Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hát azért már csak méret szempontjából is komoly visszalépés Richard pass blockban, elférne egy nagyobb RB, aki pass block terén is jó.

Az mondjuk valóban fontos, h Richard "capable" blokkoló, így 3rd down szitukba jól lehet használni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyébként azt írta valamelyik szaki, asszem Nguyen, hogy Richard is hasonlóan jól blokkol mint Murray, úgyhogy még ezen a téren is megvan az utánpótlás.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Murray a Vikingsben! 3 éves szerződést kapott, amit az első év végén érvényteleníthet. A pénzügyi részletek egyelőre még nem ismertek. Kíváncsi vagyok mennyit kapott.

Sajnos az esti látogatásokról sincsen semmi infóm. Zach Brown nagyon jó lenne, mert akkor a TE és az RB lenne a legnagyobb needünk, amit véleményem szerint az első két körben simán tudnánk orvosolni.
Bruce
Üdv., egy rövid leírást tudnátok adni Murrayről? Bánjátok hogy elment, kedveltétek a játékát? Köszi előre is.
spiczi
bánjuk is, meg nem is. egyrészt az RB-k között elit volt passzblokkolásban, ami miatt lehet, hogy megérzi a csapat a hiányát. de amiatt sosem kedveltem, mert hiába nagydarab, szinte sosem futott fizikálisan, nem vállalta fel a kontaktot, inkább kiszaladt a védők elől az oldalvonalon túlra, mint hogy küzdjön az extra yardokért. ebből adódóan "slasher" stílusban futott, de ahhoz a stílushoz meg nem elég eluzív. szóval eléggé frusztráló volt a játéka néha.
deyell
csatlakozom.
Erőfutó mérettel, elusive back-ként próbál futni. Nem lát sajnos jól a pályán, ha megvan neki a nagy lyuk, azon iszonyat tempóval át tud robbanni, de nem igazán talál meg lyukat magától.
Tavaly javult, de még mindig nem elég fizikális, nem fejezi be jól a playeket, méretéhez képest könnyen lemegy. Emiatt sok 1-2 yardos futása van.
Elkapások terén nem elég konzisztens, volt olyan meccsünk ami azon ment el, hogy 2 passzt is elszerencsétlenkedett elég hamar egymás után.
A passzblokkolása abszolút pozitív, abban nagyon jó és szintén pozitív, hogy ritkán van negatív yardos futása.

Érdekes stat, hogy mindkét rookie RB-nk jóval jobb átlagot hozott ugyanaz a fal mögött, mint LM.
Én személy szerint nem sajnálom, h lelép, engem eléggé frusztrált...aztán persze lehet jövőre rádöbbenek, h mégis fontos volt nekünk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 657
Murray a Vikingsben! 3 éves szerződést kapott, amit az első év végén érvényteleníthet. A pénzügyi részletek egyelőre még nem ismertek. Kíváncsi vagyok mennyit kapott.

Sajnos az esti látogatásokról sincsen semmi infóm. Zach Brown nagyon jó lenne, mert akkor a TE és az RB lenne a legnagyobb needünk, amit véleményem szerint az első két körben simán tudnánk orvosolni.
Bruce
Üdv., egy rövid leírást tudnátok adni Murrayről? Bánjátok hogy elment, kedveltétek a játékát? Köszi előre is.
spiczi
bánjuk is, meg nem is. egyrészt az RB-k között elit volt passzblokkolásban, ami miatt lehet, hogy megérzi a csapat a hiányát. de amiatt sosem kedveltem, mert hiába nagydarab, szinte sosem futott fizikálisan, nem vállalta fel a kontaktot, inkább kiszaladt a védők elől az oldalvonalon túlra, mint hogy küzdjön az extra yardokért. ebből adódóan "slasher" stílusban futott, de ahhoz a stílushoz meg nem elég eluzív. szóval eléggé frusztráló volt a játéka néha.

choose life
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Murray a Vikingsben! 3 éves szerződést kapott, amit az első év végén érvényteleníthet. A pénzügyi részletek egyelőre még nem ismertek. Kíváncsi vagyok mennyit kapott.

Sajnos az esti látogatásokról sincsen semmi infóm. Zach Brown nagyon jó lenne, mert akkor a TE és az RB lenne a legnagyobb needünk, amit véleményem szerint az első két körben simán tudnánk orvosolni.
Bruce
Üdv., egy rövid leírást tudnátok adni Murrayről? Bánjátok hogy elment, kedveltétek a játékát? Köszi előre is.
spiczi
Én kedveltem/kedvelem. Szerintem jó futó a szezon nagyobbik részében, elkapásban is használható, de vannak meccsek amikor úgy lekapcsolják, hogy én többet futnék nála, pedig vagy 20 éve nem futottam még busz után sem (szerencsére ez a ritkább nála, de sajna mindig a jobb/erős ellenfelek el szokott betlizni, nem képes a hátán vinni a csapatot). Fiatal, korrekt módon blokkol, korrektül kap el (kulcsszituációkban hajlamos droppolni) és korrektül fut, keveset fumblizik.

Szerkesztette: Pari
több mint 7 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Murray a Vikingsben! 3 éves szerződést kapott, amit az első év végén érvényteleníthet. A pénzügyi részletek egyelőre még nem ismertek. Kíváncsi vagyok mennyit kapott.

Sajnos az esti látogatásokról sincsen semmi infóm. Zach Brown nagyon jó lenne, mert akkor a TE és az RB lenne a legnagyobb needünk, amit véleményem szerint az első két körben simán tudnánk orvosolni.
Bruce
Üdv., egy rövid leírást tudnátok adni Murrayről? Bánjátok hogy elment, kedveltétek a játékát? Köszi előre is.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Murray a Vikingsben! 3 éves szerződést kapott, amit az első év végén érvényteleníthet. A pénzügyi részletek egyelőre még nem ismertek. Kíváncsi vagyok mennyit kapott.

Sajnos az esti látogatásokról sincsen semmi infóm. Zach Brown nagyon jó lenne, mert akkor a TE és az RB lenne a legnagyobb needünk, amit véleményem szerint az első két körben simán tudnánk orvosolni.
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Zach Brown Oaklandben van, ahogy Jared Cook is és a hét vége előtt érkezik Dontari Poe is! Szép kis névsor! McK dolgozik!

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Andre Holmes kapott egy 3 éves szerződést a Billstől, de még nem írta alá.

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
4ev 43.5M 19M garantalttal Hightower penze. Ezzel az MLB piac megindult es a teteje beallt.
Erdekes lesz Brown, Perry, Minter miket kap ezutan.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Értem én empty, de ennyit fizetni neki...na mind1


Közben elvileg Zach Brown jön vizitálni...
Rolni
Örülnék neki, de szerintem drága lesz ő is nekünk!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Értem én empty, de ennyit fizetni neki...na mind1


Közben elvileg Zach Brown jön vizitálni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
M. Smith nagy talány, hogy egy relatív atletikus jàtékosként ilyen szar volt coverben. Wheeler óta nem volt LB-nk, aki jó golt coverben ...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Malcolm Smith Komolyan nem értem, mivel érdemelte ki azt a szerződést, amit kapott a 49ers-től, de ez már nem a mi problémánk.


Rolni
Knows the system. Saleh, az új Niners DC Gus Bradley mentoráltja és MS-en kívül nem volt olyan szabadügynök FA, akinek komoly tapasztalata van a Hox-féle sémában. Friscoban most meg van pénz szarásig szal belefért h túlfizessék.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Free Agency miatt kicsit csúsztam a legújabb poszt elemzéssel, de megérkezett ez is:

LB egység:

SLB/SAM:

2016 depth chart: Bruce Irvin, Shilique Calhoun, James Cowser


Az erős oldali LB pozíciót Bruce Irvin neve fémjelzi. Mögötte rotált Shilique Calhoun a szezon nagyobb részében és sérülése után kis mértékben James Cowser is, akit a DE résznél említettem már.



Bruce Irvin aka Baby Reggie szerencsére nem csak a FA játékosok győzködésében jeleskedik, hanem a pályán is. Én úgy gondolom, hogy a szerződésének megfelelően játszott a szezon nagy részében és remek társa volt Mack-nek. 7 sack-el (ami karrierjének 2. legjobb teljesítménye), 47 egyéni szereléssel (ami karrier legjobb tőle) és 6 forced fumble-el (ami liga legjobb eredmény holtversenyben) zárta az évet. Remek igazolásnak és igazán jó csapatjátékosnak bizonyul eddig Irvin. Futás ellen voltak gyengébb meccsei, de összességében szerintem nagyon hasznos tagja a csapatunknak.



Shilique Calhoun egy érdekes figura, mert mérete és atletikussága elvileg teljesen rendben van ehhez a SLB poszthoz és az átlagosnál bőven jobb pass rush produktivitást tud felmutatni az egyetemről, de eddig NFL szinten nem igen tudott bíztatót mutatni. A draft előtt is emlegették vele kapcsolatban, hogy nem elég agresszív, nincs benne meg a gyilkos ösztön (ebben erősen hajaz J.Ward-ra) és egyenlőre ez igaznak bizonyul. Komoly fejlődés kell tőle, főleg mentalitásban ahhoz, hogy sikeres játékos legyen. Norton és a Mack-Irvin páros remélhetőleg kihozza belőle az állatot és jövőre már hasznos játékos lesz.

Andy Mulumba van még kereten SLB-nek illő méretekkel.

MLB:

2016 depth chart: Perry Riley Jr., Corey James, Ben Heeney


Az évnek Ben Heeney-vel vágtunk neki ezen a poszton, de akkorát égett a srác, hogy hamar a rookie Corey James került be a kezdőbe annak ellenére, hogy késői draft pick volt és baromi nyers prospect. Perry Riley Jr. hozott stabilitást a rendszerbe, miután RM behúzta a Washington által elküldött veteránt.



Perry Riley Jr. szezon közben érkezett és elég hamar kezdő poszton találta magát. Az évet 38 solo szereléssel zárta végül 11 meccs alatt és ami ennél fontosabb a nagyon gyenge kezdésünk után stabilitást hozott az MLB posztra. Riley futás ellen volt hasznosabb (PFF szerint 10. legjobb LB volt), de passz ellen sem volt teljesen elveszve. Az azért egyértelmű, hogy Riley inkább egy 2 down run stopper a mai NFL-ben, de stop gap jelleggel szerintem még simán rá lehet bízni az MLB posztot jövőre is.



Corey James egy igen érdekes project eddig. Draft előtt 1 évvel váltott csak át ILB posztra, előtte Edge Rusher volt, emiatt nagyon nyers még, de mérete (6’1 230) és atletikussága megvan ahhoz, hogy a mai modern NFL-ben off ball LB-ként működjön. Én szemre igen bíztatónak ítéltem meg minden meccsét, amikor komolyabb időt a pályán tudott tölteni és simán játszattam volna M.Smith helyett az év második felében, de valamiért a stáb nem kedvelte ennyire. Amúgy a PFF sem igen kedvelte, mert egy nagyon gyászos 44,3-as ratinget kapott csak tőlük. Én simán el tudom képzelni, hogy egy kis tanulás után MLB vagy WLB posztra befutó lehet, de tavaly ilyenkor Ben Heeney kapcsán is elég bizakodó voltam, aztán abból is mi lett…

Ben Heeney fogalmam sincs mitől romlott ekkorát rookie évéhez képest, de gyakorlatilag elásta magát ST és depth szerepre egy életre szerintem ezzel a 2016-os évkezdéssel. Meglássuk egészséges lesz-e az offseasonban és hogy egyáltalán rosterre tudja-e magát verekedni, mint MLB vagy WLB depth és ST játékos.

Tyrell Adams és Dwayne Norman lehetnek a jelenleg helyzetben esetleges versenytársai, de nagy valószínűséggel a drafton is érkezik még off ball LB.

WLB:

2016 depth chart: Malcolm Smith, Corey James, Neiron Ball?


Malcolm Smith volt kvázi az egyetlen WLB kereten miután Neiron Ball 2016-ban is IR-re került. Corey James erre a posztra is beforgott, Ő volt kvázi az elsőszámú csere mindkét off ball posztunkra.



Malcolm Smith nagyon gyengén muzsikált ebben az elmúlt szezonban, ennek megfelelően el is engedtük miután lejárt a 2 éves szerződése. Szerintem nem tudott felnőni a kezdő poszthoz és bár 2015-ben egész bíztató évet produkált, 2016-ban visszalépést mutatott és egyértelműen gyenge láncszeme volt a front 7-nek. Futás ellen volt még hasznosabb, de ott is sokszor inkább a hibáival vétette észre magát sajnos. Cover tekintetében teljes homály volt, amit művelt, rendszeresen verték meg TE-k és RB-ek a leggyengébb QB play mellett is. Komolyan nem értem, mivel érdemelte ki azt a szerződést, amit kapott a 49ers-től, de ez már nem a mi problémánk.

Neiron Ball 2015-ben berobbant pár meccsre és remek cover LB munkát végzett, de hamar IR-re került. Sajnos idén még az a pár meccs is kimaradt és egyből IR lett a szezonja. Potenciál van benne, de fognak a nyakára hozni embereket és csak akkor tud megragadni, ha egészséges lesz, amire kevés az esély. A fentebb említett Adams és Norman is simán kiszoríthatják, ha nem tud rendelkezésre állni.


Összességében azt gondolom, hogy az SLB poszt megoldott és Corey James személyében van 1 db használható játékosunk MLB-WLB posztra jelenleg.

Én visszahoznám Perry Riley-t MLB posztra stop gap-nek és megpróbálnám mögötte James-t nevelni még 1 évig, hogy 2018-ban esetleg házon belülről tudjuk pótolni a távozó vagy back up posztra jutó Riley-t.

Ha Riley nem tér vissza akkor Zach Brown vagy Kevin Minter lehet esetleg megoldás, mert Hightower nem hiszem, h képben lenne.

A drafton nagyon korán kéne hozni egy LB-t, aki tud Perry mellett WLB poszton kezdeni rögtön. Hosszútávon persze az is lehet, hogy a most draftolt játékos lesz majd az MLB és James csúszik ki szélre vagy érkezik más. Gerald Hodges vagy Sean Spence lehetne szerintem még érdekes FA célpont, akik a rookie előtt, mögött veterán biztosítást jelenthetnének.

Drafton több célpontunk is lehet szerintem és az első 3 kör valamelyikében abszolút várom az LB picket. Haason Reddick, Zach Cunningham, Jarrad Davis, Raekwon McMillan, Duke Riley, Anthony Walker Jr., Jayon Brown mind lehetnek potenciális célpontok. Azt se zárnám ki, hogy duplázunk LB-ből idén, ha mondjuk C.James felé nincs akkora bizalom. 1. kör és mondjuk 4.-5. kör…

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Murray Minnesotában, Charles Seattleben próbálkozik, azok után, hogy Lacy aláírt a Seahawkshoz. Egyre inkább tűnik úgy, hogy FA RB nem érkezik. Viszont van még pár név, akire érdemes lenne egy pillantást vetni:
-Poe, aki sok csapatnál járt, de eddig nem győzött meg senkit, nagy gáz lehet a hátával.
-Hankins, aki futás ellen nagyon jó lenne, de valószínűleg hagyjuk, hogy Ellis és Williams bizonyíton, hogy érdemelnek-e új szerződést
-Odrick, aki a JAXben nem mutatta, hogy annyira elkötelezett lenne a futball iránt, de benne még lenne némi pass rush potenciál
-Hightower marad Patriota vagy megy a Jetsbe, esetleg Steelers, mi nem vagyunk képben.
-Zach Brown, akit számomra meglepően kevesen keresnek, pedig tavaly durva éve volt.
-Riley visszahozása szerintem nagyon valós opció, de ezért vele ráérünk.
-Jared Cook, aki a legújabb hírek szerint a Vikingshoz nem írt alá, hozzánk jön látogatóba. Ha ez igaz, akkor úgy néz ki, hogy egy veterán TE-t mindenképp akarunk hozni, mert Walfordot inkább az alulteljesítő játékosok közé lehet sorolni, mint a fejlődőkébe.

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ha 65 elkapása lesz vagy az O snappek 65%-ában a pályán lesz, akkor Patterson érvénytelenítheti a szerződés második évét.
Ilyen szempontból kicsit veszélyes a szerződés, de gondolom a második évében nem kap nagy lóvét és így próbálják ösztönözni. 😊
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Patterson 5.25M kap elso eveben, ebbol 5M garantalt. A 2 ev nem biztos, h eletbe lep.
Nem csak STre kapja ezt sztem

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Nguyen írt egy cikket arról, hogy mi a helyzet jelenleg a Raiders frontján:

 raidersanalysis.wordpress.com/2017/03/13/the-2017-pre-draft-raider-roster-construction-plan/

Kiemelem ide, hogy mire jutott, ha valakinek nincs kedve elolvasni:

 image.prntscr.com/image/4dbef87a01f642818bad53df780c9070.png
Bruce
a CB helyzetünk kivételével egyetértek vele...ott rohadt optimista, ahhoz képest milyen fergetegesen szarok voltunk
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Perry Riley kene vissza es J.Hankins FA-rol 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Csak megérkezett Cordarrelle Patterson! Nagyon örülök ennek az igazolásnak! Mikor olvastam, hogy szerződés nélkül távozott, kicsit csalódott voltam, de megérte aludni rá egyet! Nekem ez azt is jelenti, hogy Holmes biztosan nem tér vissza és azt is, hogy nem hanyagoljuk el az ST-t és ez nagyon fontos!

Érdemes egy pillantást vetni a pólójára! 😊


peterbadbone
meg a kb. 4kg fuxra, FUCK TALIB!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Csak megérkezett Cordarrelle Patterson! Nagyon örülök ennek az igazolásnak! Mikor olvastam, hogy szerződés nélkül távozott, kicsit csalódott voltam, de megérte aludni rá egyet! Nekem ez azt is jelenti, hogy Holmes biztosan nem tér vissza és azt is, hogy nem hanyagoljuk el az ST-t és ez nagyon fontos!

Érdemes egy pillantást vetni a pólójára! 😊


több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nguyen írt egy cikket arról, hogy mi a helyzet jelenleg a Raiders frontján:

 raidersanalysis.wordpress.com/2017/03/13/the-2017-pre-draft-raider-roster-construction-plan/

Kiemelem ide, hogy mire jutott, ha valakinek nincs kedve elolvasni:

 image.prntscr.com/image/4dbef87a01f642818bad53df780c9070.png
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Jó lesz ez. Azért egy Cooper, Crabs, Patterson, Walford négyes komoly légi invázió lehet. Kíváncsi leszek Patterson teljesítményére mint WR. Szerintem fog robbantani az elmúlt 4 evehez képest , mert merőben más stílusú QB-ja lesz Carr személyében mint ami volt neki eddig. Simán kapni foglya a mélyeket hogy vertikálisan is meglegyen nyújtva a pálya.



több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nice 😊

Remek visszahordot szereztunk az egyszer biztos es van nemi potencial benne WR poszton is.

Nem hiszem, h megoldana a slot WR posztot, inkabb Holmes 4. helyet veheti at, de ha felhozzuk 3 WR-es felallasnal a szelere a sebessegevel es Cooper bemozgatjuk a slotba...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!