Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
D.J. Hayden egy évre kék oroszlán lett.
peterbadbone
Pár meccset talán bír majd.
Remélem aláírásnál nem sérül meg.
Bazzani
ez aljas volt! 😀
de megnéztétek és megvettétek, húzzatok el csávókáim, amíg van lábatok 😉
spec én bírtam, mondjuk ezzel kisebbségben vagyok.
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
D.J. Hayden egy évre kék oroszlán lett.
peterbadbone
Pár meccset talán bír majd.
Remélem aláírásnál nem sérül meg.
Bazzani
Én azon jobban aggódnék, hogy mennyi zászlót kaptok róla, mert a legbüntetettebb védőjátékos volt a ligában tavaly!
Bruce
aszittem az Kirkpatrik, doktorátusa van sárgazászlóból....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
D.J. Hayden egy évre kék oroszlán lett.
peterbadbone
Pár meccset talán bír majd.
Remélem aláírásnál nem sérül meg.
Bazzani
Én azon jobban aggódnék, hogy mennyi zászlót kaptok róla, mert a legbüntetettebb védőjátékos volt a ligában tavaly!
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
D.J. Hayden egy évre kék oroszlán lett.
peterbadbone
Pár meccset talán bír majd.
Remélem aláírásnál nem sérül meg.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
D.J. Hayden egy évre kék oroszlán lett.

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 118 — Deion Sanders for president!
 www.ktvu.com/sports/240552017-story

csóri szívatja magát+ az élet őt
megint egy olyan hír ami bárkivel megtörténhet, de ha vele az már téma és egyre távolabb a csapattól :/
Surda
Ehhez már pancsernek kell lenni!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 www.ktvu.com/sports/240552017-story

csóri szívatja magát+ az élet őt
megint egy olyan hír ami bárkivel megtörténhet, de ha vele az már téma és egyre távolabb a csapattól :/
Surda
Kicsit még volt az agyában! 😀
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
 www.ktvu.com/sports/240552017-story

csóri szívatja magát+ az élet őt
megint egy olyan hír ami bárkivel megtörténhet, de ha vele az már téma és egyre távolabb a csapattól :/
Surda
Legalább most nem ő vezetett.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 www.ktvu.com/sports/240552017-story

csóri szívatja magát+ az élet őt
megint egy olyan hír ami bárkivel megtörténhet, de ha vele az már téma és egyre távolabb a csapattól :/
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én egyenlőre nem aggódok 😊

Akik távoztak nem voltak meghatározó játékosok.
Azért bízom benne, hogy érkezik 1-2 használható ember, mert nem vagyunk még annyira erősek, hogy simán végig üljük az FA szakaszt.
Eddig mondjuk jól állunk köv évi comp. pick terén 😊

Támadó oldalon mindenképp kell még RB a Törpék mellé, de simán érkezhet a draftról is, szóval emiatt nem aggódok. Én várok TE igazolást vagy dratot is és bár elsőre nekem se igazán tűnik Bennett fit-nek, de ha Reggie és Jack úgy gondolja, hogy jól belepasszolna itt a képbe én simán elhiszem nekik. Komoly upgrade lehetne és sokat segíthetne Carr-nak. Slot WR is elférne szerintem Roberts elé, ide is érkezhet FA (K.Wright) vagy draft. Izgulni nem izgulok.
Én az RT posztot sokatokkal ellentétben megoldottnak érzem egy egészséges A.Howard-dal vállalható szinten.

Védő oldalra már azért szeretnék látni 1-2 érkezőt még draft előtt, de van még sztem target "benn" simán. Perry Riley körül nagy a csönd, sztem ez azt jelenti, hogy visszatér.
Ha pedig mégse Riley a célpont, akad még MLB posztra ember: Hightower, Brown, Minter, Robinson
WLB posztra Sean Spence vagy Gerald Hodges lehet még simán jelölt és upgrade.

DL terén Hankins, Odrick, Logan, Poe még mind elérhető.

S posztra McDougald, McDonald, Wilcox, Ishmael, Stafford és Nate Allen is elérhető még.

Ha RM és JDR akar, még tud hozni minőségi erősítést szerintem.

Az is lehet amúgy egy forgató könyv, hogy Riley megtartása mellett csak hozunk egy erős offensive építőkockát (Bennett) és a draftot pedig szinte 1az1-ben a védelemre lőjjük el.
LB, DL, S, CB...

Én még nyugodt vagyok.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát azért azzal vitatkoznék, hogy ki tudunk állni kezdőbe olyanokkal, akik tavaly a csapatban voltak. LB poszton jelenleg nincs kezdő kaliberű játékos Irvin mellett. Riley-t ha visszahozzuk akkor lesz egy, de akkor is kell még egy.
Van két picike futónk, akik mellé kell egy erőfutó mindenképpen.
Egy kezdő szintű RT is kellene + a D fal közepére valaki

Egyébként én is bízom Reggie-ben, hogy most nem FA játékosok megszerzése a prioritás, hanem a meglévő játékosaink bebiztosítása.

Egyedül ez a Bennett ügy idegesít, nagyon remélem, hogy csak az ázsióját akarják emelni, hogy szóba hozták velünk

Viszont kifejezetten örülnék Pryor-nak slot WR-ként.
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ismét eltelt egy nap, egy nem is akármilyen nap, az idei FA szezonban. Eddig senki sem érkezett és csak olyanok távoztak, akiket nem is feltétlenül vártunk vissza, csak, mint lehetséges visszatérő számoltunk velük. Smith és McGee játszott néha jó meccseket, de nekünk egyikük sem ért meg évi $5M-t. Még rengeteg lehetőségünk van erősíteni és főleg nem a ST játékosok távozását kell sajnálni, mint Bates, vagy Trawick. Emlékszem amikor tavaly megláttuk, hogy Bates a liga egyik legrosszabb speciális egységéből jön, nem igazán hittük, hogy végig tolja majd a szezont ezüst-feketében. Aldon-t én már az előző balhéjánál "elengedtem", amikor kiment hozzájuk a rendőrség, vagy valami ilyesmi történt vele.

Szerencsére a jelenlegi keretünk olyan, hogy majd minden kezdő posztra ki tud állni az a játékos, aki tavaly jól teljesített. A keret mélységét kell most megadni, nem a kezdőbe kell játékost találni. Azt hiszem, hogy Reggie nyilatkozta, hogy a saját játékosainkat kell megtartani elsősorban, így én már inkább azokat a híreket várom, ahol Carr, Mack, Jackson neve merül fel. Persze teljesen szerintem sem fog nélkülünk lezajlani a FA piac és az is elképzelhető, hogy a kezdőbe is érkezik játékos,

Eddig Reggie jól vezényelte a csapatépítést és igazából soha nem lehetett tudni, hogy konkrétan ki fog érkezni és kevés olyan játékos volt, akiről lemaradtunk (Weddle). Szóval bízzunk benne, hogy idén is jól taktikázik. Sok csapat nagyon sokat költött ezen a 2 napon és én nem feltétlen bánkódok azon, hogy a Raiders idén nem volt köztük. Lehet ez is egy taktika, hogy hagyjuk kiköltekezni azokat akik megtehetik és akkor lépünk ki igazán a piacra, amikor ezek a csapatok már nem mennek bele a licitháborúkba azokért a játékosokért, akiket szintén nézegettek, de hátrébb volt a listájukon.

Nate Allen a Miamiban próbál új csapatot találni magának.

Szerintem érdekesebbnek tűnő, még szabadon elérhető játékosok:

Jabaal Sheard
Johnathan Hankins
Dontari Poe - állítólag a háta és a magas igénye miatt alacsonyabb az érdeklődés iránta
Dont’a Hightower
Lawrence Timmons
Zach Brown
Perry Riley
Kevin Minter
T.J. McDonald
Kemal Ishmael
Adrian Peterson
Terrelle Pryor
Kendall Wright
Anquan Boldin
Martellus Bennett
Menelik Watson
D.J. Fluker

több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
Ja es Aldonnak csa csumi
Rolni
Hülye gyökér ez.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
McGloin-ért nem nagyon tolakodnak 😊

Trawick-et és Bates-t sajnálom és persze Aldon-t is 😕

Úgy látom nem nagyon akarunk senkit túlfizetni idén... de ha Bennett idejön, akkor nem leszek boldog.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ja es Aldonnak csa csumi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
McGee, Trawick, Bates, M.Smith (vicc deallel) mind setal

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
McGee elköszönt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Állítólag nagyon közel állunk Martellus Bennett leigazolásához. (Jeff Howe) Lehet ő lesz a nagy FA fogásunk? Végül is ő számít a legjobb TE-nek a piacon.

Nick Fairley is marad a Saintsben, én őt szívesen láttam volna nálunk.
peterbadbone
MI történt Reggie-vel? Bennett aztán rohadtul nem az a játékos aki nekünk kéne,csak a pénz érdekli,semmi más. Azt hittem kinőttük már ezt a szerepet,hogy idehozunk olyanokat akiknek csak a lé számít semmi más...
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Állítólag nagyon közel állunk Martellus Bennett leigazolásához. (Jeff Howe) Lehet ő lesz a nagy FA fogásunk? Végül is ő számít a legjobb TE-nek a piacon.

Nick Fairley is marad a Saintsben, én őt szívesen láttam volna nálunk.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Seth Roberts, Gabe Holmes és Denver Kirklans is ERFA tendert kapott, értéke: $615.000.

A.J. Klein a Saintsbe igazolt, így ő sem érkezik az ILB poszt megerősítésére, illetve egyre valószínűbb, hogy Perry Riley visszatér a csapathoz.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Addae hosszabbított a Chargers-szel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/hgvp5og8jtsljci7yqa0.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

Akikre szerintem érdemes lenne erősen ránéznünk:
T.J. McDonald SS
Micah Hyde DB
Nick Fairley DT
Eddie Lacy RB
Kevin Minter MLB, ha Riley lelép
Jared Odrick DT
Latavius Murray RB, ha a lapos piac miatt olcsón visszatérne
Kendall Wright WR, ha a slot WR szerepkörrel kibékül
Bradley McDougald FS
Jahleel Addae SS

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nagy a cap space, de tobb helyen lattam mar azt is, h Mack szerzodeshosszabbitasa is benne lehet a pakliban idenre. Na akkor nem fer be nagy penzu FA az biztos.
Rolni
Mondjuk én a helyetekben ink a Carr hosszabbításon dolgoznék, Macken 5. éves opcióval lehet nyerni 1 évet.
empty taxi
Én Carr és Gabe Jackson hosszabbításán dolgoznék idén és Mack-én jövőre...
De gondolom az is a fejükben van, hogy minél tovább várnak Mack-el annál drágább lesz hosszútávon...
Kiderül majd hogy alakul...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nagy a cap space, de tobb helyen lattam mar azt is, h Mack szerzodeshosszabbitasa is benne lehet a pakliban idenre. Na akkor nem fer be nagy penzu FA az biztos.
Rolni
Mondjuk én a helyetekben ink a Carr hosszabbításon dolgoznék, Macken 5. éves opcióval lehet nyerni 1 évet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Jeffersont sajnálom igazából csak.

Jöjjenek vissza a régi játékosaink, aztán drafton erősítsünk a hiányposztokra. Az RB poszt meg ha így lesz, akkor ott is kell egy futó vagy az első körben vagy egy erőfutó a későbbi körökben és kész.
Bruce
Én meg pont 2 éves szerződésekkel hoznék még veteránokat (tipik RM szerződésekkel természetesen) amíg a frencsájz játékosokra nem kell nagyot költeni, hogy nem maradjon bent feleslegesen zsozsó a kasszában.
Így 1-2 évig tudjanak az átlagosnál is erősebb kerettel játszani. Ezért látnám szívesen Fairley-t és AP-t relative occsóér. Aztán ha nem válnak be akk szevassz!
Plusz a mostani draftal befoltozhatnák az összes lyukat köbö és mire lejárnak a veteránok szerződései addigra meg már lehetnének mögöttük is fiatal arcok draftról.
Persze ez most elméleti sík és marhára elnagyolt de a koncepció nálam ez lenne.