Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Goodell baszd meg az anyád.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Azért Menjen a p-ba Goodel. Randy Gregoryt vissza engedi idénre Aldont meg nem .

 www.12up.com/posts/4340393-breaking-nfl-denies-aldon-smith-s-reinstatement?a_aid=40920



több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Branch...amikor nem volt serult
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nálam Morrison, Howard, Asomugha, Gallery, Woodson, Ford és Fargas neve ugrik be.
Így utólag Pryor is maradhatott volna.
gaben
Vele az volt a baj, hogy nem tudta elfogadni, hogy nincs helye az NFL-ben QB-ként. Amint rá tudták bírni a posztváltásra, van is helye egy csapatban, kezdőként!

@Rolni:

Nálam jelenleg az RB poszt fontosabb lenne, mint a MLB vagy a CB, így én egy futót céloznék meg az első kör végén. Persze ez függ attól, hogy Murray, illetve Riley marad-e a csapatnál. Nálam Murray menne, Riley maradna és RB és CB lenne az első két körös választásom.

TE poszt:

Rivera szerintem is lelép, viszont szerintem idén max 6-7. körös/UDFA TE fog csak érkezni, mert szerintem a 2 IR-en lévő TE(Smith és Holmes) lesz Walford mellett az 53 keret tagja. Holmest 2 éve csiszoljuk, szerintem megkapja a lehetőséget a bizonyításra. Bár a múlt héten találtam egy prospectet akit szívesen látnék:

Phazahn Odom (Fordham) 6'8!!!/245

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Aso és Shaughnessy.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Na igen Woodson kihagyhatatlan. Ami miatt még se írtam a nevét az nem más mint, hogy nekem ő ezen roster tagja is valahol. Szerintem.nagyon kellett az ő tapasztalata és személyisége a Raidersnek nem csak játék szempontból. Szóval hiába volt itt anno is és volt jó akkor is. Nekem ezen csapat része...
Cubehead
Igaz ami igaz, amíg a pályán volt, hátul nem volt ilyen kupi! 😀
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Jacoby Ford, Woodson, Seymour es Aso voltak az en kedvenceim a kozelmultban,


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Woodson, Thomas Howard (rip) és Morrison lb duó anno nagyon komoly volt... Shane Lachler, Fargas.
Ezek azok a játékosok akik nekem az emlékezeteimben hirtelen megmaradtak és jóarcok voltak.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
A tavalyi év fénypontja volt mikor Woodson visszavonult!!!!
Így utólag Pryor is maradhatott volna.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Na igen Woodson kihagyhatatlan. Ami miatt még se írtam a nevét az nem más mint, hogy nekem ő ezen roster tagja is valahol. Szerintem.nagyon kellett az ő tapasztalata és személyisége a Raidersnek nem csak játék szempontból. Szóval hiába volt itt anno is és volt jó akkor is. Nekem ezen csapat része...



több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Woodson.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
azon gondolkodom, hogy mennyivel jobb úgy a draftra készülni, hogy jelenleg ezek a problémáink, 4-5 éve legalább 8 léken eresztettünk. Én nem vagyok egy Murry fan, közepes pénzért maradhat, de nagyot nem fog kapni. A törpék előnye, hogy kevés anyag van róluk (film), ezért okoznak sokszor kavarodást, mert váratlan megoldást nyújtanak az adott pillanatban. Murrynak kell a nagy rés, ha felgyorsul akkor már oké, de figyeljétek meg hogy, hányszor toporog, betorpan, mert készülnek rá, sokkal kevesebb a nagy antre, mert már ismerik. GL szituban jók a számai, de ilyen fal mögött beszna, ha nem lenne az.

És ezen agyalva (már a múlton),
kíváncsi lennék, hogy nektek kik jutnak jó szívvel eszetekbe (játékos) a az elmúlt 8-10 év távlatából.
Nálam az első helyen hárman is vannak. A helyezést nem játékerőben mérem csak:
1. -Sio Moore
-Marcel Reece
-Darren McFadden
Nálatok? (Nnamdi Asomugha még ő is)
Surda
Annyit fűznék hozzá, hogy a videók hiányán túl a törpék másik nagy előnye és ez a fő hogy más stílusú futók. Méretükből adódóan nekik alacsonyan van a súlypontjuk, jól váltanak irányt és kellően robbanékonyak.
Jelenleg a mi futojatekunk veszelyesseget pedig pont ez adja, hogy nem ragaszkodunk ezen a poszton a DC-hez és az kapja a nagyobb snap számot amelyik stílusú futonk jatekja jobban fekszik az aktualis D ellen.
Nem lehet minden csapatnak egy egy olyan sztár futója aki egy maga megoldja lasd Bell vagy Zeke vagy anno Charles...
Én csípem Murrayt de egyikőjük se sztár vagy liga elit kihogy nevezi. Ezt neki is realizalnia kell és normalis áron aláírnia vagy lesz belole egy McFadden 2.0 ha jól tudom jelenleg 3rd down rb azaz egy tehetséges rb-ből lett egy szituációs játékos. S nem.feltétlen csak Zeke érkezése végett.

Nnamdi, Morrison es Howard páros, Bush, Reece, Z Miller
Cubehead
Igen jogos, egyetértek. Mondjuk McFadden, többet kapott, és több sérülése is volt.

+ név: Woodson

Szerkesztette: Surda
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
azon gondolkodom, hogy mennyivel jobb úgy a draftra készülni, hogy jelenleg ezek a problémáink, 4-5 éve legalább 8 léken eresztettünk. Én nem vagyok egy Murry fan, közepes pénzért maradhat, de nagyot nem fog kapni. A törpék előnye, hogy kevés anyag van róluk (film), ezért okoznak sokszor kavarodást, mert váratlan megoldást nyújtanak az adott pillanatban. Murrynak kell a nagy rés, ha felgyorsul akkor már oké, de figyeljétek meg hogy, hányszor toporog, betorpan, mert készülnek rá, sokkal kevesebb a nagy antre, mert már ismerik. GL szituban jók a számai, de ilyen fal mögött beszna, ha nem lenne az.

És ezen agyalva (már a múlton),
kíváncsi lennék, hogy nektek kik jutnak jó szívvel eszetekbe (játékos) a az elmúlt 8-10 év távlatából.
Nálam az első helyen hárman is vannak. A helyezést nem játékerőben mérem csak:
1. -Sio Moore
-Marcel Reece
-Darren McFadden
Nálatok? (Nnamdi Asomugha még ő is)
Surda
Annyit fűznék hozzá, hogy a videók hiányán túl a törpék másik nagy előnye és ez a fő hogy más stílusú futók. Méretükből adódóan nekik alacsonyan van a súlypontjuk, jól váltanak irányt és kellően robbanékonyak.
Jelenleg a mi futojatekunk veszelyesseget pedig pont ez adja, hogy nem ragaszkodunk ezen a poszton a DC-hez és az kapja a nagyobb snap számot amelyik stílusú futonk jatekja jobban fekszik az aktualis D ellen.
Nem lehet minden csapatnak egy egy olyan sztár futója aki egy maga megoldja lasd Bell vagy Zeke vagy anno Charles...
Én csípem Murrayt de egyikőjük se sztár vagy liga elit kihogy nevezi. Ezt neki is realizalnia kell és normalis áron aláírnia vagy lesz belole egy McFadden 2.0 ha jól tudom jelenleg 3rd down rb azaz egy tehetséges rb-ből lett egy szituációs játékos. S nem.feltétlen csak Zeke érkezése végett.

Nnamdi, Morrison es Howard páros, Bush, Reece, Z Miller



több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
azon gondolkodom, hogy mennyivel jobb úgy a draftra készülni, hogy jelenleg ezek a problémáink, 4-5 éve legalább 8 léken eresztettünk. Én nem vagyok egy Murry fan, közepes pénzért maradhat, de nagyot nem fog kapni. A törpék előnye, hogy kevés anyag van róluk (film), ezért okoznak sokszor kavarodást, mert váratlan megoldást nyújtanak az adott pillanatban. Murrynak kell a nagy rés, ha felgyorsul akkor már oké, de figyeljétek meg hogy, hányszor toporog, betorpan, mert készülnek rá, sokkal kevesebb a nagy antre, mert már ismerik. GL szituban jók a számai, de ilyen fal mögött beszna, ha nem lenne az.

És ezen agyalva (már a múlton),
kíváncsi lennék, hogy nektek kik jutnak jó szívvel eszetekbe (játékos) a az elmúlt 8-10 év távlatából.
Nálam az első helyen hárman is vannak. A helyezést nem játékerőben mérem csak:
1. -Sio Moore
-Marcel Reece
-Darren McFadden
Nálatok? (Nnamdi Asomugha még ő is)

Szerkesztette: Surda
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Másképp feltéve a kérdést: Szerintetek elég jó a Richard-Washington páros, hogy jövőre a futójátékunk alapját adják?
Rolni
Nem.
ulpianus
Én is ezt gondolom. Kell melléjük egy power futó, akit ők váltanak.

peterbadbone nekem is Foreman az egyik favoritom eddig. Néztem pár gametapet tőle, igen jól fest. Meglepően jó sebessége van a méretéhez képest, remek "erő elem" lehetne a Törpék mellé. A kérdés itt az, hogy hol húzunk majd futót...nálam akár első kör vége is lehet, ha nincs benn jobb LB pl, de nagy sakkjátszma lesz majd, hogy ebben az elvileg erős RB classban, hol indul meg a RB run. Lehet mindenki vár majd, mer úgyis sok a jó futó és így később indul be, kvázi 2.-3. körben is bőven lehet remek képességű embert húzni.

A másik poszt ami még foglalkoztat O oldalon az a TE. Walford végre kezdett belendülni, erre Carr kidől...szezon elején, közepén nagyon hiányzott egy megbízható TE célpont szerintem az offenseből. Aztán Walford kezdett magára találni, Rivera is tolt pár jó elkapást, illetve a futók kezdtek egyre jobbak lenni elkapásban is és szemre megoldódott a kérdés, de még mindig nem tudom elég-e ami van. Belegondolni is durva milyen pusztítást végezhetne egy Kelce jellegű TE itt nálunk...
Rivera gondolom elsétál, így a helyére vhol középső körben én szívesen látnék egy TE-t, aki megszorongathatja erősen Walfordot jövőre, ha nem fejlődik vagy megint vmi barom balesettel lenullázza az offseasonjét.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
D'Onta! D'Onta! D'Onta! D'Onta!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Én 1.körös pickkel elhoznám Shadyt.
Amadeus91
hol egy dislike gomb!?!?!?!😊
Pari
Mé?! Contender futó, contender fal, franchise qb. Simán rá lehetne menni a Super Bowlra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
 twitter.com/caplannfl/status/814583706081959936
empty taxi
Makacs sérülés...remélem, hogy a rájátszásra bevethető lesz!

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/caplannfl/status/814583706081959936


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Másképp feltéve a kérdést: Szerintetek elég jó a Richard-Washington páros, hogy jövőre a futójátékunk alapját adják?
Rolni
Nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Viszonylag keson fogunk valsztani...remelem qva keson😊
es akkor RM szerintem BPA-zni fog valamelyik - korabban kivesezett - nagy needunkre
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Kíváncsi leszek, hogy Mack megkapja-e az Év Védőjátékosa díjat, így, hogy Miller és Donald lemaradt a rájátszásról.
peterbadbone
arra én is, de ha igen az +1m/év az alkudozáskor😊
Pari
Ha megkapja, akkor tőlem $16M-ról felmehet $17M-ra az ára, legyen ez RM baja.

Amúgy McKenzie szóba kerülhet az Executive of the Year választáson, 2002-ban Al Davis nyerte, azóta nem voltunk PO-ban, most bejutottunk, lehet ez Reggienek is meghozza az elsimerést?

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Van egy érdekes kérdésem és kíváncsi lennék a véleményetekre...
Na?
Rolni
Én a törpe párost nagyon kedvelem, de nem hiszem, hogy Richard alkalmas lenne egy GL back szerepre. Murray, ha nem áll elő irreális igényekkel, ami veszélyeztetné a jövőbeni cap helyzetet (Mack és Carr szerződése), akkor szerintem még pár évig ezüst-feketében fog játszani. Szerintem RM kínál majd neki egy olyan szerződést, ami a képességeinek megfelelő lesz. Túl nem fogja fizetni és biztos, hogy lesz B terv arra az esetre, ha lesz jobb ajánlata és másfelé veszi az irányt.

B tervnek több is szóba jöhet, mint ahogy írtad is. Én veterán futó szerződtetésében nem hiszek, így marad a draft. Nálam D'Onta Foreman (6'0/240) az a játékos, akit elhoznék, ha nem az 5-6 körben akarunk futót hozni. Szerintem rá érdemes lenne korai picket áldozni, egyes szakírók Jonathan Stewarthoz (Panthers) hasonlítják. Idén nagy terhelést kapott (323 labda), de előtte 2 év alatt csak 110 labdacipelése volt. A Foreman-Richard-Washington hármas nálam az elit futószekció határát súrolná. Persze lehet, hogy az edzők más véleménnyel vannak a törpékről, így könnyen megeshet, hogy Murray távozásával csak egy késői körös GL back fog érkezni, de ennek én annyira nem örülnék, mert a Cowboys példája jól mutatja, hogy egy Top OL mögött milyen pusztítást tud végezni egy Top RB.

Röviden: én azon lennék, hogy Murray korrekt összegért maradjon, vagy húzzunk 1. körben egy vadállat RB-t.

Persze lehet azt mondani, hogy az első körben lehetne MLB-t, CB-t, OT-t, DT-t, stb... húzni, de egy jó RB szerintem tudna még emelni ezen a támadó alakulaton.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
Én 1.körös pickkel elhoznám Shadyt.
Amadeus91
Egy jövőre 29 éves futóért egy 1. kört?


több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Én 1.körös pickkel elhoznám Shadyt.
Amadeus91
hol egy dislike gomb!?!?!?!😊