Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Pont azt a 11 pontot hagytuk a meccsben, amivel nyertünk volna (az első fumble után azért elég távol voltunk) és ez sajnos Carr pontatlansága miatt volt.
Sajnos a hideg nem igazán feküdt neki, meg Condonak és King-nek sem tett jót.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
nem akarok nagy elemzésbe kezdeni, mert
ti jobbak vagytok ebben és nem is tudok, de:
sok részleten múlt a vereség? Osemele és a többiek sérülése, Carr játszott ugyan, de nem volt százas, a D az első félidőben csak asszisztált, stb, de egyik sem szól arról, hogy jobbak lettek volna, nyilván az adott helyzetben jobbak voltak, mert több yard,pont stb de semmi nagyon nagy gázt nem látok (most már hogy lenyugodtam és gp újra néztem ) partiban vagyunk vastagon és valljuk be sokszor állt a szerencse mellettünk, most nem de nem ezen múlt .10/3 nagyon jó ez, csak a KC-től nehéz ezt elviselni.
Goo Raiiiderrrrrsss!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Faszért nem rugunk fg-t, basszam szájba...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Jason McCallum ‏@JMacSC 1h1 hour ago
After watching replays on highlights for @RAIDERS vs @Chiefs - I am convinced that the pass from Carr to Cooper hit NBC's spider cam wire.

Ez mondjuk durva, ha igaz, mert TD lett volna
Rolni
Hát valamin irányt váltott a labda. Én úgy gondoltam, hogy amiatt számította el magát Cooper, hogy megfújta a szél a labdát és ahogy fordult kicsit eltévesztette az irányt.

Egyébként ha TD is lesz ott, akkor sem biztos hogy nyertünk volna, mert 2 pontos kellett volna az X-hez is. Inkább az a baj, hogy a 3 labdaszerzésből összesen 6 pontot szereztünk....
Bruce
Bassus ezek siman verhetőek voltak
Carr Coop Cap Robert vagy valaki egy hangyafasznyit odatesz nyerünk.
De a riporterektől vagy kik ezedk agyfost kaptam. Udvardit megdobálom legközelebb rohadt paradicsommal at tuti.
Surda
Udvardit megtalálod a fórumon is VIZILÓ néven. Egyébként meg nézd el neki, hiszen játékvezető, tehát papírja van róla. Egyébként bírja a kritikát is! 😊
Bruce
Nem akarom túl ekézni, de ha nálunk fúj legközelebb, meg kapja lehet addigra lenyukszom és nem lesz tomatoatac, de szóban mindenképp 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én azt gondolom, hogy Latham és Osemele vissza fog térni a Chargers ellen (ami egyébként az utolsó meccsünk lehet a Qualcomm stadionban). McGee és Joseph kérdéses, de inkább utóbbi az aki nem fog játszani a Chargers ellen. A lábujj sérülés nagyon makacs és ha csak kicsit is érzi a lábában a fájdalmat, annyival lassabb lesz, hogy nem érdemes erőltetni.
Mario meg remélem rotációba már be tud szállni, neki is kellene, hogy elkezdje felvenni a ritmust, mert sztem a jelenlegi állapotában nem igazán tud még hasznos lenni.

Aldon Smith idén már sztem tuti hogy nem játszik és remélhetőleg emiatt nem fog az offseasonban valami szarságot csinálni megint.

Egyébként a falunk nem volt szar, talán két-háromszor volt az hogy közelebb értek Carr-hez mint ami az ideális, egyszer volt, hogy a labdát is elérte Houston és volt egy sack is. Úgy gondolom, hogy egy hiányzót el tud viselni az OL. Osemele-t is a biztonság kedvéért nem játszatták most, szar volt ez a hideg (szerintem is a hideg játszott közre Carr-nél is)

A futás tényleg nagyon jól ment, de leginkább D. Johnson sérülése után javultunk föl. Egyébként ez utóbbi sérülés még visszaüthet a Chiefs-nek a hátralévő időben, mert nagyon fontos láncszeme annak a védelemnek.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jason McCallum ‏@JMacSC 1h1 hour ago
After watching replays on highlights for @RAIDERS vs @Chiefs - I am convinced that the pass from Carr to Cooper hit NBC's spider cam wire.

Ez mondjuk durva, ha igaz, mert TD lett volna
Rolni
Hát valamin irányt váltott a labda. Én úgy gondoltam, hogy amiatt számította el magát Cooper, hogy megfújta a szél a labdát és ahogy fordult kicsit eltévesztette az irányt.

Egyébként ha TD is lesz ott, akkor sem biztos hogy nyertünk volna, mert 2 pontos kellett volna az X-hez is. Inkább az a baj, hogy a 3 labdaszerzésből összesen 6 pontot szereztünk....
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Ez bőven nyerhető volt, mi balfaszoskodtuk el sajna.
Egyszer fenn...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bassus ezek siman verhetőek voltak
Carr Coop Cap Robert vagy valaki egy hangyafasznyit odatesz nyerünk.
De a riporterektől vagy kik ezedk agyfost kaptam. Udvardit megdobálom legközelebb rohadt paradicsommal at tuti.
Surda
Udvardit megtalálod a fórumon is VIZILÓ néven. Egyébként meg nézd el neki, hiszen játékvezető, tehát papírja van róla. Egyébként bírja a kritikát is! 😊
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jason McCallum ‏@JMacSC 1h1 hour ago
After watching replays on highlights for @RAIDERS vs @Chiefs - I am convinced that the pass from Carr to Cooper hit NBC's spider cam wire.

Ez mondjuk durva, ha igaz, mert TD lett volna

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mérges vagyok több dolog miatt is, de nem vagyok letörve.

Mérges vagyok, mert:
-túl sok a drop, ma is sokat rontott a helyzetünkön a sok drop
-Crabs és Cooper is bazi halovány volt, felköhögött labda, elejtett bogyók
-Carr ujja egyértelműen nem volt rendben, erre dobatjuk csak azért is vele a labdát
-tudom én, h Carr a fr. QB, de ha egyszer ennyire szar volt az ujj a hidegben (csak erre tudok gondolni, mert múlt héten jobban dobált sokkal), akkor azért ki kellett volna találni vmit. Vagy egy sokkal run heavy-bb tervet, főleg, h a Chiefs nem fogta jól a futásunkat a 2. félidőben vagy akár a csere irányítót és under center run heavy-t. Gondolom tartottak McGloin-tól és attól, h TO gyár lenne...
-nem tudtuk kihasználni a D nyújtotta lehetőségeket
-ST igen szar volt overall

nem vagyok letörve, mert:
-Carr legrosszabb meccse volt sztem az elmúlt 2 szezonban, nem várom, h megismétli egyhamar
-KO nélkül nem ugyanaz ez a fal és sztem (remélem) nem kell hosszabb kidőléstől tartani
-a védelem kezd széepn összeállni a 2. félidőkre
-Mack egy állat és húzza magával a D-t
-D oldalon egyre egészségesebbnek kellene lennünk innentől
-jól jön a hosszabb szünet a köv meccs előtt, Carr ujja, Mario csípője, Karl lábujja és a McGee-Latham duo remélhetőleg rendbe jön a Chargers ellen és végre összeáll a D és az O me folytatja, ahogy tette eddig
-nem úgy kaptunk ki, ahogy első meccsen, a 2.negyed volt az övék, de szó se volt meccsen át dominálásról, sőt, ha Carr nem ilyen szarul játszik sima W lett volna...tudom tudom sok a volna...

Amúgy egyre kevésbé értem mi a faszért nem Carrie játszott korábban is Hayden helyén...jobb és nem szabálytalankodik...

10-3, AFC West 2. hely, AFC 3. hely akkor is, ha mindenki nyer, aki körülöttünk van.
PO abszolút a mi kezünkben van és a csoport elsőség is meglehet, mert a KC maradék 3 meccse nem könnyebb, mint a mienk...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Bassus ezek siman verhetőek voltak
Carr Coop Cap Robert vagy valaki egy hangyafasznyit odatesz nyerünk.
De a riporterektől vagy kik ezedk agyfost kaptam. Udvardit megdobálom legközelebb rohadt paradicsommal at tuti.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem baj, annyira nem játszottunk alárendelt szerepet csak a második negyedben, aztán sajnos a 3. negyedes két labdaszerzést nem tudtuk kihasználni, ennek ellenére végig meccsben voltunk, ami szerintem nem rossz teljesítmény.

A sok dropot kell kiküszöbölni, mert ez a mai teljesítmény nonszensz volt. Szerintem volt vagy 8 drop az tuti.

Menni kell tovább
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Fotoshop
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 887 — Circus Maximus
Egyebkent itt vannak a legfrissebb kepek a nagy geci csalo Chiefs palyajarol:
 twitter.com/JeffBower35/status/806919807270604800/photo/1
 twitter.com/BobHoltzmanESPN/status/806922865685602304/photo/1


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Kezdődik:
a büdös Kansas kezdi hackelni a meccset:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000753469/article/arrowhead-field-frozen-ahead-of-raiderschiefs
#FrozenGrassGate
Pari
Remélem a seggükben lesz a jégcsapunk
Surda
Fuj😊
Ittal egy vodkanarancsot?😊
Pari
Na b@zmeg ez szép 😀
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az volt a gond, hogy a futes miatt felolvadt a ho, es este rafagyott. Nemcsak a Raidesnek, a Chiefs jatekosoknak is. Es nem, nem vezetik korbe oket egesz nap, hogy megtanuljak, hol a jeg es hol nincs. LOL.
Azert fagyott ra, mert hideg lett ujra, -17 fok. Azert vettek le a takarot, hogy parologjon a viz, es futik tovabb. A meccs alatt is fogjak.

De akinek jobban bejon a Patra valtozat, nekem mindegy.
ulpianus
Legfeljebb - 6 fok volt Kansas City-ben - jelentette Pártai Lucia az imént
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 887 — Circus Maximus
Az volt a gond, hogy a futes miatt felolvadt a ho, es este rafagyott. Nemcsak a Raidesnek, a Chiefs jatekosoknak is. Es nem, nem vezetik korbe oket egesz nap, hogy megtanuljak, hol a jeg es hol nincs. LOL.
Azert fagyott ra, mert hideg lett ujra, -17 fok. Azert vettek le a takarot, hogy parologjon a viz, es futik tovabb. A meccs alatt is fogjak.

De akinek jobban bejon a Patra valtozat, nekem mindegy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Kezdődik:
a büdös Kansas kezdi hackelni a meccset:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000753469/article/arrowhead-field-frozen-ahead-of-raiderschiefs
#FrozenGrassGate
Pari
Remélem a seggükben lesz a jégcsapunk
Surda
Fuj😊
Ittal egy vodkanarancsot?😊
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Kezdődik:
a büdös Kansas kezdi hackelni a meccset:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000753469/article/arrowhead-field-frozen-ahead-of-raiderschiefs
#FrozenGrassGate
Pari
Remélem a seggükben lesz a jégcsapunk
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Kezdődik:
a büdös Kansas kezdi hackelni a meccset:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/oz58kqvyjro0wyifsi7b
Arrowhead field frozen ahead of Raiders-Chiefs
NFL Network's Courtney Fallon reported early Thursday there was a layer of ice under the tarp covering Arrowhead Stadium's field. How will that affect tonight's Raiders-Chiefs showdown?

#FrozenGrassGate
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
aludni fogok zh előtt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A billentyűzetemet meg kidobom, mert az enter mellett már az ő-betűt is nehezen veszi! 😊
Bruce
Várd meg a meccset, lehet azalatt szétzúzhatod mérgedbe 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ha el akarjuk hinni es hitetni, hogy nem fluke-rek vagyunk, hanem igazi SB/PO contender, akkor ma NYERNI KELL!
Jó előérzeteim vannak!
#Just Win Baby!!!
Pari
Neked mindig jó elérzeteid vannak! 😀
Bruce
not sure if
elírás vagy szándékos, de jár érte a +1 😊
Black_Adder
Nem volt szándékos, de ha ez ilyen freud-i elszólás akkor bajban leszünk... Bár Pari jó ómen szokott lenni, na de pár óra és kiderül hogy mi van. 😊

A billentyűzetemet meg kidobom, mert az enter mellett már az ő-betűt is nehezen veszi! 😊
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Neked mindig jó elérzeteid vannak! 😀
Bruce
not sure if
elírás vagy szándékos, de jár érte a +1 😊
Black_Adder
Most már Ő se nézheti!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Ha el akarjuk hinni es hitetni, hogy nem fluke-rek vagyunk, hanem igazi SB/PO contender, akkor ma NYERNI KELL!
Jó előérzeteim vannak!
#Just Win Baby!!!
Pari
Neked mindig jó elérzeteid vannak! 😀
Bruce
not sure if
elírás vagy szándékos, de jár érte a +1 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear