NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Aldonról mikor lesz döntés,még az felkészülés kezdete előtt? Illetve az már végleges,vagy az a patkány Godell még kitolhatja tovább? Mert ha igen,akkor ha végigcsinálja a felkészülést + 1 jó ember,de ha megint elhúzzák,akkor neki reszeltek,sajnos...
skat
amúgy is reszeltek. egy időzített bomba az az ember
petey
Az a baj, hogy én sem hiszek nagyon abban, hogy nem lesz még valami balhéja, de most nagyon úgy nézett ki, hogy komolyan gondolja a dolgokat. Remélem ezt a leckéztetést még kibírja és akkor még egy ideig lehet hasznos tagja a csapatnak. Aztán majd kiderül.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ez alapszakaszdíj, szal inkább csak nálad 😊

több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
JDR szerintem ki is esett a COY szavazásból, nálam legalábbis.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Hát én meg baromira nem sírnék egyik koordinátor után sem...
Rolni
Norton mehet a picsába. Már Mack is hümmögi, hogy több kell a védelemtől...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Aldonról mikor lesz döntés,még az felkészülés kezdete előtt? Illetve az már végleges,vagy az a patkány Godell még kitolhatja tovább? Mert ha igen,akkor ha végigcsinálja a felkészülést + 1 jó ember,de ha megint elhúzzák,akkor neki reszeltek,sajnos...
skat
amúgy is reszeltek. egy időzített bomba az az ember

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Aldonról mikor lesz döntés,még az felkészülés kezdete előtt? Illetve az már végleges,vagy az a patkány Godell még kitolhatja tovább? Mert ha igen,akkor ha végigcsinálja a felkészülést + 1 jó ember,de ha megint elhúzzák,akkor neki reszeltek,sajnos...
skat
marcius...talan
több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Aldonról mikor lesz döntés,még az felkészülés kezdete előtt? Illetve az már végleges,vagy az a patkány Godell még kitolhatja tovább? Mert ha igen,akkor ha végigcsinálja a felkészülést + 1 jó ember,de ha megint elhúzzák,akkor neki reszeltek,sajnos...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát én meg baromira nem sírnék egyik koordinátor után sem...
Rolni
Sírni én sem sírnék. Csak nyilván egy új ember, hozza az új sémát és akkor újra az lesz, hogy még tanulni kell és nem működik rendesen, akkor meg az lenne a baj.

Én azt gondolom, hogy nem lesz változás a főbb posztokon.
több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Örüljünk a jó szezonnak, de le kell vonni a tanulságokat. Musgrave,Norton sztem kuka,Cook sem győzött meg és mivel karakterileg rombolhatja az öltözőtt kuka,S. Smith is,Watson is,Murray is,bár kis pénzért maradhatna,többiek rendben vannak. McGloint én megtartanám csere qb-nek.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hát én meg baromira nem sírnék egyik koordinátor után sem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem a védelem jövőre már jobb lesz, az tuti. Ha Carr van (márpedig az O line az jó, ha teljes kerettel vannak és megvédik), akkor azért lesz keresnivalónk továbbra is.

Köll egy jó LB továbbra is azt mondom és egyben kell tartani a keretet. Éhesek lesznek a sikerre, most hogy már megérezték az ízét. Carr is nagyon fog akarni PO meccset játszani. Penn is szeretne úgy visszavonulni. Aldont ha jövőre engedik és lesz egy teljes offseasonja készülni a csapattal, akkor a pass rush rendben lesz. Egészséges Mario-val középre sem kell ember, mert McGee és Latham elég lesz.

Mondjuk most nagy elemzésbe nem mennék bele, de azt gondolom, hogy a jövőnk nem reménytelen. Persze nem tudom mik a tervek a csapatnál, de én az állandóságot képviselném...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Az overthecap.com (játékosok szerződéseivel, fizetési sapkával foglalkozó szakoldal) alapítója tweetelt nemrég egy olyat, hogy szerinte Carr az új szerződésével az NFL legjobban fizetett játékosa lesz. Véleménye szerint az utóbbi 2 meccs alapján látszik, hogy mekkora befolyása van a csapat teljesítményére, így igen jó alkupozícióból indul.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Az azért eldőlt, hogy Howard nem jó RT, Watson meg nem jó LT
Bruce
Nekem Crab ès AC nagyobb csalódás. TE draft kell, nincs TE játékunk. Aggaszt, hogy az offense bedobta a törölközőt.
Amadeus91
Nektek nem TE kell, meg nem is elkapók, hanem egy komolyabb D. Ami egy ilyen Texans O-t könnyen tart 20 pont alatt, hozza a turnovereket, és akkor még egy csere QB-val is behúztok egy ilyen meccset.

Mert most olyanok vagytok mint a régi Colts, 1 személyes csapat. Carr nélkül ugyanúgy beleálltok a földbe, ahogy ők beleálltak amikor Manning kidőlt. Defense kell, méghozzá brutális, ha SB-t akartok. Szerintem.
Jan
Ezzel én is egyetértek

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Az azért eldőlt, hogy Howard nem jó RT, Watson meg nem jó LT
Bruce
Nekem Crab ès AC nagyobb csalódás. TE draft kell, nincs TE játékunk. Aggaszt, hogy az offense bedobta a törölközőt.
Amadeus91
Nektek nem TE kell, meg nem is elkapók, hanem egy komolyabb D. Ami egy ilyen Texans O-t könnyen tart 20 pont alatt, hozza a turnovereket, és akkor még egy csere QB-val is behúztok egy ilyen meccset.

Mert most olyanok vagytok mint a régi Colts, 1 személyes csapat. Carr nélkül ugyanúgy beleálltok a földbe, ahogy ők beleálltak amikor Manning kidőlt. Defense kell, méghozzá brutális, ha SB-t akartok. Szerintem.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Del Rio said the #Raiders defense was "similar to what it's been a lot of the year." Not sure that counts as a compliment.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Ez a Tex teljesen verhető lett volna.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Az azért eldőlt, hogy Howard nem jó RT, Watson meg nem jó LT
Bruce
Nekem Crab ès AC nagyobb csalódás. TE draft kell, nincs TE játékunk. Aggaszt, hogy az offense bedobta a törölközőt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az azért eldőlt, hogy Howard nem jó RT, Watson meg nem jó LT
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
Hát ez nem Cook-on múlott, kár érte, semmi nem jött ma össze, plusz ez a rengeteg drop, és ez az OL munka, borzalom. 😕

Jövőre jobb lesz!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Ennyire lélektelen, rosszul összeb.szott ofenzt régen láttam. Mustgravet karóra, Crab/Cooper vizilókorbács. Szóva odarakod ezt a szerencsétlen Kukot, de nem mondod meg neki, hogy feladtad a meccset? JDR hejében vérengzést tartanék. Én ehiszem, hogy Carr az isten, de ennyi erővel nem kell repülőre ülni, ehh megyek köpködni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Teljesen kilátástalanok vagyunk DC nélkül

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Nehéz lesz, de meg kell csinálni. Abszolut verhető csapatot kaptunk!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
GO Raiders !!!! 😊

több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Facebookon élőben adták a bemelegítést, Mario harcra kész.

Szerkesztette: bmg
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Akik ma nem játszanak:

QB Derek Carr, S Nate Allen, CB Antonio Hamilton, LT Donald Penn, RG Vadal Alexander, DE Jihad Ward, and DE Branden Jackson.

Pennért nagy kár, Jihad se lesz ma( a pályán) 😊