak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjál már egy csapatot akit nem utálunk?
(ClvB hagyjuk) jó a SSwkst nem ha Reece odamegy, de ez személyes. Na meg a Jax szolidalitásból, de a pats, hát tényleg nem baribrigád....
De Volford veled semmi bajom, még 😀
Surda
Colts.

több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Nem haragszom én senkire, erős is lenne igy fél nap jelenlét után 😊 Meg persze a csapat iránti ellenszenvet értem, csak a magam ellenit és főleg a jelzőt nem igazán tudtam hova rakni! Majd ha összekerülünk a rájátszásban valahogy akkor azért benézek még hozzátok, addig is minden jót fosztogatók!!!

több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Mondjál már egy csapatot akit nem utálunk?
(ClvB hagyjuk) jó a SSwkst nem ha Reece odamegy, de ez személyes. Na meg a Jax szolidalitásból, de a pats, hát tényleg nem baribrigád....
De Volford veled semmi bajom, még 😀
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Üdv Volford! Amadeusra ne haragudj, az a baja, hogy hetek óta nem nézheti élőben a meccseket különben kikapunk! Csórikám mindig felvételről kell, hogy megnézze a meccseket. Borzasztó lehet neki. 😀
Örülünk neked amm az a baj, hogy itt hogy is mondjam... A Pats-t (meg a Steelers-t) nemhogy nem szeretjük hanem utáljuk mint a sz@rt! 😀 😀 Ne haragudj ránk de ez van. Azért örülünk, hogy itt vagy. 😉

Szerkesztette: TST
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Sziasztok! Új vagyok a fórumon, a Pats topicba irtam egy hosszabb bemutatkozást, de gondoltam ide is beköszönök hiszen a Raiders is közel áll a szivemhez, régen néztem már ilyen nagy örömmel az AFC táblázatát! 😊 Hajrá, örülök a jó idényeteknek, szivesen megnéznék még egy havas AFC Döntőt...
Volford
vagy Raiders, vagy semmi.
Amadeus91
Igazából nem tudom a hozzászólásod első felét hova tenni, vagy talán értelmezni sem, persze ez már az én hibám ha nem tudom "értékelni" az ilyen humort, már ha arról volt szó...Nem egy kis tizenéves hülyegyerek vagyok, és a hosszú évek során vannak olyan csapatok akiknek nem szurkolok tisztaszívből mint a sajátomnak, de szimpatikusak és ennek ugye több oka lehet, ebbe most nem mennék bele. Beköszöntem és üdvözöltelek benneteket, és leírtam hogy örülök a jó idényeteknek, de azt nem, hogy annak is örülnék ha legyőznétek bennünket. Minden esetre azt azért köszönöm hogy vetted a fáradtságot a válaszra! Üdv

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sziasztok! Új vagyok a fórumon, a Pats topicba irtam egy hosszabb bemutatkozást, de gondoltam ide is beköszönök hiszen a Raiders is közel áll a szivemhez, régen néztem már ilyen nagy örömmel az AFC táblázatát! 😊 Hajrá, örülök a jó idényeteknek, szivesen megnéznék még egy havas AFC Döntőt...
Volford
Üdv!
Érdekes ez a Pats-Raiders szimpatizálás 😊
Tuck rule óta ritka az ilyen, de ettől még welcome!

Szépen összeszedted Bruce, köszi!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Sziasztok! Új vagyok a fórumon, a Pats topicba irtam egy hosszabb bemutatkozást, de gondoltam ide is beköszönök hiszen a Raiders is közel áll a szivemhez, régen néztem már ilyen nagy örömmel az AFC táblázatát! 😊 Hajrá, örülök a jó idényeteknek, szivesen megnéznék még egy havas AFC Döntőt...
Volford
vagy Raiders, vagy semmi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 425 — Слава Україні! Героям слава!
Ez a Kansas elleni TNF igencsak keménynek ígérkezik, ha ez a meccs megvan, szerintem a csoport is meglesz. 😊

Előre az első kiemelésért! 😊 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Sziasztok! Új vagyok a fórumon, a Pats topicba irtam egy hosszabb bemutatkozást, de gondoltam ide is beköszönök hiszen a Raiders is közel áll a szivemhez, régen néztem már ilyen nagy örömmel az AFC táblázatát! 😊 Hajrá, örülök a jó idényeteknek, szivesen megnéznék még egy havas AFC Döntőt...

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Statisztikák, tények:

369 - ennyi másodperc kellett, hogy 24-9-as állásról 24-30-ra alakítsuk a mérkőzés állását. Ezen bő hat perc alatt a Bills 6 yardot tudott megtenni.

3 - ennyi pontot engedtünk az első negyedben, ebben a kategóriában egyébként elsők vagyunk az NFL-ben, mivel eddig összesen 29 pontot kaptunk a nyitó negyedekben.

0 - ennyiszer sikerült sack-elni Carr-t a mérkőzésen, pedig nem kevés passz kísérletünk volt (35). Ebben a kategóriában is mi vezetjük az NFL-t, összesen 13 sack-et engedélyeztünk; CAR(R) Insurance

7 - ennyi mérkőzés óta szerez legalább egy Sack-et Khalil Mack (ezt Rolni is írta már korábban), ez a leghosszabb aktív sorozat ebben a kategóriában az NFL-ben. Jelezem, hogy Irvin 3-nál jár ugyanezen sorozatban.

Carr a tegnapi napon elérte a 300 sikeres passzot a szezonban, így ő lett a negyedik ilyen játékos az NFL-ben, akik ezt a számot az első 3 NFL évükben egyaránt elérik. (Dalton, P. Manning, Luck)

Cooper elérte a 2000 yardot karrierje során, ő a hetedik olyan játékos, aki ezt a számot 23 éves kora előtt elérte. Egyébként a 30 yardnál hosszabb elkapások tekintetében vezeti az NFL-t holtversenyben.

Murray 1990 óta az első futójátékos, aki kétjegyű futott TD-t ér el egy szezonban.
Bruce
Ha már undipuszedli is kukacoskodott 😀
Murray 1990 óta az első futójátékos Raiders-mezben, aki kétjegyű futott TD-t ér el egy szezonban.
empty taxi
Neked is köszönöm a javítást 😊 Ki is javítom 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Statisztikák, tények:

369 - ennyi másodperc kellett, hogy 24-9-as állásról 24-30-ra alakítsuk a mérkőzés állását. Ezen bő hat perc alatt a Bills 6 yardot tudott megtenni.

3 - ennyi pontot engedtünk az első negyedben, ebben a kategóriában egyébként elsők vagyunk az NFL-ben, mivel eddig összesen 29 pontot kaptunk a nyitó negyedekben.

0 - ennyiszer sikerült sack-elni Carr-t a mérkőzésen, pedig nem kevés passz kísérletünk volt (35). Ebben a kategóriában is mi vezetjük az NFL-t, összesen 13 sack-et engedélyeztünk; CAR(R) Insurance

7 - ennyi mérkőzés óta szerez legalább egy Sack-et Khalil Mack (ezt Rolni is írta már korábban), ez a leghosszabb aktív sorozat ebben a kategóriában az NFL-ben. Jelezem, hogy Irvin 3-nál jár ugyanezen sorozatban.

Carr a tegnapi napon elérte a 300 sikeres passzot a szezonban, így ő lett a negyedik ilyen játékos az NFL-ben, akik ezt a számot az első 3 NFL évükben egyaránt elérik. (Dalton, P. Manning, Luck)

Cooper elérte a 2000 yardot karrierje során, ő a hetedik olyan játékos, aki ezt a számot 23 éves kora előtt elérte. Egyébként a 30 yardnál hosszabb elkapások tekintetében vezeti az NFL-t holtversenyben.

Murray 1990 óta az első futójátékos, aki kétjegyű futott TD-t ér el egy szezonban.
Bruce
Ha már undipuszedli is kukacoskodott 😀
Murray 1990 óta az első futójátékos Raiders-mezben, aki kétjegyű futott TD-t ér el egy szezonban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 twitter.com/KM1_Era/status/805566283131588608

choose life
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Carr a tegnapi napon elérte a 300 sikeres passzot, így ő lett a negyedik ilyen játékos az NFL-ben, akik ezt a számot az első 3 NFL évükben érik el. (Dalton, P. Manning, Luck)

Bruce
Ez így nem pontos. Az első három évükben egyaránt elérik. Merthogy összességében már van neki 998 sikeres passza.
undisputedly
Igaz, köszi a javítást. 😉
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Carr a tegnapi napon elérte a 300 sikeres passzot, így ő lett a negyedik ilyen játékos az NFL-ben, akik ezt a számot az első 3 NFL évükben érik el. (Dalton, P. Manning, Luck)

Bruce
Ez így nem pontos. Az első három évükben egyaránt elérik. Merthogy összességében már van neki 998 sikeres passza.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Statisztikák, tények:

369 - ennyi másodperc kellett, hogy 24-9-as állásról 24-30-ra alakítsuk a mérkőzés állását. Ezen bő hat perc alatt a Bills 6 yardot tudott megtenni.

3 - ennyi pontot engedtünk az első negyedben, ebben a kategóriában egyébként elsők vagyunk az NFL-ben, mivel eddig összesen 29 pontot kaptunk a nyitó negyedekben.

0 - ennyiszer sikerült sack-elni Carr-t a mérkőzésen, pedig nem kevés passz kísérletünk volt (35). Ebben a kategóriában is mi vezetjük az NFL-t, összesen 13 sack-et engedélyeztünk; CAR(R) Insurance

7 - ennyi mérkőzés óta szerez legalább egy Sack-et Khalil Mack (ezt Rolni is írta már korábban), ez a leghosszabb aktív sorozat ebben a kategóriában az NFL-ben. Jelezem, hogy Irvin 3-nál jár ugyanezen sorozatban.

Carr a tegnapi napon elérte a 300 sikeres passzot a szezonban, így ő lett a negyedik ilyen játékos az NFL-ben, akik ezt a számot az első 3 NFL évükben egyaránt elérik. (Dalton, P. Manning, Luck)

Cooper elérte a 2000 yardot karrierje során, ő a hetedik olyan játékos, aki ezt a számot 23 éves kora előtt elérte. Egyébként a 30 yardnál hosszabb elkapások tekintetében vezeti az NFL-t holtversenyben.

Murray 1990 óta az első Raiders futójátékos, aki kétjegyű futott TD-t ér el egy szezonban.

Szerkesztette: Bruce
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ez a King egy ÁLLAT! 😀
 www.youtube.com/results?sp=CAI%253D&q=marquette+king

Szerkesztette: TST
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 twitter.com/MarquetteKing/status/805600409603559424

choose life
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nézegetem a PO-ba jutás lehetőségét.

Úgy gondolom hogy egy győzelem kell még nekünk a biztos PO részvéltelhez, de talán már nem ez a csapat célja, hanem kicsivel több.
4 meccsünk van hátra (@Chiefs, @Chargers, Colts, @Broncos). A Chiefs elleni éles meccs lesz. Utána már függ az eredmények alakulásától is, hogy kinek és mi fog számítani.

A Titans lehet a mérleg nyelve, mert ők még játszanak a Broncossal is és a Chiefsel is és még azért a Titánok is ott lehetnek a PO-ban, tehát fel fogják szívni magukat biztosan. Főként most hétvége lesz nekik kulcs meccs a Broncos ellen.

A Ravens és a Steelers is veszélyes lehet még, de ők meg egymás ellen játszanak és minden győzelemre szüksége van mindkét csapatnak.

A Bills és a Dolphins is harcol még a Wild Card helyért és ők is játszanak egymás ellen, illetve a Bills játszik a Steelers ellen is.

Lesznek érdekes meccsek a következő héten a PO szempontjából:

Raiders @ Chiefs
Ravens @ Patriots
Steelers @ Bills
Texans @ Colts
Broncos @ Titans (akik bye weekről jönnek vissza)

Mindenesetre tisztulni fog a kép egy kicsit a következő hétre.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
McCoy egyedül majdnem 200 yardot rakott fel ellenünk...brutál jó az a srác

Bills off game plan sztem remek volt, nagyon jól meg is indultak vele, de aztán amikor beindult a gőzhenger azt nem bírták. Hihetetlen volt ahogy beindultak Carr-ék, majd mindenki más is. Folyamatosan jött egymás után onnantól az ST, a D és az O...totál team effort volt a győzelem a végén, ahogy a balfaszkodás is addig...

Karl sérülése remélem nem súllyos, bár Allen egész jó volt a helyén.
TJ Carrie nagyot játszott...PFF legjobb Raider védőnek hirdette...ez idén a második meccse komoly játékidővel és másodjára hoz frankó játékot. Hayden nem nagyon fog hiányozni sztem...

King tök bolond...

Mack teljesen be van indulva 7. meccse zsiórba sack-el asszem, 2. zsinórba sack, FF, FR-vel
Irvin is egyre jobb amúgy...

Carr sztem nem volt 100-as és már az is nehezítette a helyzetet, h csak shotgun-ból meg pistol-ból tudott dolgozni az ujja miatt, de összességében korrekt volt és amit a végén művelt megint...Come back kid!

By Any Means!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Megnéztem az összefoglalót és közben egy két megjegyzés eszembe jutott.

Ennyire szar első 40 percet régen produkáltunk, persze volt az első időszakban is pár szép teljesítmény, de dominálta a mérkőzést ebben a szakaszban a Bills. Irvin sackje nagyon kellett az első negyedben a redzone-ban, illetve nagyon sajnálatos, hogy egy hülye felállási hiba miatt annulálták Cooper hosszú elkapását. Aztán előjött hogy miért tudnak olyan jól futni a Bills-es fiúk, kurva jól blokkoltak és nyitották az utakat, mi meg teljesen vakon voltunk. Később előjöttek a droppok is, amik miatt nem sikerült kiegyenlítenünk. A félidő végén pedig azért csak vezettünk egy szép driveot, igaz már nagyon kevés idő volt hátra, de az időkérésekkel egy pontra sikerült felzárkózni. Ekkor még bizakodtam, hogy csak meglesz valahogy ez a meccs is.

A második félidő elején jött a hidegzuhany. 2 play és TD: McCoy óriási futása után, szépen benyaltuk a read option futást pistol felállásból, amit elemeztek is a múlthéten valamelyik cikkben. Mindenesetre jól eladták, mi meg csak kerestük a labdát. Ha ez még nem lett volna elég, a támadók is csúnyán bennragadtak az öltözőben és egy three and out-ot és egy rohadt gyenge punt-ot követően, ismét a pistol felállásból sikerült TD-t szerezniük. Ekkor jutott eszembe az, hogy legalább kaptunk egy kijózanító pofont és még talán tudunk javítani a szezon hátralévő részében, mert hogy minden amit el lehet baszni egy meccsen, az nekünk sikerült. Talán csak a labdaeladás volt az egyetlen kivétel ami rosszat el lehet követni. Nem szégyellem, de én azt gondoltam, hogy ez a meccs lefőtt. De időközben megérkezett Pari is a meccskövetőbe és valami megváltozott.

A támadóoldalon bejöttek a passzok, annak ellenére, hogy szinte mindenki sejtette, hogy passzjáték fog jönni, de a falunk annyira jól tartott, hogy én ilyet nagyon ritkán látok. Bejöttek a nehezebb elkapások is most és a negyed vége előtt 5 perccel sikerült is Crabtreenek elkapni a célterületen a labdát. Továbbra sem hittem a sikerben, mert a védelmünk átjáróháznak tűnt, de ekkor meg Rolni kezdett el mantrázni a fórumban és ez is működni látszott. A védelem elkezdett pörögni. Volt nyomás, így működött a passzvédekezés is és a futások sem ültek ebben a periódusban a Billsnél. Nálunk viszont még a futás is működött. Richard futott egy szépet és már a RZ-ban voltunk. Murray pedig a 10. TD-jével újra szorossá tette a mérkőzést.

De itt még nem álltunk meg. Mind az ST, mind a védelem odatette magát és kedvező pozícióból indulhattunk neki a 4. negyednek, aztán pár pillanattal később már fel is hangozhatott az AC DC Thunderstruck slágere, mert Cooper egy szép testcsellel játszotta magát tisztára és Carr meg is találta a labdával.
Majd egy támadásváltást követően King remek puntját, Taiwan Jones és Holmes remek mezőnymunkáját követően nehéz helyzetből jöhettek volna előre, de Mack gondoskodott arról, hogy ez ne történjen meg. A dobómozdulatba picit belenyúlva, a könnyű prédát jelentő labdát sikerült Allen-nek lehalásznia. Majd Murray 11. TD-je következett, ezzel a játék akkori képe alapján eldőlni látszott a mérkőzés, mivel még az idei 6. 2 pontos kísérletünket is sikerült pontokra váltani. (6/5 a mérlegünk ebben a mutatóban!)

Azonban megpróbált mindent a Bills, haladtak is szépen előre, csak hát Mack ismét villant és az előző meccs után, most is csinált egy "hat trick"-et (sack, ff, fr). Ezzel valóban végleg eldőlt a mérkőzés. Újabb 4. negyedes comeback Carr-től és a csapattól (idén a hatodik).

Az egész meccset tekintve nem játszottunk jól csupán az utolsó 20-22 percben, de elég volt ez is a győzelemhez, ami nagyon jó érzés.

A Chiefs ellen állandósítani kellene az utolsó 20 perc játékát és akkor lehetne esélyünk, bár a rövid hét és az utazás, nem tudom mennyit fog kivenni a csapatból. Remélhetőleg a védőfalemberek vissza tudnak térni és ha csak rotációban, de segítik a többiek munkáját. Aztán lesz egy hosszabb pihenőnk, talán akkorra már engedik játszani Aldon-t is és Mario is bekapcsolódhat a csapat munkájába.
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
A KC elleni meccs nem lesz séta gallop és nem lehet hangsúlyozni mennyire fontos. Kelce-re Nortoneknak ki kell valamit találni illetve Musgravenek is hogy most ne tudja a védelmük olyan szinten limitalni Carrekat mint az idei első meccsünkön. Jó lenne revansot venni...



több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Egyetértünk Pari, jó nézni. Nem egy meccsünk szoros de nem nyögve nyelős es hihetetlenül egyben van a csapat amikor kell tempót váltanak és bedarálják az ellent.
Ráadásul tegnap fullra olyan érzésem támadt meccs közbe mint ha egy arhiv Ali meccset néznék. Szurkaltuk őket majd arrébb táncoltunk majd amikor megvolt az ellenfél kielemzese akkor meg KO. Repülj mint a lepke csípj mint a méh tartja a mondás ugye 😊
Minden esetre imádtam ahogy félidőben még Rexek mosolyogtal majd a végén volt vágó kép ahol állnak egymás mellett es néznek hogy "te jó alagútból jó meccsre jöttünk vissza a szünetről". 😁😁😂



több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Hogy oszinte legyek - elfogulatlanul - amellett, hogy jol szereplunk, JO nezni a meccseinket! Izglmasak, valtozatosak, FUN!
Tegnap ugy ultem oda a felidoben, hogy nem is lattam az elso felidot, megis tudtam, hogy ha a 4. negyedig nem ledogozhatatlan a hatranyunk (3+ labdabirtoklas), akkor nyerunk!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Powa hause