NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 www.raiders.com/news/article-1/Breaking-Down-Raiders-Quarterback-Derek-Carrs-Top-10-Throws-From-2016/4a18daef-41c3-418d-8615-b5f38a212f6d?sf50306893=1

Carr legszebb passzai a 2016-os szezonból
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
oh boy....Bradleyvel nem tudom mi a helyzet, sokan látták benne a géniuszt, nem tudok velük vitázni, mert nem rendelkezem a kellő ismeretanyaggal..
Amikor 2014 őszén nem kezdette BlakeB-t, akkor leírtam, hogy én nem értem mit csinál. Hozzáteszem Caldwellről még annyira sem vagyok meggyőződve, és ez árnyalja a képet.
De én csak gimis segédedző voltam, nem látok komoly magasságokba, és tényleg nem tudom mi történt a JAX-nél. Amit nem ismerek, arról nem szívesen nyilatkozom, és rühellem a fényes-tekintetű megmondó-paracsnokokat, akik utólag mondják el, hogy mit basztak el mások. Nem követném el ezt a hibát.

Na Bradley, alapok, amit tudtok:
Az alábbi segédedzői voltak SS-nél:
-Dan Quinn- ma HC és nem is akármilyen
-Kris Richard ma SS DC -de valszeg HC lesz -a LOB atyja
-KN Jr. ma DC -akit nem szerettek Oaklandban, de ez a Ti dolgotok

A főnöke, mentorai:
-Monte Kiffin (Tampa)
-Playoff(???) What Playoff Jr.
-Pete Carroll 2010-ben PC hívta a csomagokat.

Az emberanyagot szállította:
-John Schneider

Mint koordinátor:
Nem tudom mennyire van saját víziója. Amúgy a CP3-ként ismert rendszert, a rögzített technikákat, együtt rakta össze a csapat Carrollal.
Carrollig ő egy klasszik 4-3 Tampa elveket valló edző volt. (A tévesen CP3-nak hívott rendszer inkább 2012 alakult ki, mint 2011-re.)

Amint kitette a lábát Quinn átreszelte a csomagokat, megváltozott az LB sor, és Kancellár szerepe. Richard meg megint átreszelte.
A különbség elvileg (azért elvileg, mert egy sérülés, meccshelyzet máris változtat mindenen) az LB-k feladataiban, illetve a területvédelemben volt. Látványosabb része a Blitz sémák megléte/hiánya, csapda-helyzetek: zónakiváltások, zónabelépések) alkalmazásában.
Richardnak, Bradleynek, Quinnek eltérőek az alapjaik, más iskolát képviseltek, de jól megfértek.

Bradley tighten the leashben hitt (engedte az ellenfelet kb. a saját 40-ig utána elkezdett nagyon fájni az előrehaladás, és rengeteget csapdázott). Ugye KJ Wright híres LOS átlépései ekkor jöttek. Kaptunk is csúnya TD-ket az elrontott csapdák miatt (lásd Redskins meccs rájátszás), igaz ment a lasztiszerzés első szándékból.
A csapdák külön bonyolulttá teszik a zóna-átadásokat, kiváltásokat. Nem level 1.

Quinn ezzel szemben mindenképpen radírozta a futást, hogy egyoldalúvá tegye a játékot, sokkal kevesebbet csapdázott.
Richard megint Bradley iskola egy kicsit, de sokkal rafináltabb blitz sémákkal, de Richard vakon bízik a LOB-ban, ezért egy ütemmel később érzi mikor kell leállni a csapdákkal.

Mint szervező, vezető, látnok:
A meccsekre a felkészülést 2011 óta Tom Cable fogja össze, mint Ass HC. Ebben neki jelentett Bradley. Kábel mindig a legjobbakat mondta róla. Az a helyzet, hogy Bradley egy nagyon alapos csávó, nem tudom nem ez lett e a veszte. Lehet, hogy ugyanazt akarta, mint SS-nél, csak nem volt infrastruktúra ehhez. Tényleg nem tudom.

Szereti a QM-eket, ő is az volt, rendszerető. Jó szervező, és elvileg jó góré. De amikor az SS-nél volt, akkor a frusztráció erőmű még éppen csak felizzott, elég volt néhány centet bedobni a srácokba, megnyomni a megfelelő gombokat, és tették a dolgukat.
Szereti a fókuszt, a szép színes ábrákat, ami zöld az ok, ami piros azzal foglalkozni kell. Ez az a szemlélet, amelyet kb. 10 éve kiírtottak a világ valóban működő cégeitől, mert megöli a holisztikus szemléletet. És ez a lényeg szerintem. Bradley nem annyira holisztikus szemléletű, mint Carroll. Hozzáteszem KNJr. sem az igazán.

Viszont developmentben pont a QM szemlélet miatt nagyon-nagyon jó, és pontos munkát végez. JDR mellett ez működhet.

Ami a személyiségét illeti. Mindig szerették, és nem csap be senkit. Nem veszít öltözőt
DE gyanúsan nem törte meg a sikertelenség JAX-nél. Én ilyenkor egy picit mindig összerezzenek.

A rendszeréről nem tudok mit mondani, én Bandiéknak szurkolok délen. JAX meccseket 2014 után nem néztem, nem tudom, mit játszatott.
TGA
Köszi



több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
oh boy....Bradleyvel nem tudom mi a helyzet, sokan látták benne a géniuszt, nem tudok velük vitázni, mert nem rendelkezem a kellő ismeretanyaggal..
Amikor 2014 őszén nem kezdette BlakeB-t, akkor leírtam, hogy én nem értem mit csinál. Hozzáteszem Caldwellről még annyira sem vagyok meggyőződve, és ez árnyalja a képet.
De én csak gimis segédedző voltam, nem látok komoly magasságokba, és tényleg nem tudom mi történt a JAX-nél. Amit nem ismerek, arról nem szívesen nyilatkozom, és rühellem a fényes-tekintetű megmondó-paracsnokokat, akik utólag mondják el, hogy mit basztak el mások. Nem követném el ezt a hibát.

Na Bradley, alapok, amit tudtok:
Az alábbi segédedzői voltak SS-nél:
-Dan Quinn- ma HC és nem is akármilyen
-Kris Richard ma SS DC -de valszeg HC lesz -a LOB atyja
-KN Jr. ma DC -akit nem szerettek Oaklandban, de ez a Ti dolgotok

A főnöke, mentorai:
-Monte Kiffin (Tampa)
-Playoff(???) What Playoff Jr.
-Pete Carroll 2010-ben PC hívta a csomagokat.

Az emberanyagot szállította:
-John Schneider

Mint koordinátor:
Nem tudom mennyire van saját víziója. Amúgy a CP3-ként ismert rendszert, a rögzített technikákat, együtt rakta össze a csapat Carrollal.
Carrollig ő egy klasszik 4-3 Tampa elveket valló edző volt. (A tévesen CP3-nak hívott rendszer inkább 2012 alakult ki, mint 2011-re.)

Amint kitette a lábát Quinn átreszelte a csomagokat, megváltozott az LB sor, és Kancellár szerepe. Richard meg megint átreszelte.
A különbség elvileg (azért elvileg, mert egy sérülés, meccshelyzet máris változtat mindenen) az LB-k feladataiban, illetve a területvédelemben volt. Látványosabb része a Blitz sémák megléte/hiánya, csapda-helyzetek: zónakiváltások, zónabelépések) alkalmazásában.
Richardnak, Bradleynek, Quinnek eltérőek az alapjaik, más iskolát képviseltek, de jól megfértek.

Bradley tighten the leashben hitt (engedte az ellenfelet kb. a saját 40-ig utána elkezdett nagyon fájni az előrehaladás, és rengeteget csapdázott). Ugye KJ Wright híres LOS átlépései ekkor jöttek. Kaptunk is csúnya TD-ket az elrontott csapdák miatt (lásd Redskins meccs rájátszás), igaz ment a lasztiszerzés első szándékból.
A csapdák külön bonyolulttá teszik a zóna-átadásokat, kiváltásokat. Nem level 1.

Quinn ezzel szemben mindenképpen radírozta a futást, hogy egyoldalúvá tegye a játékot, sokkal kevesebbet csapdázott.
Richard megint Bradley iskola egy kicsit, de sokkal rafináltabb blitz sémákkal, de Richard vakon bízik a LOB-ban, ezért egy ütemmel később érzi mikor kell leállni a csapdákkal.

Mint szervező, vezető, látnok:
A meccsekre a felkészülést 2011 óta Tom Cable fogja össze, mint Ass HC. Ebben neki jelentett Bradley. Kábel mindig a legjobbakat mondta róla. Az a helyzet, hogy Bradley egy nagyon alapos csávó, nem tudom nem ez lett e a veszte. Lehet, hogy ugyanazt akarta, mint SS-nél, csak nem volt infrastruktúra ehhez. Tényleg nem tudom.

Szereti a QM-eket, ő is az volt, rendszerető. Jó szervező, és elvileg jó góré. De amikor az SS-nél volt, akkor a frusztráció erőmű még éppen csak felizzott, elég volt néhány centet bedobni a srácokba, megnyomni a megfelelő gombokat, és tették a dolgukat.
Szereti a fókuszt, a szép színes ábrákat, ami zöld az ok, ami piros azzal foglalkozni kell. Ez az a szemlélet, amelyet kb. 10 éve kiírtottak a világ valóban működő cégeitől, mert megöli a holisztikus szemléletet. És ez a lényeg szerintem. Bradley nem annyira holisztikus szemléletű, mint Carroll. Hozzáteszem KNJr. sem az igazán.

Viszont developmentben pont a QM szemlélet miatt nagyon-nagyon jó, és pontos munkát végez. JDR mellett ez működhet.

Ami a személyiségét illeti. Mindig szerették, és nem csap be senkit. Nem veszít öltözőt
DE gyanúsan nem törte meg a sikertelenség JAX-nél. Én ilyenkor egy picit mindig összerezzenek.

A rendszeréről nem tudok mit mondani, én Bandiéknak szurkolok délen. JAX meccseket 2014 után nem néztem, nem tudom, mit játszatott.

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Értelemszerűen van logika a mondandódban azt az egy sajnálatos tényt leszámítva, hogy HC-kent tejhatalommal sem tudta implementálni a rendszerdt Gus. Ergo mitől lenne jobb DC-ent.
Cubehead
Ezért (2009-2010-ben szar is volt még a Seahawks D alatta, 2010-ben jött Carroll, elkezdték összerakni az emberanyagot, meg a jelek szerint nem teljesen hülyeség, hogy kell 2 év ennek a rendszernek, hogy kiforrjon).

In 2011, the Seahawks' defense allowed opponents to gain 332.2 yards (9th in the league) and to score 19.7 points per game (7th).

In 2012, the Seahawks' defense allowed opponents to gain 306.2 yards per game (4th in the league) and to score 15.3 points per game (1st).

De ha @TGA erre jár, sokkal többet tud mondani Bradley szerepéről.
somoskovig
Igen ezt már beszéltük itt korábban, hogy egy nagyon bonyolult nehezen tanulható rendszer. Komplikált zóna átadásokkal és felelősség leosztásokkal. Szóval a dolog ezen része rendben is van. Én amitől "félek" s amit próbáltam megfogalmazni illetve írtad te is. Hogy jött Carroll. Azaz kérdés a számomra mennyire múlt ez Gus-on,hogy végül sikerre vitték. De várom akkor is az infót, addig nem írom le az embert. Habár nincs hír sem róla egyenlőre,hogy érdeklődnénk utána.
Cubehead
Marad Norton és kész. Nem jön Gus fölösleges erről beszélni sztem.

JDR és Norton kell, h kifőzzön vmi jobbat. Sztem az alapvető gond idén az volt, hogy a LB sor (MLB-WLB) alkalmatlan volt a Seattle féle rendszerhez és a secondary is gyengébbre sikerült, mint tervezték. Emiatt év közben volt egy látható váltás a cover 1, cover 3 sémákról cover 4-re.

Hozni kell új embereket a LB sorba és a secondaryba, aztán újra próbálni. Nekem a nem váltás üzenete az, hogy a séma amit JDR és Norton kitalált az jó szerintük csak még nincs meg az állomány. Megpróbálták Sean Smith-el és Nelsonnal FA-ről megpörgetni a dolgot, de nem sikerült igazán. Jöhet idén is 1-2 FA és főleg a draft, aztán meglássuk.

Idén ezzel a 12-4-el amúgy kicsit előreszaladt a csapat, ha lehet ilyet mondani. Nem számított sztem senki ennyire jó mérlegre. Nehéz is lesz jövőre hozni újra...a lényeg a javulás lenne és az, h a csoporton belül javujunk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Értelemszerűen van logika a mondandódban azt az egy sajnálatos tényt leszámítva, hogy HC-kent tejhatalommal sem tudta implementálni a rendszerdt Gus. Ergo mitől lenne jobb DC-ent.
Cubehead
Ezért (2009-2010-ben szar is volt még a Seahawks D alatta, 2010-ben jött Carroll, elkezdték összerakni az emberanyagot, meg a jelek szerint nem teljesen hülyeség, hogy kell 2 év ennek a rendszernek, hogy kiforrjon).

In 2011, the Seahawks' defense allowed opponents to gain 332.2 yards (9th in the league) and to score 19.7 points per game (7th).

In 2012, the Seahawks' defense allowed opponents to gain 306.2 yards per game (4th in the league) and to score 15.3 points per game (1st).

De ha @TGA erre jár, sokkal többet tud mondani Bradley szerepéről.
somoskovig
Igen ezt már beszéltük itt korábban, hogy egy nagyon bonyolult nehezen tanulható rendszer. Komplikált zóna átadásokkal és felelősség leosztásokkal. Szóval a dolog ezen része rendben is van. Én amitől "félek" s amit próbáltam megfogalmazni illetve írtad te is. Hogy jött Carroll. Azaz kérdés a számomra mennyire múlt ez Gus-on,hogy végül sikerre vitték. De várom akkor is az infót, addig nem írom le az embert. Habár nincs hír sem róla egyenlőre,hogy érdeklődnénk utána.



több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Értelemszerűen van logika a mondandódban azt az egy sajnálatos tényt leszámítva, hogy HC-kent tejhatalommal sem tudta implementálni a rendszerdt Gus. Ergo mitől lenne jobb DC-ent.
Cubehead
Ezért (2009-2010-ben szar is volt még a Seahawks D alatta, 2010-ben jött Carroll, elkezdték összerakni az emberanyagot, meg a jelek szerint nem teljesen hülyeség, hogy kell 2 év ennek a rendszernek, hogy kiforrjon).

In 2011, the Seahawks' defense allowed opponents to gain 332.2 yards (9th in the league) and to score 19.7 points per game (7th).

In 2012, the Seahawks' defense allowed opponents to gain 306.2 yards per game (4th in the league) and to score 15.3 points per game (1st).

De ha @TGA erre jár, sokkal többet tud mondani Bradley szerepéről.

Szerkesztette: somoskovig

több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Phillips tök jó név, csak azzal lehetne megint kidobni 2 év melóját, és elkezdeni installálni egy 3-4-es one gap rendszert, amihez pl. alkalmas NT-t nem nagyon látni most a rosteren, Edwards és Ward mondjuk lehetne a két DE, ebből az egyik sérült, a másik meg két év alatt tanulhatná a 2. rendszerét.

Ehhez képest pl. Gus Bradley volt pl. a fő agya annak a rendszernek, amit Norton próbál itt éppen installálni két éve, ok, hogy HC-ként nem erős az önéletrajza, de mondjuk DC-ként sokkal logikusabb választás lenne, mint Phillips...
somoskovig
2 év melóját? Baszki a falábam. Bottom5 a D# 2 év meló után. Ez szar munka, a világ minden vállalatánál cut. Épp itt az ideje levonni a konzekvenciákat 2 év után, és elküldeni a gecibe ezt a szerencsétlent. 2 év alatt Mack, S. Smith, Nelson, Irvin szintű emberekből - + MEjr, Amerson - ilyen trágyadombot rakott össze. A pofám leszakad, én szégyellem itt Újpesten, hogy ilyen a védelmünk.

Hallkan jegyzem meg, hogy az emberanyag alapból 3-4 védelemhez adott, Mack, Aldon 3-4 OLB-k, Malcolm 3-4 ILB (annak is szar), MEjr 3-4 end, akiket 4-3-as rendszerben erőltetünk. 320 fontos kövéreket meg lehet találni NT-be az utcáról is, nem ellenérv.
Amadeus91
Ha nem a falábaddal olvasnál, akkor láthattad volna, hogy nem azt írtam, hogy Norton maradjon, hanem hogy nem Phillips, hanem Bradley lehetne rendszer szempontból az ideális utód. 😊

Phillips rendszerében egyébként kulcsposzt a NT, és a one gap miatt nem 320 fontos kövérek játsszák, hane 300-310 fontos, viszonylag atletikusabb falemberek (pl. anno Jay Ratliff Dallasban, akinek NT posztról 6-7 sackes idényei is voltak).

De mindegy, Norton marad a jelek szerint...
somoskovig
Értelemszerűen van logika a mondandódban azt az egy sajnálatos tényt leszámítva, hogy HC-kent tejhatalommal sem tudta implementálni a rendszerdt Gus. Ergo mitől lenne jobb DC-ent. Persze nem vitatom hogy jobban ert hozzá mint Norton. Meg ellehet sütni hogy HC-kent mas egyéb feladatai is voltak és.... De ugyanakkor ott van az a resze ia hogy nem egy éve volt rá...
Szoeazekptilus vagyok Gust illetőleg.

Jó lenne a folytonosság de latva a teljesítményt es azt hogy ebben a defenseben mennyire több van mint amit produkált kb ott vagyok hogy mindegy mit csak csináljunk mert ez így l*f*sz.
Mondom Mindezt ugy hogy tisztában vagyok hogy nagyon bonyolult es meg ezen a szinten is nehezen tanulható a Seattle -i rendszer. Latjuk aut is ha megy akkor brutális évről évre. De ha nincs egy normalis coach aki tudja implementálni akkor cseszhetjuk mert marad ez a félkész valami ami meg nagyon nem.jó.
Ebben az esetben viszont megérnévaltani egy tanulhatosag szempontból egyszerűbb agresszívabb stílusú sémát (pl amilyen Shwarzé vagy Wade-é ha mar ugy is hírbe hoztak es szabad). Ettől e jelenlegi allapottol egy 3/4ig megtanult olyan rendszer is fényévekkel produktívabb. Arrol mar bem is beszélve hogy a srácok mennyire élveznék az agressziavabb play hívást



több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Mondjuk az elég beszédes hogy a Qb coach-t 4-5 helyre is hívták míg a fölötte lévő Oc-t nem. Szvsz jól jártunk a cserevel. Elvégre neki is jó a kapcsolata Carral. Ismeri a rendszert és mivel fiatalabb sanszos hogy kreatívabb, tökösebb játékhivasban lesz részünk. Persze az us lehet hogy én vagyok túl optimista csak de egyenlőre tetszik.
Annyi fix hogy O oldalon 2 nagy probléma van amiből legalább az egyiket megkell hogy oldja ahhoz hogy jövőre is egy az ideihez hasonló menetelest tudjunk csinálni. Vagy play hívással vagy személyi változással de ki kell küszöbölni a futojatekot es a TE-nd játékot. Muszáj teher/figyelem mentesíteni az elkapokat. Walfordnak vagy szintet kell lépnie vagy kell egy állat TE. A futojatekunk meg ugye hiaba a személyi cserelgetesnek vagy volt de akkor nagyon ment vagy totál eltűnt még Carr mellett is sajnos.



több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Phillips tök jó név, csak azzal lehetne megint kidobni 2 év melóját, és elkezdeni installálni egy 3-4-es one gap rendszert, amihez pl. alkalmas NT-t nem nagyon látni most a rosteren, Edwards és Ward mondjuk lehetne a két DE, ebből az egyik sérült, a másik meg két év alatt tanulhatná a 2. rendszerét.

Ehhez képest pl. Gus Bradley volt pl. a fő agya annak a rendszernek, amit Norton próbál itt éppen installálni két éve, ok, hogy HC-ként nem erős az önéletrajza, de mondjuk DC-ként sokkal logikusabb választás lenne, mint Phillips...
somoskovig
2 év melóját? Baszki a falábam. Bottom5 a D# 2 év meló után. Ez szar munka, a világ minden vállalatánál cut. Épp itt az ideje levonni a konzekvenciákat 2 év után, és elküldeni a gecibe ezt a szerencsétlent. 2 év alatt Mack, S. Smith, Nelson, Irvin szintű emberekből - + MEjr, Amerson - ilyen trágyadombot rakott össze. A pofám leszakad, én szégyellem itt Újpesten, hogy ilyen a védelmünk.

Hallkan jegyzem meg, hogy az emberanyag alapból 3-4 védelemhez adott, Mack, Aldon 3-4 OLB-k, Malcolm 3-4 ILB (annak is szar), MEjr 3-4 end, akiket 4-3-as rendszerben erőltetünk. 320 fontos kövéreket meg lehet találni NT-be az utcáról is, nem ellenérv.
Amadeus91
Ha nem a falábaddal olvasnál, akkor láthattad volna, hogy nem azt írtam, hogy Norton maradjon, hanem hogy nem Phillips, hanem Bradley lehetne rendszer szempontból az ideális utód. 😊

Phillips rendszerében egyébként kulcsposzt a NT, és a one gap miatt nem 320 fontos kövérek játsszák, hane 300-310 fontos, viszonylag atletikusabb falemberek (pl. anno Jay Ratliff Dallasban, akinek NT posztról 6-7 sackes idényei is voltak).

De mindegy, Norton marad a jelek szerint...

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Sajna az is benne lehet, h Mark Davis JDR mellett nem tud komly koordinátorokat megfizetni és Musgrave a két elúlt szezonnal kinőtte a keretet.

Gondolom Tice kapja a pénzét és bíznak Downinban, aki nagyon jól kijön Carr-al és eddig is Ő hívta be a playeket neki. Csak a fülesbe...remélem nem koppanunk, mondjuk Carr már idén is variálhatott a huddleután is, gondolom még nagyobb lesz a szabadsága.
Azt is gondolom, h JDR komolabb futójátékot szeretett volna, volt, h odaszólt Mustárnak emiatt...

Titkon bízom még egy DC cserében, de ha nincs, akkor nincs, jöjjön erősítés és nézzük Norton tud-e fejlődni...
Rolni
Hát ezután a PO meccs után, ezt a palit utilapuzni kellett. Ez nulla volt kordinátori szempontból, az az első három behívott screenpass? Vattafák, feltartott kézzel mentetek, aztán nem tud reagálni a nyomásra az első drive-ok után, kell egy félidő mészárszék? Hogy beküldjön egy plussz blokkolót? Lehet rámaszatolni a Carrhiányt meg Pennhiányt egyebet, de nem az volt, egyszerűen csak szivesebben, színesebben festett volna a Browns ofenz, szóva capishi?
sutianap
Ugyanezt gondolom én is! Már a meccs után is azt vártam, hogy jönnek a hírek, hogy komoly változások lesznek O# oldalon (is).

Ha visszagondolunk, hogy mennyit szidtuk év elején, közepén, akkor nincs ebben semmi meglepő. Az igaz, hogy év végére jobban összeállt a támadósor, de azt hiszem, hogy annyira nem kell bánkódnunk Musgrave elengedésén.

Az már más kérdés, hogy pont Downing lesz-e a megfelelő személy arra, hogy az O# szintet lépjen, azt majd meglátjuk. Én arra azért kíváncsi leszek, hogy a helyére, mint QB edző kit tudunk majd elhozni. Ha egy tapasztalt, esetleg OC háttérrel rendelkező edző jön, akkor én egy kicsit nyugodtabb leszek. Számomra az is érdekes lesz, hogy Downing szeretne-e esetleg egyéb személyi változást a pozíciós edzők között.

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Sajna az is benne lehet, h Mark Davis JDR mellett nem tud komly koordinátorokat megfizetni és Musgrave a két elúlt szezonnal kinőtte a keretet.

Gondolom Tice kapja a pénzét és bíznak Downinban, aki nagyon jól kijön Carr-al és eddig is Ő hívta be a playeket neki. Csak a fülesbe...remélem nem koppanunk, mondjuk Carr már idén is variálhatott a huddleután is, gondolom még nagyobb lesz a szabadsága.
Azt is gondolom, h JDR komolabb futójátékot szeretett volna, volt, h odaszólt Mustárnak emiatt...

Titkon bízom még egy DC cserében, de ha nincs, akkor nincs, jöjjön erősítés és nézzük Norton tud-e fejlődni...
Rolni
Hát ezután a PO meccs után, ezt a palit utilapuzni kellett. Ez nulla volt kordinátori szempontból, az az első három behívott screenpass? Vattafák, feltartott kézzel mentetek, aztán nem tud reagálni a nyomásra az első drive-ok után, kell egy félidő mészárszék? Hogy beküldjön egy plussz blokkolót? Lehet rámaszatolni a Carrhiányt meg Pennhiányt egyebet, de nem az volt, egyszerűen csak szivesebben, színesebben festett volna a Browns ofenz, szóva capishi?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Vic Tafur ‏@VicTafur 7m7 minutes ago
Sources confirm that Musgrave’s contract not being renewed and Todd Downing is #Raiders new offensive coordinator …

Vic Tafur ‏@VicTafur 6m6 minutes ago
Downing was a “hot” coach and had been contacted about “4 or 5 jobs” around the league. #Raiders had to make a choice
Rolni
Állítólag a Jaguars akarta legink OC-nak, ugye Buffaloban dolgozott Marrone-nal.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vic Tafur ‏@VicTafur 7m7 minutes ago
Sources confirm that Musgrave’s contract not being renewed and Todd Downing is #Raiders new offensive coordinator …

Vic Tafur ‏@VicTafur 6m6 minutes ago
Downing was a “hot” coach and had been contacted about “4 or 5 jobs” around the league. #Raiders had to make a choice

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sajna az is benne lehet, h Mark Davis JDR mellett nem tud komly koordinátorokat megfizetni és Musgrave a két elúlt szezonnal kinőtte a keretet.

Gondolom Tice kapja a pénzét és bíznak Downinban, aki nagyon jól kijön Carr-al és eddig is Ő hívta be a playeket neki. Csak a fülesbe...remélem nem koppanunk, mondjuk Carr már idén is variálhatott a huddleután is, gondolom még nagyobb lesz a szabadsága.
Azt is gondolom, h JDR komolabb futójátékot szeretett volna, volt, h odaszólt Mustárnak emiatt...

Titkon bízom még egy DC cserében, de ha nincs, akkor nincs, jöjjön erősítés és nézzük Norton tud-e fejlődni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk ez egy kicsit ilyen same ol'Raiders lépés, hogy a liga 6. támadóalakulatunk éléről elküldjük az edzőt, a liga aljában található defense éléről pedig megtartjuk.

Egyébként azzal, hogy házon belül oldjuk meg a kinevezést, így azért az állandóság adott, de valószínűleg kicsit agresszívebb lesz a csapat támadásban. Meg az is lehet, hogy megkeresték egy-két csapattól már Downing-ot OC posztra, ezzel meg akkor mindenkinek keresztbe tettünk! 😊

Amúgy meg Ted Nguyen-nek tetszik a dolog:
 twitter.com/RaidersAnalysis/status/818935412890550272
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Todd Downing fiatalabb nálam és még QB Coach-nál magasabb beosztása nem volt...
Mondjuk tavaly a PFF szerint az év QB edzője volt. Dolgozott már a Detroitnál 2011-2013-ban Stafford mellett valamint 2014-ben a Billsnél és tavaly óta van nálunk.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Marcus Robertson DB coach is repült.
Beki
Az mondjuk érthető is
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Állítólag a QB-edző Todd Downing lesz előléptetve.
empty taxi
Ennek meg akkor mi értelme van? Miért nem egy király OC-t hoznak a helyére már akkor?
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Marcus Robertson DB coach is repült.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Állítólag a QB-edző Todd Downing lesz előléptetve.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Phillips tök jó név, csak azzal lehetne megint kidobni 2 év melóját, és elkezdeni installálni egy 3-4-es one gap rendszert, amihez pl. alkalmas NT-t nem nagyon látni most a rosteren, Edwards és Ward mondjuk lehetne a két DE, ebből az egyik sérült, a másik meg két év alatt tanulhatná a 2. rendszerét.

Ehhez képest pl. Gus Bradley volt pl. a fő agya annak a rendszernek, amit Norton próbál itt éppen installálni két éve, ok, hogy HC-ként nem erős az önéletrajza, de mondjuk DC-ként sokkal logikusabb választás lenne, mint Phillips...
somoskovig
2 év melóját? Baszki a falábam. Bottom5 a D# 2 év meló után. Ez szar munka, a világ minden vállalatánál cut. Épp itt az ideje levonni a konzekvenciákat 2 év után, és elküldeni a gecibe ezt a szerencsétlent. 2 év alatt Mack, S. Smith, Nelson, Irvin szintű emberekből - + MEjr, Amerson - ilyen trágyadombot rakott össze. A pofám leszakad, én szégyellem itt Újpesten, hogy ilyen a védelmünk.

Hallkan jegyzem meg, hogy az emberanyag alapból 3-4 védelemhez adott, Mack, Aldon 3-4 OLB-k, Malcolm 3-4 ILB (annak is szar), MEjr 3-4 end, akiket 4-3-as rendszerben erőltetünk. 320 fontos kövéreket meg lehet találni NT-be az utcáról is, nem ellenérv.
Amadeus91
Rapaport csak ennyit írt:

Well, Ken Norton is staying
Bruce
Menthetetlenek vagyunk.

Musgrave viszont megy. Fasza minden.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Hmmm...
 twitter.com/RapSheet/status/818929184412209158


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Akkor úgy néz ki, hogy marad az edzői stáb a csapat élén, bár a QB edzőt már írták, hogy OC-nek biztos hívni fogják interjúra, úgyhogy lehet még változás a pozíciós edzőknél.

Tehát akkor remélhetőleg a védelembe draftolunk és egy brutál LB lesz a fő célpont. Bár a beatwriterek DT-t várnak az első körben. Bár én nem látok olyan játékost, aki nekünk kellene, de nem is annyira vagyok képben ezen a téren.

Mondjuk én még mindig inkább egy LB-t hoznék az első körben és a másodikban jönne egy NT szerű játékos (Jarron Jones, DT, Notre Dame, aki illik is a második körös draftjaink közé, mert volt már komolyabb sérülése)
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Összesen 46 droppolt passzunk volt idén:
Roberts 13 droppal az első az NFL-ben, Crabtree 12-vel a második.
Walfordnak és Coopernek egyaránt volt 6-6 dropja.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Carr pedig szeretné jövőre is LayTrain-t vissza.