Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Semmit nem tudok róla és telóról vagyok. Írna valaki róla?
Bruce
Egyenlore annyit tudok, h tavaly serult is volt es szarul is jatszott. Elotte levo evben jol mozgott, jo cover WLB volt. Fiatal, potencial van benne.

Erdekes lesz, h 1-2 vagy tobb eves dealt kap-e.
Rolni
Akkor biztosan nem lesz drága.

Egyébként Nguyen-ék Ball-t elemezgették a minap twitteren. Jó lenne ha visszatérne ő is.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jon Condot visszaigazoltuk

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Semmit nem tudok róla és telóról vagyok. Írna valaki róla?
Bruce
Egyenlore annyit tudok, h tavaly serult is volt es szarul is jatszott. Elotte levo evben jol mozgott, jo cover WLB volt. Fiatal, potencial van benne.

Erdekes lesz, h 1-2 vagy tobb eves dealt kap-e.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Semmit nem tudok róla és telóról vagyok. Írna valaki róla?
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Új WLB a csapatnál! Jelani Jenkins is aláírt! A hétfő az új péntek vagy a hétvégén mindenki egyetemi kosarat nézett? 😊

több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Közben jött Manuel... De eddig nem valami jó ez a FA időszak...
skat
Nem rossz ez! Jött egy elit visszahordó játékos, jött egy csere RT, jött egy veterán QB, akit valószínűleg az új OC kért és egy jó TE, miközben nincs olyan távozónk, aki igazán szíven ütött volna bárkit is. Közben tárgyalunk egy jó ILBvel(Brown), egy brutál RBvel (Lynch) és egy WLBvel (Jenkins). Képben van még Riley és remélem Condo is. Visszatért Kirkland, Roberts, G. Holmes és Autry. Ne legyünk Jax, akik minden évben "megnyerik" az offseasont, aztán következő évben is top10ben választanak.
peterbadbone
Egyetértek veled. Engem csak az RB és ILB need aggaszt nagyon.. Murray nem volt 1 top,de legalább olyan szintű helyettes kéne,mert az O az erősségünk,a D-től viszont ,nem várhatjuk el,hogy meccseket nyerjen,aztán ha halott lesz a futójátékunk,akkor aztán lehet elit falunk meg 1 Mackünk a védelemben...

Szerkesztette: skat
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Condo is aláírt! Nem volt kérdés, hogy marad, de azért jó, hogy mielőbb megtörtént! Kell a jó ST, mert a Chiefs példája jól mutatja, hogy ha komolyan veszik a ST-et, akkor nagy fegyver lehet.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Közben jött Manuel... De eddig nem valami jó ez a FA időszak...
skat
Nem rossz ez! Jött egy elit visszahordó játékos, jött egy csere RT, jött egy veterán QB, akit valószínűleg az új OC kért és egy jó TE, miközben nincs olyan távozónk, aki igazán szíven ütött volna bárkit is. Közben tárgyalunk egy jó ILBvel(Brown), egy brutál RBvel (Lynch) és egy WLBvel (Jenkins). Képben van még Riley és remélem Condo is. Visszatért Kirkland, Roberts, G. Holmes és Autry. Ne legyünk Jax, akik minden évben "megnyerik" az offseasont, aztán következő évben is top10ben választanak.

több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Közben jött Manuel... De eddig nem valami jó ez a FA időszak...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ezt én is így képzelném el, mert nem lenne jó, ha ekkora lyukat hagynánk a rosteren a draft előtt. Ball visszatérése igen kétséges szerintem, vele én csak úgy számolok, mint egy meglepetésember és így még darabra is kevesen vagyunk jelenleg. Persze jön még a draft meg UDFA igazolások, FA kukázás stb.. de jó lenne, ha nem hagynánk egy posztot sem "üresen". Ha érkezne 1 vagy 2 LB és egy RB, akkor is lenne pár kérdőjel a rosteren:

-Csere LT, de nézhetjük úgy is, hogy Penn utódja sincs megoldva
-CB, mert jelenleg a 3 kezdő mögött nem sok potenciállal rendelkező játékosok toporognak és Sean Smith ha nem tud jó meccseket hozni, akkor jövőre fájdalom nélkül (dead money) el lehet küldeni, amivel 8,5millót még spórolhatunk is
-S, mert Joseph és Nelson mögött csak McGill van jelenleg és Nelson is csak lassulni fog már és amúgy is lejár a szerződése
-DT, Williams, ha nem teljesít TCben szerintem könnyen megválhatunk tőle, mert se futás se passz ellen nem teljesített jól.

Nekem jelenleg ezek a posztok lennének a drafton is a főbb célpontjaim, persze a linebacker mellett.
peterbadbone
Ha már Neiron Ball szóba került:
 www.instagram.com/p/BRmhgyQA1RQ/?taken-by=neiron11
Kérdés meddig egészséges Ő...

Csere LT poszt nálam csak akkor téma, ha első körben mondjuk Cam Robinson a BPA és ezért elhozzuk...amúgy nem ebből a gyenge classból lövöldöznék középső, késői körökben. KO ott van, ha beüt a szar.

CB és S tiszta sor. Kell sztem 2, de akár 3 DB pick.

DT megint nem kérdés és ha nem jön Lynch kell egy RB pick is.

A többi meg mehet mind LB-re 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Zach Brown a Dolphinshoz megy látogatóba. Caplan szerint az ő igénye és a mi ajánlatunk messze áll egymástól, de ebben nincs nagy meglepetés.
Nekem tetszene, ha érkezne JJ és Riley, így lenne veterán emberke mindkét posztra, lenne mögöttük mellettük belső fiatal versenynek és depth-nek (C.James, N.Ball, B.Heeney). Aztán a drafton meg érkezhet még 1-1 rookie is. Így lenne komoly verseny és remélhetőleg potens megoldás TC végére.
Rolni
Ezt én is így képzelném el, mert nem lenne jó, ha ekkora lyukat hagynánk a rosteren a draft előtt. Ball visszatérése igen kétséges szerintem, vele én csak úgy számolok, mint egy meglepetésember és így még darabra is kevesen vagyunk jelenleg. Persze jön még a draft meg UDFA igazolások, FA kukázás stb.. de jó lenne, ha nem hagynánk egy posztot sem "üresen". Ha érkezne 1 vagy 2 LB és egy RB, akkor is lenne pár kérdőjel a rosteren:

-Csere LT, de nézhetjük úgy is, hogy Penn utódja sincs megoldva
-CB, mert jelenleg a 3 kezdő mögött nem sok potenciállal rendelkező játékosok toporognak és Sean Smith ha nem tud jó meccseket hozni, akkor jövőre fájdalom nélkül (dead money) el lehet küldeni, amivel 8,5millót még spórolhatunk is
-S, mert Joseph és Nelson mögött csak McGill van jelenleg és Nelson is csak lassulni fog már és amúgy is lejár a szerződése
-DT, Williams, ha nem teljesít TCben szerintem könnyen megválhatunk tőle, mert se futás se passz ellen nem teljesített jól.

Nekem jelenleg ezek a posztok lennének a drafton is a főbb célpontjaim, persze a linebacker mellett.

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Free agent LB Jelani Jenkins is expected to visit the #Raiders this week, sources said. Team still in search of help at WLB, MLB.
Rolni
Tavaly nagyon rossz éve volt, de előtte egész ígéretes játékosnak tűnt, egy esélyt mindenképp megérdemelne.
peterbadbone
Azt olvastam, h 2 éve volt egy break out éve, de tavaly sérülések miatt főleg szar éve volt, ahog te is írod. Upside siging lenne, de távolról sem biztonsági megoldás. WLB lenne a posztja, szóval Riley még így is visszatérős lenne sztem.

Nekem tetszene, ha érkezne JJ és Riley, így lenne veterán emberke mindkét posztra, lenne mögöttük mellettük belső fiatal versenynek és depth-nek (C.James, N.Ball, B.Heeney). Aztán a drafton meg érkezhet még 1-1 rookie is. Így lenne komoly verseny és remélhetőleg potens megoldás TC végére.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Úgy értettem,hogy nélküle... 😊 Maradnak a törpék meg Olawale...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Lynch más típusú futó, mint a törpék, így elvileg lenne értelme. A kérdés, hogy van-e a tankban, illetve milyen hatása lesz az öltözőben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
sztm Lynchel nem lenne egysíkú
a törpék + ő elég sok variációt rejt+ ha jó erőben van, védelmeknek fókuszálni kell jobban rá ami megosztja a figyelmet passzok röviden középre ami eddig nem nagyon ment nekünk, ha aktivizáljuk a középső zónákat, a hosszúk is életveszélyesek lesznek, de ez csak elméleti 😊
több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Azért remélem megoldást találunk RB posztra,nem kéne,hogy egysíkú legyen az offense. Lynchnek nem örülnék,szerintem már kiégett,AP még talán érdekes lehet... de nagy a csönd,sajnos...
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Free agent LB Jelani Jenkins is expected to visit the #Raiders this week, sources said. Team still in search of help at WLB, MLB.
Rolni
Tavaly nagyon rossz éve volt, de előtte egész ígéretes játékosnak tűnt, egy esélyt mindenképp megérdemelne.

több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
egy kis RB történelem Oaklandból, micsoda zsenik voltak (van aakit nem ismertem, de izgalma utána olvasni)
 bleacherreport.com/articles/409953-top-10-all-time-raider-running-backs
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Akkor J Charles mi ha bm zseni?
Janek
Egy úgyszint remek futó, aki nagyon fog hiányozni, ha nem kap több lehetőséget.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Free agent LB Jelani Jenkins is expected to visit the #Raiders this week, sources said. Team still in search of help at WLB, MLB.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Kevin Minter a Bengalshoz szerződik, így még egyel csökken a lehetséges FA ILB-k száma.
peterbadbone
Perry Riley Jr.
Rolni
Egyre inkább úgy gondolom én is, hogy már "csak" ő maradt. Ezt nem rossz szájízzel mondom, mert nekem nincs bajom vele, elfogadható játékosnak tartom, aki illik ide és ha nem merül fel Zach neve, akkor nem is gondolkodtam volna komolyan másban. Viszont, így, hogy kivárunk lehet többe fog kerülni, mintha rögtön elé toltunk volna egy 3-4 éves szerződést. Amúgy Minter 1 évre írt alá, kíváncsi leszek, hogy Zach mennyibe fog fájni az új csapatának.
peterbadbone
Nem biztos, hogy többe fog kerülni, ugyanis eddig senkivel nem hozták össze a nevét. Vagy senki se érdeklődik és az nekünk segít vagy baromira maradni akar, az meg megint nekünk dolgozik...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
OFF vége:
Nekem persze J C volt a legjobb futó ebben az évtizedben.

ON:
Ki lesz a futó itt?
Én nem hiszek ebben a Lynch storiban
Janek
Richard és Washington + Olawale

Pont melléjük lenne jó kiegészítőnek Lynch, de ha nem jön, akkor draft.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
OFF vége:
Nekem persze J C volt a legjobb futó ebben az évtizedben.

ON:
Ki lesz a futó itt?
Én nem hiszek ebben a Lynch storiban

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Kevin Minter a Bengalshoz szerződik, így még egyel csökken a lehetséges FA ILB-k száma.
peterbadbone
Perry Riley Jr.
Rolni
Egyre inkább úgy gondolom én is, hogy már "csak" ő maradt. Ezt nem rossz szájízzel mondom, mert nekem nincs bajom vele, elfogadható játékosnak tartom, aki illik ide és ha nem merül fel Zach neve, akkor nem is gondolkodtam volna komolyan másban. Viszont, így, hogy kivárunk lehet többe fog kerülni, mintha rögtön elé toltunk volna egy 3-4 éves szerződést. Amúgy Minter 1 évre írt alá, kíváncsi leszek, hogy Zach mennyibe fog fájni az új csapatának.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Akkor J Charles mi ha bm zseni?
Janek
Egy iszonyúan peches játékos, mert kilenc idényéből háromban alig tudott játszani, pedig ő is hihetetlenül produktív volt még elkapások terén is. Raiders szurkolóként volt "szerencsém" közelről nézni mit is tud és azt kell, hogy mondjam, én jobban szerettem az ő játékát nézni, mint Petersonét. Talán pont azért, mert méretéhez képest brutál jó tudott lenni nem csak a külső, de a belső futások tekintetében is. Ráadásul ő még csak nem is Top tehetségként jött, mint AP vagy Lynch akik 2007ben mind a ketten Top15ben keltek el, addig ő talán harmadik körös volt. Szóval neki volt egy extra "bumm" a pályafutása elején, amikor "váratlanul" berobbant és lenyűgözött mindenkit. Simán neveznem őt is zseninek, csak nem volt szerencséje a sérülésekkel, különben még AP elé is tenném, pont azért, mert elkapásokkal is stabilan kereshető, de ő sem lett . Bár nem szeretem az ilyen poszt sorrendeket, mert van pár játékos akit valaki-valamiért jobbnak lát, de a másik ember ms miatt mást lát jobbnak, így nem is szeretnék ilyet felállítani, hogy top5 RB stb.. Visszakanyarodva Charlesra, ő is zseni és nálam közelebb áll Lynchhez, mint pl AP, de nem közelíti meg ő sem azt a érzést, amikor Lynchet látom a bőrrel futkorászni.