Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Most vhogy ezt érezném talán jónak:

LB az 1. körben, S a 2. körben, DT\HB a 3.ban, DT\HB a 4.ben, slotWR\TE\CB az 5.ben, slotWR\TE\CB a 6.ban, slotWR\TE\CB a 7.ben

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amúgy én nem bánom, ha a legjobb elérhető játékost húzzuk ki a drafton és ha az egy CB, akkor legyen az, aztán lehet rámenni a hiányposztokra is.

Jarrad Davis-t én is kiszúrtam már magamnak, de ő szerintem nem lesz elérhető már. Bár az az elméletem, hogy az ILB run később fog elkezdődni és még lehet hogy le is csúszik hozzánk. Azért elsősorban QB, Edge, OT lesz kihúzva a TOP 10-ben, aztán még ott vannak az olyan tehetségek, akiket nem lehet bennhagyni (CB, S, WR, DT), illetve nem szólva arról, hogy Elliott hatására, szerintem egy-két RB is fentebb fog kimenni. Aztán a legjobb ILB prospect Foster van még Davis előtt, így akár...
Bruce
BPA sztem is mehet nyugodtan 😊 Nincs már annyi lyuk a rosteren, mint korábban és RM eddig is eléggé BPA jelleggel draftolt. Pont olvastam vmelyik nap egy tweet-et, hogy sokan mondják, de valójában csak kevesen draftolnak valóban BPA alapon és pont McKenzie-t említették, mint példa, aki valóban BPA-ik. Aztán persze, h kinek ki az elérhető legjobb az ugye más kérdés...

Hát Fosterről eddig mindenhol TOP15-t, legtöbbször TOP10-et olvasok. Davissel kapcsolatban a sérülései azért zavaróak...
Ha nem sikerül az első körben orvosolni az LB kérdést, azért van több apróbb gyors LB, aki mondjuk Perry mellé jó megoldás lehetne...Duke Riley az LSU-ról például 6'0 231-el mérlegelt a Senior Bowl-on és egy bazi gyors LB, aki Deion Jones "klón" kis túlzással...
Haason Reddick EDGE rusherből vált off ball LB-nek a mérete miatt (6'2 237) és elég jól mozgott első Senior Bowl-os edzésén. Ő is lehet célpont sztem.
Anthony Walker Jr. is jelölt lesz sztem.
Zach Cunningham is több helyen van már most hozzánk mockolva (6'4 230), mondjuk az első körben.
Rolni
Reddiket elkezdtek nagyon hypeolni, Mayock is...
Pari
Igen mindenhonnan én is azt olvasom, h nagyon könnyen megy neki a váltás, jól lát és reagál onnan is és ugye a sebessége meg nem kérdés...lehet nem lesz elérhető így a 2. kör vége felé...

Haason Reddick (Temple) really continues to impress and get better every day. He came into the Senior bowl as an undersized edge rusher in college that will have to move inside. All he does is win, whether that’s as a rusher, in coverage, or stopping the run. Reddick had two pass break-ups in coverage drills showing his ball skills. During pass rush drills, Reddick threw Kareem Hunt (Toledo) out of the way “wowing” the crowd. The type of strength, sideline-to-sideline speed, and agility he puts on exhibition make me a firm believer he can play in any scheme, inside or outside. During 11 on 11’s, he put on a nasty speed rush easily getting by USC’s Zach Banner untouched. Don’t be surprised if Reddick sneaks into round one.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Amúgy én nem bánom, ha a legjobb elérhető játékost húzzuk ki a drafton és ha az egy CB, akkor legyen az, aztán lehet rámenni a hiányposztokra is.

Jarrad Davis-t én is kiszúrtam már magamnak, de ő szerintem nem lesz elérhető már. Bár az az elméletem, hogy az ILB run később fog elkezdődni és még lehet hogy le is csúszik hozzánk. Azért elsősorban QB, Edge, OT lesz kihúzva a TOP 10-ben, aztán még ott vannak az olyan tehetségek, akiket nem lehet bennhagyni (CB, S, WR, DT), illetve nem szólva arról, hogy Elliott hatására, szerintem egy-két RB is fentebb fog kimenni. Aztán a legjobb ILB prospect Foster van még Davis előtt, így akár...
Bruce
BPA sztem is mehet nyugodtan 😊 Nincs már annyi lyuk a rosteren, mint korábban és RM eddig is eléggé BPA jelleggel draftolt. Pont olvastam vmelyik nap egy tweet-et, hogy sokan mondják, de valójában csak kevesen draftolnak valóban BPA alapon és pont McKenzie-t említették, mint példa, aki valóban BPA-ik. Aztán persze, h kinek ki az elérhető legjobb az ugye más kérdés...

Hát Fosterről eddig mindenhol TOP15-t, legtöbbször TOP10-et olvasok. Davissel kapcsolatban a sérülései azért zavaróak...
Ha nem sikerül az első körben orvosolni az LB kérdést, azért van több apróbb gyors LB, aki mondjuk Perry mellé jó megoldás lehetne...Duke Riley az LSU-ról például 6'0 231-el mérlegelt a Senior Bowl-on és egy bazi gyors LB, aki Deion Jones "klón" kis túlzással...
Haason Reddick EDGE rusherből vált off ball LB-nek a mérete miatt (6'2 237) és elég jól mozgott első Senior Bowl-os edzésén. Ő is lehet célpont sztem.
Anthony Walker Jr. is jelölt lesz sztem.
Zach Cunningham is több helyen van már most hozzánk mockolva (6'4 230), mondjuk az első körben.
Rolni
Reddiket elkezdtek nagyon hypeolni, Mayock is...
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Csak Menzelt neee
 raiderswire.usatoday.com/2017/01/24/5-reasons-why-the-raiders-johnny-manziel-might-actually-work/
Szerintetek?
Surda
Második esély mindenkinek jár
Amadeus91
#99 ok
Menzel na nem.
Őt válalja be valaki más
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Perszehogy lecsereliik Carrt Manzielre, nyilvanvalo. Bradyt meg Tebowra.
ulpianus
Tebow cserét támogatom ...
a döntő előtt 😉
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Csak Menzelt neee
 raiderswire.usatoday.com/2017/01/24/5-reasons-why-the-raiders-johnny-manziel-might-actually-work/
Szerintetek?
Surda
Második esély mindenkinek jár

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Perszehogy lecsereliik Carrt Manzielre, nyilvanvalo. Bradyt meg Tebowra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Igen a CBk legjobb barátja a pass rush 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ennek mondjuk utánament, mástól ilyet nem láttam, ezért jár a respect:
Raiders Wire asks Pro Football Focus to justify Sean Smith's odd 2016 grade
 raiderswire.usatoday.com/2017/01/22/raiders-wire-asks-pro-football-focus-to-justify-sean-smiths-odd-2016-grade/

A válaszból pár lényegi rész:
Smith 56.8 percent catch rate-et engedett, ami a felső negyedbe helyezi őt a 825+ snappel rendelkezők között. 11.6 coverage snappenként engedett 1 elkapást, ami a felső harmadba helyezi liga szinten. Volt az INT-ek mellett 9 pass breakupja és több nagyon szoros emberfogása.
Az engedett elkapásai rendre nagy playek voltak, többször TD-vel ezért tűnik a laikus számára rosszabbnak Smith teljesítménye a PFF szerint.

Magyarán amikor megverték, akkor nagyon megverték, de többnyire rendben volt...Annak pedig, h iszonyat hosszú elkapások és TDk lettek a megveréséből rendre azért erősen köze van ahhoz, hogy Norton rendre nem hagyott S segítséget mögötte, illetve ha hagyott is, akkor Nelson volt az, aki meg nem tudott kiérni a szélekre.

Ez alapján a S poszt megerősítése komoly javulást hozhatna Smith szurkolói megítélésén. 2 legyet egy csapásra?
Rolni
Plusz még ha jönne hozzá normal nyomás is belülről vagy csak szimplán tartanák a DT-k a falat... Nem lenne idő beszop@tni.

Szerkesztette: TST
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ennek mondjuk utánament, mástól ilyet nem láttam, ezért jár a respect:
Raiders Wire asks Pro Football Focus to justify Sean Smith's odd 2016 grade
 raiderswire.usatoday.com/2017/01/22/raiders-wire-asks-pro-football-focus-to-justify-sean-smiths-odd-2016-grade/

A válaszból pár lényegi rész:
Smith 56.8 percent catch rate-et engedett, ami a felső negyedbe helyezi őt a 825+ snappel rendelkezők között. 11.6 coverage snappenként engedett 1 elkapást, ami a felső harmadba helyezi liga szinten. Volt az INT-ek mellett 9 pass breakupja és több nagyon szoros emberfogása.
Az engedett elkapásai rendre nagy playek voltak, többször TD-vel ezért tűnik a laikus számára rosszabbnak Smith teljesítménye a PFF szerint.

Magyarán amikor megverték, akkor nagyon megverték, de többnyire rendben volt...Annak pedig, h iszonyat hosszú elkapások és TDk lettek a megveréséből rendre azért erősen köze van ahhoz, hogy Norton rendre nem hagyott S segítséget mögötte, illetve ha hagyott is, akkor Nelson volt az, aki meg nem tudott kiérni a szélekre.

Ez alapján a S poszt megerősítése komoly javulást hozhatna Smith szurkolói megítélésén. 2 legyet egy csapásra?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nettó faszság az egész sztem. Amúgy meg ez megint kb olyan, mintha én vagy te írtad volna...ez a Will Reeve Jr. vmi lelkes blogger aztán kész. Még ha vmelyik beatwriter írta volna azt mondom lehet benne vmi, de ez a srác csak a Derek Carr twitter üzenetek kapcsán (ahol rendes keresztény módján felajánlotta a segítségét) kreált egy írást, amivel kattintásokra vadászik.

Connor Cook sztem jobb QB jelenleg, mint az elmúlt időszakot rehabon és ki tudja hol töltő Manziel. Nem passzol a csapatba Foci Jancsi, bár ahogy a cikkben is írják gond nem lenne belőle, ha ide kerülne, elég stabil lábakon áll a locker room és Carr a vitathatatlan vezére, QBje a csapatnak.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
locker room poison
Pari
Vegasba? frencsájzarc
sutianap
a fszt ne már
elég nekem ez a Vegas-i varia
nem kel terhelni a storyt még egy ilyen baromsággal 😉
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
locker room poison
Pari
Vegasba? frencsájzarc


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
locker room poison
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Csak Menzelt neee
 raiderswire.usatoday.com/2017/01/24/5-reasons-why-the-raiders-johnny-manziel-might-actually-work/
Szerintetek?
Surda
Nem illik az RM álltal alkotott csapatkepbe. Már mint RM szeret egy egy tehetséges de kallódó játékosnak esélyt adni lasd McGee vagy Aldon de azért mert hajlandóak változni az eselyert. Én Manzielbe ezt még nem.látom. Lehet soha nem is fogom ezt nem tudni...
Mindenesetre én nem örülnék neki.



több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Csak Menzelt neee
 raiderswire.usatoday.com/2017/01/24/5-reasons-why-the-raiders-johnny-manziel-might-actually-work/
Szerintetek?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/NFL/status/824320627569934338
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Első körös feltrade-re nem gondolom, hogy rá fogunk menni. Legalábbis egyelőre nincs egy olyan játékos, akiért szerintem felmennénk. A letrade meg mindig kérdéses, hogy lesz e partner hozzá, de egy második körben lehet hogy mozgunk felfelé majd.
Bruce
Hát Reggie felfele baromi ritkán megy a drafton. Connor Cook féle feltraden kívül más nem igen jut eszembe, az is 4. körben volt.
1.-3. körben sztem csak lefele megy, ha megy...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Első körös feltrade-re nem gondolom, hogy rá fogunk menni. Legalábbis egyelőre nincs egy olyan játékos, akiért szerintem felmennénk. A letrade meg mindig kérdéses, hogy lesz e partner hozzá, de egy második körben lehet hogy mozgunk felfelé majd.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amúgy én nem bánom, ha a legjobb elérhető játékost húzzuk ki a drafton és ha az egy CB, akkor legyen az, aztán lehet rámenni a hiányposztokra is.

Jarrad Davis-t én is kiszúrtam már magamnak, de ő szerintem nem lesz elérhető már. Bár az az elméletem, hogy az ILB run később fog elkezdődni és még lehet hogy le is csúszik hozzánk. Azért elsősorban QB, Edge, OT lesz kihúzva a TOP 10-ben, aztán még ott vannak az olyan tehetségek, akiket nem lehet bennhagyni (CB, S, WR, DT), illetve nem szólva arról, hogy Elliott hatására, szerintem egy-két RB is fentebb fog kimenni. Aztán a legjobb ILB prospect Foster van még Davis előtt, így akár...
Bruce
BPA sztem is mehet nyugodtan 😊 Nincs már annyi lyuk a rosteren, mint korábban és RM eddig is eléggé BPA jelleggel draftolt. Pont olvastam vmelyik nap egy tweet-et, hogy sokan mondják, de valójában csak kevesen draftolnak valóban BPA alapon és pont McKenzie-t említették, mint példa, aki valóban BPA-ik. Aztán persze, h kinek ki az elérhető legjobb az ugye más kérdés...

Hát Fosterről eddig mindenhol TOP15-t, legtöbbször TOP10-et olvasok. Davissel kapcsolatban a sérülései azért zavaróak...
Ha nem sikerül az első körben orvosolni az LB kérdést, azért van több apróbb gyors LB, aki mondjuk Perry mellé jó megoldás lehetne...Duke Riley az LSU-ról például 6'0 231-el mérlegelt a Senior Bowl-on és egy bazi gyors LB, aki Deion Jones "klón" kis túlzással...
Haason Reddick EDGE rusherből vált off ball LB-nek a mérete miatt (6'2 237) és elég jól mozgott első Senior Bowl-os edzésén. Ő is lehet célpont sztem.
Anthony Walker Jr. is jelölt lesz sztem.
Zach Cunningham is több helyen van már most hozzánk mockolva (6'4 230), mondjuk az első körben.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Amúgy én nem bánom, ha a legjobb elérhető játékost húzzuk ki a drafton és ha az egy CB, akkor legyen az, aztán lehet rámenni a hiányposztokra is.

Jarrad Davis-t én is kiszúrtam már magamnak, de ő szerintem nem lesz elérhető már. Bár az az elméletem, hogy az ILB run később fog elkezdődni és még lehet hogy le is csúszik hozzánk. Azért elsősorban QB, Edge, OT lesz kihúzva a TOP 10-ben, aztán még ott vannak az olyan tehetségek, akiket nem lehet bennhagyni (CB, S, WR, DT), illetve nem szólva arról, hogy Elliott hatására, szerintem egy-két RB is fentebb fog kimenni. Aztán a legjobb ILB prospect Foster van még Davis előtt, így akár...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
5 dolog Pagano-ról:  www.raiders.com/news/article-1/Five-Things-To-Know-About-Assistant-Head-Coach---Defense-John-Pagano/ce9b6414-6b1a-4de1-b099-829408426618?sf52569820=1

Az vicces amúgy, hogy Ő is LB-ként játszott...Így a GM, a HC, a DC és az ass.HC-D is LB backgrounddal van nálunk. Illene végre rendezni az LB egységet talán...


Bruce számomra is kicsit furcsa a sok CB pick, bár el kell ismerni, hogy sem Sean Smith sem David Amerson nem azt hozta amit elvártunk. Ettől függetlenül én se várok ennyire korai CB picket, mert nem hiszem, hogy akár Smith, akár Amerson be lenne hajítva a busz alá 1 szezon miatt. Ne felejtsük el, hogy minimális pass rush volt sajnos többnyire és tudjuk, h a CB-k legjobb barátja a pass rush...
Smith szerződését rögtön év kezdéskor kell felbontani, ha spórolni akarnak. Ha ez nem következik be én nem hiszem, h Smith, Amerson és Carrie mellé első körben CB érkezne. 2. vagy 3. körben mondjuk már simán el tudom képzelni. Kicsit tanul, aztán Smith helyére lép 1 év múlva...

Nálam is az LB a favorit első körben. Ha nem lesz benn megfelelő prospect(Jarrad Davis pl.) akkor a DT is lehet opció(Jaleel Johnson?), bár elég sok picket tettünk ebbe a posztba mostanában (Edwards, Ward).
Nálam ami még simán benne lenne a pakliban az egy csúszó támadó oldali playmaker. Lehet ez O.J. Howard TE poszton, esetleg David Njoku ugyancsak TE poszton vagy egy RB akár. Christian McCaffrey vagy Alvin Kamara például.

2. vagy 3. körre (meglássuk meddig kúszik fel) van egy faszányos SS prospectem is, ha nem igazolunk FA-n megoldást Joseph mellé. Obi Melifonwu lenne az, aki 6'4 219-el mérlegelt a Senior Bowl-on és elvileg 4,4 körül tud futni...ja és még focizni is tud 😊
 draftwire.usatoday.com/2017/01/24/winners-losers-from-2017-senior-bowl-weigh-ins/
Erről a listáról még Michael Roberts (TE) és Rasul Dougles (CB) lehet számunkra érdekes az eddigieken túl. Hozzánk passzoló méretű játékosok és game tape is van mögöttük elvileg.

Pár nevet bedobok RB posztra, akik a Senior Bowl-on is ott vannak és szerintem lehetnek számunkra érdekes célpontok a középső körökben. Kareem Hunt (5111 208), De'Veon Smith (5'11 220), Corey Clement (5'10 221), Jamaal Williams (6'0 211).

Slot WR prospecttel is jól meg van tömve a SB idén. Ryan Switzer, Fred Ross, Taywan Taylor, Trent Taylor. Legjobbat eddig Switzerről olvastam, aki mondjuk csak 5'9 179, de életveszélyes.
TURRON DAVENPORT
Western Kentucky WR Taywan Taylor barely made it off the escalator before Bucs and Raiders grabbed him for meetings.


Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Számomra elég érdekes, hogy a legtöbb helyen a mock-okban CB-t írnak nekünk az első körben. Én tuti, hogy nem húznék CB-t az első körben, akkor már inkább DT, ha már nem akarunk ILB-t húzni.

Persze sok minden fog még a draftig változni, így a mock-ok is, de mondom, engem meglepett ez a CB fölény.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A sporting news-nál is Mack lett az év védője. 😊
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Draft téma:
 www.raidersbeat.com/2017-draft-ranking-team-needs/
Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!