Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Murryt a SEA környékezi?
olvastam egy ilyen pletykát.
Surda
Vigyek csak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Murryt a SEA környékezi?
olvastam egy ilyen pletykát.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/fjpmrh9ruacavohxuuts
Aldon Smith expected to be reinstated in March
The Raiders' season came to a screeching end in the Wild Card Round after losing to the Texans, but there's much reason for optimism. The latest reason: Aldon Smith is expected to be reinstated.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Nem rossz!
De én Garret coach of the year címét nem értem...
akkor már sokkal inkább Quinn, vagy BB,vagy JDR
Pari
Valószínűleg azért ő kapta, mert Romo kiesését elég jól sikerült átvészelni egy rookie QB-vel.
Nálunk azért minden adott volt a jó szezonhoz, a váratlan fordulatokat viszont nem tudtuk megoldani.
bmg
Hat ha a GM-juket dijaztak volna, akkor OK, de így nemtom (a Boys drfatjaert ki felel JJ?)
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Nem rossz!
De én Garret coach of the year címét nem értem...
akkor már sokkal inkább Quinn, vagy BB,vagy JDR
Pari
Valószínűleg azért ő kapta, mert Romo kiesését elég jól sikerült átvészelni egy rookie QB-vel.
Nálunk azért minden adott volt a jó szezonhoz, a váratlan fordulatokat viszont nem tudtuk megoldani.
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Nem rossz!
De én Garret coach of the year címét nem értem...
akkor már sokkal inkább Quinn, vagy BB,vagy JDR
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Grat Mack DPOY címéhez, nagyon megérdemelte! 😊
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
RM lett az év GM-je



több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Illetve még ez kapcsolódik hozzánk:

Castrol EDGE Clutch Performer of the Year: Derek Carr
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Mack lett a DPOY

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 www.chatsports.com/oakland-raiders/a/raiders-news-oakland-expected-part-ways-matt-mcgloin-32174

Viszlát McGloin :/
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ott van meg Cam Robinson is T-nek a drafton
Janek
Alabamai OT? Az majdnem olyan rossz, mint az auburni OT, ráadásul nem él tiszta életet(drog, fegyverbirtoklási ügy), személy szerint én kihagynám!


Perry resign?
 cover32.com/2017/02/02/riley-2017-raiders/
Sztem logikus lépés lenne. Kell egy rendszert ismerő stop gap MLB. Perry, ha teszünk mellé egy jó cover WLB-t sztem megbízható megoldás lenne. Tudna Cory James fejlődni mögötte nyugiban.Rolni
Ez nekem kötelező offseason lépés. Riley nem lesz drága és tud hozni egy elfogadható szintet. Aztán meglátjuk, hogy a fiatalok ki tudják-e szorítani.
Kawann Short FA célpont?
 cover32.com/2017/02/02/raiders-kawann-short/
Én nem hiszem, hogy ne kapna legalább tag-et a Pantherstől, de ha piacra kerül, akkor valóban remek fit lehetne hozzánk. Base DT, aki mellé nickel, dime formációkban beforogna Mario Edwards Jr., Mack és Irvin. Az kemény 4-es lenne 😊Rolni
Álom lenne, de nem hinném, hogy a Panthers egy pillanatnyi esélyt ad más csapatoknak arra, hogy megszerezzék.

Ramcyzk lehet draft célpont?
 cover32.com/2017/02/02/raiders-ramcyzk-2017/
Szerintem simán. Ha csúszik a 24-ik helyig sztem elég jó eséllyel szaladnánk a nevével a pódiumra annak ellenére, hogy D segítség kell inkább. Be lehetne tenni RT-be rögtön és Penn visszavonulása esetén átrakni LT-nek. Mérete, stílusa alapján simán fit lenne hozzánk. Nem látom mondjuk, hogy pl a Denver hogy nem viszi ki előlünk, de ez másik kérdés...
Rolni
Szerintem Ramczyk Top15ben fog elmenni és azon sem lepődnék meg, ha pont a fentebb említett Carolina csapna le rá, mert Oher szeptember óta nem megy át az agyrázkódás protokollon, így szerintem neki reszeltek. Ők 1/8on húznak és előttük is van legalább 3 csapat akik szintén gyengék LT poszton. Ha nem így lesz és McKenzie behúzza, akkor nagy boldogság lesz!

DB edzőt még nem hoztunk ugye, illetve Woodson sem lett előléptetve ebbe a pozícióba. Olvastatok valami "pletykát", hogy néztünk-e esetleg ide valakit?

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ott van meg Cam Robinson is T-nek a drafton
Janek
Igen, igen, de egyenlőre nem túlzottan néztem még utánna...egyáltalán az OT classnak, meg Robinsonnak sem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Ott van meg Cam Robinson is T-nek a drafton

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Perry resign?
 cover32.com/2017/02/02/riley-2017-raiders/
Sztem logikus lépés lenne. Kell egy rendszert ismerő stop gap MLB. Perry, ha teszünk mellé egy jó cover WLB-t sztem megbízható megoldás lenne. Tudna Cory James fejlődni mögötte nyugiban.

Kawann Short FA célpont?
 cover32.com/2017/02/02/raiders-kawann-short/
Én nem hiszem, hogy ne kapna legalább tag-et a Pantherstől, de ha piacra kerül, akkor valóban remek fit lehetne hozzánk. Base DT, aki mellé nickel, dime formációkban beforogna Mario Edwards Jr., Mack és Irvin. Az kemény 4-es lenne 😊

Ramcyzk lehet draft célpont?
 cover32.com/2017/02/02/raiders-ramcyzk-2017/
Szerintem simán. Ha csúszik a 24-ik helyig sztem elég jó eséllyel szaladnánk a nevével a pódiumra annak ellenére, hogy D segítség kell inkább. Be lehetne tenni RT-be rögtön és Penn visszavonulása esetén átrakni LT-nek. Mérete, stílusa alapján simán fit lenne hozzánk. Nem látom mondjuk, hogy pl a Denver hogy nem viszi ki előlünk, de ez másik kérdés...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Weddle: FS-nek volt beírva a Boltsban, de emberezett ő TE-n, blitzelt, volt single high safety, csinált ő mindent.
empty taxi
Köszi!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Három játékosunk is bekerült a TOP20-ba a mezeladásokat tekintve:

Carr 16.
Cooper 19.
Mack 20.

A TOP 20-ba csak a Dallas adott több játékost (5-öt), mint mi. Igaz ők azért a TOP 10-be is 3 játékosukkal vannak.

De nem is nagyon emlékszem, hogy ilyen listán mikor voltunk rajta utoljára.
Bruce
El is hiszem 😊
3
Èn is erősítettem őket 😀
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Három játékosunk is bekerült a TOP20-ba a mezeladásokat tekintve:

Carr 16.
Cooper 19.
Mack 20.

A TOP 20-ba csak a Dallas adott több játékost (5-öt), mint mi. Igaz ők azért a TOP 10-be is 3 játékosukkal vannak.

De nem is nagyon emlékszem, hogy ilyen listán mikor voltunk rajta utoljára.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 075 — #NoStress
"Bazmeg akkor játsszál egyedül fasz vagy menjél oda, ahol ki tudják ezt fizetni neked, de ott is egyedül leszel és akkor leshetsz, nem lesz soha eredményed csapatszinten, hiába vagy jó játékos.Itt most van egy viszonylag jól alakuló csapat, amit könnyen szélnek lehet ereszteni, mert nem lesz hely a sapi alatt. Úgyhogy írjál alá olcsóé vagy szevasz"

Én így érvelnék!
Bruce
Jó hülye érvek.

- Sok csapat van, ahova egy franchise QB el tud menni, és csapat is lesz, lehet körülötte. Sőt, sok csapat van, ahol már csak egy jó QB hiányzik egy valószínűsíthető PO-részvételhez.
- Nem a játékossal tárgyalnál, hanem az ügynökével, aki erre azt mondaná, hogy "Persze, persze, jogos, ez ilyen fasz srác, és ragaszkodik a 25/évhez, bárcsak belemenne kevesebbe, de most mit van mit tenni?!", mivel ő százalékot kap, és ezen kívül nem nyer semmi mást, és tök mindegy, hogy a százalékáról a csekket Oaklandben, Chicagóban vagy San Franciscóban állítja ki az ügyfele.
- Lesz hely a sapi alatt, már most van, és minden évben emelik a sapkát egyre feljebb.
- Carr (a sérülése elött) egyértelműen franchise QB potenciál. Valóban top10-15 QB a ligában, jó ötlet aláíratni évekre, és megfizetni, amit kér, és nem bizonytalan, nem ennyire skill posztra eltapsolni a kötelezően elköltendő összegeket.
- Az az "olcsóé" se kevés, így ha valaha hasonló helyzetbe kerülsz, hogy valamiért keveset akarsz adni, és sokat kérnek, akkor inkább mondd azt, hogy már az a kevés is milyen sok, jajj de nagyon sok, több, mint rengeteg, de most az egyszer bevállalod. 😉

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Weddle: FS-nek volt beírva a Boltsban, de emberezett ő TE-n, blitzelt, volt single high safety, csinált ő mindent.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Ezt mondom én már régóta:
 www.silverandblackpride.com/2017/2/1/14476110/tim-brown-thinks-tom-brady-should-start-every-interview-with-i-wanna-thank-the-oakland-raiders
Bruce
Következő szezontól nem menekül!
Visszatérünk és visszaveszünk tőle/tőlük mindent amit adtunk (13 sikeres évet) és visszaáll a világ rendje! Mi a csúcsra a Pats meg ahol azelőtt voltak! 😉
TST
Legyen így!
Woodsonért mert megérdemli 😊
Csak nehogy visszavonuljon addig TB.
s ha nem a csapat akkor sok amigó szétlézerezi.
de inkább mi b@szuk meg, mint más 😀
viva la Mexico
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A John Pagano hire kapcsán egy dologról nem beszéltünk még szerintem. Eric Weddle szerepéről Pagano védelmében. Karl Joseph egyik legjobb NFL comp.ja éppen Weddle volt draft előtt ugye és most érkezett egy olyan D coach, aki alatt Weddle remekelt éveken keresztül.

Weddle neve mellett nfl.com-on SS van, de van olyan honlap ahol sima S és láttam olyat is korábbi évekre visszatekintve is, hogy FSnek tüntették fel. Valójában sztem a sima S a legjobb jelölés, ugyanis Weddle mindkét szerepben otthonosan mozog, mozgott. Amennyire sikerült utána olvasnom (remélem empty besegít) Weddle legjobb szerepe a Boltsnál azért inkább FS szerepben volt, amikor nem a TEkkel kellett viaskodnia 1-1ben. Ettől függetlenül az a fajta S, akit nyugodtan le lehet küldeni a box-ba és akár TEre is állítani.
Szerintem ez a szerep lenne Karl számára is a legmegfelelőbb.

Megnéztem, hogy jellemzően két kisebb fürge S-t használt egymás mellett Pagano (empty?) pl. Weddle és Addae is volt kezdő páros odaát, így a sémájának ez a része is úgy fest beleillik a mi vonalunkba.
Ugye az első évre elvileg a CWood-NAllen párossal fordultunk volna terv szerint, akik azért mindketten 6'1 magasak, de nem igazi brutál SS volt a terv...aztán a sérülések miatt Mays szóhoz jutott és Ő méretileg beillik a Kancellár féle SS vonalba, de az eredeti séma nem ilyen SS köré épült. Az idei szezonba ugye a tervek szerint a RNelson-KJoseph párosa lett volna a megoldás, de Karl felépülése, illetve év végi sérülése miatt ettől kissé el kellett térni több meccsen is. Az első varia keretében ismét megpróbált Norton a nagyobb SS vonal felé beindulni K.McGille-el, de az ismét zsákutcának bizonyult. Év végén Allen aztán Trawick szállt be egész jól a védelembe, kettejük közül Trawick tekinthető a nagyobb SS vonalnak megint, de nem hinném, hogy kezdő közelébe kerülne.

Ezt a sok mindent csak azért írtam le, mert ezek alapján arra következtetek, hogy nem egy nagy méretű in-box SS-re fogunk rámozdulni, hanem sokkal inkább egy nagy terület bejátszására alkalmas, biztosan szerelő KJ 2.0-ra. A nemrég említett Desmond King mellé, Budda Baker, Justin Evans és Marcus Williams nevét még biztos oda lehet tenni az érdemes nézegetni prospectek csoportjába sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ezt mondom én már régóta:
 www.silverandblackpride.com/2017/2/1/14476110/tim-brown-thinks-tom-brady-should-start-every-interview-with-i-wanna-thank-the-oakland-raiders
Bruce
Következő szezontól nem menekül!
Visszatérünk és visszaveszünk tőle/tőlük mindent amit adtunk (13 sikeres évet) és visszaáll a világ rendje! Mi a csúcsra a Pats meg ahol azelőtt voltak! 😉
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Szóva veterán ILBt hoznék, mer valakitő kell tanulni a szakmát, hijába hipiszupi atléta valaki, ha nem lát, nem irányít, akkor semmi értéke nem lesz. Vót szerencsém nézdegélni az évek prospktjeit, de mint a fejetlencsirkék körülbelül. Persze ha nem a penstaterül ugrasztanak. S még akkor is kell két év míg kinyílik az ofenz playbook. Köll egy mester a padavannak, én megpróbálnám Timmonst.
sutianap
Timmons nem rossz opció, ha elérhető, de Perry Riley is lehet stop gap megoldás, ismeri már a sémát, az edzőket és a társakat is. Idén elég jól játszott.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!