Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 121 — Deion Sanders for president!
Ezt mondom én már régóta:
 www.silverandblackpride.com/2017/2/1/14476110/tim-brown-thinks-tom-brady-should-start-every-interview-with-i-wanna-thank-the-oakland-raiders
Bruce
kár is velük foglalkozni

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ezt mondom én már régóta:
 www.silverandblackpride.com/2017/2/1/14476110/tim-brown-thinks-tom-brady-should-start-every-interview-with-i-wanna-thank-the-oakland-raiders
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
A pats ellen lesz a hazai Mexico City meccsunk...smogban gazdag magaslati levegon jo lesz. Jano bevagja 70-rol a GWFG-t
Pari
Lézer Show 😀
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
A pats ellen lesz a hazai Mexico City meccsunk...smogban gazdag magaslati levegon jo lesz. Jano bevagja 70-rol a GWFG-t
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Szóva veterán ILBt hoznék, mer valakitő kell tanulni a szakmát, hijába hipiszupi atléta valaki, ha nem lát, nem irányít, akkor semmi értéke nem lesz. Vót szerencsém nézdegélni az évek prospktjeit, de mint a fejetlencsirkék körülbelül. Persze ha nem a penstaterül ugrasztanak. S még akkor is kell két év míg kinyílik az ofenz playbook. Köll egy mester a padavannak, én megpróbálnám Timmonst.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
LB pozicó erősítés?:
 www.silverandblackpride.com/2017/1/31/14460960/raiders-work-out-4-year-nfl-linebacker-justin-tuggle
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Pár bejegyzés:
 cover32.com/2017/02/01/raiders-walford-now-never/
Érdekes lesz, hogy hozunk-e új TE-t vagy "csak" bízunk Walford fejlődésében és Downing playbook-jában...

Három LB prospect ismertető:
 cover32.com/2017/01/31/raiders-2017-mcmillan/
 cover32.com/2017/02/01/2017-reddick-draft/
 cover32.com/2017/01/30/oakland-raiders-jarrad-davis-profile/
Kérdések vannak mindhárom srácnál azért számomra. McMillan esetében nekem a cover képessége, sebessége még kérdéses, míg Reddick esetében a rutin hiánya és a váltás ténye okoz némi fejtörést. Davis esetén a sérülései vetnek fel tartóssági kérdéseket. Reddick és Davis sztem WLB posztra is megfelelne Perry mellé, míg McMillan inkább MLB, aki mellé Perry már túl lassú lenne összességében.

Egy potenciális FS jelölt:
 cover32.com/2017/01/30/oakland-raiders-desmond-king/
King kicsit svájci bicska, mert CB-t, S-t és NCB-t is játszhat szerintem szituációtól és sémától függően. Egyre több helyről olvasom, hogy FS-t keresünk Karl mellé, így King is képbe kerülhet. Ha Nelson marad még egy évet, akkor ilyen 3 S-s felállások is bekerülhetnek a pakliban, amikor King slotba lemegy védekezni vagy akár Karl...

FA célpont?:
 cover32.com/2017/01/31/brandon-williams-raiders-2017/
Tavaly leraboltuk a Ravens-t és elhoztuk Osemele-t, lehet idén is piacra engednek egy brutál lineman-t? Ezúttal DL emberkét? Lehet rámegyünk? Dan Williams helyére remek megoldás lenne, de sztem visszaigazolja majd a Ravens...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Carr és Mack megtartása nem lesz gond sztem. A nagyobb kérdés majd az lesz, hogy meg tudunk-e mellettük tartani majd olyan játékosokat, mint Gabe, Mario, Cooper...
Én azt gondolom, hogy a válasz a nagyjából igen...nem fog mindenkire pénz jutni, de az igazán fontos playákat meg kell tudni tartani.
Latavius Murray simán az a kategória, akit elengedünk, h rookie játszon a helyén sztem.
Gabe Jackson helyzete is igen nehé, érdekes lesz KO és Hudson mellé nem biztos, h befér még egy durva OG szerződés...persze itt is van azért mozgástér, mert Howard szerződése, ha kiesik akkor lehet pénz Jacksonra...az RT és LT posztokkal komolyan foglalkozni kell a köv draftokon, h a bivaly belső 3-as mellé jó, de olcsó fiatalokat tudjunk hozni...

Nagy sakkjátszma lesz ez RM és csapata számára, de ettől nem félek igazán. Ha a draftolás működik továbbra is (2016-os draft egyenlőre nem fényes...) akkor rendben leszünk.

Már csak egy stadion kéne vhol...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
Én bízok Reggieben. Eddig jó szerződéseket kötött, pedig biztos tárgyalt már pénzéhes ügynökkel. Persze Carr és Mack is brutál szerződést fog kérni és gyanítom, hogy kapni is, de lesz majd olyan poszt, ahol tudunk majd spórolni. Eddig "könnyű" helyzetben volt a cappel, mert volt hely, szépen be is tolta a szerződések nagy részét az első évekre, így hagyott magának helyet a következő évekre, szóval nem félek, hogy újra caphell veszélyben lennénk.
peterbadbone
Én is bízok Reggie-ben, hogy olyan szerződést kötünk a két játékossal és majdan a későbbiekben a többiekkel is (Cooper, Gabe, Mario), hogy nem lesz probléma és mivel úgy néz ki, hogy a draftokon is tudunk találni használható játékosokat, így az utánpótlással is rendben leszünk.

Mondjuk most akkor Watsont elengedném és hoznék falembert a helyére, aki akár majd a baloldalon is tud játszani később, de mivel gyakorlatilag már az RT poszt is olyan fontos mint az LT, így mindegy melyik oldalon van. Egyébként én azt is várom, hogy Osemele kimegy LT-be a későbbiekben és akkor "csak" LG-t kell találni. Sőt, azt meg megoldja valamelyik újonc (Feliciano, Kirkland vagy Vadal). Úgyhogy kis változtatással maradhat a jó fal Carr előtt.
Bruce
Watson menjen is. Egy szezont nem töltött végig a pályán...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én bízok Reggieben. Eddig jó szerződéseket kötött, pedig biztos tárgyalt már pénzéhes ügynökkel. Persze Carr és Mack is brutál szerződést fog kérni és gyanítom, hogy kapni is, de lesz majd olyan poszt, ahol tudunk majd spórolni. Eddig "könnyű" helyzetben volt a cappel, mert volt hely, szépen be is tolta a szerződések nagy részét az első évekre, így hagyott magának helyet a következő évekre, szóval nem félek, hogy újra caphell veszélyben lennénk.
peterbadbone
Én is bízok Reggie-ben, hogy olyan szerződést kötünk a két játékossal és majdan a későbbiekben a többiekkel is (Cooper, Gabe, Mario), hogy nem lesz probléma és mivel úgy néz ki, hogy a draftokon is tudunk találni használható játékosokat, így az utánpótlással is rendben leszünk.

Mondjuk most akkor Watsont elengedném és hoznék falembert a helyére, aki akár majd a baloldalon is tud játszani később, de mivel gyakorlatilag már az RT poszt is olyan fontos mint az LT, így mindegy melyik oldalon van. Egyébként én azt is várom, hogy Osemele kimegy LT-be a későbbiekben és akkor "csak" LG-t kell találni. Sőt, azt meg megoldja valamelyik újonc (Feliciano, Kirkland vagy Vadal). Úgyhogy kis változtatással maradhat a jó fal Carr előtt.

Szerkesztette: Bruce
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
Nincs 32, sőt még 20 igazi fr. QB sem a ligában. Nektek van egy. Lehet itt akadékoskodni, hogy 18-at, 20-at vagy 25-öt ér, de nincs jelentősége. Én nem cigánykodnék évi 4-5 millión, meg kell adni amit kér -nyilván alkudozás után- mert lesz aki megadja.
zinedine5
Én viszont cigánykodnék, mert még az sem biztos, hogy 100%-os lesz a sérülése után. A másik, hogy még egy PO meccset sem nyert, tehát eleddig annyi van a háta mögött, hogy lehozott egy olyan szezont, ahol 12 győzelmet sikerült összeszedni. A liga TOP 5-ös fala mögött, két 1000 yardos elkapóval. Minden összefügg mindennel, mivel neki még kell a jó fal és a jó elkapók, mert nélkülük ő sem lenne TOP 10 irányító, igaz viszont fordítva is.

Szóval kapjon egy jó szerződést, de ne ő legyen a legjobban fizetett QB, mert akkor bajok lesznek.
Bruce
v
Jó nyertel jöjjön Menzel 83rt v schaub vissza max 1.5 JM Russel 0,8 ert 😉
Surda
Én is inkább így látom. Vannak posztok, amik nélkül nem működik egy nfl csapat.
Az irányító egyértelműen ilyen. Hiába kerül huszadannyiba egy Schaub vagy egy Gabbert azzal semmire sem mentek. (Természetesen nem mindegy milyen állapotban van a sérülés után, de feltételezzük, hogy meggyógyul.) Carr jó volt, megbízható volt, működött vele a csapat. Az meg ha adtok neki egy kb. 5év/125 millió, 60 garantáltat. (amivel mondjuk a legjobban kereső lenne.) Az az első három évében nagyjából kifut a gari mennyiség, míg az évi fizuátlag akkor tuti 20 körül lesz. Addig elválik, hogy megéri a szerződés többi részét vagy sem. Cousins is kapni fog egy elég komoly szerződést és Carr többe fog kerülni.
Az meg, hogy két 1000 yardos elkapó, meg top 5 fal, az azért nem csak egy irányú dolog. A fal, meg a WR teljesítmény tőle is függ. (Ezt mondjuk Bruce is így látja.)

Szerkesztette: zinedine5
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én bízok Reggieben. Eddig jó szerződéseket kötött, pedig biztos tárgyalt már pénzéhes ügynökkel. Persze Carr és Mack is brutál szerződést fog kérni és gyanítom, hogy kapni is, de lesz majd olyan poszt, ahol tudunk majd spórolni. Eddig "könnyű" helyzetben volt a cappel, mert volt hely, szépen be is tolta a szerződések nagy részét az első évekre, így hagyott magának helyet a következő évekre, szóval nem félek, hogy újra caphell veszélyben lennénk.

több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Nincs 32, sőt még 20 igazi fr. QB sem a ligában. Nektek van egy. Lehet itt akadékoskodni, hogy 18-at, 20-at vagy 25-öt ér, de nincs jelentősége. Én nem cigánykodnék évi 4-5 millión, meg kell adni amit kér -nyilván alkudozás után- mert lesz aki megadja.
zinedine5
Én viszont cigánykodnék, mert még az sem biztos, hogy 100%-os lesz a sérülése után. A másik, hogy még egy PO meccset sem nyert, tehát eleddig annyi van a háta mögött, hogy lehozott egy olyan szezont, ahol 12 győzelmet sikerült összeszedni. A liga TOP 5-ös fala mögött, két 1000 yardos elkapóval. Minden összefügg mindennel, mivel neki még kell a jó fal és a jó elkapók, mert nélkülük ő sem lenne TOP 10 irányító, igaz viszont fordítva is.

Szóval kapjon egy jó szerződést, de ne ő legyen a legjobban fizetett QB, mert akkor bajok lesznek.
Bruce
v
Jó nyertel jöjjön Menzel 83rt v schaub vissza max 1.5 JM Russel 0,8 ert 😉
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nincs 32, sőt még 20 igazi fr. QB sem a ligában. Nektek van egy. Lehet itt akadékoskodni, hogy 18-at, 20-at vagy 25-öt ér, de nincs jelentősége. Én nem cigánykodnék évi 4-5 millión, meg kell adni amit kér -nyilván alkudozás után- mert lesz aki megadja.
zinedine5
Én viszont cigánykodnék, mert még az sem biztos, hogy 100%-os lesz a sérülése után. A másik, hogy még egy PO meccset sem nyert, tehát eleddig annyi van a háta mögött, hogy lehozott egy olyan szezont, ahol 12 győzelmet sikerült összeszedni. A liga TOP 5-ös fala mögött, két 1000 yardos elkapóval. Minden összefügg mindennel, mivel neki még kell a jó fal és a jó elkapók, mert nélkülük ő sem lenne TOP 10 irányító, igaz viszont fordítva is.

Szóval kapjon egy jó szerződést, de ne ő legyen a legjobban fizetett QB, mert akkor bajok lesznek.
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
Nincs 32, sőt még 20 igazi fr. QB sem a ligában. Nektek van egy. Lehet itt akadékoskodni, hogy 18-at, 20-at vagy 25-öt ér, de nincs jelentősége. Én nem cigánykodnék évi 4-5 millión, meg kell adni amit kér -nyilván alkudozás után- mert lesz aki megadja.
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Carr se mérvadó, mer azér van ügynöke, az meg százalékér dolgozik. S még mindig nincs ki a 100%!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Brady esete egyedi ,az átlagos atsrukturalas nem a jatekos erdekeit serti az csupán könyvelési manover a jatekos gyak.jobban is jár.

TB pedig 10ev aktiv jatek utan mar megengedheti hogy ne a top fizut kerje de azert kap igy is 10m felett bőven.
Ezt Carr-tol elvárni aki meg az első nagyobb penzere készül nem lehet.

Latható pl Bridgewater esete aki lehet el sem jut oda hogy sokat kerjen(sajnos).

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Plusz Bradynek van egy neje, aki még nála is vagyonosabb.
empty taxi
Szerintem ebben a tekintetben mindegy ez a tényező. Ha mondjuk 10+ évig keres 10-15 milliót valaki, akkor sztem már mindegy, hogy ki mennyit keres a családban. Persze ha nagyok az igények, akkor jól tud jönni a dupla pénz, de szerintem a Carr családnál nem ez lesz a mérvadó.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyébként érdekes ez a kérdés. Egy Brady meg tudta már több esetben is tenni, hogy a szerződését átstrukturálták (persze sajnálni nem kell), hogy a csapat egyben tudjon maradni. Akkor ezt más is meg tudja tenni. Az már más kérdés, hogy meg fogja e tenni, de én bízom benne mindkét esetben, hogy igen. Csak sajnos ott van az ügynök, aki felbiztatja a két kis emberünket, hogy itt az ideje pénzt keresni és ez lesz a baj. Carr eddig is elvolt a pénzéből, pedig nem nagy lóvét akasztott le, természetesen nem sajnálom tőle a lóvét, de ha emiatt nem tudunk normális csapatot rakni köré, akkor törhet az a szárkapocs újra...
Bruce
Ez enn3l összetetteb.
Carr nélkül sz3testünk, nehez lenne pótolni, nézd meg a draftokat személyiség szinten. Jó dobó/futó faszagyerek van sok de akiből vezér lehet, na az már kevesebb. És ő nem 2-3 évre lenne megoldás, ha bírja fizikailag. Brady is azért ment bele, mert pontosan tudta az önnön értékét, hogy 14év után is ott lehet h bírja fizikailag, mert ő NE-ban Maximus, gladiátorok jönnek mennek, vezér csak egy van.
Surda
Pont ezért kell neki is ezt a megoldást választania, mert így a saját teljesítményét is még jobbá tudja tenni. Kell a fal elé, kellenek a futók és kellenek az elkapók. Bradynek már ezek sem kellenek, mert ő kurva gyorsan szabadul a labdától, ergo fal sem kell elé, az elkapókból sztárt farag és nem esik kétségbe ha egy meccsen nincs futójáték sem. De amiatt hogy tud passzolni, így futójáték is általában van, hiszen a passzjátékra jobban kell figyelni. Szóval egy Carr ne kérjen jobb szerződést mint Brady vagy kérjen, de ne kapja meg semmiképpen sem.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Plusz Bradynek van egy neje, aki még nála is vagyonosabb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Egyébként érdekes ez a kérdés. Egy Brady meg tudta már több esetben is tenni, hogy a szerződését átstrukturálták (persze sajnálni nem kell), hogy a csapat egyben tudjon maradni. Akkor ezt más is meg tudja tenni. Az már más kérdés, hogy meg fogja e tenni, de én bízom benne mindkét esetben, hogy igen. Csak sajnos ott van az ügynök, aki felbiztatja a két kis emberünket, hogy itt az ideje pénzt keresni és ez lesz a baj. Carr eddig is elvolt a pénzéből, pedig nem nagy lóvét akasztott le, természetesen nem sajnálom tőle a lóvét, de ha emiatt nem tudunk normális csapatot rakni köré, akkor törhet az a szárkapocs újra...
Bruce
Ez enn3l összetetteb.
Carr nélkül sz3testünk, nehez lenne pótolni, nézd meg a draftokat személyiség szinten. Jó dobó/futó faszagyerek van sok de akiből vezér lehet, na az már kevesebb. És ő nem 2-3 évre lenne megoldás, ha bírja fizikailag. Brady is azért ment bele, mert pontosan tudta az önnön értékét, hogy 14év után is ott lehet h bírja fizikailag, mert ő NE-ban Maximus, gladiátorok jönnek mennek, vezér csak egy van.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mert ha ketten lentebb veszik az igényeiket, akkor azon a megspórolt pénzen, lehet hozni akár két jó játékost is és azért az nem mindegy. Ezt sikerült véghez vinnie Belichick-nek és emiatt van már ott majd 15 éve jó csapat.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ilyen gondjaink is régen voltak, hogy 2-3-4 olyan játékos szerződéshosszabbításával kell foglalkoznunk, akik újoncként kerültek a csapathoz és jók és nagy szerződést kell nekik adni.

Carr, Mack, Gabe Jackson, Cooper

Amúgy én biztos, hogy nem adnék 20 millió/év szerződést egy játékosnak sem, mert

"Bazmeg akkor játsszál egyedül fasz vagy menjél oda, ahol ki tudják ezt fizetni neked, de ott is egyedül leszel és akkor leshetsz, nem lesz soha eredményed csapatszinten, hiába vagy jó játékos.Itt most van egy viszonylag jól alakuló csapat, amit könnyen szélnek lehet ereszteni, mert nem lesz hely a sapi alatt. Úgyhogy írjál alá olcsóé vagy szevasz"

Én így érvelnék!
Bruce
Belichick stikában órákat ad tárgyalástechnikából?!? 😀

 mmqb.si.com/mmqb/2017/01/27/nfl-new-england-patriots-roster-building-bill-belichick-super-bowl-51
tomi-tomi
Igen, így lenne a jó nálunk is, csak sajnos mi még nem vagyunk dinasztia. De ha minden jól megy, akkor egy-két év és nálunk is jó lesz a csapat, aztán akkor már lehet ilyeneket lépni. Persze ehhez az kell, hogy Carr és Mack szerződése ne szálljon el.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyébként érdekes ez a kérdés. Egy Brady meg tudta már több esetben is tenni, hogy a szerződését átstrukturálták (persze sajnálni nem kell), hogy a csapat egyben tudjon maradni. Akkor ezt más is meg tudja tenni. Az már más kérdés, hogy meg fogja e tenni, de én bízom benne mindkét esetben, hogy igen. Csak sajnos ott van az ügynök, aki felbiztatja a két kis emberünket, hogy itt az ideje pénzt keresni és ez lesz a baj. Carr eddig is elvolt a pénzéből, pedig nem nagy lóvét akasztott le, természetesen nem sajnálom tőle a lóvét, de ha emiatt nem tudunk normális csapatot rakni köré, akkor törhet az a szárkapocs újra...
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
Ilyen gondjaink is régen voltak, hogy 2-3-4 olyan játékos szerződéshosszabbításával kell foglalkoznunk, akik újoncként kerültek a csapathoz és jók és nagy szerződést kell nekik adni.

Carr, Mack, Gabe Jackson, Cooper

Amúgy én biztos, hogy nem adnék 20 millió/év szerződést egy játékosnak sem, mert

"Bazmeg akkor játsszál egyedül fasz vagy menjél oda, ahol ki tudják ezt fizetni neked, de ott is egyedül leszel és akkor leshetsz, nem lesz soha eredményed csapatszinten, hiába vagy jó játékos.Itt most van egy viszonylag jól alakuló csapat, amit könnyen szélnek lehet ereszteni, mert nem lesz hely a sapi alatt. Úgyhogy írjál alá olcsóé vagy szevasz"

Én így érvelnék!
Bruce
Van venne igazság amit leírtál, de idénre van pl: majd 50 milla helyetek, jövőre meg majd 90.Azért ebből valahogy csak ki lehet okoskodni, bár tény hogy nem kéne elszállni a szerződések nagyságával, mert az akkor tényleg könnyen a csapat rovására mehet.