Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintetek beteszik Watson RT pozícióba Howard helyett?

Lenne ebben is ráció, mert Howard a leggyengébb láncszem és Watson már valszeg teljesen egészséges. De valamiért nem erőltetik a váltást, így azt gondolom, hogy Watson sem tudna sokkal jobb teljesítményt nyújtani mint Howard. Ez viszont előrevetíti azt, hogy a következő drafton prioritás lesz az RT poszt befoltozása is. Kell még egy LB és egy Safety.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Jogos az Indítol en is fazom olyasmire szamitok mint a Saints ellen, de ami jobban aggaszt az a tendencia...
mig egyes csapatok most decemberre szitak fel magukat mint allat (Giants, Steelers, Green Bay, Chiefs, "Titans") addig mi pont most vagyunk "leszallo" agban az O elkezdett docogni, igaz a D felszivta magat, de megsem latom azt az atuto erot, amitol felni kell.
Pari
Azért a D egyre inkább formába kerül (egyre inkább megszokják, megértik Norton rendszerét).
Az O-nál meg Carr ujja miatt kevesebb variációs lehetősége van Musgrave-nek az utóbbi hetekben, ő pedig azért ahogy látszott a szezon elején, szereti variálni a formationöket és ezekből mismatcheket kialakítani.
All in all, ha Carr ujja rendbe jön a rájátszásra, akkor max a PO-rutin hiánya lehet még komolyabb akadály.
empty taxi
meg a hideg😊
Pari
Ha végig hazai pályán játszotok az sem 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Jogos az Indítol en is fazom olyasmire szamitok mint a Saints ellen, de ami jobban aggaszt az a tendencia...
mig egyes csapatok most decemberre szitak fel magukat mint allat (Giants, Steelers, Green Bay, Chiefs, "Titans") addig mi pont most vagyunk "leszallo" agban az O elkezdett docogni, igaz a D felszivta magat, de megsem latom azt az atuto erot, amitol felni kell.
Pari
Azért a D egyre inkább formába kerül (egyre inkább megszokják, megértik Norton rendszerét).
Az O-nál meg Carr ujja miatt kevesebb variációs lehetősége van Musgrave-nek az utóbbi hetekben, ő pedig azért ahogy látszott a szezon elején, szereti variálni a formationöket és ezekből mismatcheket kialakítani.
All in all, ha Carr ujja rendbe jön a rájátszásra, akkor max a PO-rutin hiánya lehet még komolyabb akadály.
empty taxi
meg a hideg😊
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Jogos az Indítol en is fazom olyasmire szamitok mint a Saints ellen, de ami jobban aggaszt az a tendencia...
mig egyes csapatok most decemberre szitak fel magukat mint allat (Giants, Steelers, Green Bay, Chiefs, "Titans") addig mi pont most vagyunk "leszallo" agban az O elkezdett docogni, igaz a D felszivta magat, de megsem latom azt az atuto erot, amitol felni kell.
Pari
Azért a D egyre inkább formába kerül (egyre inkább megszokják, megértik Norton rendszerét).
Az O-nál meg Carr ujja miatt kevesebb variációs lehetősége van Musgrave-nek az utóbbi hetekben, ő pedig azért ahogy látszott a szezon elején, szereti variálni a formationöket és ezekből mismatcheket kialakítani.
All in all, ha Carr ujja rendbe jön a rájátszásra, akkor max a PO-rutin hiánya lehet még komolyabb akadály.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
most jut eszembe, hogy @deyell nagyon eltűnt, mit tudtok róla?
Bruce
vagyok! néztem a meccseket, csak nem élőben. igazából ami észrevételem lenne, azt leírtátok már, egyetértek Rolnival, hogy goal line szituációban amikor egyértelmű, hogy futni fogunk, be kéne hozni McGloint, hogy ne a pistolból fussunk.

a Colts elleni meccstől bevallom, tartok egy kicsit, mert a Colts elkapói nagyon gyorsak (Hilton, Dorsett, valószínűleg Moncrief is lesz), míg a Raiders secondaryje talán a leglassabb a ligában. benne van, hogy sok pontot kapunk majd, és ha az offense megint olyan lesz, mint az utóbbi időben, akkor nem tudom, hogy tartjuk velük majd a lépést.
deyell
Azt hittem, hogy irl te vagy Busch Béla, hogy így eltűntél 😃

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
AC/DC kapcsán Bruce én azt gondolom, hogy:
-Carr kisujja nincs rendben, rosszabb az a sérülés, mint amilyennek Carr vagy JDR beállítja a média felé
-KC ellen a hidegben nagyon érződött, h komoly gondot okoz neki a labdát rendesen tartani, dobni
-azt gondolom, hogy regular seasonben már nem is látunk UC játékot, hogy véletlenül se sérüljön rá
-november 27-én sérült meg az ujja, szóval PO-ban remélhetőleg már elég jól lesz az UC biztos kezeléséhez
-ha nem fog tudni PO-ban sem center alól játszani akkor komoly gondban leszünk
-Cooper és Crabtree többször megmutatták, h bármelyikük tud #1 elkapó szerepben meccset, meccseket lehozni
-ha túl nagy figyelmet kap az egyik, akkor büntet a másik
-Cooper nagyon erősen kezdte az évet, ennek megfelelően sokszor a legjobb CB őrzi és komoly S segítséget is raknak mélységbe
-emiatt Crabs lényegesen szabadabban van és Carr ezt kihasználja
-az, h ennyire kevés target megy Coop felé sztem a kisujj helyzettel is összefügg, mert gondolom Carr is érzi azt, h nem annyira pontos és emiatt még kevésbé kockáztat
-Carr ahhoz képest, h van benne egy jó adag gunslinger mentalitás nagyon tudatosan vigyáz a labdára és szerintem emiatt amíg van tisztább ember nem kockáztat, főleg most, h nem 100%-os
-jön a PO, jönnek nagy meccsek nem hiszem, h amikor a továbbjutás a tét, akkor majd ne adna lehetőséget bőven Coop-nak is
-Carr-t lecserélni egész meccsre butaság volna, olyan szépen megvédi a fal, hogy nem kell félteni és messze Ő a legjobb QBnk
-az már más kérdés, hogy goalline szituációban, amikor úgyis futni fogunk és ezt tudja az ellenfél is lehet megérné behozni McGloint, hogy center mögül átvegye a labdát és odaadja a futónak...gondolom itt esetleg attól (is) tarthatnak, hogy nincs begyakorolva az átadás McGloin és Murray között mondjuk...


Védelem kapcsán pár gondolat:
-továbbra sem egy elit védelemről beszélgetünk, de komoly javulás tapasztalható a nyitó meccsekhez képest
-éves szinten még mindig gyenge a kép bizonyos mutatókban, de ha az utóbbi meccseket figyeljük sokkal jobb a helyzet
-yards/gm tekintetében például még mindig 30. helyen állunk összességében, de az elmúlt 3 meccs alapján a 11. legjobb D a miénk
-yards/play szempontból éves szinten a 31.-ek vagyunk, de elmúlt 3 meccs alapján már a 17.-ek
-running yards/game szempontból a 25.-ek vagyunk, ami szintén jobb, mint volt, de még mindig kevés
-passing yards/game alapján szintén a 25.-ek vagyunk éves szinten, de az elmúlt 3 meccs alapján már a 10. legjobb a mienk
-egyedül a 3rd down D területén látok visszaesést, ami mondjuk nem megnyugtató
-sokat javult a kommunikáció az év folyamán és Norton is egyre jobb szerintem mind playcalling terén, mind meccs közbeni igazítás terén
-legtöbb védelem elkövet néha bakikat és a legtöbb védelemnek megvan a gyenge pontja ez látszik nálunk is, de fejlődés van
-a gondjaink egy részére Mario visszatérése jelenthet megoldást, ezért is bízom benne, hogy a Colts ellen már pályára tud lépni

Colts ellen pár gondolat:
-fontos lenne nagyon Mario és McGee visszatérése, mert Luck szétszedi a hátsó egységet, ha nem tudjuk földbe döngölni
-Luck remek formában játszik és van jó TE-je és gyors kicsi elkapója is remek...na nekünk ugye ezek ellen van gondunk rendszerint...
-komoly teszt lesz ez a D számára, de szerintem látni kell, hogy itt ők max szépen helytállni tudnak, ezt a meccset ők nem tudják megnyerni, mint a SD ellenit...ide kell Carr&Co is, ha győzni akarunk

Pro Bowl keretbe 7 játékosunk került be ugyebár, amivel vezetjük az NFL-t, ha jól nézem. Hoppácska!!
A Carr, Mack, Penn, Osemele, Hudson, Cooper, Nelson 7-esen kívül ráadásul van még 7 alternate emberkénk is Crabtree, Jackson, Jano, King, Murray, Olawale, Richard (mint returner) személyében.
Bár ez a Pro Bowl szavazás ugye sokat nem ér, de azért az nem gyenge, hogy:
-Howard-ot leszámítva a teljes OL ott lehet akár a PB-n
-Carr és a kezdő WR párosa, valamint a kezdő FB-je és RB-je is akár ott lehetne
-Condo-t leszámítva (és a cover egységeket) a teljes ST egység ott lehetne
Ez inkább csak szívet melengető bohóckodás itt a részemről a végén, de azért nekünk ez mégiscsak számít ennyi év lenézés és kinevetés után sztem!

Rolni
Számít ám!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Jogos az Indítol en is fazom olyasmire szamitok mint a Saints ellen, de ami jobban aggaszt az a tendencia...
mig egyes csapatok most decemberre szitak fel magukat mint allat (Giants, Steelers, Green Bay, Chiefs, "Titans") addig mi pont most vagyunk "leszallo" agban az O elkezdett docogni, igaz a D felszivta magat, de megsem latom azt az atuto erot, amitol felni kell.
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
most jut eszembe, hogy @deyell nagyon eltűnt, mit tudtok róla?
Bruce
vagyok! néztem a meccseket, csak nem élőben. igazából ami észrevételem lenne, azt leírtátok már, egyetértek Rolnival, hogy goal line szituációban amikor egyértelmű, hogy futni fogunk, be kéne hozni McGloint, hogy ne a pistolból fussunk.

a Colts elleni meccstől bevallom, tartok egy kicsit, mert a Colts elkapói nagyon gyorsak (Hilton, Dorsett, valószínűleg Moncrief is lesz), míg a Raiders secondaryje talán a leglassabb a ligában. benne van, hogy sok pontot kapunk majd, és ha az offense megint olyan lesz, mint az utóbbi időben, akkor nem tudom, hogy tartjuk velük majd a lépést.

choose life
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
AC/DC kapcsán Bruce én azt gondolom, hogy:
-Carr kisujja nincs rendben, rosszabb az a sérülés, mint amilyennek Carr vagy JDR beállítja a média felé
-KC ellen a hidegben nagyon érződött, h komoly gondot okoz neki a labdát rendesen tartani, dobni
-azt gondolom, hogy regular seasonben már nem is látunk UC játékot, hogy véletlenül se sérüljön rá
-november 27-én sérült meg az ujja, szóval PO-ban remélhetőleg már elég jól lesz az UC biztos kezeléséhez
-ha nem fog tudni PO-ban sem center alól játszani akkor komoly gondban leszünk
-Cooper és Crabtree többször megmutatták, h bármelyikük tud #1 elkapó szerepben meccset, meccseket lehozni
-ha túl nagy figyelmet kap az egyik, akkor büntet a másik
-Cooper nagyon erősen kezdte az évet, ennek megfelelően sokszor a legjobb CB őrzi és komoly S segítséget is raknak mélységbe
-emiatt Crabs lényegesen szabadabban van és Carr ezt kihasználja
-az, h ennyire kevés target megy Coop felé sztem a kisujj helyzettel is összefügg, mert gondolom Carr is érzi azt, h nem annyira pontos és emiatt még kevésbé kockáztat
-Carr ahhoz képest, h van benne egy jó adag gunslinger mentalitás nagyon tudatosan vigyáz a labdára és szerintem emiatt amíg van tisztább ember nem kockáztat, főleg most, h nem 100%-os
-jön a PO, jönnek nagy meccsek nem hiszem, h amikor a továbbjutás a tét, akkor majd ne adna lehetőséget bőven Coop-nak is
-Carr-t lecserélni egész meccsre butaság volna, olyan szépen megvédi a fal, hogy nem kell félteni és messze Ő a legjobb QBnk
-az már más kérdés, hogy goalline szituációban, amikor úgyis futni fogunk és ezt tudja az ellenfél is lehet megérné behozni McGloint, hogy center mögül átvegye a labdát és odaadja a futónak...gondolom itt esetleg attól (is) tarthatnak, hogy nincs begyakorolva az átadás McGloin és Murray között mondjuk...


Védelem kapcsán pár gondolat:
-továbbra sem egy elit védelemről beszélgetünk, de komoly javulás tapasztalható a nyitó meccsekhez képest
-éves szinten még mindig gyenge a kép bizonyos mutatókban, de ha az utóbbi meccseket figyeljük sokkal jobb a helyzet
-yards/gm tekintetében például még mindig 30. helyen állunk összességében, de az elmúlt 3 meccs alapján a 11. legjobb D a miénk
-yards/play szempontból éves szinten a 31.-ek vagyunk, de elmúlt 3 meccs alapján már a 17.-ek
-running yards/game szempontból a 25.-ek vagyunk, ami szintén jobb, mint volt, de még mindig kevés
-passing yards/game alapján szintén a 25.-ek vagyunk éves szinten, de az elmúlt 3 meccs alapján már a 10. legjobb a mienk
-egyedül a 3rd down D területén látok visszaesést, ami mondjuk nem megnyugtató
-sokat javult a kommunikáció az év folyamán és Norton is egyre jobb szerintem mind playcalling terén, mind meccs közbeni igazítás terén
-legtöbb védelem elkövet néha bakikat és a legtöbb védelemnek megvan a gyenge pontja ez látszik nálunk is, de fejlődés van
-a gondjaink egy részére Mario visszatérése jelenthet megoldást, ezért is bízom benne, hogy a Colts ellen már pályára tud lépni

Colts ellen pár gondolat:
-fontos lenne nagyon Mario és McGee visszatérése, mert Luck szétszedi a hátsó egységet, ha nem tudjuk földbe döngölni
-Luck remek formában játszik és van jó TE-je és gyors kicsi elkapója is remek...na nekünk ugye ezek ellen van gondunk rendszerint...
-komoly teszt lesz ez a D számára, de szerintem látni kell, hogy itt ők max szépen helytállni tudnak, ezt a meccset ők nem tudják megnyerni, mint a SD ellenit...ide kell Carr&Co is, ha győzni akarunk

Pro Bowl keretbe 7 játékosunk került be ugyebár, amivel vezetjük az NFL-t, ha jól nézem. Hoppácska!!
A Carr, Mack, Penn, Osemele, Hudson, Cooper, Nelson 7-esen kívül ráadásul van még 7 alternate emberkénk is Crabtree, Jackson, Jano, King, Murray, Olawale, Richard (mint returner) személyében.
Bár ez a Pro Bowl szavazás ugye sokat nem ér, de azért az nem gyenge, hogy:
-Howard-ot leszámítva a teljes OL ott lehet akár a PB-n
-Carr és a kezdő WR párosa, valamint a kezdő FB-je és RB-je is akár ott lehetne
-Condo-t leszámítva (és a cover egységeket) a teljes ST egység ott lehetne
Ez inkább csak szívet melengető bohóckodás itt a részemről a végén, de azért nekünk ez mégiscsak számít ennyi év lenézés és kinevetés után sztem!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Olvastam egy-két spekulációt most a csapatról. Szerintetek lehet valóságtartalma?

Carr-ről ugye azt nyilatkozták, hogy már teljesen rendben van az ujja (Rolni is írta, hogy már gyakorolták az under center playeket edzésen), de ettől függetlenül nem volt egy elindított play sem UC-ból, csak pistol és shotgun. Ez vetette fel azt a spekulációt, hogy direkt nem is vetik be élesben az UC-t, egyrészt a sérülés miatt, hogy ne sérüljön rá a PO előtt, illetve hogy ne nagyon tudjanak készülni belőlünk...

Ezzel együtt a másik spekuláció az hogy nagyon el van tűnve Cooper az utóbbi két meccsen (pont amióta ezeket az UC playeket hanyagoljuk) és ez is lehet egy bizonyos taktika része. Egyrészt, hogy ne annyira kapjon nagy figyelmet és így Crabtree-n legyen a későbbiekben az első számú CB illetve a safety is inkább Crabtree felé segítsen be és így a gyorsaságát kihasználva tudjon extra yardokat vagy akár TD-t szerezni Cooper majd a későbbiekben.


Nos nekem az a véleményem, hogy bár logikus lenne ez az egész így, de nettó faszság az a része, hogy UC-ből nem játszunk amiatt hogy ne tudjanak készülni belőlünk. Hiszen a Chiefs ellen kikaptunk, a Chargers ellen meg kurvára kellett volna az a TD amit amiatt nem sikerült megcsinálni, mert goal line szituban is pistolból akartunk futni. Én azt gondolom, hogy Carr ujja nagyon szarul van és ha hozzáér a labda akkor fáj neki és ez utána zavaró számára a dobómozdulatkor. Látszik is az utolsó két meccs statisztikájában, hogy jócskán leromlott a pontossága (persze benne van a sok drop is, de az eddig is volt), szóval nem taktika, hanem sérülés.

Egyébként ezt a részét nagyon utálom az NFL-nek, hogy semmi egyenesség nincs a csapatok nyilakozataiban, mindig hazudnak mindennel kapcsolatosan. Semmit nem lehet készpénznek venni, amit mondanak. Köcsög hazudozás, ami körüllengi az egész sportágat. Hazudnak a sérülések súlyosságáról, meg mindenről ami, akár csak egy pici befolyással is lehet a csapatra. Amit értek, mert hát fogadásokat lehet kötni mindenre és kibaszott sok pénz van benne, de akkor is utálom ezt a részét.

Na de más véleményét is elolvasnám a fentiekkel kapcsolatban (Carr és Cooper)
Bruce
Carrt nagyon bírom, de így esetleg tervben van (PO megvan), hogy pl. most az Indy ellen nem ő lesz a kezdő, vagy nem játssza végig az egész meccset? Gondolom az első 2 kiemelés valamelyikének elérése miatt nem, de azért az sem kéne, hogy esetleg megint valami gikszer legyen az utolsó 2 körben.
Vrij6
Amilyen bivaly OL van Carr előtt, az is csoda h hozzáértek. Én a Raiders edzőinek a helyében ettől nem félnék.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
most jut eszembe, hogy @deyell nagyon eltűnt, mit tudtok róla?
Bruce
Igen, igen.
En rairtam egy hete, de nem jott valasz...remeljuk csak a vizsgak, amit Amadeus irt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 425 — Слава Україні! Героям слава!
Olvastam egy-két spekulációt most a csapatról. Szerintetek lehet valóságtartalma?

Carr-ről ugye azt nyilatkozták, hogy már teljesen rendben van az ujja (Rolni is írta, hogy már gyakorolták az under center playeket edzésen), de ettől függetlenül nem volt egy elindított play sem UC-ból, csak pistol és shotgun. Ez vetette fel azt a spekulációt, hogy direkt nem is vetik be élesben az UC-t, egyrészt a sérülés miatt, hogy ne sérüljön rá a PO előtt, illetve hogy ne nagyon tudjanak készülni belőlünk...

Ezzel együtt a másik spekuláció az hogy nagyon el van tűnve Cooper az utóbbi két meccsen (pont amióta ezeket az UC playeket hanyagoljuk) és ez is lehet egy bizonyos taktika része. Egyrészt, hogy ne annyira kapjon nagy figyelmet és így Crabtree-n legyen a későbbiekben az első számú CB illetve a safety is inkább Crabtree felé segítsen be és így a gyorsaságát kihasználva tudjon extra yardokat vagy akár TD-t szerezni Cooper majd a későbbiekben.


Nos nekem az a véleményem, hogy bár logikus lenne ez az egész így, de nettó faszság az a része, hogy UC-ből nem játszunk amiatt hogy ne tudjanak készülni belőlünk. Hiszen a Chiefs ellen kikaptunk, a Chargers ellen meg kurvára kellett volna az a TD amit amiatt nem sikerült megcsinálni, mert goal line szituban is pistolból akartunk futni. Én azt gondolom, hogy Carr ujja nagyon szarul van és ha hozzáér a labda akkor fáj neki és ez utána zavaró számára a dobómozdulatkor. Látszik is az utolsó két meccs statisztikájában, hogy jócskán leromlott a pontossága (persze benne van a sok drop is, de az eddig is volt), szóval nem taktika, hanem sérülés.

Egyébként ezt a részét nagyon utálom az NFL-nek, hogy semmi egyenesség nincs a csapatok nyilakozataiban, mindig hazudnak mindennel kapcsolatosan. Semmit nem lehet készpénznek venni, amit mondanak. Köcsög hazudozás, ami körüllengi az egész sportágat. Hazudnak a sérülések súlyosságáról, meg mindenről ami, akár csak egy pici befolyással is lehet a csapatra. Amit értek, mert hát fogadásokat lehet kötni mindenre és kibaszott sok pénz van benne, de akkor is utálom ezt a részét.

Na de más véleményét is elolvasnám a fentiekkel kapcsolatban (Carr és Cooper)
Bruce
Carrt nagyon bírom, de így esetleg tervben van (PO megvan), hogy pl. most az Indy ellen nem ő lesz a kezdő, vagy nem játssza végig az egész meccset? Gondolom az első 2 kiemelés valamelyikének elérése miatt nem, de azért az sem kéne, hogy esetleg megint valami gikszer legyen az utolsó 2 körben.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Nalunk a kutya is black&silver!😊
 s29.postimg.org/un7hv0a07/20160719_223951.jpg
Amúgy sosincs felengedve a kanapéra, csak meccs napon!
Pari
ez mostanában jutalom, de régebben ezzel fegyelmezted? 😀
Surda
😊
Játszott rajta az elso perctől, hogy die hard fan😊
Ugy aludta at a meccseket az olembe, mint en az F1 kozvetiteseket vasarnapi ebed utan😊
Pari
Azt én is szeretem, F1-s siesta a legjobb
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
most jut eszembe, hogy @deyell nagyon eltűnt, mit tudtok róla?
Bruce
ha egy jogász eltűnik annak egy oka van: vizsga.
Amadeus91
Vagy az h lelépett a nála letétbe helyezett lóvéval 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Nalunk a kutya is black&silver!😊
 s29.postimg.org/un7hv0a07/20160719_223951.jpg
Amúgy sosincs felengedve a kanapéra, csak meccs napon!
Pari
ez mostanában jutalom, de régebben ezzel fegyelmezted? 😀
Surda
😊
Játszott rajta az elso perctől, hogy die hard fan😊
Ugy aludta at a meccseket az olembe, mint en az F1 kozvetiteseket vasarnapi ebed utan😊
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Az biztos, hogy a "hírszerzés" smmilyen más sportban nincs így csúcsrajárarva (talán a profi országúti kerékpát kivétel), mint itt. Video elemzések dögivel+meccs közben is mindent árgus szemmel figyelnek, ha már szájról olvasókat is alkalmaznak, szóval lehet benne valami, hogy terelünk. Kellenek a váratlan húzások a POban a standard megoldásokon túl. K3t éve ki fsz tudta h ki is az a Buttler a Patsban. Belicsek mester nagy kártyakeverő, talán JDR is az lesz. Az is igaz, hogy Coop felé nem is nagyon néz opcioban sem inkább TE/Cab. Írtam régebben hogy Carr dedikálás alatt nagyon bénán fogta a tollat, de most mar siman eltudom képzelni, hogy nyilvánosan megy a terelés edzésen meg megy UC gyakorlás. JDRnek is hatalmas lehetőség ez a PO, siman mindent be fog vetni a sikerért.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
továbbra is azt gondolom, hogy ha nagyon kellett volna akkor bedobtuk volna a dolgot. KC-ben jegelték, most meg megoldották máshogy. Ha olyan vészes lenne a keze, akkor dobni se nagyon tudna. Nem lesz baj, pihenjen csak a pinky a playoffra, ki kell bírnia a Super Bowlig most már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Olvastam egy-két spekulációt most a csapatról. Szerintetek lehet valóságtartalma?

Carr-ről ugye azt nyilatkozták, hogy már teljesen rendben van az ujja (Rolni is írta, hogy már gyakorolták az under center playeket edzésen), de ettől függetlenül nem volt egy elindított play sem UC-ból, csak pistol és shotgun. Ez vetette fel azt a spekulációt, hogy direkt nem is vetik be élesben az UC-t, egyrészt a sérülés miatt, hogy ne sérüljön rá a PO előtt, illetve hogy ne nagyon tudjanak készülni belőlünk...

Ezzel együtt a másik spekuláció az hogy nagyon el van tűnve Cooper az utóbbi két meccsen (pont amióta ezeket az UC playeket hanyagoljuk) és ez is lehet egy bizonyos taktika része. Egyrészt, hogy ne annyira kapjon nagy figyelmet és így Crabtree-n legyen a későbbiekben az első számú CB illetve a safety is inkább Crabtree felé segítsen be és így a gyorsaságát kihasználva tudjon extra yardokat vagy akár TD-t szerezni Cooper majd a későbbiekben.


Nos nekem az a véleményem, hogy bár logikus lenne ez az egész így, de nettó faszság az a része, hogy UC-ből nem játszunk amiatt hogy ne tudjanak készülni belőlünk. Hiszen a Chiefs ellen kikaptunk, a Chargers ellen meg kurvára kellett volna az a TD amit amiatt nem sikerült megcsinálni, mert goal line szituban is pistolból akartunk futni. Én azt gondolom, hogy Carr ujja nagyon szarul van és ha hozzáér a labda akkor fáj neki és ez utána zavaró számára a dobómozdulatkor. Látszik is az utolsó két meccs statisztikájában, hogy jócskán leromlott a pontossága (persze benne van a sok drop is, de az eddig is volt), szóval nem taktika, hanem sérülés.

Egyébként ezt a részét nagyon utálom az NFL-nek, hogy semmi egyenesség nincs a csapatok nyilakozataiban, mindig hazudnak mindennel kapcsolatosan. Semmit nem lehet készpénznek venni, amit mondanak. Köcsög hazudozás, ami körüllengi az egész sportágat. Hazudnak a sérülések súlyosságáról, meg mindenről ami, akár csak egy pici befolyással is lehet a csapatra. Amit értek, mert hát fogadásokat lehet kötni mindenre és kibaszott sok pénz van benne, de akkor is utálom ezt a részét.

Na de más véleményét is elolvasnám a fentiekkel kapcsolatban (Carr és Cooper)
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Nalunk a kutya is black&silver!😊
 s29.postimg.org/un7hv0a07/20160719_223951.jpg
Amúgy sosincs felengedve a kanapéra, csak meccs napon!
Pari
ez mostanában jutalom, de régebben ezzel fegyelmezted? 😀
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Úgy látom, hogy nem volt még, de a hétvégén mi nyertünk egyedül a csoportban! 😊























@ulpianus
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
most jut eszembe, hogy @deyell nagyon eltűnt, mit tudtok róla?
Bruce
ha egy jogász eltűnik annak egy oka van: vizsga.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 887 — Circus Maximus
most jut eszembe, hogy @deyell nagyon eltűnt, mit tudtok róla?
Bruce
Sztem nagyon eltunt.
Erdekes, hogy nem teszi szova senki (vagy lemaradtam), hogy a Raiders egyedul nyert a csoportban. Ez mar senkit nem lep meg. Jo ez igy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
most jut eszembe, hogy @deyell nagyon eltűnt, mit tudtok róla?
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Eredménykövetőben már irtam, de engedjétek meg hogy gratuláljak itt is, őszintén örülök a sikereteknek, nagyon kijárt már ez! Jó volt olvasni ezeket a kommenteket arról, ki hogyan köteleződött el a Raiders mellett, érződött a szenvedély. Én mondjuk már megszoktam, hamár szóbakerült a divatozás, hogy a Patriots szurkolókat ezzel azonositják ( tudom ti is 😀 ) és mindenki alapból igy gondol ránk, vagy bárkire akit meglát egy New England mezben. Azonban ahogyan most itt ti is bizonyitottátok, mindenkinek van egy kis története arról, hogy mikor , miért esett szerelembe és az elkötelezettség valamint a szenvedély egy életre szól. Nagyjából ez a szenvedély és a fanatizmus maga az Oakland Raiders , ezért is szimpatikus csapat számomra, még akkor is ha riválisnak számit. ( Hogy visszatérjek még egy mondattal arra a pillanatra amikor beköszöntem üdvözölni benneteket. ) Találkozunk a PO-ban!
Volford
Basszus felpuhulunk!
Senki nem oltotta még le közölünk? 😀
ÉN megteszem, kedves TUCK RULE GAME (de nehogy komolyan vedd)

 www.youtube.com/watch?v=Fq5fTPxhqc8
Surda
Minden igyekezetetek ellenére sem fogom útálni a Raiderst 😊 Viszont benneteket megértelek...az biztos fájt! 😀 (már ha olyan meccsről beszélünk amit valaki 2002-ben aktivan követett és szurkolóként élt meg , valóban megértem az ellenszenvet.) Viszont múlt béli időkből, amikor ezüst dominancia volt , elég sokszor elpáholtatok bennünket, de nem foglalkozom vele, mivel nekem még nem okozott semmilyen lelki élményt....ha idén kiejtetek minket más lesz a helyzet 😀

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Várhatóan a fontosabb Power Ranking-ekben visszakerülünk a TOP 3-ba.

Azért ez is elég durva, legalábbis számomra. 😊