Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Akkor hozzuk el Zach Cunningham-et?

Érdekes amúgy, hogy vele kapcsolatban pont azt olvastam több helyen, hogy elég próblémás a szerelési technikája és azon sokat kell fejleszteni ahhoz, hogy NFL szinten hatékony lehessen...

Ez pl egy PFF cikkből: Cunningham missed one of every 9.7 tackle attempts — 44th-best among inside linebackers

Jayon Brown-ra érdemes lehet amúgy figyelnünk sztem Ő lehet fit

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 657
draft - linebackerek, egy érdekes táblázat. sárgával az idei drafton résztvevők.


choose life
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
C.Henderson ha a 3.ban hozzatok kerül akkor az steal

Szerkesztette: Janek

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Most olvastam, hogy Ryan Switzer és Bruce Irvin jóban vannak. Lehet Baby Reggie odahat majd a nagy Reggienek, hogy a drafton jó nevet adjanak le az egyik körben.

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
És ahhoz mit szólnátok ha a TE játékot még jobban minimalizálnák és hoznának egy harmadik "jobb képesságű" elkapót?
Mivel Smith jól blokkol és háznál van így sztem könnyebb lenne hozni egy 3. fain wr-t és így a TE passzjátékot annyira redukálni amennyire az feltétlen szükséges.
TST
Hát Musgrave sztem kb ezt próbálta eddig...csak Roberts nem nőt bele a fasza slot WR pozícióba.
Vagy egy jó TE vagy egy jó slot WR kéne nagyon, persze nem baj, ha mindkettő kerül a házhoz 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
És ahhoz mit szólnátok ha a TE játékot még jobban minimalizálnák és hoznának egy harmadik "jobb képesságű" elkapót?
Mivel Smith jól blokkol és háznál van így sztem könnyebb lenne hozni egy 3. fain wr-t és így a TE passzjátékot annyira redukálni amennyire az feltétlen szükséges.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
WR:

2016 depth chart: Amari Cooper, Michael Crabtree, Seth Roberts, Andre Holmes, Johnny Holton

Az egység kulcs figurái egyértelműen Amari Cooper és Michael Crabtree, akik a liga egyik legjobb WR párosát alkották az elmúlt szezonban. Seth Roberts volt a 3. számú elkapója a csapatnak, Andre Holmes és Johnny Holton adták kvázi a mélységét az egységnek és mindketten komoly ST szerepet is betöltöttek.



Amari Cooper 2016-os szezonja úgy vagy talán jobban indult, mint várni lehetett a bíztató rookie szezon után. Nagyon hamar elkapta a fonalat, úgy tűnt nagyon érzik egymást Carr-al, amit jól mutat a 6 elkapásos nyitó meccse 137 yarddal, illetve az, hogy a bye week-ig, az első 9 meccsén 58 elkapást és 843 yardot hozott össze.

Sajnos a bye week után, mintha egy másik Cooper került volna a csapatba, nem volt egy darab 100 yard feletti vagy legalább ahhoz közeli meccse és kétszer még a 4 elkapást se érte el. Tavaly is hasonló gond volt Amari-val, ugyanis a szezon végére elfogyott a rajthoz képest, de akkor volt egy dokumentált lábsérülése, illetve a „rookie wall” is szóba került. Idén legtöbb helyen azt olvastam, hogy a védelmek elkezdtek még komolyabban rá koncentrálni, ahogy a szezon haladt előre és emiatt jött a visszaesés. Ezzel nekem a fő gondom az, hogy egy igazi #1 elkapónak az extra figyelemmel együtt is kell tudnia yardokat, TD-ket szállítani és meccseket eldönteni. Cooper esetében pedig van valid #2 célpont, ami azért komoly segítség kell, hogy legyen.

A bíztató része a 2016-os szezonnak az első 9 hét remeklésén túl, a drop-ok lefaragása volt a szememben. 2015-ben 72 elkapás mellett még 10 drop-ot hozott össze Coop, míg ’16-ban 83 elkapásra már csak 3 drop jutott. A rookie szezonja után a legnagyobb kritikát az elejtett labdák miatt kapta és az offseasonban sikerült ezt kijavítania, ami bíztató és amúgy az Ő munkamoráljával várható is volt. A következő 3. szezonjára a feladat, amit meg kellene oldania nem más, mint a #1 elkapó szerepébe történő „belenövés” és egész évre vonatkozó kiegyensúlyozottan erős produktum felmutatása.

Cooper megfelelő mérettel, remek sebességgel és jó kezekkel rendelkezik. Ezekhez kapcsolódik a szerintem liga szinten kiemelkedő route futási képessége. Minden megvan benne ahhoz, hogy igazán jó első számú elkapóvá érjen, de sokat kell még főleg fejben dolgoznia, ahhoz, hogy ez meg is történjen. Véleményem szerint harcosabb, agresszívebb mentalitás kéne, amivel a kellemetlen CB-ket és a kettőzéseket, kiemelt figyelmet tudná kezelni.



Michael Crabtree az egyik legnagyobb FA fogása Reggie McKenzie-nek szerintem. Két gyenge Frisco év után, kérdőjeles motivációval és hozzáállással lépett ki az FA piacra Crabs, ahol nem is volt komoly piaca. RM végül egy 1 éves „prove it” szerződéssel elhozta és azóta Crabs újjá született Oaklandben. Igazi csapatjátékos, keményen készül és 2 igen eredményes éven van már túl. A 2016-os szezonja elkapások tekintetében karrier csúcs volt 89-el és az 1003 yardja az eddigi második legjobb profi pályafutása során. Igen remek opció Cooper mellett, akivel a liga egyik legjobb WR párosát formálták meg az elmúlt két szezonban és hosszú évek után először adtak a Raider Nation-nek 2db 1000 yardos elkapót ugyanabban a szezonban.

Crabs az évet 9 darab drop-al zárta, ami legtöbbünk szemét komoly mértékben szúrta már év végére. Az elejtett labdák nem számítanak újdonsült problémának Crabs-el kapcsolatban, hiszen 2015-ben is volt 8 drop-ja és 2014-ben is 7 db, de idén érzésre fontosabb szituációkban jöttek, mint 2015-ben. Ez persze könnyen lehet, hogy csak amiatt csapódik le bennem\bennünk így, mert több szoros meccsünk volt, többször voltunk kiélezett szituációban ’16-ban, de igazán nem változtat a tényen, hogy Crabs játékában ezek benne vannak. Carr szokta nyilatkozni, hogy Crabtree-nek vannak a legjobb kezei és ezt rendre be is mutatja MC parádés elkapásokkal, de ettől még tény, hogy nem elég konzisztens ezen a téren. Emiatt is megfelelő szerep számára a #2, ahol igen kiemelkedő lehet, de ehhez ugye kell Cooper-től a magabiztos #1 játék. Így tud ez a páros szerintem igazán veszélyes lenni.



Seth Roberts alapvetően sikersztori, hiszen UDFA létére a liga egyik legjobb támadó egységében tudott stabilan #3 elkapó lenni az év során (csakúgy, mint tavaly) és ha jól tudom még él az a széria, miszerint mindig nyerünk, ha Roberts TD-t jegyez egy meccsen. A gond, hogy a 2015-ös játékán nem sikerült erősítenie, a problémák és a pozitívumok vele kapcsolatban ugyan azok.

Remekül blokkol, képes nehéz elkapásokat is bemutatni, bátran dolgozik a pálya közepén, de nem megbízható a keze, rendszeresek a drop-ok. 2015-ben 4 volt, ’16-ban 5 db, ami pont arra elég, hogy ne legyen megbízható opció fontos pillanatokban. Amikor olyan csapat ellen játszunk, aki jól tudnak a széleken védekezni az elkapóinkon, igen szenvedős lesz a játékunk. Nincs megbízható TE-nk vagy slot WR-ünk.

Roberts ERFA státusszal rendelkezik, szóval az nem kérdés szerintem, hogy marad Raider jövőre is, de ideális esetben tudunk elé hozni egy jobb slot opciót és Ő eggyel hátrébb kerül a DC-n, ahol viszont igen hasznos játékos lehetne.



Andre Holmes az utóbbi két évben gyakorlatilag a peremre szorul, mint WR és főleg ST emberként számítottunk rá. Mérete és sebessége alapján benne van a big play a srácban és ezt párszor megmutatta 2016-ban is, de valószínűleg nálunk a jövőben is csak depth és ST ember lehet. Amennyiben lesz olyan csapat, aki komolyabb WR feladatokkal kecsegteti könnyen leléphet, hiszen UFA státusszal rendelkezik.

Az mondjuk látszik, hogy JDR és a stáb komolyan értékeli az erős ST produktumot, így benne van a pakliban, hogy megpróbáljuk megtartani, de komolyan nem tudunk versenyezni egy WR need-es csapattal szerintem.

Johnny Holton lehet amúgy az aki miatt Holmes elengedése nem fog komolyabb gondot okozni, hiszen Holton már idén rookie-ként is remek ST játékos volt és a sebessége, mérete megvan ahhoz, hogy depth szerepet betöltsön.

K.J. Brent lehet még reális Holmes pótlék, hiszen neki a mérete gyakorlatilag 1 az 1-ben stimmel és PS-en tartottuk egész évben.

Slot WR vagy esetleg returner posztért léphet versenybe Jaydon Mickens még, de amennyiben Roberts elé tudunk hozni egy slot WR-t nem hiszem, hogy reális esélye lenne rostert fogni.

FA piacon nem hiszem, hogy aktívak lennénk elkapó fronton, de a drafton könnyen érkezhet valaki. Én egy TE-t vagy egy slot WR-t mindenképpen várok, de az sem lepne meg, ha mindkettő érkezne. Nagyon kellene olyan célpont Carr számára, aki képes a pálya közepén hatékonyan dolgozni, mert ez az elem hiányzik és limitálja a támadó gépezetünket.

Draft prospectek, akikre érdemes lehet figyelni a középső körökben szerintem:
ArDarius Stewart, Chad Hansen, Zay Jones, Taywan Taylor, Carlos Henderson, Ryan Switzer, Fred Ross

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
@Rolni, ahogy látom a TE posztot hasonlóképp látjuk, még a draft szempontjából is! Én sem lepődnék meg egy OJ. Howard húzáson az első körben, vagy egy Butt húzáson a későbbiekben. Ha valamelyikük jönne, akkor az azt is jelentené szerintem, hogy Smith utolsó évére készülhet ezüst-feketében.

Olvasgattam a kivágott játékosok listáját és megakadt a szemem Alterraun Verner-en, akit a Tampa eresztett útjára. Szívesen látnán egy rövid szerződéssel (1év) a keretben, mint nickel/dime CB.
peterbadbone
Hát én nagyon erősen kétlem, h Howard benn lesz 24. picknél, de bazira örülnék neki.
David Njoku komolyan lépked felfele a draft boardokon, rengeteg mockban Ő is kimegy 24. pick előtt, de Ő is lehet érdekes opció talán. Azért csak talán, mert Ő kicsit kisebb (6'4 240) és egyoldalúbb (elkapó TE) srác, mint Howard. Ettől függetlenül remek célpont lehetne a középső részen. Smith vinné a blokkokat, Walford meglássuk mivé növi ki magát és mellettük lenne egy match up nightmare TE-nk...ebben is van ráció
Jake Butt sérülés miatt csúszik vszeg, de Ő ahogy olvasom igazi all-round TE lehet, ha teljesen rendbe jön. Emiatt Ő lehet érdekes opció számunkra szerintem. Lehet nem lesz day 1 contributor, de a Smith-Walford páros azért elkaristol, viszont ha belendül komoly steal is lehet akár...

Verner én úgy emlékszem, hogy csak zónázáshoz használható CB. Nem hiszem, hogy a mi sémánkba eredményesen tudnánk alkalmazni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
@Rolni, ahogy látom a TE posztot hasonlóképp látjuk, még a draft szempontjából is! Én sem lepődnék meg egy OJ. Howard húzáson az első körben, vagy egy Butt húzáson a későbbiekben. Ha valamelyikük jönne, akkor az azt is jelentené szerintem, hogy Smith utolsó évére készülhet ezüst-feketében.

Olvasgattam a kivágott játékosok listáját és megakadt a szemem Alterraun Verner-en, akit a Tampa eresztett útjára. Szívesen látnán egy rövid szerződéssel (1év) a keretben, mint nickel/dime CB.

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
TE:

2016 depth chart: Lee Smith, Clive Walford, Mychal Rivera
Az évnek ezzel a fenti hármassal vágtunk neki, de Lee Smith nagyon hamar kidőlt sérüléssel, aminek IR is lett a vége, így a szezon nagy részét a Clive Walford-Mychal Rivera páros hozta le TE poszton, illetve rengeteg 6OL-es felállással operáltunk. Ryan O’Malley jutott még rövid ideig szóhoz a szezon során, ugyanis Gabe Holmes sérülés miatt IR-re került még szezon kezdés előtt, így a PS-ben sem volt ismerős arc idén.



Lee Smith a sérüléséig ugyan úgy játszott ahogy, tette korábbi éveiben, vagyis, mint a liga egyik legjobb blokkoló TE-je. A soron következő lesz Smith utolsó éve az aktuális szerződéséből, amit jó eséllyel ki is fog tölteni. Bár a lába sérült, de elvileg egy sima törésről van szó, így joggal várható, hogy Smith vissza tud térni, mint domináns blokkoló TE 2017-ben.



Clive Walford egy frusztráló figura számomra. Megvan a mérete és az atletikussága ahhoz, hogy egy frankó all around TE lehessen és eddig minden évben mutatott erre utaló jeleket is, de mégsem tudja „összerakni magát”. Minden offseasonban csinált eddig valami hülyeséget, amivel rövidebbre vágta a felkészülését és egyik szezonjában sem sikerült igazán jó kapcsolatot kiépítenie Carr-al. Tavaly két darab, idén egy darab olyan meccse volt, ahol tudott három elkapásnál többet összehozni. Az év utolsó öt meccsén az egy, illetve a két elkapásos produkcióit váltogatta, összesen 4 droppal és csak 359 yarddal zárta az évet. Downing kinevezése kapcsán olvastam olyat, hogy a TE játékra nagyobb hangsúlyt fektetünk majd, de nem vagyok benne biztos, hogy Clive Walford az a srác akire lehetne ezt építeni.



Mychal Rivera nagyon bíztatóan induló, de befulladó Raiders-es karrierje jó eséllyel véget ér. Rivera FA lesz és nem hiszem, hogy a megtartása komolyan szóba kerülne. JDR és Tice érkezése óta a nagyobb TE-ek tűnnek inkább rendszer fit-nek, de amúgy egy másik csapatnál, ahol ki tudják használni a megbízható kezeit még lehet szerintem Rivera sikeres.

A Ryan O’Malley, Gabe Holmes, Cooper Helfet trió leginkább TC-ig tűnik tarthatónak, nem hinném, hogy megélik a rostert. A Smith-Walford páros mellé kellene hozni egy olyan játékost, aki már 2017-ben is hasznos lehet. Az FA piac elég gyászos lesz, de a draft aránylag erős lesz elvileg. Hacsak nem bíznak nagyon Clive Walford-ban és mondjuk Gabe Holmes-ban, akkor szerintem várható a TE draft. Ez lehet akár meglepően korán is szerintem, ha úgy alakul a draft, mert az Offense egy elit TE-től például komolyan szintet tudna lépni, de lehet egy középső körös arc is, aki „csak” beáll a rotációba az elején.

Draft prospectek: O.J. Howard 6’6 250 lehetne első körben egy váratlan csúszás után esetleg olyan BPA pick, ami első blikkre meglepő, de hosszútávon nagy fogás lehetne. Később 3.-6. körben a következő srácok lehetnek érdekesek szerintem: Bucky Hodges 6’6 245, Jake Butt 6’5 250, Jordan Leggett 6’5 258, Adam Shaheen 6’5 277, Jeremy Sprinkle 6’5 256, Michael Roberts 6’4 261, Eric Saubert 6’5 247, Cole Hikutini 6’4 248

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Murry Philadelphia Eagleshez tart
Surda
Hah jó tudni... egyel már befürödtünk, nem tudom ő segítene e nekünk................
dande
Wentznek jó lesz, mert blokkolni tud, ha van nagy rés akkor futni is, ha felgyorsul életveszély, elég erős viszont magasan van a súlypontja, viszonylag könnyű kibillenteni amíg nem gyorsult fel, utána megy mint a távirat, rövidre is jó mert van ereje és súlya.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
@deyell küldtem egy PM-et
Rolni
Mikor folytatódik a sorozatod? 😊
Bruce
A héten igyekszem új részt feltenni 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Murry Philadelphia Eagleshez tart
Surda
Hah jó tudni... egyel már befürödtünk, nem tudom ő segítene e nekünk................
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
@deyell küldtem egy PM-et
Rolni
Mikor folytatódik a sorozatod? 😊
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
@deyell küldtem egy PM-et

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Murry Philadelphia Eagleshez tart
Surda
hajrá. Előrébb nem lesz.
Amadeus91
Én spec nem sajnálom.
Ilyet találunk sokat, aki ilyen fal mögött így fusson.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
Murry Philadelphia Eagleshez tart
Surda
hajrá. Előrébb nem lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Murry Philadelphia Eagleshez tart
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Eric Berry-ről híresztelnek sok helyen.
Ő jó lenne!?
Surda
Persze, h jo lenne 😊
De kurva draga is lenne...nem tudom belefer-e igy a Carr, Mack dealek elott, mellett.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Eric Berry-ről híresztelnek sok helyen.
Ő jó lenne!?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Olvasgatva a Raiders blogokat ezt a TMZ-t jól savazzák, hogy nem hiteles, torzít, és a rendőrség sem kommentalt még Smith ügyben, na ez a 10%.
Surda
A TMZ kb. az amerikai Story/Best/Blikk és hasonlók, az oldaluk fejléce szerint is pletykákkal foglalkoznak...
Jelenleg még csak nyomozás folyik, de nyilván Goodellnek nem fog tetszeni, a családon belüli dolgokat meg Davis sem szereti.
bmg
Goodelnek mi a fszm tetszik? Egy igazi pöcs, mondjuk nagy, de attól még pöcs
Surda
most nehogy Goodell legyen a pöcs egy többszörösen visszaeső játékos miatt 😀 nekem sem a szívem csücske, de Aldonnak van már priusza bőven. egy időzített bomba a gyerek.
petey
Nyilván nem Goddell miatt voltak es vannak a balhéi a srácnak. De azért simán kinezem hogy részese a mostaninak meg ha csak közvetetten is. Aldon balhé nelkul lehozta azbeltiltasat sőt végig edzett és formaban maradt ehez képest amikor eljott az idő hogy visszakapja a játékjogat vissza kapta? NEM! Vele egyidőben meg egy Cowboys D playa aki nagyobb vétség miatt volt eltiltva simán és azbutolso x meccsre még aktivlahato is volt. Kérdem én ezt hogy? Most akkor vagy egyiket se vagy mindkettőt. Ebből a szemszögéből megertem Aldon csalodotsagat persze ez nem azt jelenti hogy egyetertek vagy hogy ez feljogosítja hogy ujra fasz legyen.... Az fix hogy mi mint csapat biztattuk es vissza vártuk.
Cubehead
Egyetértek maximálisan. Nagy geci ez a Goddell, hogy nem engedte játszani legalább az utolsó meccseken, aztán ha utána balhézik valamit, akkor egy szavunk sem lehet, de így tényleg én is azt gondolom, hogy nagyon csalódott volt és mivel amúgy is egy időzített bomba a srác, lehet hogy kapott otthon az asszony egy két pofont. 😕
Mert ha tegyük fel azt mondja Aldonnak Goddell, hogy soha többé nem fogsz játszani az NFL-ben mert azt a döntést hoztam, az is más, mint a bizonytalanságban tartani valakit. Annál rosszabb nincs.
Goddell takaroggy!
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 657
 twitter.com/BIrvin_WVU11/status/832007346335289344

choose life
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Olvasgatva a Raiders blogokat ezt a TMZ-t jól savazzák, hogy nem hiteles, torzít, és a rendőrség sem kommentalt még Smith ügyben, na ez a 10%.
Surda
A TMZ kb. az amerikai Story/Best/Blikk és hasonlók, az oldaluk fejléce szerint is pletykákkal foglalkoznak...
Jelenleg még csak nyomozás folyik, de nyilván Goodellnek nem fog tetszeni, a családon belüli dolgokat meg Davis sem szereti.
bmg
Goodelnek mi a fszm tetszik? Egy igazi pöcs, mondjuk nagy, de attól még pöcs
Surda
most nehogy Goodell legyen a pöcs egy többszörösen visszaeső játékos miatt 😀 nekem sem a szívem csücske, de Aldonnak van már priusza bőven. egy időzített bomba a gyerek.
petey
Nyilván nem Goddell miatt voltak es vannak a balhéi a srácnak. De azért simán kinezem hogy részese a mostaninak meg ha csak közvetetten is. Aldon balhé nelkul lehozta azbeltiltasat sőt végig edzett és formaban maradt ehez képest amikor eljott az idő hogy visszakapja a játékjogat vissza kapta? NEM! Vele egyidőben meg egy Cowboys D playa aki nagyobb vétség miatt volt eltiltva simán és azbutolso x meccsre még aktivlahato is volt. Kérdem én ezt hogy? Most akkor vagy egyiket se vagy mindkettőt. Ebből a szemszögéből megertem Aldon csalodotsagat persze ez nem azt jelenti hogy egyetertek vagy hogy ez feljogosítja hogy ujra fasz legyen.... Az fix hogy mi mint csapat biztattuk es vissza vártuk.



több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Olvasgatva a Raiders blogokat ezt a TMZ-t jól savazzák, hogy nem hiteles, torzít, és a rendőrség sem kommentalt még Smith ügyben, na ez a 10%.
Surda
A TMZ kb. az amerikai Story/Best/Blikk és hasonlók, az oldaluk fejléce szerint is pletykákkal foglalkoznak...
Jelenleg még csak nyomozás folyik, de nyilván Goodellnek nem fog tetszeni, a családon belüli dolgokat meg Davis sem szereti.
bmg
Goodelnek mi a fszm tetszik? Egy igazi pöcs, mondjuk nagy, de attól még pöcs
Surda
most nehogy Goodell legyen a pöcs egy többszörösen visszaeső játékos miatt 😀 nekem sem a szívem csücske, de Aldonnak van már priusza bőven. egy időzített bomba a gyerek.
petey
Aldon az ami, ès Goodel is, mármint egy pöcs. Pöcs volt mar Aldon előtt, nem miatta lett az 😂
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Olvasgatva a Raiders blogokat ezt a TMZ-t jól savazzák, hogy nem hiteles, torzít, és a rendőrség sem kommentalt még Smith ügyben, na ez a 10%.
Surda
A TMZ kb. az amerikai Story/Best/Blikk és hasonlók, az oldaluk fejléce szerint is pletykákkal foglalkoznak...
Jelenleg még csak nyomozás folyik, de nyilván Goodellnek nem fog tetszeni, a családon belüli dolgokat meg Davis sem szereti.
bmg
Goodelnek mi a fszm tetszik? Egy igazi pöcs, mondjuk nagy, de attól még pöcs
Surda
most nehogy Goodell legyen a pöcs egy többszörösen visszaeső játékos miatt 😀 nekem sem a szívem csücske, de Aldonnak van már priusza bőven. egy időzített bomba a gyerek.