NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Amúgy valaki konkrét célpont a részedről @Rolni ?



több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
 twitter.com/VicTafur/status/821770398127693825
Bruce
Na pont ezért rabolnám le ismét a Ravenst és hoznám el tőlük Rick Wagner-t. Nem sérülékeny, talán 2-3 meccset hagyott ki mióta játszik, passz blokkolásban azt hiszem 4. a PFF szerint az RT-k között.
peterbadbone
Már most is sztem mi költjük a legtöbbet az OL-re, nem hiszem, hogy beleférne még egy TOP RT pénz...
Gabe Jackson pedig idén vagy jövőre új szerződést kéne, hogy kapjon.

Én a FA piacról egy jó SS-t hoznék, Karl Joseph-et áttenném FS posztra és készülnék a draftra kb...
Rolni
Vagy egy jó DT-t. Pl ha jól tudom Kwam Short vagy Nick Fairly FA-lesz (nem beztem utana de mintha valahol ezt olvastam volna) és készülni a draftra
Cubehead
Short sztem marad Panther, de ha ki is jön vki agyon fogja tömni pénzzel, nem hiszem, hogy mi lennénk azok. Fairley sztem szintén visszatér a jelenlegi csapatához, de persze lehet mégse...

Kíváncsi leszek mit teszünk DT poszton...tele vagyunk fiatalokkal, köztük 2 korai draft pickel, de igaz, hogy baromira nem úgy muzsikált az egység, ahogy kellett volna...

Sztem vége a 10M-s igazolások időszakának, ezért gondolom, hogy max még egy SS beleférhet, azok azért nem annyira drágák jellemzően...
Rolni
Fairly-hez én se sok reményt fűzök mármint a picra kerülését illetőleg de ha igen egy próbát megérne nálam. Már csak azért is mert egy jó DT rengeteget dobna ezen a védelmen. Mack and co rendre oda ert es nyomást generált csak ugye majd mindig volt hova fellépnie a qbnak..
Ellenben Shortnal én látok esélyt a kikerulesre s esetleg arra is hogy olyan 6-8M körül meg is lehetne kapni. Azért azt latni kell hogy Short egy nagyon jo játékos jó mentalitással ellenben nem egy Aaron Donald. Carolina-ban ott volt mellette Ealy és Lutulelei is ami azert igen csak dobott a teljesitmenyen. S iden sem ő sem a csapat nem zárt combos évet szóval reálisabb áron igazolható ha kijut a piacra mint lett volna tavaly mondjuk.



több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 twitter.com/VicTafur/status/821770398127693825
Bruce
Na pont ezért rabolnám le ismét a Ravenst és hoznám el tőlük Rick Wagner-t. Nem sérülékeny, talán 2-3 meccset hagyott ki mióta játszik, passz blokkolásban azt hiszem 4. a PFF szerint az RT-k között.
peterbadbone
Már most is sztem mi költjük a legtöbbet az OL-re, nem hiszem, hogy beleférne még egy TOP RT pénz...
Gabe Jackson pedig idén vagy jövőre új szerződést kéne, hogy kapjon.

Én a FA piacról egy jó SS-t hoznék, Karl Joseph-et áttenném FS posztra és készülnék a draftra kb...
Rolni
Vagy egy jó DT-t. Pl ha jól tudom Kwam Short vagy Nick Fairly FA-lesz (nem beztem utana de mintha valahol ezt olvastam volna) és készülni a draftra
Cubehead
Short sztem marad Panther, de ha ki is jön vki agyon fogja tömni pénzzel, nem hiszem, hogy mi lennénk azok. Fairley sztem szintén visszatér a jelenlegi csapatához, de persze lehet mégse...

Kíváncsi leszek mit teszünk DT poszton...tele vagyunk fiatalokkal, köztük 2 korai draft pickel, de igaz, hogy baromira nem úgy muzsikált az egység, ahogy kellett volna...

Sztem vége a 10M-s igazolások időszakának, ezért gondolom, hogy max még egy SS beleférhet, azok azért nem annyira drágák jellemzően...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
 twitter.com/VicTafur/status/821770398127693825
Bruce
Na pont ezért rabolnám le ismét a Ravenst és hoznám el tőlük Rick Wagner-t. Nem sérülékeny, talán 2-3 meccset hagyott ki mióta játszik, passz blokkolásban azt hiszem 4. a PFF szerint az RT-k között.
peterbadbone
Már most is sztem mi költjük a legtöbbet az OL-re, nem hiszem, hogy beleférne még egy TOP RT pénz...
Gabe Jackson pedig idén vagy jövőre új szerződést kéne, hogy kapjon.

Én a FA piacról egy jó SS-t hoznék, Karl Joseph-et áttenném FS posztra és készülnék a draftra kb...
Rolni
Vagy egy jó DT-t. Pl ha jól tudom Kwam Short vagy Nick Fairly FA-lesz (nem beztem utana de mintha valahol ezt olvastam volna) és készülni a draftra



több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
 twitter.com/VicTafur/status/821770398127693825
Bruce
Na pont ezért rabolnám le ismét a Ravenst és hoznám el tőlük Rick Wagner-t. Nem sérülékeny, talán 2-3 meccset hagyott ki mióta játszik, passz blokkolásban azt hiszem 4. a PFF szerint az RT-k között.
peterbadbone
Már most is sztem mi költjük a legtöbbet az OL-re, nem hiszem, hogy beleférne még egy TOP RT pénz...
Gabe Jackson pedig idén vagy jövőre új szerződést kéne, hogy kapjon.
Rolni
ötödikek vagytok
Cow-Iglic-Csardzeri-Settlers után


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Amúgy ti,hogy látjátok az LA költözést,előny vs hátrány ? ... Én a legjobban 2 dologtól félek,hogy az igazi Raiders fanok eltűnnek,és tele leszünk turistákkal,illetve,ami a legjobban kihatással van mindenre,hogy hiába vannak jó mentalitású játékosok,azért Las Vegas,eléggé nagy kihívás lesz számukra,hogy ne legyen rendszeres 1-2 átmulatott éjszaka,kilengés.... Aldon Smithnek mondjuk lehet LA kánaán lenne... .D

Szerkesztette: skat
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 twitter.com/VicTafur/status/821770398127693825
Bruce
Na pont ezért rabolnám le ismét a Ravenst és hoznám el tőlük Rick Wagner-t. Nem sérülékeny, talán 2-3 meccset hagyott ki mióta játszik, passz blokkolásban azt hiszem 4. a PFF szerint az RT-k között.
peterbadbone
Már most is sztem mi költjük a legtöbbet az OL-re, nem hiszem, hogy beleférne még egy TOP RT pénz...
Gabe Jackson pedig idén vagy jövőre új szerződést kéne, hogy kapjon.

Én a FA piacról egy jó SS-t hoznék, Karl Joseph-et áttenném FS posztra és készülnék a draftra kb...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Adam Caplan ‏@caplannfl 1h1 hour ago
#Raiders OL coach Mike Tice has a deal in place with the team, source said. So offensive staff minus Musgrave is back for 2017.
Rolni
Örülök, hogy maradt! Igaz, nem volt kétségem e felől, mert megkeresésről nem lehetett hallani, de jó olvasni, hogy alá is írt. Kell egy jó mentor ehhez a böhöm falhoz.

Karl Joseph - aki Haiti származású - első éve után megvette édesanyjának az "álomházát" Floridában. Látszik, hogy mennyire keresik Reggiék a jó mentalitású játékosokat, mert Karlról azt nyilatkozta az ügynöke, hogy ez volt a legnagyobb vágya, nem a saját autó, nem a saját lakás, hanem egy családi ház az anyjának.

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Adam Caplan ‏@caplannfl 1h1 hour ago
#Raiders OL coach Mike Tice has a deal in place with the team, source said. So offensive staff minus Musgrave is back for 2017.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Congratulations to Khalil Mack on being named the 2016 PFWA Defensive Player of the Year!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Imádom az ilyen hsz-t csak sajnos alaptalonok. Egy pár éve kicsit más szemléletű jatekosokbol áll a csapat. Szóval Al ideje alatt ulnenek a poénok es értékelném is de így kicsit erőltetettek 😂😂
Cubehead
Azert vicc csak. Alapja annyi van amennyi felkaru rablo van lv ban. 😊 Az pedig sok lenne lol.

De lehetne meg sin city raiders is lol. De ez is csak vicc. Amin nevetni lehet ha jol esik. Es nem kell komolyan venni. Lv rol kb mindenkinek a kaszino jut eszebe stb.
gabistar
Csak a Steelerst amikor kell és mosolygok én egész este 😀
Surda
ok ezt most kifejtened kerlek?

Amugy viccesnek talalom, hogy a csapat akinek szurkolok neve Steelers, meg ugyanugy hangzik mit a loposok (ember) stealers. Lol. :-P Az is meger egy miset a vicc kategoriaban. Hogy erezzetek tenyleg csak viccelek es nem kell komonyan venni. Bar tudom ez a neha nehezebb lehet. De egy probat meger. Mert az okosok azt mondjak a nevetes jo hatassal van az emberre. lol.
gabistar
szóval: amikor játszunk veletek, akkor megverünk benneteket ezért vigyorogni fogok, nagy a rivalizálás a két csapat között, jó érzés elkapni benneteket. Terel P leghosszabb QB futása ellenetek például nagyon tetszett akkor este vigyorogtam végig.
Surda
El is hoztuk a qb tokat, akit most is ugy gondolok hogy fenyevekkel jobb mint landry jones. Bruce Gradkowski-t es nem is ertem miert nem hoztunk masik qbt, amikor o leserult. Mondjuk megint toletek egy kezdot. lol. De igaz, hogy grad ot is azert hoztuk el, mert o elverte a steelerst. Szoval igen uram, igy ertheto. lol
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
 twitter.com/VicTafur/status/821770398127693825
Bruce
Na pont ezért rabolnám le ismét a Ravenst és hoznám el tőlük Rick Wagner-t. Nem sérülékeny, talán 2-3 meccset hagyott ki mióta játszik, passz blokkolásban azt hiszem 4. a PFF szerint az RT-k között.

több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
 twitter.com/VicTafur/status/821770398127693825
Bruce
Hát igen, ez is alátámasztja mindazt amit beszéltünk, hogy kell egy T a draftrol. Még úgy is hogy Watson RT-ben biztató volt és fiatal. Ellenben nem tudni hogy szerencsétlen vagy porcelán.

S akkor még ott lesz a future LT megtalálása es kinevelese Penn mögött.



több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/VicTafur/status/821770398127693825
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ami miatt én türelmes vagyok Dan Williams-szel szemben:

Dan Williams apukája egész életében nagy Raiders fan volt. Élete vágya volt, hogy a fia az ő kedvenc csapatában játsszon.
2010-ben, amikor részt vett a drafton Dan (első körös projekt volt), akkor mindketten nagyon reménykedtek, hogy a Raidershez fog kerülni a játékjoga. De sajnos, mivel a Raidersnél akkoriban nem a DT volt a hiányposzt és elég elől is választott a Raiders, a nyolcadik helyen kihúztuk McClaint. Williams-t végül a 26. helyen a Cardinals választotta ki.

Természetesen az apja ennek is nagyon örült és amikor tehette, akkor megnézte a fiát a tévében és minden egyes meccs előtt beszéltek egymással. 2010 szeptember 26-án a Raiders ellen játszott a Cardinals, akkor is beszéltek, de az apukája elárulta neki, hogy nagyon szurkol neki, hogy jól szerepeljen és a Cardinals mezét fogja viselni a meccsen, de alatt azért ott lesz a Raiders polója is. Ezen jót is nevettek, hogy egy napra sem tudja félretenni a Raiders szurkolását! 😊 Sajnos a meccsen Janikowski kihagyott két FG-t, köztük egy utolsó másodperces 32 yardosat is, amivel nyertünk volna, de így maradt az egy pontos vereség.
Dan Williams apukája azt mondta a fiának, hogy "Congratulations, son. This is bittersweet for me, but you’re my son, and I’ll always support you. I’m glad ya’ll won, but hey, that one still hurt a little bit!"

Ezután ha a csapat Memphis környékén játszott, akkor az egész család felkerekedett és elmentek élőben megnézni a gyereket. (két húga van még Williamsnek) Így volt ez 2013 szeptember 22-én is, amikor a Cardinals, New Orleans-ba látogatott és a család (az egyik húg otthon maradt) már pénteken elindult. Még Arizonában kapta a hírt Dan Williams, hogy a családját baleset érte, az anyukája és a húga kórházban vannak. Az apukája azonban sajnos az életét vesztette.
Dan Williams-et nagyon mélyen érintette a dolog, hogy pont az ő meccsére menet történt a tragédia, ki is hagyta a Saints elleni és a következő meccset is. Majd utána visszatért a csapathoz.
2015-ben pedig amikor szabadügynökké vált éppen a Raiders kereste meg és örömmel írt alá az apukája kedvenc csapatához.
Innen pedig már ismerjük a történetét.


Ezért igazából tök jó volna, ha maradna a csapatban és jól is teljesítene, mert biztosan nagy löketet kapott akkor amikor ideigazolt és azért is teljesíthetett jobban az első évében. Valahogy ezt kellene újra előhoznia magából és akkor mindenki boldog volna! Főleg az apukája! 😊
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 cover32.com/2017/01/17/condo-trawick-oakland-raiders/
Én egyetértek, igazoljuk vissza Condo-t és Trawick-et is.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
PFF rangsorolta a front 7-eket:
15. Oakland Raiders
Top overall grade: OLB Khalil Mack, 93.9

Lowest overall grade: DE Jihad Ward, 37.7

Much like Aaron Donald with Los Angeles, Khalil Mack can carry a front-seven all on his own. The Raiders, though, gave him considerably less help the Rams gave Donald. The interior, in particular, was a sieve. Rookie second-round pick Jihad Ward was simply not ready for the rigors of the NFL, and finished as the lowest-graded starting interior lineman. Even more disappointing was the season from nose tackle Dan Williams, who was dominant in 2015 with a 12.1 run-stop percentage, but then saw that plummet to only 4.9 percent this season.


A 15. még túl jónak is tűnik nekem...Mack bazira torzít felfele 😊

Amit ők is kiemelnek az ugye Dan Williams visszaesése. Ezt a stábnak komolyan meg kell vizsgálnia, illetve azt, hogy mennyire visszafordítható ez. Ha egy rendes offseasonnal vissza lehetne billenteni Williams-et az sokat könnyítene a helyzetünkön...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Illetve az megy védőnek,aki nem eléggé jó támadónak! 😊
skat
Watt is TE lenne, ha jo jatekos volna.
ulpianus
Ezt szerintem ugy ertette, hogy pl aki nem eleg jo wr nek, mert nem jo a keze az elkapasokhoz, abbol meg lehet jo cb. Es volt erre mar jo par pelda. Es mondjak is itt is meccs kozben. Lol. Pl amikor egy sima elkapast elejt a cb, akkor valoszinuleg ezert jatszik cbt.

De persze nem lehet mindenkire ezt mondani. Es nem veletlenul mondjak, hogy a jo cbk, pl wr routokat is csinalnak eddzesen meg elkapasokat es igy tudnak kiemelkedni a sima cbk kozul.

Ha persze megvan minden mas jo atletikus, testi es egyebb adottsaguk. Vagy mondjak meg azt is hogy csak az nfl ben jatszik cbt mert elotte wr volt. Meg meg sok mas egyeb poszton is. Mire megtalaltak a legoptimalisabb helyuket.


gabistar
Woodson volt támadó is még is védő lett, de elég jó keze volt annak is 😉
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Imádom az ilyen hsz-t csak sajnos alaptalonok. Egy pár éve kicsit más szemléletű jatekosokbol áll a csapat. Szóval Al ideje alatt ulnenek a poénok es értékelném is de így kicsit erőltetettek 😂😂
Cubehead
Azert vicc csak. Alapja annyi van amennyi felkaru rablo van lv ban. 😊 Az pedig sok lenne lol.

De lehetne meg sin city raiders is lol. De ez is csak vicc. Amin nevetni lehet ha jol esik. Es nem kell komolyan venni. Lv rol kb mindenkinek a kaszino jut eszebe stb.
gabistar
Csak a Steelerst amikor kell és mosolygok én egész este 😀
Surda
ok ezt most kifejtened kerlek?

Amugy viccesnek talalom, hogy a csapat akinek szurkolok neve Steelers, meg ugyanugy hangzik mit a loposok (ember) stealers. Lol. :-P Az is meger egy miset a vicc kategoriaban. Hogy erezzetek tenyleg csak viccelek es nem kell komonyan venni. Bar tudom ez a neha nehezebb lehet. De egy probat meger. Mert az okosok azt mondjak a nevetes jo hatassal van az emberre. lol.
gabistar
Én még rá is akartam kontrázni azzal, hogy ebbe a félkarú rablós bandába igazán jól illene Jason Pierre-Paul aki a stadion avatón bevezethetné a csapatot egy kampókézzel a karján, tüzijátékok robbanásától övezve! Hatalmas lenne! 😊

A Sin City Raiders név szerintem nagyon ütős lenne!
peterbadbone
Az már nagyon Tampás lenne nem?
Ha már maffia/Vegas akkor "felessdel" 😀
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Imádom az ilyen hsz-t csak sajnos alaptalonok. Egy pár éve kicsit más szemléletű jatekosokbol áll a csapat. Szóval Al ideje alatt ulnenek a poénok es értékelném is de így kicsit erőltetettek 😂😂
Cubehead
Azert vicc csak. Alapja annyi van amennyi felkaru rablo van lv ban. 😊 Az pedig sok lenne lol.

De lehetne meg sin city raiders is lol. De ez is csak vicc. Amin nevetni lehet ha jol esik. Es nem kell komolyan venni. Lv rol kb mindenkinek a kaszino jut eszebe stb.
gabistar
Csak a Steelerst amikor kell és mosolygok én egész este 😀
Surda
ok ezt most kifejtened kerlek?

Amugy viccesnek talalom, hogy a csapat akinek szurkolok neve Steelers, meg ugyanugy hangzik mit a loposok (ember) stealers. Lol. :-P Az is meger egy miset a vicc kategoriaban. Hogy erezzetek tenyleg csak viccelek es nem kell komonyan venni. Bar tudom ez a neha nehezebb lehet. De egy probat meger. Mert az okosok azt mondjak a nevetes jo hatassal van az emberre. lol.
gabistar
szóval: amikor játszunk veletek, akkor megverünk benneteket ezért vigyorogni fogok, nagy a rivalizálás a két csapat között, jó érzés elkapni benneteket. Terel P leghosszabb QB futása ellenetek például nagyon tetszett akkor este vigyorogtam végig.
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Illetve az megy védőnek,aki nem eléggé jó támadónak! 😊
skat
Watt is TE lenne, ha jo jatekos volna.
ulpianus
Ezt szerintem ugy ertette, hogy pl aki nem eleg jo wr nek, mert nem jo a keze az elkapasokhoz, abbol meg lehet jo cb. Es volt erre mar jo par pelda. Es mondjak is itt is meccs kozben. Lol. Pl amikor egy sima elkapast elejt a cb, akkor valoszinuleg ezert jatszik cbt.

De persze nem lehet mindenkire ezt mondani. Es nem veletlenul mondjak, hogy a jo cbk, pl wr routokat is csinalnak eddzesen meg elkapasokat es igy tudnak kiemelkedni a sima cbk kozul.

Ha persze megvan minden mas jo atletikus, testi es egyebb adottsaguk. Vagy mondjak meg azt is hogy csak az nfl ben jatszik cbt mert elotte wr volt. Meg meg sok mas egyeb poszton is. Mire megtalaltak a legoptimalisabb helyuket.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Imádom az ilyen hsz-t csak sajnos alaptalonok. Egy pár éve kicsit más szemléletű jatekosokbol áll a csapat. Szóval Al ideje alatt ulnenek a poénok es értékelném is de így kicsit erőltetettek 😂😂
Cubehead
Azert vicc csak. Alapja annyi van amennyi felkaru rablo van lv ban. 😊 Az pedig sok lenne lol.

De lehetne meg sin city raiders is lol. De ez is csak vicc. Amin nevetni lehet ha jol esik. Es nem kell komolyan venni. Lv rol kb mindenkinek a kaszino jut eszebe stb.
gabistar
Csak a Steelerst amikor kell és mosolygok én egész este 😀
Surda
ok ezt most kifejtened kerlek?

Amugy viccesnek talalom, hogy a csapat akinek szurkolok neve Steelers, meg ugyanugy hangzik mit a loposok (ember) stealers. Lol. :-P Az is meger egy miset a vicc kategoriaban. Hogy erezzetek tenyleg csak viccelek es nem kell komonyan venni. Bar tudom ez a neha nehezebb lehet. De egy probat meger. Mert az okosok azt mondjak a nevetes jo hatassal van az emberre. lol.
gabistar
Én még rá is akartam kontrázni azzal, hogy ebbe a félkarú rablós bandába igazán jól illene Jason Pierre-Paul aki a stadion avatón bevezethetné a csapatot egy kampókézzel a karján, tüzijátékok robbanásától övezve! Hatalmas lenne! 😊

A Sin City Raiders név szerintem nagyon ütős lenne!
peterbadbone
Nyugodtan en nyitott vagyok barmilyen viccre. Es az tenyleg utos es kiraly lenne. lol.
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Nem emlékszem, hogy feljött volna-e már, de Jason Tarver a Redskinsnél volt DC interjún. Én még mindig figyelemmel kísérem, hogy mi van vele, remélem kimenekítik az öböl túlpartjáról és adnak neki lehetőséget a bizonyításra.
peterbadbone
Remélem én is. Abból a stábból (hc oc dc hármasból) egyedül őt csíptem.



több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Amúgy Musgrave-et követte a Broncoshoz Marcus Robertson is, mint leendő DB edző. Érdekesség, hogy a DC-nek kinevezett Joe Woods is volt nálunk, mint DB edző és a saját helyére hozta Robertsont.

Nem emlékszem, hogy feljött volna-e már, de Jason Tarver a Redskinsnél volt DC interjún. Én még mindig figyelemmel kísérem, hogy mi van vele, remélem kimenekítik az öböl túlpartjáról és adnak neki lehetőséget a bizonyításra.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Imádom az ilyen hsz-t csak sajnos alaptalonok. Egy pár éve kicsit más szemléletű jatekosokbol áll a csapat. Szóval Al ideje alatt ulnenek a poénok es értékelném is de így kicsit erőltetettek 😂😂
Cubehead
Azert vicc csak. Alapja annyi van amennyi felkaru rablo van lv ban. 😊 Az pedig sok lenne lol.

De lehetne meg sin city raiders is lol. De ez is csak vicc. Amin nevetni lehet ha jol esik. Es nem kell komolyan venni. Lv rol kb mindenkinek a kaszino jut eszebe stb.
gabistar
Csak a Steelerst amikor kell és mosolygok én egész este 😀
Surda
ok ezt most kifejtened kerlek?

Amugy viccesnek talalom, hogy a csapat akinek szurkolok neve Steelers, meg ugyanugy hangzik mit a loposok (ember) stealers. Lol. :-P Az is meger egy miset a vicc kategoriaban. Hogy erezzetek tenyleg csak viccelek es nem kell komonyan venni. Bar tudom ez a neha nehezebb lehet. De egy probat meger. Mert az okosok azt mondjak a nevetes jo hatassal van az emberre. lol.
gabistar
Én még rá is akartam kontrázni azzal, hogy ebbe a félkarú rablós bandába igazán jól illene Jason Pierre-Paul aki a stadion avatón bevezethetné a csapatot egy kampókézzel a karján, tüzijátékok robbanásától övezve! Hatalmas lenne! 😊

A Sin City Raiders név szerintem nagyon ütős lenne!

Szerkesztette: peterbadbone