Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ted Nguyen ‏
I'm not sure what Pagano's specific role is with Raiders but they needed a DB coach and bribing someone as experienced as Pagano is huge!

Rolni
Pagano elsősorban LB-szakember, nem hinném h secondary edzőnek jött. Persze tévedtem én ennél már jóval nagyobbat 😀
empty taxi
Ja az én se hiszem, h DB coachnak jött volna. A tweet "experienced coach" része a lényegesebb.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ted Nguyen ‏
I'm not sure what Pagano's specific role is with Raiders but they needed a DB coach and bribing someone as experienced as Pagano is huge!

Rolni
Pagano elsősorban LB-szakember, nem hinném h secondary edzőnek jött. Persze tévedtem én ennél már jóval nagyobbat 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Szeretnem, hogy bevalljon, de iden choker-kedesben nem volt parjuk az tuti. Mig mi az utolso percekben/negyedben megnyertunk vagy hat meccset, addig ők majd ugyanennyit buktak el.ípersze ez nem feltetlen az O hibaja, de azert elgondolkodtato.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hat en nem tudom, hogy orulni kellene-e Pagano erkezesenek, lehet hogy jo szakember, de az SD vedelme, benyelt pontok tekinteteben gyengebb, mint a mienk...
Pari
Yard\gm terén 16.
pass yard\gm terén 20.
run yard\gm terén 10.
sack terén 14.
point\gm terén 29.
INT terén 1.
ellenfél passer rating terén 8.
ellenfél passing TD\gm terén 6.
takeaway\gm terén 2.

hozta ezeket úgy, hogy IR-re került:
-Jason Verrett
-Jerry Attaochu
-Manti Te'o
-Brandon Mebane
-Brandon Flowers

Nem olyan rossz ez sztem.

Ted Nguyen ‏
I'm not sure what Pagano's specific role is with Raiders but they needed a DB coach and bribing someone as experienced as Pagano is huge!
Az Ő véleményére én adok.

Ez magáért beszél:
Levi Damien
Twice over John Pagano's five seasons as DC #Chargers defense was ranked in the top 10 - 2012, 14.

Nem épp Raider homer a srác:
John Middlekauff
John Middlekauff Retweeted Jaydeci
Good coach

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hat en nem tudom, hogy orulni kellene-e Pagano erkezesenek, lehet hogy jo szakember, de az SD vedelme, benyelt pontok tekinteteben gyengebb, mint a mienk...
Pari
Talán azért, mert elég sok játékosuk került IR-re a védők közül is:

CB Brandon Flowers (concussion)
OLB Jerry Attaochu (ankle)
NT Brandon Mebane (biceps)
DE Caraun Reid (knee)
ILB Nick Dzubnar (knee)
CB Jason Verrett (knee)
ILB Manti Te'o (Achilles)

Annyira nem ismerem a Chargers-t, de Flowers, Mebane, Verrett, Te'o neve azért jól cseng. Ennyi sérülést még a legjobb kerettel rendelkező csapat sem bírna el.
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Hat en nem tudom, hogy orulni kellene-e Pagano erkezesenek, lehet hogy jo szakember, de az SD vedelme, benyelt pontok tekinteteben gyengebb, mint a mienk...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Remek hir!
Inkabb azt gondolom, h Ken Norton Jr. helyere erkezik. Norton ha nem brillirozik akkor ev vegen setal es hazon belul megvan a potlada.

Erdekes, h eddig Tice volt ass.HC. Most vagy 2 ass.HCnk lesz vagy Tice ujra szerzodese mar "csak" OL coach titulusrol szol.

Paganot en DCnek is elfogadtam volna sztem jo munkat vegzett a SDnel.

3-4 szaki, szoval marad a hybrid 3-4.
Empty vagy mas:
Milyen coverage semat futtatott Pagano?
Altalanossagban irjatok legyszi par sort rola?!
Koszi
Rolni
2-gap 3-4, inkább zónázni szeret, cover 3, ritkábban cover 2, de az utóbbi 2 évben már relatíve sok emberfogás is volt. Kifejezetten aljas blitzcsomagokkal dolgozik (bár koránt sem tartozik a legagresszívabb 3-4-es koordinátorok közé), komoly respektje van a liga OC-i között, tényleg jó szakember.
empty taxi
Köszi!
Akkor
-a 2-gap marad
-cover 3 marad
-zóna és emberfogás nálunk is inkább az ember felé megy elvileg, ez is passzol
-kreatív blitz csomagok kurvára kellenének, mert idén nem volt DB vagy off ball LB sack egyáltalán
-JDR alapvetően egy blitz ellenes fazon, de amíg nincs domináns belső pass rush kell egy kis kreativitás
-gondolom feladata lesz Norton fejlesztése is a séma felfrissítése mellett
-ha Norton nem tud szintet lépni simán lesz házon belül playcaller alternatíva
-nálam ez big like!!
-ja és ez azt is jelenti, hogy van pénzünk edzőt felvenni, megfizetni JDR alá | , ergo Musgrave elengedve lett Downing megtartása miatt |

Ezzel számomra a séma megvan, kérdés most a saját játékosok és saját FA-k helyzete...
Sean Smith lehet gyors cut, mert liga 3. napjáig ki kell rakni, ha ki akarjuk tenni, utána anyagilag nem éri meg.
Reggie Nelson kivágása nem várható, mert azzal, hogy a def snappek 65%-án fönn volt garantált lett az idei 1,25M-s roster bonusa. Ergo Ő max TC után kerül sztem elküldésre, ha a draftról találunk komoly embert.
Perry Riley Jr, Brynden Trawick és Stacy McGee (ha korrekt áron marad) lenne akiket visszahoznék a védelembe.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Remek hir!
Inkabb azt gondolom, h Ken Norton Jr. helyere erkezik. Norton ha nem brillirozik akkor ev vegen setal es hazon belul megvan a potlada.

Erdekes, h eddig Tice volt ass.HC. Most vagy 2 ass.HCnk lesz vagy Tice ujra szerzodese mar "csak" OL coach titulusrol szol.

Paganot en DCnek is elfogadtam volna sztem jo munkat vegzett a SDnel.

3-4 szaki, szoval marad a hybrid 3-4.
Empty vagy mas:
Milyen coverage semat futtatott Pagano?
Altalanossagban irjatok legyszi par sort rola?!
Koszi
Rolni
2-gap 3-4, inkább zónázni szeret, cover 3, ritkábban cover 2, de az utóbbi 2 évben már relatíve sok emberfogás is volt. Kifejezetten aljas blitzcsomagokkal dolgozik (bár koránt sem tartozik a legagresszívabb 3-4-es koordinátorok közé), komoly respektje van a liga OC-i között, tényleg jó szakember.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Remek hir!
Inkabb azt gondolom, h Ken Norton Jr. helyere erkezik. Norton ha nem brillirozik akkor ev vegen setal es hazon belul megvan a potlada.

Erdekes, h eddig Tice volt ass.HC. Most vagy 2 ass.HCnk lesz vagy Tice ujra szerzodese mar "csak" OL coach titulusrol szol.

Paganot en DCnek is elfogadtam volna sztem jo munkat vegzett a SDnel.

3-4 szaki, szoval marad a hybrid 3-4.
Empty vagy mas:
Milyen coverage semat futtatott Pagano?
Altalanossagban irjatok legyszi par sort rola?!
Koszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
John Pagano érkezhet JDR mellé
Amadeus91
Nekem ez az igazolás nagyon tetszik! Tapasztalt szakember, aki szerintem tud majd segíteni összekapni ezt a bandát!
peterbadbone
Csak nehogy valahogy HC legyen belőle!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
John Pagano érkezhet JDR mellé
Amadeus91
Nekem ez az igazolás nagyon tetszik! Tapasztalt szakember, aki szerintem tud majd segíteni összekapni ezt a bandát!

több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
John Pagano érkezhet JDR mellé

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 justblogbaby.com/2017/01/21/oakland-raiders-offseason-needs-2017/

Offseason need-eket próbálja belőni a cikk:
1, Front 7
2, Secondary

Jól belőtték, bár egy kissé elnagyolt 😊
Ennyi erővel azt is írhatta volna, hogy a védelem 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
😊😊😊😊
 www.youtube.com/watch?v=0tqVy8HmWDo

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Sztem is inkább a cover 3 (és 1) lesz az irány és ez az idei változtatás csak a szenvedés miatt volt. Eddig mindkét évnek a cover 3 (és 1) koncepciónak vágtunk neki.
Ishmael infókat köszi.
Én is Jeffersonnal lennék nyugodtabb, de ahogy írod te is kérdés a rendszer, edzés ott...Sean Smith is milyen faszán tolja a Chiefs DB edző guruja nélkül...ja nem 😕
Cyprien kapcsán azt hittem megy neki a TE cover. Pont a Hox szisztéma miatt gondoltam, h feladata őket fogni és a jó PFF grade meg azt sejtette, h jól oldja meg. Ha nem megy neki, akkor nem megoldás...
Sztem a Packersnek kezd igen sok pénze lekötve lenni a DB pozícióban, emiatt és a több fontos UFA miatt gondolom, hogy piacra léphet.
Berry sztem fontosabb elem, mint Poe és Ő lesz a prioritás...persze tudom, h kiesése után is pótolták végső soron, de Poe kevesebbet van fenn és nem állnak rosszul DL-ben ember anyaggal...persze ott a remek DB coaching history, sza simán lehet inkább hoznak vki olcsó fiatalt...meglássuk
Ha esetleg piacra lép, akkor beillene a sormintába Hudson és Smith után...remélhetőleg Ő újra jó lopás lenne 😊
Demps sztem sem igazi opció
Addae KJ mellé vszeg valóban túl kicsi...az a S páros túl földszintes lenne...

Thx
Rolni
Cyprien azért olyan jó safety (7. overall) a PFF szerint mert 98.8-as a run def grade-je (a legjobb a ligában), a coverben kapott 71.6-os grade-je viszont éppen a 62. legjobb a ligában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sztem is inkább a cover 3 (és 1) lesz az irány és ez az idei változtatás csak a szenvedés miatt volt. Eddig mindkét évnek a cover 3 (és 1) koncepciónak vágtunk neki.
Ishmael infókat köszi.
Én is Jeffersonnal lennék nyugodtabb, de ahogy írod te is kérdés a rendszer, edzés ott...Sean Smith is milyen faszán tolja a Chiefs DB edző guruja nélkül...ja nem 😕
Cyprien kapcsán azt hittem megy neki a TE cover. Pont a Hox szisztéma miatt gondoltam, h feladata őket fogni és a jó PFF grade meg azt sejtette, h jól oldja meg. Ha nem megy neki, akkor nem megoldás...
Sztem a Packersnek kezd igen sok pénze lekötve lenni a DB pozícióban, emiatt és a több fontos UFA miatt gondolom, hogy piacra léphet.
Berry sztem fontosabb elem, mint Poe és Ő lesz a prioritás...persze tudom, h kiesése után is pótolták végső soron, de Poe kevesebbet van fenn és nem állnak rosszul DL-ben ember anyaggal...persze ott a remek DB coaching history, sza simán lehet inkább hoznak vki olcsó fiatalt...meglássuk
Ha esetleg piacra lép, akkor beillene a sormintába Hudson és Smith után...remélhetőleg Ő újra jó lopás lenne 😊
Demps sztem sem igazi opció
Addae KJ mellé vszeg valóban túl kicsi...az a S páros túl földszintes lenne...

Thx

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Sztem ink cover3 lesz ez, abból kiindulva h Dan Quinn is (aki ugye ugyanaz a coaching tree) cover 3-mal kezdte Atlantában, mikor rájött h nem megy ő is tekert a sémán, mondjuk nála az volt a megoldás h akkor legyen több m2m. Idén már van hozzá emberanyag, visszajött a több cover3.
Ishmael nem véletlen szeretik sokan, abban jó, ami látványos a safety-játékban: nagyot üt és jó keze van, sok picket fog. Nem mindig ér oda időben ahova kell (hogy ez sebesség- v fejprobléma, nem tudom), de ha jó ütemben jön, esélyes a nagy játék.
A két Cards safety közül nekem Jefferson kéne, róla kevésbé hiszem azt, hogy a rendszer miatt jó, ellentétben Swearingerrel, bár az ottani DB-képzés már-már chiefsi szint.
Ugye Cyprien szintén a Hox-féle sémában játszott, ott ki is derült róla h nem tud TE-t védekezni, szvsz méretes öngól lenne leigazolni.
Hyde-ot én nagyon csipázom, de sztem őt visszaigazolja a Packers, nem állnak szarul sapkaügyileg, bár vannak más fontos lejáróik is.
Ellenben én Berrynél látok esélyt arra h kikerül a piacra, a Chiefs nem áll túl jól cap space-ileg és Poe-t is ki kellene fizetniük.
Demps Crennel embere, nem hinném h ő el akarna menni máshová, igazából csak az ő rendszerében focizott eddig jól a profik között.
Addae nem rossz játékos, viszont TE-fogáshoz alulméretezett, ezért sztem ő kiesik.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Safety helyzet

A legfontosabb feladat szerintem most JDR és a stáb számára az, hogy eldöntsék, hogy milyen coverage sémát szeretnének túlnyomóan futtatni. Ha megvan a séma akkor lehet Karl Joseph mellé a megfelelő párt beszerezni.

A védelmünk első évében túlnyomóan cover 1 és cover 3 sémákat futtatott hátul, aminek ugye a lényege, hogy az egyik S hátul van mélyen és nagy területet kell bejátszania (FS), míg a másik S a LOS-hoz közelebb helyezkedik el és futás ellen segít be vagy jellemzően a TE-t fogja (SS). Ez a séma Nortonnal Seattle-ből érkezett, ahol ugye van egy Earl Thomas (FS) és egy Kam Chancellor (SS) ezekre a feladatokra. Ők kvázi a minta mostanában. Thomas iszonyat területet tud bejátszani és szervezi hátulról a játékot, elég csak megnézni mennyire megérezte a hiányát a Seahawks védelem idén, míg Kam büntet és TE-t őriz. Ehhez a sémához szerintem Karl személyében meglenne az FS-ünk.

A 2015-ös szezonban bár voltak komoly gondok a secondary-ban, tudtuk ezt a sémát futtatni, mert volt egy Charles Woodson-unk S poszton, illetve David Amerson parádézott az egyik CB poszton. A mostani szezonban is ez a séma lett volna a terv, hiszen érkezett egy Sean Smith, aki Chiefsnél is cover 3 CB volt és Reggie Nelson, aki a Bengalsnál a deep S poszton játszott többnyire. Mindezek ellenére borzalmasan indult az év. Túl sok volt az új ember és nem működött a kommunikáció, illetve mindenki gyengébben játszott, mint ahogy azt papíron várni lehetett. Reggie Nelson úgy fest lassult egy ütemet legalább és nem ment neki a center field játék, rendszeresen későn ért ki a szélekre segíteni (vagy teljesen vakon szaladgált tök máshol). Sean Smith az év elején gyakorlatilag rongyá lett égetve és David Amerson is elég hullámzó volt, ahogy sajnos egész évben. Keith McGill a rossz vicc kategória sajnos S poszton (is).

Karl Joseph beállása hozott javulást, illetve a védelmi sémában is volt egy komoly módosítás, ugyanis a csapat egyre több cover 4-et kezdett játszani. A változás főleg a S-ket érintette, akik egyre kevésbé FS és SS szerepkörben és egyre inkább jobb, illetve bal S szerepkörben mozogtak. A támadó egység felállásától függően került egyik, illetve másik S közelebb vagy messzebb a LOS-hoz és egyre többet segítettek be a CB-knek mélyen. A kommunikációban is komoly javulást hozott, hogy a CB-k és a S-k egyre jobban érezték egymást, hiszen mindenki fix oldalon, kvázi fix társsal dolgozott. Sajnos Nelson ehhez is kicsit lassú már, sokszor nem ért ki segíteni, futás ellen pedig az elhibázott szereléseiből több nagy futójáték is született. Karl ebben a sémában is megoldja az egyik posztot gond nélkül sztem.

A kérdés tehát számomra az, hogy melyik utat választjuk? Visszatérünk a cover 1 és cover 3 sémákhoz és keresünk Joseph mellé egy SS-t vagy marad a cover 4 és Joseph mellé egy hasonló játékost keresünk, olyat, aki képes cover terén is elég nagy teret bejátszani és futás ellen is megbízható. Ami szerintem fontos és örömteli, hogy Karl Joseph (ahogy írtam fentebb) úgy fest megoldást jelent az egyik S posztunkra, attól függetlenül milyen sémában gondolkodunk.
Joseph játékának egyenlőre egy komolyabb gyenge pontját látom, az pedig a TE elleni védekezés. Többször is lehetett látni, hogy remek pozícióban, szorosan a TE-vel ment, de a méretbeli különbség miatt egyszerűen nem tudta az elkapást megakadályozni. Persze fog még fejlődni ebben várhatóan, de valószínűleg ez mindig is gyengébb pontja lesz sztem.

Ennek ellenére a hatása a csapat védelmére már rookieként is döbbenetesen nagy volt, elég ezt a statot megnézni:
"With Joseph off the field, the Raiders have allowed a 76.2 QBR, which would be the worst figure in the league by nearly 10 points," Barnwell wrote. "That's compared with a 51.2 QBR allowed with Joseph on the field at safety, which would be the best figure in the league by nearly 5 points."
Ebből a statból kiindulva azt is mondhatnánk, hogy nincs itt semmi gond, nem kell ide más csak egy egészséges Joseph végig, de azért kellene mellé egy komoly társ, hogy a védelem szintet tudjon lépni.

Az idei FA class elég erősnek ígérkezik S terén és a draft is átlag feletti lesz várhatóan, emiatt azt gondolom, hogy remek alkalmunk van arra, hogy a S párosunkat évekre rendezzük a mostani offseasonban.

Itt a lista azokról a Safetykről, akik UFA státuszúak és jó szezont futottak PFF szerint. Tudom, h a PFF nem szentírás, de valamilyen támpontot azért mégiscsak ad. A játékosok egy részét nem igazán láttam játszani, ezért sok a kérdőjel bennem, de bízva abban, hogy Ti esetleg láttátok őket vagy más, aki tud róluk nyilatkozni megteszi, berakom ide az össze „jelöltet”.
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/safety/

Életkor szerint tettem sorba őket…
1, Tony Jefferson remek szezont futott, bár egy elég jó védelemben, jó DB társakkal tette. Méretre kicsit nagyobb, mint Joseph a maga 5’11 212-es méretével. Tavaly RM elvileg hosszasan nézegette és majdnem tettünk is neki RFA ajánlatot, de végül nem lett semmi a dologból. Ez egyfelől azt is jelenti, hogy látták benne a fantáziát a sémánkba, másfelől azt is, hogy nem értékelték elég magasra, ahhoz, hogy egy komolyabb tendert beadjanak. Kérdés, hogy egy remek szezon után változik-e a vélemény, illetve, hogy KJ mellé is megfelelőnek érzik-e. Másik komoly kérdés, hogy milyen szerepben játszott a Cards védelmében? Elvileg SS volt, amennyi infóm eddig van a LOS-hoz közeli területen hatékony csak. Nem vagyok benne biztos, hogy TE-ket őrzött-e egyáltalán. A combine számai alapján nem biztos, hogy elég gyors, atletikus ahhoz, hogy cover 4 esetén alkalmazzuk sikerrel. Cover 1, 3 esetén a TE fogási képességeit kell alaposan felül vizsgálni. Még csak 25 éves lesz, de 3 elég produktív éve már van a ligában (+1 rookie éve is) és 2016ban 14 meccsen kezdő volt, PFF-nél az egyik legjobb S ratinget kapta. Kérdéses, hogy a Cards elengedi-e egyáltalán, illetve ha elengedi mennyire fog brutál pénzt kérni…Szerintem ha piacra is lép nem a mi léptékünk lesz, ugyanis KJ mellé nem hiszem, hogy top S szerződést szeretne RM betenni, a soron következő hosszabbítások mellé.

2, D.J. Swearinger szintén remek szezont játszott a Cardsnál, elvileg Ő volt Jefferson párja FS poszton. Kicsit lassan indult be a karrierje, mert a Texansnál ha jól emlékszem rengeteg hibával játszott, de úgy fest megtalálta magát. Megint felmerül a kérdés, hogy Arizónán kívül is tudna-e ilyen jó lenni?! Méretre kb. megegyezik KJ-vel, ami sztem az egyik legkisebb S párost eredményezné, viszont cover 4 sémában jó páros lehetnének, mert nagy területet játszanának be és mindketten komoly ütközők. TE játék ellen azért kérdéses lenne egy ekkora S páros szerintem, de ha az LB sorba érkezik jó cover LB, működhet. Ha a Cards megtartja Jeffersont, Ő szinte biztos piacra lép és ott, ha nem őrült összeget kér, lehet számunkra érdekes opció.

3, T.J. McDonald méretre passzolna hozzánk, mint SS, viszont érdekes, hogy a PFF szerint coverben jobb, mint futás ellen. Ez mondjuk nem akkora gond sztem, mert futás ellen is még rendben van, viszont TE-k ellen személyében lehetne jó emberünk, bár sajnos vele kapcsolatban sem tudom igazán, hogy mennyire volt dolga a TE-k őrzése eddig. Szerintem a Rams visszaigazolja Trumain Johnsonnal együtt, de ha piacra lép, biztos érdemes alaposan megvizsgálni.

4, Kemal Ishmael neve szerintem a többségnek nem fog elsőre sokat mondani, de én egy érdekes opciónak tartom. Az Atlanta védelmében játszott SS poszton kezdőként, amíg Keanu Neal át nem vette a stafétát tőle. A PFF kedvelte és ha jól rémlik a Falcons fan-ok is kedvelték a srácot, még olyan gondolkodást is olvastam, hogy nickel LB\S szerepbe valahogy kellene neki helyet találni Neal-el együtt, mert jó játékos. Neal és Ricardo Allen megoldást jelent a Falcons számára, viszont Kemal emiatt sztem tesztelheti a FA piacot, hátha valahol kezdő pozíció közelébe kerülhet. Lehetne ez a hely például Oakland (vagy később Vegas…). Kemal amennyire tudom egy megbízhatóan szerelő jó SS alapanyag, aki szerintem jó fit lehetne nálunk, ha a cover 1, 3 utat járjuk.

5, Daimion Stafford neve teljesen ismeretlen volt számomra, de a PFF elég jól értékelte, ezért csak ránéztem már…6’1 218-al remek mérete van szerintem és bár a Titans secondary nem épp erős egység volt idén, lehet érdemes megvizsgálni a srácot. Byard és Searcy mellé nem hiszem, hogy a Titans meg tudja tartani, ha kap kezdő pozíciós megkereséseket, de vele kapcsolatban tényleg vakon vagyok…

6, Jahleel Addae a Chargers SS-e, akinek a neve vszeg megintcsak kevés embernek ismerős, pedig fasza kis játékos. 5’10 195-es mérettel erősen kérdéses már Karl mellé, pedig egy keményen ütköző, atletikus srác. Draftja évében elvileg mi is erősen nézegettük a srácot, szóval lehet RM mégis rápróbál. Ő is csak cover 4 esetén lehet sztem megoldás, mint DJ.

7, Bradley McDougald remek opció lenne, de szinte kizártnak tartom, hogy a Bucs ne igazolná vissza.

8, John Cyprien szintén remek opció lehetne cover 1, 3 esetén SS posztra, de a Jags nem hinném, hogy elengedi.

9, Micah Hyde egy igen érdekes svájci bicska, aki a POban eddig remekül játszik sztem, bár NCB poszton. Pár helyen olvastam vele kapcsolatban rossz dolgokat is, ami alapján nem biztos, hogy megfelelő kezdő játékos lenne, de a mérete és atletikussága megvan egy cover 4-es S poszthoz sztem.

10, J.J. Wilcox lehet még számunkra igen érdekes. Cowboysnál nem kezdő játékos, de sokat játszott idén is és nem rég pont tomi-tomi erősített meg abban, hogy vele kapcsolatban nem rossz a PFF dicsérő besorolása. Mindegyik sémában el tudnám képzelni, mint KJ társát és a Cowboys cap helyzetét nézve jó eséllyel FA lesz.

11, Eric Berry a liga egyik legjobb S-e, nem hiszem, hogy FA piacra kerülne.

12, Barry Church a Cowboys kezdő SS-e, remek mérettel, remek játékkal. 28 éves játékos, szóval pár klasszis év még simán benne lehet. Gondolom a Cowboysnál prioritás lesz a megtartása és valahogy beszuszakolják majd a sapi alá…ha esetleg nem fér be és Wilcox-ot tartják meg, rá kellene repülni.

13, Nate Allen ugye saját UFA, szóval, ha akarjuk, őt megtarthatjuk még a piac nyitása előtt. Nekem tetszett, amit KJ helyén mutatott év végén és nem lepődnék meg nagyon, ha esetleg Őt visszahoznánk és Nelsontól elbúcsúznánk. Ez akkor lehetne értelmes húzás, ha egyébként a drafton akarnánk majd egy jó prospectet berántani, aki előtt, mögött lehetne biztonsági megoldás Nate amellett, hogy STben aprít.

14, Quintin Demps már 31 éves és nem hiszem, hogy otthagyná a Texans-t, de lehetne egy minőségi váltás, ha Nelson útilaput kap…

Swearinger, Hyde lehet szerintem reális célpont, ha a cover 4-es vonalon megyünk előre, Kemal és esetleg Stafford lehet opció, ha cover 1,3 az irány, illetve Wilcox lehet olyan emberke, aki mindkét elképzelésbe passzolhat.

Természetesen simán benne van a pakliban az is, hogy RM és a stáb nem annyira kritikus Reggie Nelsonnal szemben, mint én és tartjuk még egy évig és inkább a draftról hozunk olyan embert, akiben megvan a lehetőség arra, hogy átvegye a stafétát. Ebben az esetben viszont, sztem a cover 4 az irány, mert a cover 1, 3 sémákban Reggie egyik posztot sem tudja szerintem megfelelően játszani már.

Brynden Trawick amúgy sztem mindenképpen visszaigazolandó játékos ST szerep miatt elsősorban, valamint back up S posztra is megfelelőnek tűnik a legutóbbi 2 meccsünk alapján. Azt nem merném belevízionálni, hogy kezdő SS posztra is jó lehet, bár a Denver és a Texans ellen jól mozgott.

Drafton elég sok opciónk lehet szerintem megintcsak.
Malik Hooker (FS) és Jamal Adams (SS) az idei class legjobb prospectjei, velük kapcsolatban jellemzően TOP 10, TOP15-ös draft helyet olvasok, szinte biztosan nem lesznek elérhetőek, amikor mi húzunk.

Jabrill Peppers a következő prospect jelenleg a sorban a legtöbb helyen és Ő remek fit lehetne SS posztra hozzánk is sztem, ha a cover 1,3 marad. Kérdéses nála, hogy benn marad-e, de elképzelhető. Ezzel együtt a back-to-back S első kört nem érzem reálisnak.

Budda Baker, Marcus Williams és Desmond King mind inkább akkor jöhet szóba sztem, ha cover 4 az irány, de ha így alakul, akkor közülük valaki a 2. körben reális célpont lehet.

Justin Evans lehet még 3. körig bezárólag opció SS posztra a jelenlegiek szerint.
Ezek közül a srácok közül lehetne olyan emberkét húzni, aki akár szeptemberre vagy év közben valamikor képes lehet Reggie Nelson-t vagy Nate Allen-t leváltani és hosszútávon megoldást jelenteni.

Ha ettől kicsit hosszabb projectben gondolkodnak RM-ék, mert nagyobb a bizalom Reggie vagy Allen felé, akkor lehet célpont Josh Jones (6’2 215) vagy Josh Harvey-Clemons (6’4 228) vagy Obi Melifonwu (6’3 216) akár, de itt még akkora mozgások lehetnek a prospect rangsorokban, hogy fölösleges ide lövöldözni. Ők olyan méretű prospectek, aki egész biztosan megérnek egy komolyabb felülvizsgálatot tőlünk is, ha a cover 1, 3 séma az irányunk.

Én valószínűleg a cover 4-es irányba indulnék el és keresnék Karl mellé egy másik jó range-el rendelkező cover S-t, aki megbízhatóan szerel. Az NFL egyre inkább a passz felé tolódik, egy ilyen S páros tudna szerintem a legtöbbet dobni a passz védekezésünkre. Én visszahoznám Nate Allent és Brynden Trawickot is, viszont Reggie Nelsont elengedném. Az FA piacon erősen megvizsgálnám a Swearinger, Hyde, Wilcox trio-t és ha valamelyik megfelelő áron elérhető, akkor valószínűleg leigazolnám. Így lenne egy elég jól kinéző S négyesünk, versatile kezdő párossal és igencsak capable back up sorral, akik egyben az ST csapatokban is meghatározó szerepet kaphatnának. Így a draftra úgy lehetne ráfordulni, hogy a S nem need, viszont ha vhol egy BPA beesik még gond nélkül be lehetne húzni. Ami miatt szeretném a S posztot draft előtt rendezni, az első sorban az LB pozíció. Én nagyon szeretnék az első vagy második körben LB-t hozni és ezt megkönnyíti, ha nincs egy lyuk az S sorban is. FA piacon nem igen látok megoldást, az LB gondjainkra, ezért azt a draftra hagynám Perry Riley Jr. visszaigazolása után. Ha nincs S need, draft kényszer, akkor jobban lehet BPA szemlélettel haladni és ebben a classban például egy CB 2.-3. körös berántása nagy fogás lehet. Hasonlóképp egy RB, TE, slot WR berántása középen hasznosabb lehet, mint egy S draftolása.


Nagyon kíváncsi vagyok, hogy kiket tartunk meg, illetve milyen igazolásokat csinál idén Reggie. Én simán el tudom képzelni, hogy már megtartás, hosszabbítás és minimális kiegészítő emberes igazolás „üzemmódba” kapcsolunk, de benne lehet a pakliban, hogy 1-2 nagyobb igazolás még belefér idén is. Ha így lesz, akkor szerintem a S lehetne célterület.


Ha bárki bármilyen hülyeséget fedez fel az irományban ne tartsa magában, szívesen veszem az építő jellegű kritikát 😊
Ha pedig bármelyik felsorolt UFA vagy draft prospect kapcsán tud érdemi információt adni, mert sokat látta játszani, ismeri behatóbban a csapata helyzetét kérem szintén ne tartsa magában. Sokat segítenétek a gondolkodás folytatásában pár jó infóval!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 www.silverandblackpride.com/2017/1/19/14332906/oakland-mayor-libby-schaaf-makes-statement-on-raiders-official-relocation-filing?utm_campaign=levidamien&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
 twitter.com/AP_NFL/status/822139827399389185
empty taxi
Ezt a faszt. Tuti el akarja passzolni a csapatot.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Hat nagyon meglepodnek ha Short 6-8 M-ert elerheto lenne amugy...

Van a S posztra egy eleg atfogo agymenesem, ha lesz holnap idom leirom 😊
Rolni
Berry név lesz benne?

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Van a S posztra egy eleg atfogo agymenesem, ha lesz holnap idom leirom 😊
Rolni
Legyen! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/AP_NFL/status/822139827399389185


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hat nagyon meglepodnek ha Short 6-8 M-ert elerheto lenne amugy...

Van a S posztra egy eleg atfogo agymenesem, ha lesz holnap idom leirom 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Amúgy valaki konkrét célpont a részedről @Rolni ?