NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Na a chargers koltozesevel lesz meg egy hazai palyank a divizioba
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én egy k*va nagy üveg házipáleszt küldenék nekik, hogy a Bud Light-os belük had fujjogjon meg jujjogjon a stadion szerződéskötésnél! Lehet egyből lehánynák a pöcsétet! 😀
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ez nem igy mukodik gaben 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nem hivatalos, de azt mondják, hogy Kraft és Jerry Jones is a Vegas-i költözést látja megoldásként, mintsem, hogy Oaklandben próbáljunk új stadiont építeni.

Közben a Chargers és egyben San Diego is kapott +2 napot a költözés vagy a maradás bejelentésére.

Szerintem Kroenke kibulizza, hogy ne legyen kokurenciája a városban.
peterbadbone
Ki nem szarja le kraft, jones, kroenke meg goodell véleményét! Vegas meg baromság. Ebben a csodálatos interaktív világban azért egy közvéleménykutatást feldobhatnának. És nem arra az álszent levélre gondolok. Tényleg valaki más is kapott?
gaben
Es szavazok fogjak osszedobni az uj stadion arat meg a telket?
Ne butaskodjunk mar...
Rolni
Te nem küldenél egy ezrest, ha úgy alakul?
gaben
Nem. Azzal a 3 dollárral amúgy sem lennének beljebb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Nem hivatalos, de azt mondják, hogy Kraft és Jerry Jones is a Vegas-i költözést látja megoldásként, mintsem, hogy Oaklandben próbáljunk új stadiont építeni.

Közben a Chargers és egyben San Diego is kapott +2 napot a költözés vagy a maradás bejelentésére.

Szerintem Kroenke kibulizza, hogy ne legyen kokurenciája a városban.
peterbadbone
Ki nem szarja le kraft, jones, kroenke meg goodell véleményét! Vegas meg baromság. Ebben a csodálatos interaktív világban azért egy közvéleménykutatást feldobhatnának. És nem arra az álszent levélre gondolok. Tényleg valaki más is kapott?
gaben
Es szavazok fogjak osszedobni az uj stadion arat meg a telket?
Ne butaskodjunk mar...
Rolni
Te nem küldenél egy ezrest, ha úgy alakul?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nem hivatalos, de azt mondják, hogy Kraft és Jerry Jones is a Vegas-i költözést látja megoldásként, mintsem, hogy Oaklandben próbáljunk új stadiont építeni.

Közben a Chargers és egyben San Diego is kapott +2 napot a költözés vagy a maradás bejelentésére.

Szerintem Kroenke kibulizza, hogy ne legyen kokurenciája a városban.
peterbadbone
Ki nem szarja le kraft, jones, kroenke meg goodell véleményét! Vegas meg baromság. Ebben a csodálatos interaktív világban azért egy közvéleménykutatást feldobhatnának. És nem arra az álszent levélre gondolok. Tényleg valaki más is kapott?
gaben
Es szavazok fogjak osszedobni az uj stadion arat meg a telket?
Ne butaskodjunk mar...
Rolni
másik megoldás, hogy MD eladja a klubot valakinek, akinek van pénze bárhol építkezni.
Amadeus91
En ennek baromira nem orulnek.
Uj tulaj jo esellyel uj GM-et is jelentene sztem...
Meg amugy is Davis legyen a Raiders tulaja...es olyan Davis amelyik Al rokona...amig lehet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nem hivatalos, de azt mondják, hogy Kraft és Jerry Jones is a Vegas-i költözést látja megoldásként, mintsem, hogy Oaklandben próbáljunk új stadiont építeni.

Közben a Chargers és egyben San Diego is kapott +2 napot a költözés vagy a maradás bejelentésére.

Szerintem Kroenke kibulizza, hogy ne legyen kokurenciája a városban.
peterbadbone
Ki nem szarja le kraft, jones, kroenke meg goodell véleményét! Vegas meg baromság. Ebben a csodálatos interaktív világban azért egy közvéleménykutatást feldobhatnának. És nem arra az álszent levélre gondolok. Tényleg valaki más is kapott?
gaben
Es szavazok fogjak osszedobni az uj stadion arat meg a telket?
Ne butaskodjunk mar...
Rolni
másik megoldás, hogy MD eladja a klubot valakinek, akinek van pénze bárhol építkezni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nem hivatalos, de azt mondják, hogy Kraft és Jerry Jones is a Vegas-i költözést látja megoldásként, mintsem, hogy Oaklandben próbáljunk új stadiont építeni.

Közben a Chargers és egyben San Diego is kapott +2 napot a költözés vagy a maradás bejelentésére.

Szerintem Kroenke kibulizza, hogy ne legyen kokurenciája a városban.
peterbadbone
Ki nem szarja le kraft, jones, kroenke meg goodell véleményét! Vegas meg baromság. Ebben a csodálatos interaktív világban azért egy közvéleménykutatást feldobhatnának. És nem arra az álszent levélre gondolok. Tényleg valaki más is kapott?
gaben
Es szavazok fogjak osszedobni az uj stadion arat meg a telket?
Ne butaskodjunk mar...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Nem hivatalos, de azt mondják, hogy Kraft és Jerry Jones is a Vegas-i költözést látja megoldásként, mintsem, hogy Oaklandben próbáljunk új stadiont építeni.

Közben a Chargers és egyben San Diego is kapott +2 napot a költözés vagy a maradás bejelentésére.

Szerintem Kroenke kibulizza, hogy ne legyen kokurenciája a városban.
peterbadbone
Ki nem szarja le kraft, jones, kroenke meg goodell véleményét! Vegas meg baromság. Ebben a csodálatos interaktív világban azért egy közvéleménykutatást feldobhatnának. És nem arra az álszent levélre gondolok. Tényleg valaki más is kapott?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vance Joseph a Denver uj HC-ja.
Wade Phillips ugy fest tavozik Denverbol ennek hatasara.
OC posztra Mike McCoy vagy a mi Bill Musgrave-unk lehet a befuto.
Twitteren azt irtak, h Downing lettt volna az elso valasztasa!!

Sok minden valtozik igy a Denver korul, ez meg kihat a csoportra es rank is. A Chargers HC posztja meg kiado...az halad a leglassabban eddig...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nem hivatalos, de azt mondják, hogy Kraft és Jerry Jones is a Vegas-i költözést látja megoldásként, mintsem, hogy Oaklandben próbáljunk új stadiont építeni.



Szerintem Kroenke kibulizza, hogy ne legyen kokurenciája a városban.
peterbadbone
tök mindegy, akkor is belebukik az LA projektbe, ha egyedül vannak a városban, ha nem javul a csapata. Az LV-be költözés külön üdvözítő lenne végre. Oakland nem tett semmit kb, hogy megtartsa a csapatot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nem hivatalos, de azt mondják, hogy Kraft és Jerry Jones is a Vegas-i költözést látja megoldásként, mintsem, hogy Oaklandben próbáljunk új stadiont építeni.

Közben a Chargers és egyben San Diego is kapott +2 napot a költözés vagy a maradás bejelentésére.

Szerintem Kroenke kibulizza, hogy ne legyen kokurenciája a városban.

több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-nfl-offensive-lines-this-season/?utm_content=buffere40eb&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl



több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.cbssports.com/nfl/news/agents-take-las-vegas-extensions-for-carr-and-mack-loom-over-the-raiders-offseason/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Andy Benoit ‏@Andy_Benoit 2h2 hours ago
#Raiders #Texans Film: LB Riley really stood out in run D. Consistently ID’d plays and forced RB to change course.
Lehet csak egy potens WLB kell mellé...mögötte meg tanul Cory James még 1-2 évet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
@BruceFeldmanCFB
Hearing Raiders OC Bill Musgrave may get a look for the #Cal head coaching vacancy.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.mercurynews.com/2017/01/10/ten-things-to-know-about-new-raiders-offensive-coordinator-todd-downing/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Oké így értem.
Pedig Smith Coverben nem fogalmatlan, nem igazán értem...
Gyanítom nem jött a mentesítő Sec játékos, de csak tippelek, lehet megnézek egy két meccset. Anya még úgysem jött át a gyerekekkel. 😊
TGA
Hát pedig elég vakon volt sztem elég sokszor.
TE-k ellen 1-1ben nagyon szar volt és ott nincs mentesítő sec játékos...legalábbis a képernyőn legtöbbször nem volt 😊

Örülnék, ha pár meccset megnéznél és leírnád mit láttál!!
Rolni
OK, szerintem csak nem jött a mentesítő Sherman 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Oké így értem.
Pedig Smith Coverben nem fogalmatlan, nem igazán értem...
Gyanítom nem jött a mentesítő Sec játékos, de csak tippelek, lehet megnézek egy két meccset. Anya még úgysem jött át a gyerekekkel. 😊
TGA
Hát pedig elég vakon volt sztem elég sokszor.
TE-k ellen 1-1ben nagyon szar volt és ott nincs mentesítő sec játékos...legalábbis a képernyőn legtöbbször nem volt 😊

Örülnék, ha pár meccset megnéznél és leírnád mit láttál!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Oké így értem.
Pedig Smith Coverben nem fogalmatlan, nem igazán értem...
Gyanítom nem jött a mentesítő Sec játékos, de csak tippelek, lehet megnézek egy két meccset. Anya még úgysem jött át a gyerekekkel. 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ha van egy működőképes rendszered, akkor mondjuk egy-egy jobb nevű játékos kiesése ellenére is tud működni.


Wyatt
Ezaz, hogy nincs. A mai Raiders D# abból áll, hogy vagy eljut Mack az irányítóig, vagy nem. Nézze meg mindenki a statokat. Mack és Irvin kivételével katasztrófa. Ez a rendszer nem működik. 2 év után sem. Lehet kurva jó rendszer ez Seattleben, de ott van hozzá egy ET és BW a pàlyán. Itt CWood gondolkodott utoljára a védelemben, és legyünk őszinték, arra nem várhatunk ezzel a rendszerrel, hogy majd leakasztunk egy elit MLB-t és FS-t egyszerre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Azt viszont én sem értem, hogy Rolni mire gondolt az alatt, hogy az MLB-WLB alkalmatlan volt.
TGA
MLB posztra Ben Heeney-et szánták, de borzalmas játék után hamar IR-re került, majd érkezett Perry Riley Jr., aki bár voltak jó meccsei és összességében szolid munkát végzett (tartanám is stop gapnek) cover feladatok terén többször mellé nyúlt. Kicsit érzésem szerint lassú a sémához, nem tud coverageben elég nagy területet bejátszani.

WLB poszton Malcolm Smith idén is kevés volt. Iszonyat fogalmatlanul tud mozogni coverben sajnos, amikor Ő volt pl TE-n szinte biztos volt az elkapás vagy a bünti. Futás ellen voltak jó meccsei, de sokszor nehezen vagy egyáltalán nem tudott lejönni a blokkokról.

Cory James-ben van fantázia, de ha marad is Riley kell minőségi erősítés ezekre a posztokra.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Értelemszerűen van logika a mondandódban azt az egy sajnálatos tényt leszámítva, hogy HC-kent tejhatalommal sem tudta implementálni a rendszerdt Gus. Ergo mitől lenne jobb DC-ent.
Cubehead
Ezért (2009-2010-ben szar is volt még a Seahawks D alatta, 2010-ben jött Carroll, elkezdték összerakni az emberanyagot, meg a jelek szerint nem teljesen hülyeség, hogy kell 2 év ennek a rendszernek, hogy kiforrjon).

In 2011, the Seahawks' defense allowed opponents to gain 332.2 yards (9th in the league) and to score 19.7 points per game (7th).

In 2012, the Seahawks' defense allowed opponents to gain 306.2 yards per game (4th in the league) and to score 15.3 points per game (1st).

De ha @TGA erre jár, sokkal többet tud mondani Bradley szerepéről.
somoskovig
Igen ezt már beszéltük itt korábban, hogy egy nagyon bonyolult nehezen tanulható rendszer. Komplikált zóna átadásokkal és felelősség leosztásokkal. Szóval a dolog ezen része rendben is van. Én amitől "félek" s amit próbáltam megfogalmazni illetve írtad te is. Hogy jött Carroll. Azaz kérdés a számomra mennyire múlt ez Gus-on,hogy végül sikerre vitték. De várom akkor is az infót, addig nem írom le az embert. Habár nincs hír sem róla egyenlőre,hogy érdeklődnénk utána.
Cubehead
Marad Norton és kész. Nem jön Gus fölösleges erről beszélni sztem.

JDR és Norton kell, h kifőzzön vmi jobbat. Sztem az alapvető gond idén az volt, hogy a LB sor (MLB-WLB) alkalmatlan volt a Seattle féle rendszerhez és a secondary is gyengébbre sikerült, mint tervezték. Emiatt év közben volt egy látható váltás a cover 1, cover 3 sémákról cover 4-re.

Hozni kell új embereket a LB sorba és a secondaryba, aztán újra próbálni. Nekem a nem váltás üzenete az, hogy a séma amit JDR és Norton kitalált az jó szerintük csak még nincs meg az állomány. Megpróbálták Sean Smith-el és Nelsonnal FA-ről megpörgetni a dolgot, de nem sikerült igazán. Jöhet idén is 1-2 FA és főleg a draft, aztán meglássuk.

Idén ezzel a 12-4-el amúgy kicsit előreszaladt a csapat, ha lehet ilyet mondani. Nem számított sztem senki ennyire jó mérlegre. Nehéz is lesz jövőre hozni újra...a lényeg a javulás lenne és az, h a csoporton belül javujunk.
Rolni
Tovàbbra sem értem, hogy miért a játékosokat erőltetjük a rendszerhez, és nem a meglévő keretre optimalizáljuk a rendszert.
Amadeus91
A gyakorlat szerint olcsóbb, és hatékonyabb a szervezetet alakítani a működő rendszerhez.
Itt is sokat írtunk arról, hogy bődöletesen komoly munka betanítani. Kidolgozni az összes rulejával 2-3x annyi idő.

Azt viszont én sem értem, hogy Rolni mire gondolt az alatt, hogy az MLB-WLB alkalmatlan volt.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha van egy működőképes rendszered, akkor mondjuk egy-egy jobb nevű játékos kiesése ellenére is tud működni.

Azt nem néztem meg, melyik a sikeresebb, ha egy szisztémához igazítod a kereted, vagy ha az aktuális keretre találsz ki valamit, de régen nagyon sokan az előbbi mellett kardoskodtak

több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Értelemszerűen van logika a mondandódban azt az egy sajnálatos tényt leszámítva, hogy HC-kent tejhatalommal sem tudta implementálni a rendszerdt Gus. Ergo mitől lenne jobb DC-ent.
Cubehead
Ezért (2009-2010-ben szar is volt még a Seahawks D alatta, 2010-ben jött Carroll, elkezdték összerakni az emberanyagot, meg a jelek szerint nem teljesen hülyeség, hogy kell 2 év ennek a rendszernek, hogy kiforrjon).

In 2011, the Seahawks' defense allowed opponents to gain 332.2 yards (9th in the league) and to score 19.7 points per game (7th).

In 2012, the Seahawks' defense allowed opponents to gain 306.2 yards per game (4th in the league) and to score 15.3 points per game (1st).

De ha @TGA erre jár, sokkal többet tud mondani Bradley szerepéről.
somoskovig
Igen ezt már beszéltük itt korábban, hogy egy nagyon bonyolult nehezen tanulható rendszer. Komplikált zóna átadásokkal és felelősség leosztásokkal. Szóval a dolog ezen része rendben is van. Én amitől "félek" s amit próbáltam megfogalmazni illetve írtad te is. Hogy jött Carroll. Azaz kérdés a számomra mennyire múlt ez Gus-on,hogy végül sikerre vitték. De várom akkor is az infót, addig nem írom le az embert. Habár nincs hír sem róla egyenlőre,hogy érdeklődnénk utána.
Cubehead
Marad Norton és kész. Nem jön Gus fölösleges erről beszélni sztem.

JDR és Norton kell, h kifőzzön vmi jobbat. Sztem az alapvető gond idén az volt, hogy a LB sor (MLB-WLB) alkalmatlan volt a Seattle féle rendszerhez és a secondary is gyengébbre sikerült, mint tervezték. Emiatt év közben volt egy látható váltás a cover 1, cover 3 sémákról cover 4-re.

Hozni kell új embereket a LB sorba és a secondaryba, aztán újra próbálni. Nekem a nem váltás üzenete az, hogy a séma amit JDR és Norton kitalált az jó szerintük csak még nincs meg az állomány. Megpróbálták Sean Smith-el és Nelsonnal FA-ről megpörgetni a dolgot, de nem sikerült igazán. Jöhet idén is 1-2 FA és főleg a draft, aztán meglássuk.

Idén ezzel a 12-4-el amúgy kicsit előreszaladt a csapat, ha lehet ilyet mondani. Nem számított sztem senki ennyire jó mérlegre. Nehéz is lesz jövőre hozni újra...a lényeg a javulás lenne és az, h a csoporton belül javujunk.
Rolni
Tovàbbra sem értem, hogy miért a játékosokat erőltetjük a rendszerhez, és nem a meglévő keretre optimalizáljuk a rendszert.

criminal lawyer or criminal lawyer?