Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Kritikàn aluli, amit a liga művel Aldon ügyében.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Számunkra fontos lehet, hogy:
-Denver kikapott, így egyre jobb eséllyel vagyunk PO-ban akkor is, ha a KC viszi a csoportot
-Melvin Gordon és Joey Bosa is megsérült a tegnapi meccsen, ami sajnálatos, viszont komoly előny lehet a SD meccsen számukra
-Tannehill kidőlt idénre, így a 8-5-el álló Dolphins is jó eséllyel kiszáll a PO harcból
-Colts kikapott, így lépéshátrányba került a Texanssal és a Titanssal szemben, ha köv héten se tud közelebb lépni, lehet az ellenünk játszott meccsen nem lesznek már PO harcban


JDR azt olvastam, h egy mini bye-week-et adott a srácoknak vasárnapig, reméljük ez segít kicsit fejben is megnyugodni, illetve a sérülésekkel is javulni.
Nagyon kéne Carr kisujjának a javulása, mert ez így azért nem funky.
Jó lenne Joseph-et is újra pályán látni, mondjuk vele nem kell rohanni, mert Nate Allen meglepően jól pótolja, inkább teljesen jöjjön helyre a lábújja.
Nagyon jó lenne, ha Edwards limitált szerepben legalább beforoghatna már a SD ellen, hogy elkezdje felvenni a fonalat.
KO-ról nem olvastam semmit, de elvileg Ő vmi betegség miatt nem tudott játszani, így gondolom játszik majd SD ellen.
A.Smith találkozott Goodell-el, hír továbbra sincs, egyre valószínűbb, hogy idén már nem engedik pályára lépni, ahogy Bruce várja...ezzel nekem annyi félelmem van, hogy nehogy cserébe "dühből, méregből" vmi faszságot csináljon akár mostanában, akár offseasonban. Sztem jobb lenne mindenkinek, ha engednék, h a csapattal töltse az idejét attól függetlenül, hogy játszhat-e vagy sem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azért az más, hogy ha valaki a saját jó teljesítménye után ünnepel, mintha valaki kárörvend azon, hogy valakinek valami nem sikerült jól. Igazi parasztság az utóbbi, az előbbi viszont szimplán egy ünneplés, ami kicsit csípkelődés is, de akár még jópofa is lehet.
Bruce
Na látod ezért tiltotta be a főnök úr az ünnepléseket. Ami neked saját jó teljesítmény ünneplés az másnak kárörvendés. Sárga zászló, x yard, viszlát.
Matthew99
Tényleg, most látom, hogy Kalifa idén nálatok vitézkedett.
Amadeus91
???
Matthew99
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/p4ratiy2u5rwyfmlgrvz
Khalif Barnes Stats, News and Video - OT | NFL.com
Latest on OT Khalif Barnes including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


nov. elején tettétek ki

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Azért az más, hogy ha valaki a saját jó teljesítménye után ünnepel, mintha valaki kárörvend azon, hogy valakinek valami nem sikerült jól. Igazi parasztság az utóbbi, az előbbi viszont szimplán egy ünneplés, ami kicsit csípkelődés is, de akár még jópofa is lehet.
Bruce
Na látod ezért tiltotta be a főnök úr az ünnepléseket. Ami neked saját jó teljesítmény ünneplés az másnak kárörvendés. Sárga zászló, x yard, viszlát.
Matthew99
Tényleg, most látom, hogy Kalifa idén nálatok vitézkedett.
Amadeus91
???


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Azért az más, hogy ha valaki a saját jó teljesítménye után ünnepel, mintha valaki kárörvend azon, hogy valakinek valami nem sikerült jól. Igazi parasztság az utóbbi, az előbbi viszont szimplán egy ünneplés, ami kicsit csípkelődés is, de akár még jópofa is lehet.
Bruce
Na látod ezért tiltotta be a főnök úr az ünnepléseket. Ami neked saját jó teljesítmény ünneplés az másnak kárörvendés. Sárga zászló, x yard, viszlát.
Matthew99
Tényleg, most látom, hogy Kalifa idén nálatok vitézkedett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Azért az más, hogy ha valaki a saját jó teljesítménye után ünnepel, mintha valaki kárörvend azon, hogy valakinek valami nem sikerült jól. Igazi parasztság az utóbbi, az előbbi viszont szimplán egy ünneplés, ami kicsit csípkelődés is, de akár még jópofa is lehet.
Bruce
Na látod ezért tiltotta be a főnök úr az ünnepléseket. Ami neked saját jó teljesítmény ünneplés az másnak kárörvendés. Sárga zászló, x yard, viszlát.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azért az más, hogy ha valaki a saját jó teljesítménye után ünnepel, mintha valaki kárörvend azon, hogy valakinek valami nem sikerült jól. Igazi parasztság az utóbbi, az előbbi viszont szimplán egy ünneplés, ami kicsit csípkelődés is, de akár még jópofa is lehet.
Bruce
Viszont szerintem Kelce-t se kell bántani ezért, pont az általad leírtak miatt is 😀 Bár ott nem ő vitte a TD-t, de utolsó 4 meccsén most már rendre 100yard fölött van (ami NFL rekord), ráadásul a csoportrivális Raiders ellen, hazai pályán volt a meccs, ahol az előzésről, és a csoportelsőségről szólt a meccs (még ha nem is a szezont eldöntő meccs, bár, who knows?). Cam is megkapta a dab-et a védőktől, múltkor Zeke-nek is megmutatták a saját zaba örülését (igaz, ő utána megint megbaszta az ellent), sorolhatnám. Part of the game, ráadásul egy punternél ha "valami nem sikerült jól", az kb vagy remek kezdőpozíciót, vagy, mint most TD-t jelent a legtöbbször. King puntolt 8-10szer tnap, és csak a vége felé rúgta el Hilltől/Black Mambától, szóval ő is kockáztatott.
Szvsz kurva jó meccs volt, igaz én független néző voltam (picit a KC-nak szurkolok, régi Maddenes emlékek 😀). Végig úgy éreztem, hogy Carr-t nagyon zavarja az ujja, de ha tényleg nem az (tesója ugye), hanem mondjuk az időjárás/a KC pass rush miatt játszott ilyen idegesen, az aggodalomra adhat okot.
A def állat, bár picit becsapós, mert nagyon felkészültek a KC offense-re, akiknek sokáig nem is ment a saját játékuk, hanem az 1-2 előrebaszott fly mentette meg a drive-ot (vagy a védelmi zászló). Kelce-re nem volt válaszotok, de másnak se nagyon manapság, talán egy TJ Ward / Kancellár / Bucannon tudná tartani vele a lépést, és elég fizikális is. Becsapós viszont, mert a KC nem is nagyon tudott váltani, bár igaz, feltettek 21 pontot a táblára (ebből 1 ST TD). Ellenben egy jó offense ellen nem tudom mire lehet elég ez a def (ARodék és Matty Ice-ék ugye nyertek ellenetek, Luck + | Brady/Big Ben (PO) | még hátra van, és a Denver + Ravens habár erős csapatok és vertétek őket, de egyikük offense-e sem említhető egy szinten a korábban felsorolt QB-k csapataiéval).
Tanuló év szerintem ez még mindig, csak kurva jól teljesítetek (+ az AFC South 3/4-win mindig jól jön 😊 ), ellenben nagyon jól fog jönni Carréknak (+ igazából az egész csapatnak) egy kis PO tapasztalat. Jövőre draftról megint okosan erősíteni, és sztem reális lehet, hogy már szezon előtt first/second seed esélyesek legyetek (és persze ha folytatódik a fejlődés, akkor a pályán is azok lesztek, nem csak a bukmékereknél )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azért az más, hogy ha valaki a saját jó teljesítménye után ünnepel, mintha valaki kárörvend azon, hogy valakinek valami nem sikerült jól. Igazi parasztság az utóbbi, az előbbi viszont szimplán egy ünneplés, ami kicsit csípkelődés is, de akár még jópofa is lehet.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Egyébként nem is tudom, hogy írtam e, hogy ugye amikor Hill az egyik puntot visszahordta TD-re, akkor Kelce kigúnyolta Kinget, a lovaglós táncával.
Azon kívül, hogy elég nagy türhő parasztság volt ez részéről, még twitteren is megkapta Kingtől a magáét 😊

 twitter.com/MarquetteKing/status/807123565120225280
Bruce
Össze basztak a pályán is, King közel volt hozzá, hogy betakarja, bíró húzta el
Surda
plussz a meccs utáni riportban is nyomta még Kelce a köcsögséget nagyot vihogva a poenjan, de ez ilyen, kap ő még.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Egyébként nem is tudom, hogy írtam e, hogy ugye amikor Hill az egyik puntot visszahordta TD-re, akkor Kelce kigúnyolta Kinget, a lovaglós táncával.
Azon kívül, hogy elég nagy türhő parasztság volt ez részéről, még twitteren is megkapta Kingtől a magáét 😊

 twitter.com/MarquetteKing/status/807123565120225280
Bruce
Össze basztak a pályán is, King közel volt hozzá, hogy betakarja, bíró húzta el
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Egyébként nem is tudom, hogy írtam e, hogy ugye amikor Hill az egyik puntot visszahordta TD-re, akkor Kelce kigúnyolta Kinget, a lovaglós táncával.
Azon kívül, hogy elég nagy türhő parasztság volt ez részéről, még twitteren is megkapta Kingtől a magáét 😊

 twitter.com/MarquetteKing/status/807123565120225280
Bruce
Az hogy látványosan ünnepli a dolgait (kigúnyolja az ellent) biztossá tette, hogy egyszer visszakapja (lásd Newton).


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Átléptük az 1000 yardos álomhatárt!
Büntetésekben!!!
 www.nflpenalties.com/

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyébként nem is tudom, hogy írtam e, hogy ugye amikor Hill az egyik puntot visszahordta TD-re, akkor Kelce kigúnyolta Kinget, a lovaglós táncával.
Azon kívül, hogy elég nagy türhő parasztság volt ez részéről, még twitteren is megkapta Kingtől a magáét 😊

 twitter.com/MarquetteKing/status/807123565120225280
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
By the way, Pro Bowl szavazást mindenki végignyomta párszor?
gaben
Igen! 😊
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
By the way, Pro Bowl szavazást mindenki végignyomta párszor?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ezeket még beteszem. Carr szellemeket látott szinte végig a meccsen

 twitter.com/Cianaf/status/807281071226241024

 twitter.com/Cianaf/status/807282757126815744

choose life
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 887 — Circus Maximus
Nem hiszem, hogy klimatizalt helyen jo csak Carr. Eccerujen serult. Kivalo QB, ezt nem kell mar bizonyitania. Siman meglehet a csoportelsoseg. Most egyenloseg van, nem elony.

A Denvernek feszes lehet a csoportgyozelem, ha vasarnap veszit. Nem fognak, de ha megis. Meglatjuk, a Denver jatszik meg a Chiefs ellen, es mindketto nem nyerhet. Aztan ott a vegin a Denver elleni meccs. Ez ilyen csoport, a vegeig jonak kell lenni, ha elso akarsz lenni. Es en ezt roppant elvezem.

De igazabol a Raiders-Chiefs-Broncos trio nagyon komoly PO eselyes egesz szezonban, ez a lenyeg. Nem hiszem, hogy orulni, de kulonosebben bankodni fog barmelyik csapat, ha a PO meglesz, de az elso hely nem. Persze jobb megcsinalni, tobb szempontbol is, de a lenyeg a PO, az mar egy jo szezon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
elég aggasztónak tartom azt, hogyha Carron van valamiféle nyomás, ami még csak nem is túl nagy (idei két Chiefs elleni meccs) akkor kurvagyengén játszik. jó tudom, most sérült volt a kisujja, ezért nem volt under center play, de az első Chiefs elleni meccsen nem volt sérült, mégis gyengén játszott. Penn valamikor hamarosan vissza fog vonulni, nem biztos mindig elit lesz a támadófal.

 twitter.com/Cianaf/status/807041632877105157

 twitter.com/Cianaf/status/807043997344661504
deyell
bízom benne, hogy még mindig a tanuló fázisban van és ezt is ki fogja nőni. Ha ennyire a faltól függ csak a játéka és a klímától, akkor rövid időn belül szívni fogunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Nem hiszem hogy ez a dolog nyitja... Ha így lenne akkor a texans elleni meccs is lehetne L mert ugye Howard rendre nem bírt Clowneyal. ( s biztos lehetne még példát találni). Én inkább az időjárás és a következményeként elkonyvelheto droppokban látom a hibát és a vesztés fő okát. David Carr lenyilatkozta közvetlenül Carr sérülésenel hogy nem probléma mert Max tamasztasra használja nem szerves része a dobo mozdulatansk technikájának mert sokkal inkabb mutató és középső ujjal ereszti el a lasztikat mint sem egész kézzel. Szvsz szimplán nincsenek a hideghez szokva a srácok és ez szívás.
Cubehead
Clowney a futás ellen volt faktor elsősorban, nem a passzjátékban. de amikor épp hozta a nyomást akkor Carr interceptiont is dobott. ha meg nem bírjuk a hideget, akkor baszhatjuk, mert az AFC play-offban csak az lesz, kivéve esetleg ha a Texans ellen játszunk a wild card meccsen.
deyell
Vagy ha sikerül megcsípni a hazai pályát 😉



több mint 7 éve
gedam 5 808
Jason McCallum ‏@JMacSC 1h1 hour ago
After watching replays on highlights for @RAIDERS vs @Chiefs - I am convinced that the pass from Carr to Cooper hit NBC's spider cam wire.

Ez mondjuk durva, ha igaz, mert TD lett volna
Rolni
Tom Kábel átka
mustaine
nem látok semmi ilyet, mondjuk mán öreg vagyok:
 www.youtube.com/watch?v=oVMVnqmtSMw
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Hazai pályán a KC ellen mocskosul szakadt az eső, most meg hideg volt. Könnyen lehet, hogy tényleg nem bírja Carr a szélsőséges időjárást, ez viszont nem jó előjel a playoffra nézve, ahogy deyell is írta.
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Nem hiszem hogy ez a dolog nyitja... Ha így lenne akkor a texans elleni meccs is lehetne L mert ugye Howard rendre nem bírt Clowneyal. ( s biztos lehetne még példát találni). Én inkább az időjárás és a következményeként elkonyvelheto droppokban látom a hibát és a vesztés fő okát. David Carr lenyilatkozta közvetlenül Carr sérülésenel hogy nem probléma mert Max tamasztasra használja nem szerves része a dobo mozdulatansk technikájának mert sokkal inkabb mutató és középső ujjal ereszti el a lasztikat mint sem egész kézzel. Szvsz szimplán nincsenek a hideghez szokva a srácok és ez szívás.
Cubehead
Clowney a futás ellen volt faktor elsősorban, nem a passzjátékban. de amikor épp hozta a nyomást akkor Carr interceptiont is dobott. ha meg nem bírjuk a hideget, akkor baszhatjuk, mert az AFC play-offban csak az lesz, kivéve esetleg ha a Texans ellen játszunk a wild card meccsen.

choose life
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
elég aggasztónak tartom azt, hogyha Carron van valamiféle nyomás, ami még csak nem is túl nagy (idei két Chiefs elleni meccs) akkor kurvagyengén játszik. jó tudom, most sérült volt a kisujja, ezért nem volt under center play, de az első Chiefs elleni meccsen nem volt sérült, mégis gyengén játszott. Penn valamikor hamarosan vissza fog vonulni, nem biztos mindig elit lesz a támadófal.

 twitter.com/Cianaf/status/807041632877105157

 twitter.com/Cianaf/status/807043997344661504
deyell
Nem hiszem hogy ez a dolog nyitja... Ha így lenne akkor a texans elleni meccs is lehetne L mert ugye Howard rendre nem bírt Clowneyal. ( s biztos lehetne még példát találni). Én inkább az időjárás és a következményeként elkonyvelheto droppokban látom a hibát és a vesztés fő okát. David Carr lenyilatkozta közvetlenül Carr sérülésenel hogy nem probléma mert Max tamasztasra használja nem szerves része a dobo mozdulatansk technikájának mert sokkal inkabb mutató és középső ujjal ereszti el a lasztikat mint sem egész kézzel. Szvsz szimplán nincsenek a hideghez szokva a srácok és ez szívás.



több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Jason McCallum ‏@JMacSC 1h1 hour ago
After watching replays on highlights for @RAIDERS vs @Chiefs - I am convinced that the pass from Carr to Cooper hit NBC's spider cam wire.

Ez mondjuk durva, ha igaz, mert TD lett volna
Rolni
Tom Kábel átka

több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
elég aggasztónak tartom azt, hogyha Carron van valamiféle nyomás, ami még csak nem is túl nagy (idei két Chiefs elleni meccs) akkor kurvagyengén játszik. jó tudom, most sérült volt a kisujja, ezért nem volt under center play, de az első Chiefs elleni meccsen nem volt sérült, mégis gyengén játszott. Penn valamikor hamarosan vissza fog vonulni, nem biztos mindig elit lesz a támadófal.

 twitter.com/Cianaf/status/807041632877105157

 twitter.com/Cianaf/status/807043997344661504

choose life