Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Szerencsétlen véletlen volt, pont. Azt azért lássuk be, hogy Jack mellett Carr is sokszor túl sokat kockáztat (feleslegesen). Ezek után kiderül miből van a csapat, bár szerintem így is hozni lehet az első egy-két meccset. Talán ez ver egy kis "észt" a srácba és jobban odafigyel majd magára. McGloin semmire nem lesz jó az tuti. Viszont legalább egy meccs lesz meglátni mire képes, meg kis idő felkészülni egy új stratégiára.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 424 — Слава Україні! Героям слава!
Olvastam egy-két spekulációt most a csapatról. Szerintetek lehet valóságtartalma?

Carr-ről ugye azt nyilatkozták, hogy már teljesen rendben van az ujja (Rolni is írta, hogy már gyakorolták az under center playeket edzésen), de ettől függetlenül nem volt egy elindított play sem UC-ból, csak pistol és shotgun. Ez vetette fel azt a spekulációt, hogy direkt nem is vetik be élesben az UC-t, egyrészt a sérülés miatt, hogy ne sérüljön rá a PO előtt, illetve hogy ne nagyon tudjanak készülni belőlünk...

Ezzel együtt a másik spekuláció az hogy nagyon el van tűnve Cooper az utóbbi két meccsen (pont amióta ezeket az UC playeket hanyagoljuk) és ez is lehet egy bizonyos taktika része. Egyrészt, hogy ne annyira kapjon nagy figyelmet és így Crabtree-n legyen a későbbiekben az első számú CB illetve a safety is inkább Crabtree felé segítsen be és így a gyorsaságát kihasználva tudjon extra yardokat vagy akár TD-t szerezni Cooper majd a későbbiekben.


Nos nekem az a véleményem, hogy bár logikus lenne ez az egész így, de nettó faszság az a része, hogy UC-ből nem játszunk amiatt hogy ne tudjanak készülni belőlünk. Hiszen a Chiefs ellen kikaptunk, a Chargers ellen meg kurvára kellett volna az a TD amit amiatt nem sikerült megcsinálni, mert goal line szituban is pistolból akartunk futni. Én azt gondolom, hogy Carr ujja nagyon szarul van és ha hozzáér a labda akkor fáj neki és ez utána zavaró számára a dobómozdulatkor. Látszik is az utolsó két meccs statisztikájában, hogy jócskán leromlott a pontossága (persze benne van a sok drop is, de az eddig is volt), szóval nem taktika, hanem sérülés.

Egyébként ezt a részét nagyon utálom az NFL-nek, hogy semmi egyenesség nincs a csapatok nyilakozataiban, mindig hazudnak mindennel kapcsolatosan. Semmit nem lehet készpénznek venni, amit mondanak. Köcsög hazudozás, ami körüllengi az egész sportágat. Hazudnak a sérülések súlyosságáról, meg mindenről ami, akár csak egy pici befolyással is lehet a csapatra. Amit értek, mert hát fogadásokat lehet kötni mindenre és kibaszott sok pénz van benne, de akkor is utálom ezt a részét.

Na de más véleményét is elolvasnám a fentiekkel kapcsolatban (Carr és Cooper)
Bruce
Carrt nagyon bírom, de így esetleg tervben van (PO megvan), hogy pl. most az Indy ellen nem ő lesz a kezdő, vagy nem játssza végig az egész meccset? Gondolom az első 2 kiemelés valamelyikének elérése miatt nem, de azért az sem kéne, hogy esetleg megint valami gikszer legyen az utolsó 2 körben.
Vrij6
Amilyen bivaly OL van Carr előtt, az is csoda h hozzáértek. Én a Raiders edzőinek a helyében ettől nem félnék.
empty taxi
Ez így különösen morbid, pedig ott egye meg a fene, nem emiatt vetettem fel, és mégis... :S

Murphy bakker.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mehetsz is tovább trollkodni más topikba. Köszi. Okoska
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 077 — #NoStress
Csak ha ott lettél volna az eredménykövetőben tegnap akkor olvashattad volna hogy én már a félidőben is irtam hogy jöjjön McGloin. Szóval nem utólag vagyok okos... Úgyhogy nem én okoskodok
Bruce
Én be se nevezem a kezdőbe.
PO zsebben, még a végén eltörik a szárkapocscsontja...

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Csak ha ott lettél volna az eredménykövetőben tegnap akkor olvashattad volna hogy én már a félidőben is irtam hogy jöjjön McGloin. Szóval nem utólag vagyok okos... Úgyhogy nem én okoskodok
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Höri jinxelte el... 2 vagy 3 playel előtte mondta ha így folytatódik akkor nem lesz oaklandi támadó...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 077 — #NoStress
És... valóban hülyeség volt felküldeni JDR-nak Carr-t, ha tudta előre, hogy megsérül.
De ha esetleg nem látott a jövőbe, akkor sok oka nem volt nem játszani. Ő a franchise QB.
És nem lehet a jövőbe látni.
Utólag okosnak lenni meg pont annyit ér, mint előre hülyének.

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Sosem forditott volna Luck es a Colts 19 vagy mittomen 28 pontos hatranybol. Vagy varjunk csak ... dogoljon meg!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 424 — Слава Україні! Героям слава!
Nagyon sajnálom Carrt, és így titeket is, mert ez nagyon nagy pech sajnos, de nem szabad elveszíteni a hitet egy pillanatra sem ebben a csapatban!

Találkozunk az AFC döntőben. 😊 😉

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bárki, bármit mond, akkor is azt gondolom, hogy 12 perccel a vége előtt, amikor 19 ponttal vezetünk, tök fölösleges volt felküldeni már Carr-t. Előtte a támadást még vigye végig persze, de a következőre már nem küldtem volna fel. Jól ment a futás, még ha nem is sikerül first down-t csinálni az első támadásunkból, akkor is elmegy simán két perc egy-egy támadásra. Ha meg egy first down van, akkor meg a duplája. A védelemnek meg igazából csak tartania kellett volna egy drive-ot és kész. 3 támadásnyi előnyünk volt. Ha nem sikerült volna, akkor legalább még tudtuk volna orvosolni a problémát a hátralévő meccsen. De egyébként megtartottuk így is az előnyünket, pedig mint mondtam, attól lesokkolódtak a védők is, hogy Carr így megsérült, tehát ha az nem történik meg, akkor szerintem nem kaptunk volna TD-t sem, max FG-t.

Mindegy, ez már történelem. Sajnos szárkapocscsont törése lett Carr-nek, ami tényleg annyiból jó, hogy nem lesz maradandó. Bár azért csavarodhattak ott a szalagok is szépen, de 2 hétig fekvőgipszet fog kapni az tuti és akkor szépen lenyugszanak ott a dolgok a lábában.

McGlointól egy kicsi plusz kell csak és akkor akár a Denvert is elkaphatjuk, ami meg azt jelenti, hogy lesz egy plusz hetünk McGloinra szabni a gameplant, meg utána azt is tudni fogjuk, hogy ki lesz az ellenfél és belőlük is lehet készülni. Ami meg az ellenfelet illeti, ők nem fogják tudni, hogy McGlointól mire is számítsanak, egy Denver meccsből fognak tudni kiindulni, ami lehet hogy nem is lesz annyira érdekes QB szempontból.

Ami még lényeges, hogy Crabtree és Richard is felgyógyuljon jövőhétre, mivel ők már a meccs végén nem játszottak a sérülésük miatt. Valamint jó lenne már McGee-t is edzésben tudni és remélhetőleg Latham sérülése sem volt komoly. Mario eléggé el volt veszve a meccsen, de nyilván jövőhéten, már nagyobb szerepet fog kapni és talán jobban felveszi a ritmust. A lényeg az, hogy a PO-ban már nagyon kell a jó Mario Edwards Jr a pályára.

Korábban írtam, hogy a védelemtől extra teljesítmények kellenek a hátralévő meccseinken és a futásnak is úgy kell mennie, mint az utóbbi négy meccsen, de most lehet hogy majd Murray és Olawale fog a minirakéták helyett teljesíteni.

Meglátjuk majd. Alkalmazkodni kell az új helyzethez és abból a lehető legtöbbet kihozni.
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Hàt ez nem volt szèp karàcsonyi meglepetès. Vègre ismèt PO-ban a Raiders erre szerencsétlen Carr lesérül. Pedig úgy éreztem idén a Raiders lehet a nagy meglepetés csapat, de Carr nèlkül nehéz lesz.
Tomcsik
Így lesz igazán nagy a meglepetés. 😀
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Hàt ez nem volt szèp karàcsonyi meglepetès. Vègre ismèt PO-ban a Raiders erre szerencsétlen Carr lesérül. Pedig úgy éreztem idén a Raiders lehet a nagy meglepetés csapat, de Carr nèlkül nehéz lesz.

több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Remélem azért Penn rossz értelemben nem veszi magára a dolgot. Ismerjük mennyire önérzetes maci 🐻😊



több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Épp azon gondolkodtam hogy érthető az apátiánk hisz alap ember sérült meg (szerencsére nem úgy hogy az később faktor legyen a játékában). Ellenben ha figyelembe vesszük hogy a csapat magja fiatal azaz sok van bennük. Hogy 14 ev után nem hogy az első pozitív mérleg meglett hanem egyenesen PO már is dupla az öröm.
S ahogy Carr is nyilatkozta ez egy csapatsport. Szóval next man up s meglátjuk 😉

McGloin-al annyi pozitívum mindenkeppen van hogy van meccs tapasztalata, ismeri a rendszert es hasonló stílusú pocket qb mint Carr azaz a falnak sem kell nagy mértékben alkalmazkodni/ változtatni. Plusz mehetnek az under center playek is.

Go Raiders
Carr-nak meg mihamarabbi és teljes felépülést!!



több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Nem volt hiba, hogy játszott.
Po-ba vezette a csapatot, új Raiders épül ezekkel a fiatal játékosokkal (Mack, Coop, Joseph, Carr stb...) és a szurkolóknak is jár megélni a siker pillanatait. Persze benne van és most bekövetkezett, de a nemzet már zárt #14 mögött. Ez van, vele megyünk tovább, Cookot lenyomta a csapatbakerülési versenyben. Olvasom a Raiders postokat, és megyünk tovább, ha ezen az úton, akkor ezen.
JUST WIN BABY!
És a szamarakat szárazon!

Szerkesztette: Surda
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
33-7-nél azért könnyen végigment a Colts a pályán és a védelem korántsem konstans teljesítményét nézve érthető volt bennhagyni Carrt. Ha az aktuális drive-ból is TD lett volna, lehet hogy lehozza JDR, de szerintem maradt volna a végéig.

A Denver ellen megnézhetjük, hogy teljesít McGloin és ennél jobb esélyei aligha lehetnek.
Még 2013-ban, gyengébb fal mögött, másod-harmadvonalbeli elkapógárdával sem tűnt reménytelennek - igaz, hogy csak egy meccset nyert -, most viszont a liga egyik legjobb falával és kiváló elkapókkal kell játszania. Lesz egy egész hete összeszokni az első csapattal és ha úgy megy a futás, mint tegnap, vagy az első Denver elleni meccsen - esetleg a védelem is felszívja magát -, szerintem hozható lesz a win.

A playoffban meg majd lesz valahogy...
több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 849 — Amerikai sportok rajongója
Ezt komolyan nem hiszem el, annyira féltem, hogy lesz valami ilyen szörnyű pechünk idén😕

Szerkesztette: zavi27
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
k életbe... nagyon sajnálom 😕

Luck ellen max akkor hozod le az irányítód, ha 30-al mentek...

Egyetértek Soldival, legalább nem szalagsérülés, szvsz már a preseasonben pályára léphet. Akkor pedig komoly esélyetek lehet az SB-re, ha sikerül még összehozni egy jó offseasont + mindenki a jelenlegi tendenciák szerint fejlődik.

A rájátszás megvan, ebben az AFC-mezőnyben még így sem nem lehetetlen 2 PO-győzelmet összehozni. Csak a csapattársakkal kell elhitetni, hogy így is van esély a győzelemre.
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Mindenesetre abban a két dologban bízhatunk, hogy 1. nyer a Denver a Kansas ellen és akkor megvan a bye nekünk vagy 2. nyerünk a Denver ellen és akkor is megvan a bye. Egy PO meccsen meg bármi lehet, sok ideje lesz gyakroloni McGloinnak és egyébként is már itt van egy ideje a csapatnál. A fal nem változik előtte és ha van ideje, akkor talán egy jó game manager szintet tud hozni. A futásnak kell jól mennie és a védelemnek kell extrát nyújtani.
Bruce
Kb a 300 spartainak volt ilyen fasza terve :/
Surda
Hősök lettek...
Amadeus91
És halottak.
iktriad
Az én szememben már hősök.....
De kéne egy jobb terv.
Surda
Majd meglátjuk a Denver ellen, hogy milyen kezdőként McGloin. Utána majd aggódunk.
Bruce
Cookban ennyire nem bíznak? Megérne 1 próbát mégis csak nagy tehetség, bár emberileg gyökér ez nem tudom mennyit változott.
skat
Ez szimpla DC Skat. McGloin a masodik Cook a harmadik számú qb jelenleg.



több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Mindenesetre abban a két dologban bízhatunk, hogy 1. nyer a Denver a Kansas ellen és akkor megvan a bye nekünk vagy 2. nyerünk a Denver ellen és akkor is megvan a bye. Egy PO meccsen meg bármi lehet, sok ideje lesz gyakroloni McGloinnak és egyébként is már itt van egy ideje a csapatnál. A fal nem változik előtte és ha van ideje, akkor talán egy jó game manager szintet tud hozni. A futásnak kell jól mennie és a védelemnek kell extrát nyújtani.
Bruce
Kb a 300 spartainak volt ilyen fasza terve :/
Surda
Hősök lettek...
Amadeus91
És halottak.
iktriad
Az én szememben már hősök.....
De kéne egy jobb terv.
Surda
Majd meglátjuk a Denver ellen, hogy milyen kezdőként McGloin. Utána majd aggódunk.
Bruce
Cookban ennyire nem bíznak? Megérne 1 próbát mégis csak nagy tehetség, bár emberileg gyökér ez nem tudom mennyit változott.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Edzői hiba? Ez felfogás kérdése. Van olyan csapat, amelyik pihentet a 17. héten, van amelyik nem. Van olyan csapat, amely lehozza a QB-t a 4. negyed elején, van, amelyik térdeléshez se engedi be a cserét.

Ez nem hiba, hanem felfogásbeli különbség. Az már tök egyéni, hogy ki hova tartozik, vagy tartozna, ha döntési helyzetben lenne. Del Rio és a Raiders franchise imidzse sztem ezt diktálta. Én pl nem pihentetnék és Carrt se hoztam volna le. De azt is értem, ha vki igen. Steznek viszont egy dologban igaza van, vagy el kellett volna dobni a labdát, vagy lefeküdni a földre, vagy bármit csinálni, hogy ne nyeljen be ütést. Épp ahogy TB szokta.

Mindazonáltal óriási pech. A liga (egyik) legjobb fala, és egyetlen szerencsétlen mozdulat mégis micsoda tragédiát okozhat, mást agyba-főbe vernek és szerencsésen túléli a szezont. :/

Nagyon sajnálom mindenesetre, mert nagyon bírom ezt a Raiders-t.

Tudom, hogy ez most keveseket érdekel, vagy vigasztal, de a csonttörés legalább nem para. Az összeforr és nincs maradandó károsodás, ami befolyásolhatná ezt a fényesnek ígérkező pályát. A szalagsérülések sokkal gázabbak és lassabban is gyógyulnak, szóval legalább nem ez történt, még ha ez most sovány vigasz is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Mondjuk ha 5. seed vagyunk ami így esélyes, és a Texansszal játszunk ami 95% kb., ahol szintén egy csere QB van, azt simán lehet hozni. McGloin annyira azért nem szar, szerintem még vele is el lehet menni konfdöntőig, na ott nyilván a Pats agyonver de az már nem érdekes... 😀
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Mindenesetre abban a két dologban bízhatunk, hogy 1. nyer a Denver a Kansas ellen és akkor megvan a bye nekünk vagy 2. nyerünk a Denver ellen és akkor is megvan a bye. Egy PO meccsen meg bármi lehet, sok ideje lesz gyakroloni McGloinnak és egyébként is már itt van egy ideje a csapatnál. A fal nem változik előtte és ha van ideje, akkor talán egy jó game manager szintet tud hozni. A futásnak kell jól mennie és a védelemnek kell extrát nyújtani.
Bruce
Kb a 300 spartainak volt ilyen fasza terve :/
Surda
Hősök lettek...
Amadeus91
És halottak.
iktriad
Az én szememben már hősök.....
De kéne egy jobb terv.
Surda
Majd meglátjuk a Denver ellen, hogy milyen kezdőként McGloin. Utána majd aggódunk.
Bruce
Tex ellen volt mar mélyvízben, de ő nem Carr.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 352 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Carr : broken fibula

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/Jimmy_Durkin/status/812820537642627072