Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Egyik cikkben olvastam, hogy Pryor-t vissza kellene hozni mint WR 😊

1000 yard felett kapott el, úgyhogy nem rossz statja volt.
Bruce
Jó lenne de szerintem nagyon jó helye van a Barnáknál. Szeretik, megbecsülik, hozza is az eredményeket. Mi már lemondtunk róla egyszer. Mivel Ő az utolsó Al pick ezért nagyon örülök, hogy úgy néz ki lesz pár jó szezonja a ligában. 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyik cikkben olvastam, hogy Pryor-t vissza kellene hozni mint WR 😊

1000 yard felett kapott el, úgyhogy nem rossz statja volt.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 118 — Deion Sanders for president!
ma meg is erősítette a véleményemet Goodel
SEA félévi kamuzásért ÍRÁSBELI figyelmeztetés.
Félre ne értsétek, nem a SEA-nek szeretnék rosszat,
magunknak jót.
Surda
WC papírnak jó lesz

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
ma meg is erősítette a véleményemet Goodel
SEA félévi kamuzásért ÍRÁSBELI figyelmeztetés.
Félre ne értsétek, nem a SEA-nek szeretnék rosszat,
magunknak jót.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Olvasgatva a Raiders blogokat ezt a TMZ-t jól savazzák, hogy nem hiteles, torzít, és a rendőrség sem kommentalt még Smith ügyben, na ez a 10%.
Surda
A TMZ kb. az amerikai Story/Best/Blikk és hasonlók, az oldaluk fejléce szerint is pletykákkal foglalkoznak...
Jelenleg még csak nyomozás folyik, de nyilván Goodellnek nem fog tetszeni, a családon belüli dolgokat meg Davis sem szereti.
bmg
Goodelnek mi a fszm tetszik? Egy igazi pöcs, mondjuk nagy, de attól még pöcs
Surda
A liga nyeresége talán.
Janek
ja a fizuja
gaben
azért is írtam, hogy nagy (hatalmú) de attól még egy fasz egy igazi manipulátor lásd Sérülés c filmet.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 118 — Deion Sanders for president!
Olvasgatva a Raiders blogokat ezt a TMZ-t jól savazzák, hogy nem hiteles, torzít, és a rendőrség sem kommentalt még Smith ügyben, na ez a 10%.
Surda
A TMZ kb. az amerikai Story/Best/Blikk és hasonlók, az oldaluk fejléce szerint is pletykákkal foglalkoznak...
Jelenleg még csak nyomozás folyik, de nyilván Goodellnek nem fog tetszeni, a családon belüli dolgokat meg Davis sem szereti.
bmg
Goodelnek mi a fszm tetszik? Egy igazi pöcs, mondjuk nagy, de attól még pöcs
Surda
A liga nyeresége talán.
Janek
ja a fizuja

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Olvasgatva a Raiders blogokat ezt a TMZ-t jól savazzák, hogy nem hiteles, torzít, és a rendőrség sem kommentalt még Smith ügyben, na ez a 10%.
Surda
A TMZ kb. az amerikai Story/Best/Blikk és hasonlók, az oldaluk fejléce szerint is pletykákkal foglalkoznak...
Jelenleg még csak nyomozás folyik, de nyilván Goodellnek nem fog tetszeni, a családon belüli dolgokat meg Davis sem szereti.
bmg
Goodelnek mi a fszm tetszik? Egy igazi pöcs, mondjuk nagy, de attól még pöcs
Surda
A liga nyeresége talán.

több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Olvasgatva a Raiders blogokat ezt a TMZ-t jól savazzák, hogy nem hiteles, torzít, és a rendőrség sem kommentalt még Smith ügyben, na ez a 10%.
Surda
A TMZ kb. az amerikai Story/Best/Blikk és hasonlók, az oldaluk fejléce szerint is pletykákkal foglalkoznak...
Jelenleg még csak nyomozás folyik, de nyilván Goodellnek nem fog tetszeni, a családon belüli dolgokat meg Davis sem szereti.
bmg
Goodelnek mi a fszm tetszik? Egy igazi pöcs, mondjuk nagy, de attól még pöcs
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szegény Aldon! Reggel ahogy megláttam a cikket, arra gondoltam, hogy érdekes, hogy pont most jön fel egy ilyen ügy, amikor hamarosan döntenek Smith helyzetéről.

De ha beigazolódik a gyanú, akkor azért az nagy gáz és tényleg fölülírja az offseason-unkat.
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Olvasgatva a Raiders blogokat ezt a TMZ-t jól savazzák, hogy nem hiteles, torzít, és a rendőrség sem kommentalt még Smith ügyben, na ez a 10%.
Surda
A TMZ kb. az amerikai Story/Best/Blikk és hasonlók, az oldaluk fejléce szerint is pletykákkal foglalkoznak...
Jelenleg még csak nyomozás folyik, de nyilván Goodellnek nem fog tetszeni, a családon belüli dolgokat meg Davis sem szereti.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Olvasgatva a Raiders blogokat ezt a TMZ-t jól savazzák, hogy nem hiteles, torzít, és a rendőrség sem kommentalt még Smith ügyben, na ez a 10%.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 www.csnbayarea.com/raiders/report-aldon-smith-under-investigation-domestic-incident

és még reménykedtek benne hogy megváltozik...smh...a srácnak annyi
petey
Reménykedünk most is 😉 ( max 10%-ban) még nem tartóztatták le az is valami.
tisztázza magát és kész/ ki lesz baszva, de inkább az előbbi.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
foxsport.com-on DeSean Jacksonnal hírbehoztak minket 😉
Surda
minek?
Amadeus91
Mikor elkerült az Eaglestől akkor is voltak hírek, hogy elhozzuk, gondolom a jó újságírók nem felejtenek. Amúgy annyi ráció van benne, hogy egy jókezű slot elkapó nem ártana. De szerintem is irreális a pletyka.
peterbadbone
DeSean sokkal inkább a szélén használható, sztem Crabs menne slotba.

D'Qwell meg szvsz a ti rendszeretekbe már lassú.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
foxsport.com-on DeSean Jacksonnal hírbehoztak minket 😉
Surda
minek?
Amadeus91
Mikor elkerült az Eaglestől akkor is voltak hírek, hogy elhozzuk, gondolom a jó újságírók nem felejtenek. Amúgy annyi ráció van benne, hogy egy jókezű slot elkapó nem ártana. De szerintem is irreális a pletyka.

 www.csnbayarea.com/raiders/report-aldon-smith-under-investigation-domestic-incident

és még reménykedtek benne hogy megváltozik...smh...a srácnak annyi
petey
Kár érte. Eddig tényleg úgy tűnt, hogy minden ok vele, nagyon próbált visszakerülni, valószínűleg itt a vége a pályafutásának.
Ez után nagyobb prioritás lett egy csere EDGE játékos.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
 www.csnbayarea.com/raiders/report-aldon-smith-under-investigation-domestic-incident

és még reménykedtek benne hogy megváltozik...smh...a srácnak annyi

több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
foxsport.com-on DeSean Jacksonnal hírbehoztak minket 😉
Surda
minek?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
foxsport.com-on DeSean Jacksonnal hírbehoztak minket 😉
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jól van na, akkor nem cserélnek. Nehogy bekapjatok már! 😛
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Azért gondoltam Myles-ra, mert egyrészt nagy kedvencem volt, másrészt újonc szerződésen van és viszonylag olcsó megoldás lehetne.

De elméleti síkon kérdeztem, hogy mit érhet egy ilyen kaliberű játékos?


Bruce
semmit, nem cserélnek el a másodikköröst
sutianap
főleg úgy, hogy nagyot csúszó "első körös" volt, aki miatt még fel is cserélt a Jags egy kicsit
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért gondoltam Myles-ra, mert egyrészt nagy kedvencem volt, másrészt újonc szerződésen van és viszonylag olcsó megoldás lehetne.

De elméleti síkon kérdeztem, hogy mit érhet egy ilyen kaliberű játékos?


Bruce
semmit, nem cserélnek el a másodikköröst


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azért gondoltam Myles-ra, mert egyrészt nagy kedvencem volt, másrészt újonc szerződésen van és viszonylag olcsó megoldás lehetne.

De elméleti síkon kérdeztem, hogy mit érhet egy ilyen kaliberű játékos?

D'qwell Jackson-ról olvastam is már valamelyik cikkben fejtegetést, hogy jó lenne a Raidersbe, de már nem emlékszem hogy hol.
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szerintetek mennyiért lehetne megszerezni Myles Jack-et a Jaguároktól?
Egy idei második körös draftcetli kevés lenne érte? Nem annyira figyeltem, hogy hogy teljesít Jacksonville-ben, de szerintem számunkra ő egy elég ideális megoldás lenne.
Bruce
És esetleg FA-ról dökvell dzsekszon? Másnem 1-2 évre foltozni amíg nem tudunk első körben húzni 1 MLB-t ha most más a prioritás?
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintetek mennyiért lehetne megszerezni Myles Jack-et a Jaguároktól?
Egy idei második körös draftcetli kevés lenne érte? Nem annyira figyeltem, hogy hogy teljesít Jacksonville-ben, de szerintem számunkra ő egy elég ideális megoldás lenne.
Bruce
Szerintem jobban járnátok Pozzal, idén sima top100 playa volt, s ő majd betanít valakit


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintetek mennyiért lehetne megszerezni Myles Jack-et a Jaguároktól?
Egy idei második körös draftcetli kevés lenne érte? Nem annyira figyeltem, hogy hogy teljesít Jacksonville-ben, de szerintem számunkra ő egy elég ideális megoldás lenne.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
R.I.P.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!