Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Kevin Minter a Bengalshoz szerződik, így még egyel csökken a lehetséges FA ILB-k száma.
peterbadbone
Perry Riley Jr.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor J Charles mi ha bm zseni?

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Kevin Minter a Bengalshoz szerződik, így még egyel csökken a lehetséges FA ILB-k száma.

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Bus is túl volt értékelve. 😊
Shaun Alexander pl. közel 9000 yardot 2000 és 2005 között futkosott össze 89 TD-vel, aminek Beast a közelében nem volt.... igaz Alexander falában 19 pro-bowlt felvonultató falemberek játszottak, Walter Jones 1. körös HOF pl.
Már az is kisebb csoda, hogy egészséges tudott maradni egy olyan fal mögött, amely párosával amortizálja a futókat.

Beast Mode annyira korszakos játékos, hogy önmagában egy stílus

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Andre Holmes a Billshez igazolt. Szerintem jó hely az neki, megmutathatja, hogy van-e benne komolyabb potenciál, vagy marad a hasznos 3-4 WR szerep.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Lynch mint korszakos zseni? A csávó 9000 yardot hozott össze profi karrierje alatt. Nem vitatom nagyon jó játékos, de hogy korszakos zseni... Beast Quake, egyedi karakter, látványos játékok, szerintem ezek miatt kicsit többre értékelik őt az emberek játékosként, mint amilyen valójában volt.
balintbaba
Nekem a kedvenc RB-m volt mindig is, így lehet elfogultsággal vádolni vele kapcsolatban, de nekem ő egy korszakos zseni. Sokaknak előbb jut eszébe Adrian Peterson, nekem viszont Lynch ugrik be először, mert imádom a stílusát. Nekem abba a jelzőbe, hogy "korszakos zseni" beleillik mindaz amit leírtál és elfogadom azt, hogy a számai alapján nem lenne az, de a csóka egy jelenség. AP is ugyanez a kategória, ezt nem kell félreérteni, de ő nekem gépies. Iszonyú számokat hoz, volt 2000yardos szezonja is,de nekem ő egy gép, mert ha rágondolok, egy olyan kép jut eszembe róla, ahol kőkeményen koncentrál és teszi a dolgát, teszem hozzá,kiemelkedően. Lynch kevesebb futott yarddal rendelkezik, úgy, hogy közben minden érzelmét kiteszi a pályára, a haragtól a boldogságig mindent, ezért nem lehet elmenni mellette. De elfogadom azt, hogy ha csak a yardokat nézzük, akkor nem lehet egy lapon említeni azokkal, akik 12000-18000 yardokat szorgoskodtak össze.

több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 715 — Big Dick Nick
Lynch mint korszakos zseni? A csávó 9000 yardot hozott össze profi karrierje alatt. Nem vitatom nagyon jó játékos, de hogy korszakos zseni... Beast Quake, egyedi karakter, látványos játékok, szerintem ezek miatt kicsit többre értékelik őt az emberek játékosként, mint amilyen valójában volt.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Pörög a polo üzlet ettől a Lynch sztoritól mar most
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Dekoda Watson (LB) járt ma nálunk, de nem kapott szerződést, viszont a 49ers lecsapott rá, ha már erre járt.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ő egy korszakos zseni, mint TO, vagy Moss.peterbadbone
Szerintem nem olyan, lehet ez egy apróság, de nem tudnám ezeket a személyeket Lynchcsel összehasonlítani.
Moss-szal egy baj volt, nagyon lusta volt végtelen tehetséggel. (és Mike Tice volt az első nfl edzője) Nem mondanám rosszindulatúnak vagy ilyesmi, egyszerűen nagyívben szart mindenbe.
TO egy primadonna volt, imádta a csillogást, és megkérte ezt mindenkitől hatalmas egóval.

Na, szerintem Lynch nem ilyen. Nem tudnám jobban leírni, mint ahogy Helmut leírta.
És szerintem az előbbi két úrnak lehetett a kedvében járni, pl. Mossnak Bill Belichik tudott. TO-nak meg naponta kétszer elmondták hogy Te vagy a legjobb WR a világon mindenki előtt és jó. Bár ezt így elég meredek így leírni, de nagyjából így történt.

Lynchcsel hogy lehet együtt dolgozni? 😊 😕
sapka
Nekem Lynch azért korszakos zseni, mert ha motivált, akkor ő ugyanúgy megállíthatatlan, mint Moss vagy TO volt. A Billsben nem véletlenül "égett ki", hisz semmi esélye nem volt a győzelemre. A Seahawksnál ez megvolt, addig jó is volt, de amikor eltünt az OL, akkor neki is elment a kedve. Szerintem vele az a baj, hogy ha nem érzi azt, hogy megtérül a befektetett munkája, akkor elszáll az agya és nem melózik ő sem teljes erőbedobással. A kérdésre tehát a válasz, hogy győzelemi eséllyel kell rendelkezni ahhoz, hogy motivált legyen Lynch, mert akkor lehet vele dolgozni, hisz ő egy fafej, egy érzelmeire hallgató ember, akit észérvekkel nem lehet meggyőzni. Nem hiszi el, ha azt mondod neki, hogy még két év és újra jók leszünk, hisz nem érti, hogy éppen most miért nem jó a csapat körülötte, hisz ő belead mindent! Kihagyott egy évet, kiszórakozta magát, a sérülései már nem fájnak annyira, ráadásul a szülővárosa csapata úgy tűnik kikecmerett a gödörből és ettől újra megjött a kedve a focihoz, ott, Oaklandben és nem máshol. Ha "csak" győzni szeretne akkor pl. ott lett volna a Patriots vagy a Packers, de neki nem ez kellett, mert nyert már SB-t, van elég pénze is, most otthon akar játszani a haverok előtt... én legalábbis így gondolom, ez a kép áll össze bennem abból, amiket olvastam róla. Azt is olvastam róla, hogy tavaly is megkereste Reggie ezzel a gondolattal, de elutasította.

több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ő egy korszakos zseni, mint TO, vagy Moss.peterbadbone
Szerintem nem olyan, lehet ez egy apróság, de nem tudnám ezeket a személyeket Lynchcsel összehasonlítani.
Moss-szal egy baj volt, nagyon lusta volt végtelen tehetséggel. (és Mike Tice volt az első nfl edzője) Nem mondanám rosszindulatúnak vagy ilyesmi, egyszerűen nagyívben szart mindenbe.
TO egy primadonna volt, imádta a csillogást, és megkérte ezt mindenkitől hatalmas egóval.

Na, szerintem Lynch nem ilyen. Nem tudnám jobban leírni, mint ahogy Helmut leírta.
És szerintem az előbbi két úrnak lehetett a kedvében járni, pl. Mossnak Bill Belichik tudott. TO-nak meg naponta kétszer elmondták hogy Te vagy a legjobb WR a világon mindenki előtt és jó. Bár ezt így elég meredek így leírni, de nagyjából így történt.

Lynchcsel hogy lehet együtt dolgozni? 😊 😕

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Állítólag Lynch már tegnap találkozott Carrollal és Schneiderrel, hogy bontsák fel a szerződését..

Végül is péntek van, csak történik itt valami. Mondjuk én Zach Brownra gondoltam, hogy hátha, mégis leigazoljuk.
peterbadbone
Én Minterrel is kiegyeznek plusz vissza Riley vagy draftrol egy Lb



több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Állítólag Lynch már tegnap találkozott Carrollal és Schneiderrel, hogy bontsák fel a szerződését..

Végül is péntek van, csak történik itt valami. Mondjuk én Zach Brownra gondoltam, hogy hátha, mégis leigazoljuk.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Mychal Rivera a Jetshez látogat. Ha John Morton az új OC, a Sean Paytoni utat követi, akkor jó helye lehet ott Riveranak.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nem akarjátok Lynchet, szerintem...
TGA
Miért gondolod ezt?
Bruce
Ez szubjektív, és leginkább annak szól, hogy szerintem imbecilis.
Mi Seattle fanok vagyunk a megcsalt szeretők 😊 Lynch és a Hawks között szerelemről szó sem volt. Lynch és a Bills között még haverságról sem.

Mai napig nem tudjuk, hogy mekkora kárt okozott a Hox öltözőjében.

Beast hihetetlenül jó srác, és szórakoztató, ha fan vagy. Ha edző, akkor nem annyira.
Én két csapattal élveztem végig a működését. Amíg jó kedve van, vagy egyáltalán kedve van játszani, addig nincs baj.
A baj akkor kezdődik, amikor nincs kedve focizni, vagy valami nem tetszik neki.

Seattleban csak a szakedzője tudott vele bánni. PC-vel nem jöttek ki, a koordinátorral nem jött ki.
Billsben addig fajultak a dolgok, hogy Kyle Williams tanúsított vele szemben atyai szigort (visszavágó a medencében volt, de ott is Williams nyert). Utolsó Billsnél töltött teljes évében inkább 2. számú futó volt.
TGA
Igen, ilyen értelemben lehet úgy néz ki a dolog, hogy kerülendő arc és jó is, hogy visszavonult, de...

Csak felmerült a dolog, hogy leigazoljuk és szerintem az nem elég ehhez a gondolathoz, hogy hiányposzt a RB nálunk. Ő egy korszakos zseni, mint TO, vagy Moss. Be lehet fürödni velük, de lehet is nyerni velük, ha ők is hajlandóak valamennyire beállni a sorba. Reggie jó csapatot rakott össze, ami a játékosokat illeti, a szakmai stábról nem könnyű nyilatkozni, majd kiderül, hogy ki mire hivatott a későbbiekben.Én bízok abban, hogy a döntéseit komolyan megfontolja és nem hirtelen felindulásból dönt. Itt van a játékosok között egy Bruce Irvin abból az öltözőből, ahol Lynch is ott volt, itt egy Ken Norton az edzők között ugyanabból az öltözőből, biztos, hogy átrágták a dolgokat, mielőtt kikerült volna a médiához ez az ötlet. Egyszóval, ha idáig eljutottak, mindenféle mérlegelés után, akkor úgy gondolják, hogy több lehet a nyereség, mint a veszteség. Persze, hogy megéri-e majd ez az egész, az nem most dől el, de izgalmas lehetőség lebeg most a csapat előtt. Ha megragadjuk, megragadjuk, vagy rámarkolunk a tutira és Lynchnek lesz kedve futkározni és sokat segít a csapatnak, vagy nem lesz már alkalmas a profi futballra, vagy le se igazoljuk. Bármi lehet, de nekünk legalább van miről írogatnunk. 😊

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Nem akarjátok Lynchet, szerintem...
TGA
Miért gondolod ezt?
Bruce
Ez szubjektív, és leginkább annak szól, hogy szerintem imbecilis.
Mi Seattle fanok vagyunk a megcsalt szeretők 😊 Lynch és a Hawks között szerelemről szó sem volt. Lynch és a Bills között még haverságról sem.

Mai napig nem tudjuk, hogy mekkora kárt okozott a Hox öltözőjében.

Beast hihetetlenül jó srác, és szórakoztató, ha fan vagy. Ha edző, akkor nem annyira.
Én két csapattal élveztem végig a működését. Amíg jó kedve van, vagy egyáltalán kedve van játszani, addig nincs baj.
A baj akkor kezdődik, amikor nincs kedve focizni, vagy valami nem tetszik neki.

Seattleban csak a szakedzője tudott vele bánni. PC-vel nem jöttek ki, a koordinátorral nem jött ki.
Billsben addig fajultak a dolgok, hogy Kyle Williams tanúsított vele szemben atyai szigort (visszavágó a medencében volt, de ott is Williams nyert). Utolsó Billsnél töltött teljes évében inkább 2. számú futó volt.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
MJD is oaklandi, szívtunk vele nem is kicsit.
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Nem akarjátok Lynchet, szerintem...
TGA
Ő egy Oaklandi ereklye, még akkor is pozitív a hatása, ha be sem öltözik!😊

Szerkesztette: Pari
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem akarjátok Lynchet, szerintem...
TGA
Miért gondolod ezt?
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Nem akarjátok Lynchet, szerintem...

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Lynch-ért vagy tradelnünk kéne vagy a Seahawks-nak kivágnia nem?
Furcsa lenne
Rolni
Igen, de ha visszatérne, akkor az idei évre vonatkozó roster bonus, stb. mind érvénybe léphetne és ha csak azért térne vissza, hogy nálunk futkározzon, akkor simán elcserélhetik szotyiért(7.kör, jövő évi cond. pick, vagy egy roster végi játékos), vagy akár ki is vághatják, hogy ne kelljen fizetni neki, mert gondolom ezzel a capet is jobb helyzetbe tarthatják.



Szerkesztette: peterbadbone

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Lynch-ért vagy tradelnünk kéne vagy a Seahawks-nak kivágnia nem?
Furcsa lenne

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Reggie egy RB helyzetet firtató kérdésre olyat mondott, hogy a célpontunk nem játszott tavaly az NFLben, ekkor senkiben sem merült fel Lynch, de úgy tűnik, hogy kibújt a szög a zsákból! Én imádnám, ha visszatérne! Hatalmas figura!

Szerintem, mindenképp CB-ILB kell első két körben és nem is hiszem, hogy Reggienek annyira szíve csücske lenne az RB poszt, hogy elöl azt húzzon. Sőt, az sem lenne megvetendő, ha 2CB,ILB és S érkezne az első 4 körben. De még messze a draft és a FA piac sincs még kiaknázva, szóval még sok minden változhat.

több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Lynchről pletykálnak nagy erőkkel
egy év kihagyás után?/!
Surda
Lehet hogy jó lenne nekünk, limitált szerepben erőfutóként.
Bruce
Nagyon nyomatják már kb 10 helyen olvastam Greg Papa is megosztotta

Szerkesztette: Surda
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Lynchről pletykálnak nagy erőkkel
egy év kihagyás után?/!
Surda
Lehet hogy jó lenne nekünk, limitált szerepben erőfutóként.