Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Jeffersont sajnálom igazából csak.

Jöjjenek vissza a régi játékosaink, aztán drafton erősítsünk a hiányposztokra. Az RB poszt meg ha így lesz, akkor ott is kell egy futó vagy az első körben vagy egy erőfutó a későbbi körökben és kész.
Bruce
Én meg pont 2 éves szerződésekkel hoznék még veteránokat (tipik RM szerződésekkel természetesen) amíg a frencsájz játékosokra nem kell nagyot költeni, hogy nem maradjon bent feleslegesen zsozsó a kasszában.
Így 1-2 évig tudjanak az átlagosnál is erősebb kerettel játszani. Ezért látnám szívesen Fairley-t és AP-t relative occsóér. Aztán ha nem válnak be akk szevassz!
Plusz a mostani draftal befoltozhatnák az összes lyukat köbö és mire lejárnak a veteránok szerződései addigra meg már lehetnének mögöttük is fiatal arcok draftról.
Persze ez most elméleti sík és marhára elnagyolt de a koncepció nálam ez lenne.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
En Micah Hyde-nak orulnek es a sajat FAk visszahozatalanak. Riley, McGee foleg...

Nagy a cap space, de tobb helyen lattam mar azt is, h Mack szerzodeshosszabbitasa is benne lehet a pakliban idenre. Na akkor nem fer be nagy penzu FA az biztos.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jeffersont sajnálom igazából csak.

Jöjjenek vissza a régi játékosaink, aztán drafton erősítsünk a hiányposztokra. Az RB poszt meg ha így lesz, akkor ott is kell egy futó vagy az első körben vagy egy erőfutó a későbbi körökben és kész.
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Újabb olyan Safety került a Ravensbe, akit szívesen láttunk volna. Tony Jefferson is Baltimoreba költözik, Weddle után. Jó párost fognak alkotni!

Malcolm Smith az öböl másik oldalán találta meg az új csapatát és a 49ersben folytatja! Sok sikert neki! Smith egyébként ismét úgy vált csapatot, hogy egy volt edzője keze alá fog kerülni, hisz Robert Saleh szintén a Seahawksnál volt mikor SB-t nyertek.

Micah Hyde viszon úgy tűnik, hogy nem tér vissza Green Baybe, rögtön fel is merült, hogy nálunk jó helye lenne, én nem lennék ellene.

Calais Campbell is megtalálta új csapatát, a Jaguars személyében.
szerk. Calais 14millió/éves fizut kap, ennyit McKenzieből nem facsarhatott ki.

Egyéb:

Ahogy az várható volt, egyre inkább tűnik úgy, hogy Latavius Murray távozik. Majd kiderül, hogy mi nem értékeltük eléggé a tehetségét, vagy a rendszer tette jobbá, mint amit tud.

Martellus Bennett szintén nem igazol vissza eddigi csapatához és (sajnos) még mindig képben vagyunk nála, a Giants és a Jaguars mellett.

Nick Fairley-nél is bedobták a nevünk, mert belső passz siettetőként, rotációban nagyon hasznos lenne nálunk.

Összességében úgy néz ki, hogy az első nagy hullámból ki akartunk maradni, mert komolyabb érdeklődésről egyik játékosnál sem került elő a Raiders neve. Idén úgy látszik, hogy nem volt egy Osemele szintű célpontunk, akit minden áron meg akartunk szerezni. Persze még sok jó játékos van a piacon, a teljesség igénye nélkül:

-Lawrence Timmons
-Stephon Gilmore
-Nick Perry
-Chris Baker
-Dontari Poe
-Dont'a Hightower
-A.J. Bouye
-Zach Brown
-Johnathan Hankins
-Eddie Lacy
-Larry Warford
-Logan Ryan

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
 twitter.com/BIrvin_WVU11/status/839589176605462528
Bruce
Ez nagyon nagy húzás lenne! Szerintem 2-3 évre le lehetne igazolni, annyit még tudna magas szinten játszani.

Állítólag a stáb találkozik Joe Mixonnal, akit úgy gondolhattunk, hogy kihúztak a draftolandók listájáról, mert volt egy rendörségi ügye, a barátnőjével történt összekülönbözése kapcsán. Sok szakinál Fournett után következik a futók rangsorában, mert olyan jó eredményei születtek a ProDayén.

Tony Jefferson-ért mindent bedobott a Browns, nagyon meg akarják szerezni. Lehet róla lemondhatunk.

több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Kövezzetek meg de én csipáznám AP-t ha leigazolnánk valami olyan deal-el (max 2 évre) amivel mindenki jól jár. Meg van fizetve ha karaj és el lehet küldeni halott pénz nélkül ha fos. Amire meg kiöregszik jöhetnek a giga deal-ek (Carr, Mack stb. stb.).

Most Carr elméletileg egészséges úgyhogy nem kell mindig shotgunból és hasonló felállásokból indulni nem?
TST
Csak nehogy új MJD story legyen
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/BIrvin_WVU11/status/839589176605462528
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Watson mellett Riley-t is megpróbáljuk visszahozni.
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Menelik Watsont vissza akarja igazolni McKenzie, de a Broncos nagyon kerülgeti.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Denico Autry original-pick tender-t kapott($1,8M), mint tavaly Mayowa. Mivel UDFA volt, így ellenérték nélkül viheti valaki, aki olyan szerződést kínál, amit nem akarunk megadni neki.

Reggie McKenzie kint van a Temple Pro Day-én.

Érdekesebb játékosok:

Haason Reddick LB 6-1 237
Dion Dawkins OG/OT 6-4 314
Nate Hairston CB 6-0 196
Jahad Thomas RB 5-10 190

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Kövezzetek meg de én csipáznám AP-t ha leigazolnánk valami olyan deal-el (max 2 évre) amivel mindenki jól jár. Meg van fizetve ha karaj és el lehet küldeni halott pénz nélkül ha fos. Amire meg kiöregszik jöhetnek a giga deal-ek (Carr, Mack stb. stb.).

Most Carr elméletileg egészséges úgyhogy nem kell mindig shotgunból és hasonló felállásokból indulni nem?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
terjengenek a hírek, miszerint a Raiders nagyon érdeklődik Adrian Peterson iránt, de ez megint az a helyzet lesz, mint az elmúlt években oly sokszor, hogy az ügynökök bedobják a Raiders nevét, hogy felverjék a játékos árát. nagyjából kizártnak tartom, hogy a Raiderst, amely az esetek többségében shotgunból fut, érdekelné Peterson, aki nem lenne fit. emellett akkor még ott volt Petersonnak a családon belüli erőszak ügye is,ami Mark Davisnél kizáró tényező, már ha tartja a szavát.
deyell
Én is így látom, meg amúgy is, ha már futó kell, akkor inkább drafton fogjuk megoldani, a már említett McCaffrey-vel véleményem szerint.

Remélem a Martellus Bennett pletyka is ugyanaz mint a Petersonos. Neki sem örülnék annyira.
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 657
terjengenek a hírek, miszerint a Raiders nagyon érdeklődik Adrian Peterson iránt, de ez megint az a helyzet lesz, mint az elmúlt években oly sokszor, hogy az ügynökök bedobják a Raiders nevét, hogy felverjék a játékos árát. nagyjából kizártnak tartom, hogy a Raiderst, amely az esetek többségében shotgunból fut, érdekelné Peterson, aki nem lenne fit. emellett akkor még ott volt Petersonnak a családon belüli erőszak ügye is,ami Mark Davisnél kizáró tényező, már ha tartja a szavát.

choose life
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mindenképpen olcsó megoldásokat kell keresnünk szerintem. Petersonnak nem annyira örülnék a sérülései miatt. Az LB-k közül szerintem bármelyik jó lehetne, bár annyira nem ismerem a munkásságukat. Tony Jefferson ha jól tudom inkább SS és ha már szóba került, akkor biztos lesz is változás a tavalyihoz képest.

Meglátjuk ma, hogy adunk e szerződést valakinek. Bízom azért az FO-ban ezen a téren.
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Andre Holmesról sem mondott le McKenzie, de hagyja, hogy más csapat árazza be.

MLB posztra Kevin Minter és Zack Brown neve is felmerült már.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Adrian Peterson nyomott egy Ezekielt (bírja az oaklandi OL-t) és az apja szerint szívesen futkározna nálunk. A seahawks is felmerült, persze ott nem a minőségi fal miatt.

baby Reggie jobban örülne, ha Murray maradna, de szívesen látná AP-t a csapatban.

Egyébként eddig Tony Jefferson, AJ Klein és Peterson akiknél felmerült a nevünk.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Ezen gondolkodtam épp valamelyik nap.
Már nem számítunk játékos elfekvőnek/ levezetőnek 1-2 évre.
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Olawale lenne a short yardage back sztem es a 3 srac meg osztana a cipeleseket es McC siman mehetne slot-ba is rendszeresen.
Rolni
Nekem ezzel csak az a bajom, hogy pont egy 1-2 yardos szituációnál fog nagyon hiányzni egy jó blokkoló. Persze, lehet, hogy beküldünk valakit erre, de Olawale szerintem igen jó ebben és pont ezt veszítjük el azzal, ha ő kapja a labdát.
peterbadbone
Lee Smith?
Rolni
Nyertél, róla elfeledkeztem!

Ha már felmerült egy TE, most olvastam, hogy Martellus Bennett évi 9millióra árazta be magát. Amúgy csak nekem furcsa, hogy már nem dobják be a Raiderst minden FA játékoshoz? Komolyan mondom, kezdem úgy érezni magam, mint a Packers szurkolòk!

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Olawale lenne a short yardage back sztem es a 3 srac meg osztana a cipeleseket es McC siman mehetne slot-ba is rendszeresen.
Rolni
Nekem ezzel csak az a bajom, hogy pont egy 1-2 yardos szituációnál fog nagyon hiányzni egy jó blokkoló. Persze, lehet, hogy beküldünk valakit erre, de Olawale szerintem igen jó ebben és pont ezt veszítjük el azzal, ha ő kapja a labdát.
peterbadbone
Lee Smith?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Olawale lenne a short yardage back sztem es a 3 srac meg osztana a cipeleseket es McC siman mehetne slot-ba is rendszeresen.
Rolni
Nekem ezzel csak az a bajom, hogy pont egy 1-2 yardos szituációnál fog nagyon hiányzni egy jó blokkoló. Persze, lehet, hogy beküldünk valakit erre, de Olawale szerintem igen jó ebben és pont ezt veszítjük el azzal, ha ő kapja a labdát.

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Olawale lenne a short yardage back sztem es a 3 srac meg osztana a cipeleseket es McC siman mehetne slot-ba is rendszeresen.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
McCaffrey-t egyre jobban mondják 24. pickre...
Rolni
Nekem tetszene ez a húzás, csak azt nem tudom, hogy ki lenne a McCaffrey, Washington, Richárd hármasból az erőfutó? Illetve lehet, hogy McCaffrey slot WR lenne? Ilyen hír is volt.

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Combine alatt velük találkozott a stáb:

-Keith Kelsey, 6'0/234, ILB, Louisville
-Josh Carraway, 6'3/241, DE/OLB, TCU
-Zach Cunningham, 6'4/230 OLB, Vanderbilt
-Tanoh Kpassagnon, 6'7/280, DE, Villanova
-Christian McCaffrey, 6'0/197, RB, Stanford

Állítólag Tanohba beleszerelmesedett a stáb, érdemes lesz odafigyelni rá!
peterbadbone
McCaffrey-t egyre jobban mondják 24. pickre...
Tanoh meg esetleg 2. körben jöhet, ha addig benn van...bár Ő azért elég hasonló MEJr.hoz és Wardhoz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Combine alatt velük találkozott a stáb:

-Keith Kelsey, 6'0/234, ILB, Louisville
-Josh Carraway, 6'3/241, DE/OLB, TCU
-Zach Cunningham, 6'4/230 OLB, Vanderbilt
-Tanoh Kpassagnon, 6'7/280, DE, Villanova
-Christian McCaffrey, 6'0/197, RB, Stanford

Állítólag Tanohba beleszerelmesedett a stáb, érdemes lesz odafigyelni rá!

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/03/06/raiders-secure-las-vegas-financing-from-bank-of-america/
Rolni
Innen már brutál nehéz dolga lesz a Lott féle projektnek.