NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Dömével beszélgettünk face-n a csapatról, aztán gondolkoztam egy kicsit, hogy mivel idén azért szintet lépett a csapatunk és tehetségből sincs hiány és az idei offseasonban már csak a lyukakat kell foltozgatni a draftról, így valóban ahogy korábban írta is valaki, hogy vonzó célpont lehet a Raiders coordinátori szemszögből. Tehát ha egy nagyobb nevű OC-t vagy DC-t sikerülne idecsábítani, akkor azért főleg az O oldalon még brutálisabb dolgokat ki tudnának hozni a csapatból.
Mondjuk én az állandóság híve vagyok, de ahogy Döme is rámutatott, voltak hajmeresztő dolgok az O oldalon gameplan terén főleg a meccsek elején, aztán amikor már hátrányban voltunk és kockáztatni kellett, akkor jöttek a nagy play-ek a legtöbb esetben. Tehát egy kicsit agresszívabb OC-vel tudnánk tarolni. Aztán akkor felőlem jöhetne az első körben egy király futó is, hogy teljes legyen az offense-ünk, a védelmet meg akkor későbbi körökből építenénk.
Ha viszont Musgrave marad, akkor inkább maradjon Murray is és erősítsük a védelmet egy fasza LB-vel.

Dömének Christian McCaffrey RB, nekem pedig Raekwon McMillan LB a favoritom.
Bruce
Én is osztom az itt leírtakat.

Sztem mind támadó, mind védő oldalon igencsak vonzó álláslehetőség lehet a mienk.
Koordinátort cserélni csak akkor cserélnék, ha minőségi upgrade várható, csak a csere kedvéért nem.
Egy Wade Phillips érkezés például egyértelműen az upgrade kategóriája lenne...


Offense oldalán arra azonban vigyázni kell sztem, hogy ne cseréljük el Mustárt, olyan OC-re aki hamar akár tovább is ugorhat majd HC-nek meglovagolva Carr-t.
Musgrave konzervatizmusa sztem részben JDR-hez is köthető, aki védő HC és hiba mentes Offense-t kér első sorban...
Én itt nem érzem annyira fontosnak a váltást, kell még hozni 1-2 emberkét pl egy olyan futót, aki magától is képes alkotni, nem csak ha óriási lyukat nyit a fal és max, ha jövőre nem tud megint szintet lépni Musgrave (mert azért tavalyról idénre javult), akkor lehet új embert keresni.

McMillan nekem egyenlőre 2down ILB, nem ami nekünk kell, de nem néztem még utánna jobban, McCaffrey meg eléggé hasonló Washingtonhoz és Richardhoz sztem, lehet inkább vmi erőfutó irányába mennék inkább...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Dömével beszélgettünk face-n a csapatról, aztán gondolkoztam egy kicsit, hogy mivel idén azért szintet lépett a csapatunk és tehetségből sincs hiány és az idei offseasonban már csak a lyukakat kell foltozgatni a draftról, így valóban ahogy korábban írta is valaki, hogy vonzó célpont lehet a Raiders coordinátori szemszögből. Tehát ha egy nagyobb nevű OC-t vagy DC-t sikerülne idecsábítani, akkor azért főleg az O oldalon még brutálisabb dolgokat ki tudnának hozni a csapatból.

Bruce
Állítólag felvettétek a kapcsolat Wade Phillips-szel. Gyanítom azért nem mondott JDR semmit egyébként a koordinátorokról, mert csak bizonyos rezümészint fölötti emberkékre cserélné le mind Nortont mind Musgrave-et (utóbbinál még azt sem tartom kizártnak h az ő helyére nem is akar új embert JDR).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Köszi a pontosítást!

Másnak nem tűnt fel Brynden Trawick játéka?
Sztem elég jól mozgott SS poszton Karl helyén. Lehet legalább a back up SS poszt is meglenne vele az ST role mellett??
Rolni
Dehogynem, írtam is az eredménykövetőben is, már a Denver ellen is, meg most a Texans ellen is, hogy egész jól mozog.

Meg hát mivel FA lesz, írtam róla ma is:

S Brynden Trawick: Ha két héttel ezelőtt írok erről a listáról, akkor azt mondom, hogy had menjen, de most azt gondolom, hogy meg is lehetne tartani olcsón, hiszen hasznos ST tag és ha kell akkor S-ként is tud játszani.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Dömével beszélgettünk face-n a csapatról, aztán gondolkoztam egy kicsit, hogy mivel idén azért szintet lépett a csapatunk és tehetségből sincs hiány és az idei offseasonban már csak a lyukakat kell foltozgatni a draftról, így valóban ahogy korábban írta is valaki, hogy vonzó célpont lehet a Raiders coordinátori szemszögből. Tehát ha egy nagyobb nevű OC-t vagy DC-t sikerülne idecsábítani, akkor azért főleg az O oldalon még brutálisabb dolgokat ki tudnának hozni a csapatból.
Mondjuk én az állandóság híve vagyok, de ahogy Döme is rámutatott, voltak hajmeresztő dolgok az O oldalon gameplan terén főleg a meccsek elején, aztán amikor már hátrányban voltunk és kockáztatni kellett, akkor jöttek a nagy play-ek a legtöbb esetben. Tehát egy kicsit agresszívabb OC-vel tudnánk tarolni. Aztán akkor felőlem jöhetne az első körben egy király futó is, hogy teljes legyen az offense-ünk, a védelmet meg akkor későbbi körökből építenénk.
Ha viszont Musgrave marad, akkor inkább maradjon Murray is és erősítsük a védelmet egy fasza LB-vel.

Dömének Christian McCaffrey RB, nekem pedig Raekwon McMillan LB a favoritom.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Köszi a pontosítást!

Másnak nem tűnt fel Brynden Trawick játéka?
Sztem elég jól mozgott SS poszton Karl helyén. Lehet legalább a back up SS poszt is meglenne vele az ST role mellett??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A drafton kb 3 játékost fogunk tudni hozni, akik kezdők lehetnek akár már az első napon.

És azért bőven van befoltozandó terület a futó szekció nélkül is. LB, S, TE, T. Az FA piacon nem leszünk szerintem most olyan aktívak, bár mondjuk egy Le'Veon Bell nagyon sok pénzt megérne, de ő nem fogja meglátni a piacot az tuti 😊
Vagy visszahoznánk McFadden-t 😊
Bruce
Én a DT-t is hiányposztokhoz írnám. Ez az össze-vissza DL rotáció nem igazán vált be, kellene egy vadállat középre, aki állandó nyomást generálna, így Mack-éknek is könnyebb dolguk lenne. Mario egyedül kevés ehhez.
bmg
Ha nem sérül meg Mario, akkor szerintem a DT poszt rendben lesz, így oda én nem húznék senkit, max csak a hátsó körökben.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mack egyenlőre nem lehet vele hosszabbítani,
Rolni
Lehet, ez volt a 3. idénye.
tomi-tomi
Lehetni lehet, de szerintem életbe léptetik az 5. éves opciót és így akkor jövőre hosszabbítunk vele csak.
Bruce
Hogyne, Carr a prioritás. Eggyel fontosabb poszton játszik, 5. éves opció sincs a szerződésében. Ritka - és kellemes - gond, hogy egyszerre lehet és/vagy kell támadó és védő prémiumposzton hosszabbításról tárgyalni három éves játékosokkal.
tomi-tomi
Mondjuk ott lesz majd még Cooper is jövőre, de nála is játszik az 5. éves opció majdan.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mack egyenlőre nem lehet vele hosszabbítani,
Rolni
Lehet, ez volt a 3. idénye.
tomi-tomi
Lehetni lehet, de szerintem életbe léptetik az 5. éves opciót és így akkor jövőre hosszabbítunk vele csak.
Bruce
Hogyne, Carr a prioritás. Eggyel fontosabb poszton játszik, 5. éves opció sincs a szerződésében. Ritka - és kellemes - gond, hogy egyszerre lehet és/vagy kell támadó és védő prémiumposzton hosszabbításról tárgyalni három éves játékosokkal.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
A drafton kb 3 játékost fogunk tudni hozni, akik kezdők lehetnek akár már az első napon.

És azért bőven van befoltozandó terület a futó szekció nélkül is. LB, S, TE, T. Az FA piacon nem leszünk szerintem most olyan aktívak, bár mondjuk egy Le'Veon Bell nagyon sok pénzt megérne, de ő nem fogja meglátni a piacot az tuti 😊
Vagy visszahoznánk McFadden-t 😊
Bruce
Én a DT-t is hiányposztokhoz írnám. Ez az össze-vissza DL rotáció nem igazán vált be, kellene egy vadállat középre, aki állandó nyomást generálna, így Mack-éknek is könnyebb dolguk lenne. Mario egyedül kevés ehhez.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mack egyenlőre nem lehet vele hosszabbítani,
Rolni
Lehet, ez volt a 3. idénye.
tomi-tomi
Lehetni lehet, de szerintem életbe léptetik az 5. éves opciót és így akkor jövőre hosszabbítunk vele csak.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mack egyenlőre nem lehet vele hosszabbítani,
Rolni
Lehet, ez volt a 3. idénye.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A drafton kb 3 játékost fogunk tudni hozni, akik kezdők lehetnek akár már az első napon.

És azért bőven van befoltozandó terület a futó szekció nélkül is. LB, S, TE, T. Az FA piacon nem leszünk szerintem most olyan aktívak, bár mondjuk egy Le'Veon Bell nagyon sok pénzt megérne, de ő nem fogja meglátni a piacot az tuti 😊
Vagy visszahoznánk McFadden-t 😊
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Érdekesnek találom azt hogy a WR egységet problémásnak említette... Én inkább azt látom gondnak, hogy elég sok a drop, de maga a terület nem problámás. Inkább az, hogy nem használtuk többet Holmes-t és Holton-t és így Cooper és Crabtree is túl volt terhelve és sérülésekkel bajlódtak, főleg Crabs.
Ha viszont Holmes-t is elegnedjük és Roberts-t is, akkor ott tényleg jobban bele kell nyúlni és akkor problémás lesz a dolog.

Egyébként azt is nyilatkozta JDR, hogy nem fog mindenkire pénz jutni az tuti, de hamarosan elkezdik átnézni a lehetőségeket McKenzie-vel, aztán eldől, hogy ki megy és ki maradhat.
Bruce
Hát a sok drop miatt említi gondolom Ő is...Roberts, Crabs és azért sajnos Cooper is droppol rendesen. Asszem a liga legtöbb dropja nálunk volt, vagy legalábbis elől vagyunk nagyon...
Holmes sztem kell ST miatt is, de Roberts nyakára bőven lehet olyan embert hozni, aki akár köv szezonra Crabs-et is kiszoríthatja...meglássuk

Sztem az főleg Lataviusnak szól már előre, hogy nem jut mindenkinek pénz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azért a WC hétvégén a vesztes csapatok közül, mi szereztük a legtöbb pontot a vesztes csapatok közül és legkisebb különbséggel is mi kaptunk ki (-13 pont).
Bruce
Mondjuk mi játszottunk a legrosszabb csapat ellen is 😊

UFA listáról én is szeretném vissza Holmest, Watsont (prove it deal), Condot, Trawicket, Rileyt, McGeet és Nate Allent is. Latavius sztem ballag és nincs is ezzel bajom, többiek nem osztanak, szoroznak max még Bates STben értékes...

RFA, ERFA sztem nem kérdés, maradjanak legalább TCig...

Szerződések kérdésében nálam:
Jano még marad, Carr extension, Mack egyenlőre nem lehet vele hosszabbítani, Howard és Williams könnyen utcán találhatja magát, Smith és Amerson sztem marad, aztán ha esetleg TC-ben vmi fiatal titán sokkal jobb lenne, akkor látok fantáziát mondjuk Smith elküldésében, de sztem inkább még egy évet velük terveznek, bár JDR kiemelte a secondary-t, mint problémás terület.


JDR a secondary-t, az interior pass rush-t és a WR egységet emelte ki, mint problémás terület.
Emellett, még érdekes lehet, hogy amikor a koordinátorok jövőjéről kérdezték inkább kitérő választ adott.
Rolni
Érdekesnek találom azt hogy a WR egységet problémásnak említette... Én inkább azt látom gondnak, hogy elég sok a drop, de maga a terület nem problámás. Inkább az, hogy nem használtuk többet Holmes-t és Holton-t és így Cooper és Crabtree is túl volt terhelve és sérülésekkel bajlódtak, főleg Crabs.
Ha viszont Holmes-t is elegnedjük és Roberts-t is, akkor ott tényleg jobban bele kell nyúlni és akkor problémás lesz a dolog.

Egyébként azt is nyilatkozta JDR, hogy nem fog mindenkire pénz jutni az tuti, de hamarosan elkezdik átnézni a lehetőségeket McKenzie-vel, aztán eldől, hogy ki megy és ki maradhat.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Azért a WC hétvégén a vesztes csapatok közül, mi szereztük a legtöbb pontot a vesztes csapatok közül és legkisebb különbséggel is mi kaptunk ki (-13 pont).
Bruce
Mondjuk mi játszottunk a legrosszabb csapat ellen is 😊

UFA listáról én is szeretném vissza Holmest, Watsont (prove it deal), Condot, Trawicket, Rileyt, McGeet és Nate Allent is. Latavius sztem ballag és nincs is ezzel bajom, többiek nem osztanak, szoroznak max még Bates STben értékes...

RFA, ERFA sztem nem kérdés, maradjanak legalább TCig...

Szerződések kérdésében nálam:
Jano még marad, Carr extension, Mack egyenlőre nem lehet vele hosszabbítani, Howard és Williams könnyen utcán találhatja magát, Smith és Amerson sztem marad, aztán ha esetleg TC-ben vmi fiatal titán sokkal jobb lenne, akkor látok fantáziát mondjuk Smith elküldésében, de sztem inkább még egy évet velük terveznek, bár JDR kiemelte a secondary-t, mint problémás terület.


JDR a secondary-t, az interior pass rush-t és a WR egységet emelte ki, mint problémás terület.
Emellett, még érdekes lehet, hogy amikor a koordinátorok jövőjéről kérdezték inkább kitérő választ adott.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
És nézzük azt, hogy kikkel lesz teendő az offseasonban:

K Sebastian Janikowski: jövőre 4 410 000 foglal a cap-ből, így elgondolkoztató, hogy mit tegyünk vele. Ikonikus alakja a Raidersnek, így lehet hogy bevállalják még ezt az évet vele, de ha racionálisan kellene dönteni én hoznék a helyére egy fiatal rúgót, mert már távolról azért nem a régi és ezt negyedéért is megkapjuk szerintem. Condo szerződése is függ ettől, bár azért az LS inkább a punterrel kell hogy nagyobb összhangban legyen.

QB Derek Carr: korábban írták itt, hogy nagyon jó alkupozícióban van, annak ellenére, hogy jövőre még van szerződése, így elég mélyen a zsebbe kell nyúlni, ha hosszabbítani akarunk vele. Szerintem érdemes minél előbb szerződést kötni vele, mert sok minden attól függ. hogy ő mennyibe fog kerülni és ezt jó lenne mielőbb látni.

DE Khalil Mack: szintén később jár le még a szerződése, de rajta is gondolkozni kell, hiszen az alapköve a csapatnak. Drága lesz szintén, de remélhetőleg Carr-hez hasonlóan lesznek olyan kedvesek, hogy egy barátságos szerződést kötnek a Raiders szempontjából is.

T Austin Howard: viszonylag olcsón kivágható ($2,8 mil dead money), így lehet hogy ez is lesz a sorsa. A fizetése magas lesz jövőre $6,4 mil cap hit.

DT Dan Williams: dead money nélkül kivágható és szerintem ki is lesz vágva, mert nem hozta idén azt a teljesítményt, amit várhattunk tőle...

CB Sean Smith: nála érdekes, hogy azt írják a szerződésénél, hogy jövőre nem okoz dead money-t a kivágása, így azért érdekes az ő helyzete is. Magas fizetése lesz $9,5 mill cap hit, amennyit viszont nem ér meg. Itt nincs ötletem hogy mi legyen, de valamit csinálni kell vele.

CB David Amerson: szintén hatalmas fizuja lesz $9,0 mill cap hit, de nála még dead money is van. Szóval a két CB helyzete elég érdekes lesz.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nézzük az FA-kat:

UFA:

LB Malcolm Smith: Nincs olyan nagy baj vele, de szerintem a cover képességei miatt keresni kell más megoldást a posztra, így nem fogjuk megtartani.

S Nate Allen: Kifejezetten jól játszott akkor amikor lehetőséget kapott, de véleményem szerint drága lesz megtartani és backup-ként ennyire túlfizetni meg nem szabad.

CB DJ Hayden: Mivel nem hívtuk le az 5. éves opcióját, így őt nem fogjuk megtartani. Én egyébként kedveltem mint játékos, de sajnos túl sok szabálytalanságot hozott össze és kevesebb volt a hasznos játék tőle.

QB Matt McGloin: Mivel ott volt a lehetőség előtte, de összeszarta magát, így nem gondolom, hogy ő marad a csapatnál, Cook személyében megvan a backup QB, így őt nem tartjuk meg.

WR Andre Holmes: Nagyon remélem, hogy megtartjuk, mert jó képességű játékos, aki idén sokkal kevesebb szerepet kapott, de látszik, hogy van benne potenciál. A spec team-ben is nagyon hasznosan játszott.

T Menelik Watson: Egyik legnehezebb döntés lesz, hogy megtartjuk e őt vagy sem. Én mindenesetre azt mondom, hogy megtartanám, bár nagyon sérülékeny és így nehéz vele tervezni, de jobb játékos RT poszton, mint Howard.

LS Jon Condo: Mivel már nem fiatal, de ezen a poszton nem is annyira számít a kor, még lehet egy három éves szerződéssel megkínálnám, hogy tőlünk menjen nyugdíjba, de a kérdés, hogy mennyi lesz az ára.

S Brynden Trawick: Ha két héttel ezelőtt írok erről a listáról, akkor azt mondom, hogy had menjen, de most azt gondolom, hogy meg is lehetne tartani olcsón, hiszen hasznos ST tag és ha kell akkor S-ként is tud játszani.

LB Perry Riley Jr: Hasonlóak az érzéseim vele kapcsolatosan mint Smith-nél. Fájni nem fájna, ha elküldenénk, de nála is baj van a cover képességekkel és volt hogy volt olyan időszak amikor nagyon eltűnt a pályán, de ha Smith helyett draftolunk egy LB-t, akkor ő elfér itt,

LB Daren Bates: ST játékos. Voltak szép megmozdulásai, de semmi extra. Értékén kezelve maradhat.

RB Latavius Murray: Ezt már itt boncolgattuk több ízben is, ha nem földtől elrugaszkodott értéken tudjuk itt tartani, akkor én hosszabbítanék vele és ezzel kipipálnánk a futószekciót egy pár évre.

TE Mychal Rivera: Kedveltem őt is mint játékos, de nekünk nem ő kell. Lee Smith visszatér IR-ről, Gabe Holmes ERFA lesz, akit szerintem megtartunk, így Rivera létszámon felüli lesz.

DT Stacy McGee: Őt fontos lenne megtartanunk, hiszen az egyik legjobb belső falemberünk volt idén.


RFA:

DE Denico Autry: Tenni kell rá egy 2. körös tendert, aztán had szóljon.


ERFA:

TE Gabe Holmes: Róla fentebb volt szó, remélhetőleg jövő szezonban már kap egy kis szerepet is, mert eddig nem sokat láttunk belőle és már itt van 2 éve és valamit látnak benne.

WR Seth Roberts: Érdekes kérdés az övé is, mert jó játékos, de nagyon sokat droppol ő is, ha viszont jó napja van, akkor remek 3. számú elkapó. A chemistry miatt hosszabbítanék vele.

CB SaQwan Edwards: Azt se tudom ki ő...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azért a WC hétvégén a vesztes csapatok közül, mi szereztük a legtöbb pontot a vesztes csapatok közül és legkisebb különbséggel is mi kaptunk ki (-13 pont).
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Nem akarok hülyeséget mondani, de ez nem úgy van, hogy már megvannak a szavazatok, és csak kiderülni derül ki SB előtt? Valamiért most így rémlik
Wyatt
de igen,volt is egy egsz jo cikk az nfl.com-on aho a szerzo leirta, miert Carr-ra szavazott az MVP szavazason (50 kivalasztott szavazhat, ha jol remlik)
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
#Raiders defense the last two weeks, against the 27th and 29th ranked offenses:

640 yards
51 points
0 sacks
1 turnover

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Mondjuk ez alapszakaszdíj, szal inkább csak nálad 😊
Wyatt
Azért nem nagyon tudnak elvonatkoztatni a rájátszástól a szavazók, hiszen majd valamikor az SB előtt szavaznak, szóval csak beleszámít egy kicsit.
Amúgy én továbbra is csak azt látom hibájának, hogy 3 támadásnyi előnynél nem hozta le Carr-t. Persze majd megint jöhetnek a faszfejek és jól megmondhatják, hogy utólag okoskodok, de nem érdekel.
Nem csak a sérülés miatt mondom ezt, hanem azért is, mert utána nem tudott úrrá lenni a keletkezett káoszon. Egy jó edző felül tud emelkedni azon, ha az első számú irányítója kidől (lásd Belichick). Ebben még sokat kell fejlődnie.
Bruce
Na ja, teljes tanácstalanság volt látható a Staffon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem akarok hülyeséget mondani, de ez nem úgy van, hogy már megvannak a szavazatok, és csak kiderülni derül ki SB előtt? Valamiért most így rémlik
Wyatt
Na látod ezt nem tudom
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem akarok hülyeséget mondani, de ez nem úgy van, hogy már megvannak a szavazatok, és csak kiderülni derül ki SB előtt? Valamiért most így rémlik

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk ez alapszakaszdíj, szal inkább csak nálad 😊
Wyatt
Azért nem nagyon tudnak elvonatkoztatni a rájátszástól a szavazók, hiszen majd valamikor az SB előtt szavaznak, szóval csak beleszámít egy kicsit.
Amúgy én továbbra is csak azt látom hibájának, hogy 3 támadásnyi előnynél nem hozta le Carr-t. Persze majd megint jöhetnek a faszfejek és jól megmondhatják, hogy utólag okoskodok, de nem érdekel.
Nem csak a sérülés miatt mondom ezt, hanem azért is, mert utána nem tudott úrrá lenni a keletkezett káoszon. Egy jó edző felül tud emelkedni azon, ha az első számú irányítója kidől (lásd Belichick). Ebben még sokat kell fejlődnie.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hát én meg baromira nem sírnék egyik koordinátor után sem...
Rolni
Sírni én sem sírnék. Csak nyilván egy új ember, hozza az új sémát és akkor újra az lesz, hogy még tanulni kell és nem működik rendesen, akkor meg az lenne a baj.

Én azt gondolom, hogy nem lesz változás a főbb posztokon.
Bruce
Persze nehez kerdes ez...
Musgrave felolem maradhat, mert Carr-al eleg jol dolgozott, jo a rendszer.
Norton viszont 2 ev alatt nem igazan fejlodott...ha jovore se fejlodik ugrik 1 ev megint...helyere ha van komoly szaki akkor cserelnek, mert jo esellyel ennelmegy betanulo ev is jobb lehet egy fasza DC alatt...
Aztan persze fene tudja 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!