NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Elvileg Penn játszik a hétvégén:  www.csnbayarea.com/raiders/injury-report-penn-out-raiders-practice-mcgloin-limited
empty taxi
Igen, a Broncos ellen is visszajött játszani, szóval várható hogy összedrótozzák a meccsre, de ha baj lesz, akkor Watson fogja váltani és akkor jöhet Howard RT-ként.

De egyékbént én a mai napi edzést még megvárnám azzal, hogy játszik e (sőt azt sem tartom kizártnak, hogy a meccs napján döntik el hogy játszik e)
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Elvileg Penn játszik a hétvégén:  www.csnbayarea.com/raiders/injury-report-penn-out-raiders-practice-mcgloin-limited


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
nem értem miért nem probáljuk ki a
KO-Jackson-Hudson-Watson/Hudson-Hudson/Watson falat...
Pari
mert ez csak 4 ember 😛
braxa88
Hudson = Howard (kivéve, ha C-ként van írva, mert akkor Hudson) 😀

Egyébként nem kavarnám meg ennyire a falat. Így tulajdonképpen 2 ember maradna az eredeti helyén és az necces.

Egyébként Penn a sérülése után visszaállt a Denver ellen, tehát nem kizárt, hogy játszani fog, csak pihentetik. A zárt ajtós edzésről meg nincs információ, hogy akkor is kihagyta e az edzést, de sanszos hogy igen. Ma este okosabbak leszünk egy picivel ezen a fronton.

Egyébként Penn hiányában sem gondolnám gyengének a falat. Clowney így is úgy is lubickolni fog.
Bruce
Osztom. Én se kavarnám meg ennyire. Plusz ugye ott van az a tény is, hogy anno Watson mint future LT jött csak mivel nagyon nyers volt technikailag ezért lett RT ("átmenetileg"). Jó lenne látni végre hogy ez a project életképes e. Ha igen akkor már csak a tartóssága lenne a kérdés...
Cubehead
Másrészt Howard anno kurvagyenge volt RG-ben, RT-ben viszont nem vészes.
empty taxi
Bár azért Clowney ellen szerintem az idei leggyengébb meccsét láthattuk. Tehát most is lesz baja bőven! 😊
Bruce
Clowney túl gyors, atlétikus neki. Mondjuk majd minden Rt-nek fejtörést okoz. 😁
Musgrave-nek erre muszáj készülnie és plusz Te/T segítséget betenni ha akarunk bármfele futojatekot. Legutóbbi meccsen is így volt, most meg hogy nincs Carr még inkább kell limitalni Clowney-t.



több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
nem értem miért nem probáljuk ki a
KO-Jackson-Hudson-Watson/Hudson-Hudson/Watson falat...
Pari
mert ez csak 4 ember 😛
braxa88
Hudson = Howard (kivéve, ha C-ként van írva, mert akkor Hudson) 😀

Egyébként nem kavarnám meg ennyire a falat. Így tulajdonképpen 2 ember maradna az eredeti helyén és az necces.

Egyébként Penn a sérülése után visszaállt a Denver ellen, tehát nem kizárt, hogy játszani fog, csak pihentetik. A zárt ajtós edzésről meg nincs információ, hogy akkor is kihagyta e az edzést, de sanszos hogy igen. Ma este okosabbak leszünk egy picivel ezen a fronton.

Egyébként Penn hiányában sem gondolnám gyengének a falat. Clowney így is úgy is lubickolni fog.
Bruce
Osztom. Én se kavarnám meg ennyire. Plusz ugye ott van az a tény is, hogy anno Watson mint future LT jött csak mivel nagyon nyers volt technikailag ezért lett RT ("átmenetileg"). Jó lenne látni végre hogy ez a project életképes e. Ha igen akkor már csak a tartóssága lenne a kérdés...
Cubehead
Másrészt Howard anno kurvagyenge volt RG-ben, RT-ben viszont nem vészes.
empty taxi
Bár azért Clowney ellen szerintem az idei leggyengébb meccsét láthattuk. Tehát most is lesz baja bőven! 😊
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
nem értem miért nem probáljuk ki a
KO-Jackson-Hudson-Watson/Hudson-Hudson/Watson falat...
Pari
mert ez csak 4 ember 😛
braxa88
Hudson = Howard (kivéve, ha C-ként van írva, mert akkor Hudson) 😀

Egyébként nem kavarnám meg ennyire a falat. Így tulajdonképpen 2 ember maradna az eredeti helyén és az necces.

Egyébként Penn a sérülése után visszaállt a Denver ellen, tehát nem kizárt, hogy játszani fog, csak pihentetik. A zárt ajtós edzésről meg nincs információ, hogy akkor is kihagyta e az edzést, de sanszos hogy igen. Ma este okosabbak leszünk egy picivel ezen a fronton.

Egyébként Penn hiányában sem gondolnám gyengének a falat. Clowney így is úgy is lubickolni fog.
Bruce
Osztom. Én se kavarnám meg ennyire. Plusz ugye ott van az a tény is, hogy anno Watson mint future LT jött csak mivel nagyon nyers volt technikailag ezért lett RT ("átmenetileg"). Jó lenne látni végre hogy ez a project életképes e. Ha igen akkor már csak a tartóssága lenne a kérdés...
Cubehead
Másrészt Howard anno kurvagyenge volt RG-ben, RT-ben viszont nem vészes.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
nem értem miért nem probáljuk ki a
KO-Jackson-Hudson-Watson/Hudson-Hudson/Watson falat...
Pari
mert ez csak 4 ember 😛
braxa88
Hudson = Howard (kivéve, ha C-ként van írva, mert akkor Hudson) 😀

Egyébként nem kavarnám meg ennyire a falat. Így tulajdonképpen 2 ember maradna az eredeti helyén és az necces.

Egyébként Penn a sérülése után visszaállt a Denver ellen, tehát nem kizárt, hogy játszani fog, csak pihentetik. A zárt ajtós edzésről meg nincs információ, hogy akkor is kihagyta e az edzést, de sanszos hogy igen. Ma este okosabbak leszünk egy picivel ezen a fronton.

Egyébként Penn hiányában sem gondolnám gyengének a falat. Clowney így is úgy is lubickolni fog.
Bruce
Osztom. Én se kavarnám meg ennyire. Plusz ugye ott van az a tény is, hogy anno Watson mint future LT jött csak mivel nagyon nyers volt technikailag ezért lett RT ("átmenetileg"). Jó lenne látni végre hogy ez a project életképes e. Ha igen akkor már csak a tartóssága lenne a kérdés...



több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
nem értem miért nem probáljuk ki a
KO-Jackson-Hudson-Watson/Hudson-Hudson/Watson falat...
Pari
mert ez csak 4 ember 😛
braxa88
Hudson = Howard (kivéve, ha C-ként van írva, mert akkor Hudson) 😀

Egyébként nem kavarnám meg ennyire a falat. Így tulajdonképpen 2 ember maradna az eredeti helyén és az necces.

Egyébként Penn a sérülése után visszaállt a Denver ellen, tehát nem kizárt, hogy játszani fog, csak pihentetik. A zárt ajtós edzésről meg nincs információ, hogy akkor is kihagyta e az edzést, de sanszos hogy igen. Ma este okosabbak leszünk egy picivel ezen a fronton.

Egyébként Penn hiányában sem gondolnám gyengének a falat. Clowney így is úgy is lubickolni fog.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nem értem miért nem probáljuk ki a
KO-Jackson-Hudson-Watson/Hudson-Hudson/Watson falat...
Pari
mert ez csak 4 ember 😛
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
nem értem miért nem probáljuk ki a
KO-Jackson-Hudson-Watson/Hudson-Hudson/Watson falat...
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Mondjuk még így is elég jó az OL. Watson szépen tartott Penn helyett a Denver ellen, amíg átrakták, így továbbra is Howard lesz a gyenge pont.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Penn nem edzett, ami azt jelenti, hogy valószínűleg nem is fog, hiszen rövid hét van és a tegnap előtti edzésen sem vett akkor részt.
Osemele limitáltan edzett, Howard viszont full edzést tolt, tehát a fal így fog kinézni: Watson - Osemele - Hudson - Jackson - Howard

McGee is teljes edzésen van túl és Mario Edwards is fogadkozott, hogy most megmutatja majd, tehát a védőfalunk most már teljes pompájában fog szerepelni.

Szerkesztette: Bruce
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Hivatalos: Cook kezd.

Szegény McGloin, akkorát bukik, mint anno Flynn...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én azon a véleményen vagyok, hogy ha váltás lesz bármelyik fontos pozícióban(OC/DC) akkor szerintem elég vonzó állás lesz ez, bármelyik jelöltnek. Ha OC akkor azért, mert Del Rio tuti nem ugat bele, csinálhatod a dolgodat, úgy ahogy tudod, feltéve, ha Ticeszal össze tudsz dolgozni. A támadóknál nincs sok kérdőjel, megvannak az alapemberek, köztük a fr. QB, ami sok csapatnál hiánycikk, megvannak a célpontok, a fal, csak működtetni kell. Ha a DC poszt jönne szóba, akkor szintén úgy vélem, hogy Jack akkor hívna bárkit is, ha megbízna benne és hagyná dolgozni. Nortont is hagyta dolgozni, hívhatta a playeket stb.. szóval enm hiszem, hogy egy tapasztalt DC-t nem hagyna kibontakozni.

Amúgy jelenleg nem vagyok abban biztos, hogy váltani kellene. Egyfelől ott van az, hogy Musgrave-ben én látok fantáziát. Tud tökös lenni és a félidőben is tud változtatni. Carr-t nagyon érzi, tudja, hogy mi fekszik neki, sokszor nagyon jó játékokat hív. Persze az is igaz, hogy tud igazi nihil meccseket is hozni, ahol inkább a szerencse és Carr győzni akarása hozza meg a sikert. Ez a hullámzás az, ami miatt el vagyok bizonytalanodva. Ha Jack azt mondja, hogy ez nem fér bele neki és stabilabb OC teljesítmény kell és emiatt elküldi, akkor azt el fogom fogadni, de egyenlőre én sem váltanék. A DC poszt már neccesebb. Mint mindenki én is sokkal jobb teljesítményt vártam a védelemtől. Sajnos Carr sérülése után ők is megtörtek és szerintem nem hiszik el, hogy még mindig nyerhetnek SB-t. Ez viszont nem csak Norton hibája, ezt Jack sem tudja megfelelően kezelni. Rajta is látszott a Broncos ellen, hogy kicsit megtört, nem hitt abban, hogy a Denvert meg tudják fogni. Remélem ő is összekapja magát! Ezért is írtam, hogy nekem nem tetszett, hogy az OC/DC-t osztotta a sajtótájékoztatón. Persze ezt egymás között már biztos megtárgyalták, de szerintem ez az, ami az öltözőből nem kerülhet ki.

Ha marad a Musgrave-Norton páros, akkor nem tartom elképzelhetetlennek, hogy a pozíciós edzők között viszont lesz váltás, akár mind a két oldalon! Támadó oldalon én néznék új TE edzőt, hátha Walfordból kihoz valamit, mert jelenleg elmarad az elvárt szinttől. Védő oldalon már nehezebb a dolog, talán LB edzőt hoznék újat.

több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Szerintem is hagyni kéne a stábot, hogy tovább csiszolja a rendszert.
Ha mindenképp új DC-t keresnénk, én Wade Phillipset látnám szívesen. Elway valószínűleg úgyis maradásra bírja, de a Mack-Irvin-A.Smith trióval brutális dolgokat tudna művelni...
bmg
Na igen ő is nagy koponya



több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerintem is hagyni kéne a stábot, hogy tovább csiszolja a rendszert.
Ha mindenképp új DC-t keresnénk, én Wade Phillipset látnám szívesen. Elway valószínűleg úgyis maradásra bírja, de a Mack-Irvin-A.Smith trióval brutális dolgokat tudna művelni...
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Rolni a DC-s felvetesedre én osztom Bruce véleményét miszerint egyben kell tartani a gárdát és hagyni hadd szokják / tanulják a rendszert. Kell némi folytonosság.
Ellenben HA még is úgy alakulna, hogy Norton megy akkor a munkássága alapján én Jim Schwartz-t látnám szívesen itt. (habár jelenleg is dc és ha jol tudom akkor max csere alapjan lehetne elhozni vagy ha magasabb posztot kap? Javítsatok ki ha rosszul tudom). Szóval kérdéses lenne a megszerzése ellenben alatta a Lions D majd a Buffalo D-je vagy akár mondhatnám az idei Eagles D-t is igen csak pofás volt. Igaz hogy ő nem hibrid rendszert implementalna de elég aggressziv a játékos állomány tudását maximalizáló sémája van.



több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Remélem Carr keze rendbe fog jönni
Amadeus91
Ha valóban törés volt, akkor minden bizonnyal helyrejön. Idő kell hozzá, de most igazából van ideje a regenerációnak, hiszen a lábával úgyis pihen. Amúgy lehetséges, hogy majd akkor egy kisebb műtétet azon is végre kell hajtani, mert a sérülés után nem volt ideje erre. 😊

De valszeg nem kell műteni, mert visszaigazították azt szépen és már azóta össze is forrt.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Remélem Carr keze rendbe fog jönni

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én azt gondolom Nortonról, hogy nem végez rossz munkát. Ahogy leírta itt korábban Helmut, hogy a Seahawks rendszerét próbálja meg honosítani, hiszen abból az iskolából jött. Azonban ennek betanulása nem megy gyorsan. Ha mindenki jól csinálja a dolgát, akkor vannak is szép jeleneteink a védelemben, ha azonban lyukak keletkeznek, akkor meg elég nagy playeket tud csinálni az ellen. Ezen kell tovább finomítani és egyre kevesebb lesz az ilyen lyuk. Ehhez viszont az kell, hogy a védelem nagyját egyben kell tartani és ebbe véleményem szerint csak egy max kettő ember cseréje fér bele.
Továbbra is azt gondolom, hogy egy nagyon jó cover képességekkel rendelkező LB kell ide és egy olyan DT, aki középen tud nyomást helyezni a zsebre (de ez a teljesen egészséges MEJr-ral lehet hogy már adott is lesz) A sec-hez sem nyúlnék, hanem ide egy fiatalt kellene hozni, akiben látnak potenciált és mélységet ad a depthnek illetve idővel kezdővé nőheti ki magát. Nelsonnak jövőre még megoldás lehet az egyik S poszton. Allennel is lehet hosszabbítani kellene, de a jó teljesítménye miatt szerintem nem lesz olcsó és akkor viszont nem kell.

Amerson és Smith is meg tudják oldani a kezdő CB szerepet, de valahogy azt látom hogy néha olyan kedvetlenül lépnek pályára. Bár ez inkább Smith-re jellemző, de Amerson is elég világtalan volt a Broncos meccs elején. Carrie is még itt lesz jövőre úgyhogy igazából nem látom ehhez a poszthoz nyúlni kellene jobban.

Szóval szerintem a kulcs az, hogy tartsuk egyben a keretet és az edzőket, hogy folytatódhasson a munka.

Jövőre egyébként függetlenül attól, hogy mi lesz azt várom, hogy kisebb visszaesésünk lesz az eredményesség terén, hiszen egyrészt iszonyat sorsolásunk lesz (NFC/AFC East és a mindig erős Ravens + a feltörekvő Titans, a saját csoportunk meg no comment (nagy javulást várok a Chargerstől is)), másrészt azt azért be kell látni, hogy többször fordult a szerencse felénk, mint ellenünk és hosszú távon azért ez ki szokott egyenlítődni. Lásd a sérüléseket is, idén igazából a komoly sérülések elkerülték a csapatot (kivéve MEJr), aztán jött a hidegzuhany Carr sérülésével és egyenlített a sors.
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Sziasztok!

Cook kapcsán csak annyit mondanék, hogy volt szerencsén majdnem minden meccsét lűtni egyetemistaként. Nem lesz egy világmegváltó a srác, de egy jól felépített taktikával simán meg fogjátok tudni verni vele a Texanst. Kulcs szitukban általában jó döntést hoz. Alapvetően nem volt bajom vele az MSU-ban, bár az is tény, hogy a tavalyi Alabama elleni katasztrófát nehezen bocsátottam meg neki.

Hétvégén megnézem a meccsetek és nektek fogok szurkolni, nagyon jó lenne ha újra kialakulna egy fasza Raiders- Steelers rivalizálás 😊.

Ja és még annyit akartam kérdezni, hogy Shilique Calhount idén mennyire használtátok, vagy mik a benyomások róla? Nagy kedvencem volt a Spartansben, de idén nem tudtam annyi Raiders meccset nézni.
Gergőke
Helló!

Köszi a Cook infót. Én a Denver elleni meccs alapján azt gondolom, hogy HA beindul a futójáték és a D felpörög, akkor Cook arra jó lehet, hogy nem adja el a meccset. A gond ezzel az, hogy idén nagyon kevés olyan meccs volt, amikor a futás komolyan beindult, anélkül, h Carr miatt kinyílt volna a védelem. Pont a Texans ellen Carr-al együtt se tudott megindulni a futás.
Azt várom, hogy teletömik a box-ot futás ellen és rengeteget fognak blitzelni, h megzavarják a rookie QB-t, aki idegenben, PO meccsen debütál, mint kezdő.
Persze, ezt meg lehet büntetni, ha elég ügyesek vagyunk.
Ha Cooper és Crabs vagy mondjuk Walford képes hamar szabadra játszani magát 1-1 ellen és Cook keményen beleáll a zsebbe és megtalálja őket, akkor összejöhet pár komoly játék, ami aztán kicsit segíthet a futásnak is...rohadt nehéz meccs lesz ez sajnos Carr nélkül, de nem baj. PO-ban vagyunk 😊

Én is örülnék neki, ha innentől kezdve fix PO résztvevők lennénk és akár egy Steelers-Raiders rivalizálást fel lehetne támasztani. | Illetve titkon remélem, hogy jövőre vagy azután mi leszünk akik Tom Brady-t elbúcsuztatjuk PO-ban az NFL-től (Tuck-rule kapcsán stílszerű lenne) |

Calhoun csak rotációban játszott és ott sem túl sokat. Főleg Bruce Irvin cseréje volt és inkább 4-3SLB szerepben használtuk. Többször volt cover feladata, amiben azért nem volt túl otthonos. Amikor pass rush snapeket kapott nem tudott igazán villantani. Atletikussága megvan sztem, de nem harap a srác. Sajnos pont ezt hiányoltuk, beszéltük draft után @deyell-el...remélem ebben tud fejlődni és akkor lehet a rotáció hasznos tagja. Eddig az UDFA Cowser, aki csak szezon közben került fel PS-ből sztem jobban mozog, mint tette Calhoun...
Rolni
Igen ez jó meglátás Cookkal kapcsoaltban. Az MSU-ban is akkor tudott igazán hatékony lenni, ha kapott egy kis támogatást a futójátéktól, akkor nagyon jó kis meccseket le tud hozni- mondjuk Bellel nem volt nehéz potens futójátékot produkálni 😀 . A karja elég erős, néha viszont egy kicsit pontatlan. Amennyiben van egy közepes futó teljesítmény szerintem akkor már tud működni Cook újoncként is és meg is fogja találni Coopert, Crabtreet vagy Walfordot ahogy írtad. Azért nem volt véletlen, hogy tavaly vele kishíján nagydöntőt játszott a Spartans. Alapvetően nem fogja összetojni magát szerintem, de az is tény, hogy például tavaly a Bama ellen nagyon megégette magát.

Köszönöm az infokat Calhounról ! 😊
Gergőke
Azér Cook a futósegítség mellet sokat nemigényel, a hűdeizé elkapója, Bürbridzs egy nagy lószar, nézd meg 100y-t nem tudott hozni nflbe, olyan ultrajó futója se volt. A fal kell neki, de az itt adott. Simán megfogja találni Crabéket. Mint tavaly is mondtam Kuki úgy hozta a szezont, hogy nem is igazán volt valamire való elkapója, szóval atom a gyerek, szeme mint a sas, karja mint az acél, bőre fehér mint a hó, haja fekete, mint a holló - és totál ismeretlen, nem tudnak rá készülni, pont pár meccs elég lesz neki a winning culture-hoz. Azt jövőre eldhassátok pikkér...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Rex anno mikor kirúgták a Jetstől azt mondta h ha nem kap HC állást akkor megy TV-s szakértőnek, nem hiszem, hogy mostanra változott volna az álláspontja.
empty taxi
Oda passzol is 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Rex anno mikor kirúgták a Jetstől azt mondta h ha nem kap HC állást akkor megy TV-s szakértőnek, nem hiszem, hogy mostanra változott volna az álláspontja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Aki még nem olvasta volna Carr "bevallotta", h a kisujja valójában eltört nem csak kificamodott év közben. Mondjuk ez nem akkor meglepi, ahogy az állt ott a meccs lassított felvételén...


Kinti fórumon egyre többen mondogatják Rex Ryan nevét DC-nek.
Elsőre csak felröhögtem, mert nem tartottam valós opciónak.
Amit a Bills-nél produkált a védelemmel elég gyenge volt, több helyről is azt olvastam, h baromi komplex a védelmi sémája, ezért nagy szívás az átállás, Ő is a sémát erőltető és nem a játékosokra szabó edzői fajta elvileg és ráadásul bazi nagy a pofája...

Aztán megnéztem, hogy JDR és Rex dolgozott már együtt a Ravensnél 99-01 között. JDR volt a LB coach és Rex a DL coach. Gondolom elég jól ismerik egymást, így ha esetleg érkezik, akkor gondolom személyi konfliktus nem lenne közöttük és amit pár meccsen ez a Norton féle D produkált nem lehet rosszabb, mint egy betanuló év Rex-el végülis 😊
Hát nem tudom, érdekes elgondolásnak érzem jelenleg...
Ha Norton nem hív jó meccset a Texans ellen sztem benne van a pakliban, hogy repül és akkor Rex akár képbe is kerülhet végülis. Önállóan működne, van azért komoly tapasztalata, van JDR-hez előzetes kötődése, lenne jó emberanyag egy hybrid védelemhez nálunk sztem...
Vszeg érte nagy kapkodás nem lesz amúgy...friss HC nem hiszem, h viszi maga alá az egójával, komoly HC alatt, meg nem igazán lesz talán üresedés...
Ki mit gondol erről? Rex-ről vagy más DC jelöltről?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 786 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Sziasztok!

Cook kapcsán csak annyit mondanék, hogy volt szerencsén majdnem minden meccsét lűtni egyetemistaként. Nem lesz egy világmegváltó a srác, de egy jól felépített taktikával simán meg fogjátok tudni verni vele a Texanst. Kulcs szitukban általában jó döntést hoz. Alapvetően nem volt bajom vele az MSU-ban, bár az is tény, hogy a tavalyi Alabama elleni katasztrófát nehezen bocsátottam meg neki.

Hétvégén megnézem a meccsetek és nektek fogok szurkolni, nagyon jó lenne ha újra kialakulna egy fasza Raiders- Steelers rivalizálás 😊.

Ja és még annyit akartam kérdezni, hogy Shilique Calhount idén mennyire használtátok, vagy mik a benyomások róla? Nagy kedvencem volt a Spartansben, de idén nem tudtam annyi Raiders meccset nézni.
Gergőke
Helló!

Köszi a Cook infót. Én a Denver elleni meccs alapján azt gondolom, hogy HA beindul a futójáték és a D felpörög, akkor Cook arra jó lehet, hogy nem adja el a meccset. A gond ezzel az, hogy idén nagyon kevés olyan meccs volt, amikor a futás komolyan beindult, anélkül, h Carr miatt kinyílt volna a védelem. Pont a Texans ellen Carr-al együtt se tudott megindulni a futás.
Azt várom, hogy teletömik a box-ot futás ellen és rengeteget fognak blitzelni, h megzavarják a rookie QB-t, aki idegenben, PO meccsen debütál, mint kezdő.
Persze, ezt meg lehet büntetni, ha elég ügyesek vagyunk.
Ha Cooper és Crabs vagy mondjuk Walford képes hamar szabadra játszani magát 1-1 ellen és Cook keményen beleáll a zsebbe és megtalálja őket, akkor összejöhet pár komoly játék, ami aztán kicsit segíthet a futásnak is...rohadt nehéz meccs lesz ez sajnos Carr nélkül, de nem baj. PO-ban vagyunk 😊

Én is örülnék neki, ha innentől kezdve fix PO résztvevők lennénk és akár egy Steelers-Raiders rivalizálást fel lehetne támasztani. | Illetve titkon remélem, hogy jövőre vagy azután mi leszünk akik Tom Brady-t elbúcsuztatjuk PO-ban az NFL-től (Tuck-rule kapcsán stílszerű lenne) |

Calhoun csak rotációban játszott és ott sem túl sokat. Főleg Bruce Irvin cseréje volt és inkább 4-3SLB szerepben használtuk. Többször volt cover feladata, amiben azért nem volt túl otthonos. Amikor pass rush snapeket kapott nem tudott igazán villantani. Atletikussága megvan sztem, de nem harap a srác. Sajnos pont ezt hiányoltuk, beszéltük draft után @deyell-el...remélem ebben tud fejlődni és akkor lehet a rotáció hasznos tagja. Eddig az UDFA Cowser, aki csak szezon közben került fel PS-ből sztem jobban mozog, mint tette Calhoun...
Rolni
Igen ez jó meglátás Cookkal kapcsoaltban. Az MSU-ban is akkor tudott igazán hatékony lenni, ha kapott egy kis támogatást a futójátéktól, akkor nagyon jó kis meccseket le tud hozni- mondjuk Bellel nem volt nehéz potens futójátékot produkálni 😀 . A karja elég erős, néha viszont egy kicsit pontatlan. Amennyiben van egy közepes futó teljesítmény szerintem akkor már tud működni Cook újoncként is és meg is fogja találni Coopert, Crabtreet vagy Walfordot ahogy írtad. Azért nem volt véletlen, hogy tavaly vele kishíján nagydöntőt játszott a Spartans. Alapvetően nem fogja összetojni magát szerintem, de az is tény, hogy például tavaly a Bama ellen nagyon megégette magát.

Köszönöm az infokat Calhounról ! 😊

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sziasztok!

Cook kapcsán csak annyit mondanék, hogy volt szerencsén majdnem minden meccsét lűtni egyetemistaként. Nem lesz egy világmegváltó a srác, de egy jól felépített taktikával simán meg fogjátok tudni verni vele a Texanst. Kulcs szitukban általában jó döntést hoz. Alapvetően nem volt bajom vele az MSU-ban, bár az is tény, hogy a tavalyi Alabama elleni katasztrófát nehezen bocsátottam meg neki.

Hétvégén megnézem a meccsetek és nektek fogok szurkolni, nagyon jó lenne ha újra kialakulna egy fasza Raiders- Steelers rivalizálás 😊.

Ja és még annyit akartam kérdezni, hogy Shilique Calhount idén mennyire használtátok, vagy mik a benyomások róla? Nagy kedvencem volt a Spartansben, de idén nem tudtam annyi Raiders meccset nézni.
Gergőke
Helló!

Köszi a Cook infót. Én a Denver elleni meccs alapján azt gondolom, hogy HA beindul a futójáték és a D felpörög, akkor Cook arra jó lehet, hogy nem adja el a meccset. A gond ezzel az, hogy idén nagyon kevés olyan meccs volt, amikor a futás komolyan beindult, anélkül, h Carr miatt kinyílt volna a védelem. Pont a Texans ellen Carr-al együtt se tudott megindulni a futás.
Azt várom, hogy teletömik a box-ot futás ellen és rengeteget fognak blitzelni, h megzavarják a rookie QB-t, aki idegenben, PO meccsen debütál, mint kezdő.
Persze, ezt meg lehet büntetni, ha elég ügyesek vagyunk.
Ha Cooper és Crabs vagy mondjuk Walford képes hamar szabadra játszani magát 1-1 ellen és Cook keményen beleáll a zsebbe és megtalálja őket, akkor összejöhet pár komoly játék, ami aztán kicsit segíthet a futásnak is...rohadt nehéz meccs lesz ez sajnos Carr nélkül, de nem baj. PO-ban vagyunk 😊

Én is örülnék neki, ha innentől kezdve fix PO résztvevők lennénk és akár egy Steelers-Raiders rivalizálást fel lehetne támasztani. | Illetve titkon remélem, hogy jövőre vagy azután mi leszünk akik Tom Brady-t elbúcsuztatjuk PO-ban az NFL-től (Tuck-rule kapcsán stílszerű lenne) |

Calhoun csak rotációban játszott és ott sem túl sokat. Főleg Bruce Irvin cseréje volt és inkább 4-3SLB szerepben használtuk. Többször volt cover feladata, amiben azért nem volt túl otthonos. Amikor pass rush snapeket kapott nem tudott igazán villantani. Atletikussága megvan sztem, de nem harap a srác. Sajnos pont ezt hiányoltuk, beszéltük draft után @deyell-el...remélem ebben tud fejlődni és akkor lehet a rotáció hasznos tagja. Eddig az UDFA Cowser, aki csak szezon közben került fel PS-ből sztem jobban mozog, mint tette Calhoun...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!