Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 536
1. kör: LB-cover ILB Perry mellé
2. kör: RB-power RB Murray helyett a Törpék mellé/elé
3. kör: SS-Karl szerintem FS-ben lenne a legjobb, kéne mellé egy nagyobb darab SS
4. kör: CB-A Smith-Amerson-Carrie trio mögé kell depth és fiatal projectek
5. kör: WR-kéne egy olyan WR, aki Roberts-nek komoly verseny tud jelenteni a #3 helyért
6. kör: TE-Rivera helyett egy kiegészítő elkapó TE, aki majd G.Holmes-al küzd a rosterért
7. kör: OL/LB/DL depth
7. kör: OL/LB/DL depth
Rolni
December van és Raiders topic, erre a draft téma. A szokás hatalma 😀
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Még a SD meccs előttről egy Norton-t méltató cikk:  cover32.com/2016/12/16/raiders-fans-let-ken-norton-jr-continue-job-well-done/

Igaz ami igaz, sokat javult a D év közben, pedig továbbra is hiányzik Mario személyében egy nagyon fontos láncszem.
TE védekezéshez kellene egy igazán jó cover LB, ami nincs jelenleg
A CB posztra kellene némi sebesség, mert jelenleg egyik emberkénk sem igazán fürge vagy gyors, de amúgy komoly gond nincs azért a CBkkel sztem
Nelson-t ideális esetben le cseréljük, házon belül lehet Allen esetleg stop gap-ként utódja, egy fiatal S előtt esetleg 1 évre, mert eddig meglepően jól játszik Karl helyén

Szerencsére a támadó oldalon nem kell komoly segítség. Murray ha lelép vhova nagy pénzért, akkor helyére kell egy power RB, de pont erős a draft class szerencsére, többi csak depth inkább...

1. kör: LB-cover ILB Perry mellé
2. kör: RB-power RB Murray helyett a Törpék mellé/elé
3. kör: SS-Karl szerintem FS-ben lenne a legjobb, kéne mellé egy nagyobb darab SS
4. kör: CB-A Smith-Amerson-Carrie trio mögé kell depth és fiatal projectek
5. kör: WR-kéne egy olyan WR, aki Roberts-nek komoly verseny tud jelenteni a #3 helyért
6. kör: TE-Rivera helyett egy kiegészítő elkapó TE, aki majd G.Holmes-al küzd a rosterért
7. kör: OL/LB/DL depth
7. kör: OL/LB/DL depth

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
@Döme jöhetsz fórumozni! 😛
Bruce
A playoffban basszameg. 😀

Ígéret szép szó. be is tartom!
Döme
Nagy Welcome!
Remélem maradsz!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Korábban írtam ezt az egyik hozzászólásomban:
"A Titans lehet a mérleg nyelve, mert ők még játszanak a Broncossal is és a Chiefsel is és még azért a Titánok is ott lehetnek a PO-ban, tehát fel fogják szívni magukat biztosan. Főként most hétvége lesz nekik kulcs meccs a Broncos ellen."

Szóval a Titans megtette, hogy mindkét csapatot megverte (köszi Titans!!) és most egymás ellen játszik a Chiefs és a Broncos, ahol ha a Broncos nyer, akkor még a bye week sem elérhetetlen számunkra. Bár én azt gondolom, hogy a Chiefs fog nyerni és ők lesznek bye week-en, de szarom le igazából, mert mi már biztos hogy ott vagyunk.
Bruce
Szívesen! 😊 A Broncos legyőzésére azért volt halvány remény, ám a Chiefs elleni siker hatalmas bravúr. Nekünk is kéne egy kis segítség, a Colts még megnyerheti a csoportot, és reálisan nézve már csak a Raiders ellen veszthet...
Nandito
Néztem a meccseteket, hát ja, győzelem 😊
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Már arról cikkeznek, hogy Sean Smith-t dead money nélkül ki lehet vágni a következő szezon elején és nem kell neki kifizetni a 4,25 milliós roster bónuszt sem. Amerson kivágásával is lehet megtakarítani 7,5 milliót.

Ugyanezt írják Murray-ra is, hogy hatalmas pénzt fog kérni valszeg ha hosszabbít, így neki is ajtót mutathatnak. Mivel Mack és Carr hosszabbítása is hatalmas pénzeket fog felemészteni.

M. Smitht sem fogják marasztalni, ami újabb lyukat jelent, illetve egy belső falember is kelleni fog.

Kitérnek a safety gondokra. Allen, aki meglepően jól játszik FA lesz. Nelson meg nem megoldás egyelőre. Így safety-t is kell igazolni.

Na mindegy ezt most pont nem volt ildomos ide leírni, de ha már olvastam róla. 😊
Bruce
Murry mehet nem lesz gond ha megy, a számaihoz kell ez a fal ( McFadden-t is túléltem)
Saefty/Cb gondjaink vannak, de megoldható a piactól ill. draftról
Mack-Carr bankot robbant, de ez van kellenek
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Korábban írtam ezt az egyik hozzászólásomban:
"A Titans lehet a mérleg nyelve, mert ők még játszanak a Broncossal is és a Chiefsel is és még azért a Titánok is ott lehetnek a PO-ban, tehát fel fogják szívni magukat biztosan. Főként most hétvége lesz nekik kulcs meccs a Broncos ellen."

Szóval a Titans megtette, hogy mindkét csapatot megverte (köszi Titans!!) és most egymás ellen játszik a Chiefs és a Broncos, ahol ha a Broncos nyer, akkor még a bye week sem elérhetetlen számunkra. Bár én azt gondolom, hogy a Chiefs fog nyerni és ők lesznek bye week-en, de szarom le igazából, mert mi már biztos hogy ott vagyunk.
Bruce
Szívesen! 😊 A Broncos legyőzésére azért volt halvány remény, ám a Chiefs elleni siker hatalmas bravúr. Nekünk is kéne egy kis segítség, a Colts még megnyerheti a csoportot, és reálisan nézve már csak a Raiders ellen veszthet...
Nandito
Az a baj, hogy nagyon jó formában van a Colts, mi meg szerintem az utóbbi két-három hétben nem tudjuk azt az offense teljesítményt hozni, amit korábban. A védelem ugyan mutat életjeleket már, de valahogy a kettőnek együtt kellene működnie 24-én és akkor tudnánk viszonozni valamit! 😊 Remélem a fiúk is így gondolják.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mack 8 QB pressure-t mutatott be a Chargers ellen (5 hurry, 3 hits), ezzel továbbra is ő a legmagasabban értékelt edge rusher a ligában.


Top offensive grades:

LT Donald Penn, 79.1
RG Gabe Jackson, 78.7
QB Derek Carr, 73.3
WR Michael Crabtree, 71.4
LT Menelik Watson, 70.1 (nem figyeltem hány playt játszott, de sztem Howard volt az RT végig)

Top defensive grades:

ED Khalil Mack, 88.2
LB Malcolm Smith, 84.0
S Nate Allen, 83.8
LB Perry Riley, 83.4
CB David Amerson, 80.6

Érdekes, hogy Irvin nincs benne a TOP5-ben, de már korábban Rolni is írta, hogy futás ellen nincs a toppon és ez meglátszik a pontszámában szerintem, ami 72,7 volt egyébként.
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Korábban írtam ezt az egyik hozzászólásomban:
"A Titans lehet a mérleg nyelve, mert ők még játszanak a Broncossal is és a Chiefsel is és még azért a Titánok is ott lehetnek a PO-ban, tehát fel fogják szívni magukat biztosan. Főként most hétvége lesz nekik kulcs meccs a Broncos ellen."

Szóval a Titans megtette, hogy mindkét csapatot megverte (köszi Titans!!) és most egymás ellen játszik a Chiefs és a Broncos, ahol ha a Broncos nyer, akkor még a bye week sem elérhetetlen számunkra. Bár én azt gondolom, hogy a Chiefs fog nyerni és ők lesznek bye week-en, de szarom le igazából, mert mi már biztos hogy ott vagyunk.
Bruce
Szívesen! 😊 A Broncos legyőzésére azért volt halvány remény, ám a Chiefs elleni siker hatalmas bravúr. Nekünk is kéne egy kis segítség, a Colts még megnyerheti a csoportot, és reálisan nézve már csak a Raiders ellen veszthet...

Music City Miracle
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Just Playoff Baby! 😊
Carr ujja rendbejön és jó lesz itt minden.
A védelem meg lusta disznó de mikor kell odab@asznak! 😀
TST
Sajnálom, hogy el kell hogy szomorítsalak, de az az ujj nem fog rendbe jönni csak jövőre.
Csodálkoznék, ha idén látnánk tőle under center play-t. Így viszont elég szar futni rövid yardos és goal line szituációban, mint ahogy látható is volt a meccsen.

Nem tudom, hogy mi a célunk a hátralévő meccseken és nem is vagyok híve a pihentetéseknek de lehet bedobnám Cook-ot a mélyvízbe jövőhéten is és a záró fordulóban is egy-két negyed erejéig.
Bruce
Cook? ne bassszki, akkor inkább McGloin, ne kísérletezzünk már, meg szerintem nem is fogunk, -és Ő beugró ha baj van, gyakoroljon ő ha már pihentetünk, ki tudja Carral mi lesz (sérülés)
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Már arról cikkeznek, hogy Sean Smith-t dead money nélkül ki lehet vágni a következő szezon elején és nem kell neki kifizetni a 4,25 milliós roster bónuszt sem. Amerson kivágásával is lehet megtakarítani 7,5 milliót.

Ugyanezt írják Murray-ra is, hogy hatalmas pénzt fog kérni valszeg ha hosszabbít, így neki is ajtót mutathatnak. Mivel Mack és Carr hosszabbítása is hatalmas pénzeket fog felemészteni.

M. Smitht sem fogják marasztalni, ami újabb lyukat jelent, illetve egy belső falember is kelleni fog.

Kitérnek a safety gondokra. Allen, aki meglepően jól játszik FA lesz. Nelson meg nem megoldás egyelőre. Így safety-t is kell igazolni.

Na mindegy ezt most pont nem volt ildomos ide leírni, de ha már olvastam róla. 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Just Playoff Baby! 😊
Carr ujja rendbejön és jó lesz itt minden.
A védelem meg lusta disznó de mikor kell odab@asznak! 😀
TST
Sajnálom, hogy el kell hogy szomorítsalak, de az az ujj nem fog rendbe jönni csak jövőre.
Csodálkoznék, ha idén látnánk tőle under center play-t. Így viszont elég szar futni rövid yardos és goal line szituációban, mint ahogy látható is volt a meccsen.

Nem tudom, hogy mi a célunk a hátralévő meccseken és nem is vagyok híve a pihentetéseknek de lehet bedobnám Cook-ot a mélyvízbe jövőhéten is és a záró fordulóban is egy-két negyed erejéig.
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 786 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Hatalams Gratuláció a PO-hoz srácok! Nagyon - nagyon megérdemeltétek már! Remélem jövő héten egy ravens veréssel mi is csatlakozunk hozzátok! 😊

" class="embed">
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Just Playoff Baby! 😊
Carr ujja rendbejön és jó lesz itt minden.
A védelem meg lusta disznó de mikor kell odab@asznak! 😀
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Grat a playoffhoz!
Remélem az utolsó két meccset is megnyeritek!
több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
Playoooooff!😊
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 425 — Слава Україні! Героям слава!
Grat a rájátszáshoz!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a playoffhoz! Megérdemelte már ez a fanbase az elmúlt évtized után a sikert.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na aludtam egyet gyorsan a meccs után. Ami megmaradt a meccsből az az, hogy kurva szarok voltunk offense oldalon (egy két szép jelenettel, főleg futásokkal), de az eladott labdák nagyon nem kellettek. A defense felemás volt, mert voltak nagyon jó teljesítmények a csapatban (Allen, Irvin), meg nagyon szar teljesítmények is (S. Smith, Nelson (hiába szerzett labdát))

Zavar nagyon, hogy Carr nem az igazi, bár az nem az ő hibája, hogy a legjobb elkapónk nem tud elszakadni az emberétől és szinte az egész meccsen leveszik a pályáról. Egyébként ez jellemző volt szinte az összes elkapóra, kivételt talán Crabtree képez, akit sokszor keresett és meg is talált Carr. A futásoknál úgy nézett ki, hogy visszatérünk a 3 emberes rotációhoz, de csak a meccs elején volt így, aztán maradtak ketten. Amúgy jót átlagoltak a futók, mert a futásonkénti 5 yard az jónak számít, belerondít a képbe Murray elvesztett labdája, ami idén nem volt rá jellemző.

Mindegy, amúgy hogy hogy teljesítettünk a lényeg végül úgyis csak a győzelem és az hogy 14 év után újra a playoffban vagyunk. Ez a játék úgysem alkalmas arra, hogy meccset nyerjünk a PO-ban, de egyelőre még nem is ezt kell nézni.

A Colts ellen nagyon kemény meccs lesz, mert élet-halál harc lesz a Colts számára, utolsó szalmaszálba kapaszkodnak, mi pedig már jól laktunk egy kicsit.

Korábban írtam ezt az egyik hozzászólásomban:
"A Titans lehet a mérleg nyelve, mert ők még játszanak a Broncossal is és a Chiefsel is és még azért a Titánok is ott lehetnek a PO-ban, tehát fel fogják szívni magukat biztosan. Főként most hétvége lesz nekik kulcs meccs a Broncos ellen."

Szóval a Titans megtette, hogy mindkét csapatot megverte (köszi Titans!!) és most egymás ellen játszik a Chiefs és a Broncos, ahol ha a Broncos nyer, akkor még a bye week sem elérhetetlen számunkra. Bár én azt gondolom, hogy a Chiefs fog nyerni és ők lesznek bye week-en, de szarom le igazából, mert mi már biztos hogy ott vagyunk.
több mint 7 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
@Döme jöhetsz fórumozni! 😛
Bruce
A playoffban basszameg. 😀

Ígéret szép szó. be is tartom!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
@Döme jöhetsz fórumozni! 😛
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
PO-t hoz a Jézuska 😊
Rolni
Nekem hozhatna még egy kettest Ket-ből!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
PO-t hoz a Jézuska 😊
Rolni
Colts elleni győzelmet hozzon inkább! 😊 A PO már most megvan!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Ott vagyunk baszki
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
PO-t hoz a Jézuska 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Na botlott a KC
Arassuk le azt a PO-t.
Just Win Baby
Surda
hoppácska

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "