NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Phillips tök jó név, csak azzal lehetne megint kidobni 2 év melóját, és elkezdeni installálni egy 3-4-es one gap rendszert, amihez pl. alkalmas NT-t nem nagyon látni most a rosteren, Edwards és Ward mondjuk lehetne a két DE, ebből az egyik sérült, a másik meg két év alatt tanulhatná a 2. rendszerét.

Ehhez képest pl. Gus Bradley volt pl. a fő agya annak a rendszernek, amit Norton próbál itt éppen installálni két éve, ok, hogy HC-ként nem erős az önéletrajza, de mondjuk DC-ként sokkal logikusabb választás lenne, mint Phillips...
somoskovig
2 év melóját? Baszki a falábam. Bottom5 a D# 2 év meló után. Ez szar munka, a világ minden vállalatánál cut. Épp itt az ideje levonni a konzekvenciákat 2 év után, és elküldeni a gecibe ezt a szerencsétlent. 2 év alatt Mack, S. Smith, Nelson, Irvin szintű emberekből - + MEjr, Amerson - ilyen trágyadombot rakott össze. A pofám leszakad, én szégyellem itt Újpesten, hogy ilyen a védelmünk.

Hallkan jegyzem meg, hogy az emberanyag alapból 3-4 védelemhez adott, Mack, Aldon 3-4 OLB-k, Malcolm 3-4 ILB (annak is szar), MEjr 3-4 end, akiket 4-3-as rendszerben erőltetünk. 320 fontos kövéreket meg lehet találni NT-be az utcáról is, nem ellenérv.
Amadeus91
Rapaport csak ennyit írt:

Well, Ken Norton is staying
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Phillips tök jó név, csak azzal lehetne megint kidobni 2 év melóját, és elkezdeni installálni egy 3-4-es one gap rendszert, amihez pl. alkalmas NT-t nem nagyon látni most a rosteren, Edwards és Ward mondjuk lehetne a két DE, ebből az egyik sérült, a másik meg két év alatt tanulhatná a 2. rendszerét.

Ehhez képest pl. Gus Bradley volt pl. a fő agya annak a rendszernek, amit Norton próbál itt éppen installálni két éve, ok, hogy HC-ként nem erős az önéletrajza, de mondjuk DC-ként sokkal logikusabb választás lenne, mint Phillips...
somoskovig
2 év melóját? Baszki a falábam. Bottom5 a D# 2 év meló után. Ez szar munka, a világ minden vállalatánál cut. Épp itt az ideje levonni a konzekvenciákat 2 év után, és elküldeni a gecibe ezt a szerencsétlent. 2 év alatt Mack, S. Smith, Nelson, Irvin szintű emberekből - + MEjr, Amerson - ilyen trágyadombot rakott össze. A pofám leszakad, én szégyellem itt Újpesten, hogy ilyen a védelmünk.

Hallkan jegyzem meg, hogy az emberanyag alapból 3-4 védelemhez adott, Mack, Aldon 3-4 OLB-k, Malcolm 3-4 ILB (annak is szar), MEjr 3-4 end, akiket 4-3-as rendszerben erőltetünk. 320 fontos kövéreket meg lehet találni NT-be az utcáról is, nem ellenérv.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/MarquetteKing/status/818635208547123200?s=09
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Phillips tök jó név, csak azzal lehetne megint kidobni 2 év melóját, és elkezdeni installálni egy 3-4-es one gap rendszert, amihez pl. alkalmas NT-t nem nagyon látni most a rosteren, Edwards és Ward mondjuk lehetne a két DE, ebből az egyik sérült, a másik meg két év alatt tanulhatná a 2. rendszerét.

Ehhez képest pl. Gus Bradley volt pl. a fő agya annak a rendszernek, amit Norton próbál itt éppen installálni két éve, ok, hogy HC-ként nem erős az önéletrajza, de mondjuk DC-ként sokkal logikusabb választás lenne, mint Phillips...
somoskovig
na mondjuk ettől paráztam én is 2 éve, aztán mégis elég hamar implementálódott a 34 1 gap.
Előtte hybrid (de inkább 43) 2 gap volt.

de remélem itt nem kell majd ezen izgulni és marad tovább nálunk. És ha mégse, akkor se minden DC-nk ide jöjjön már!
Black_Adder
Baromi hasonló lenne a átállás, ott JDR-t váltotta ugye, most is ey JDR által jóváhagott rendszert váltana.
Idén jócskán közelebb kerültünk a denveri JDR védelemhez, mint a Seattle védelemhez sztem amúgy is.

Edwards, Wardés Autry remekül ilene sztem az 1 gap DE posztra és én McGee, valamint Latham személyében NT-t is látok rosteren, ha nagyon akarok...

Várjuk meg lesz-e bármi ebből, aztán majd akkor próbáljuk a kockákat betuszkolni a háromszög alakú lyukon 😊

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Phillips tök jó név, csak azzal lehetne megint kidobni 2 év melóját, és elkezdeni installálni egy 3-4-es one gap rendszert, amihez pl. alkalmas NT-t nem nagyon látni most a rosteren, Edwards és Ward mondjuk lehetne a két DE, ebből az egyik sérült, a másik meg két év alatt tanulhatná a 2. rendszerét.

Ehhez képest pl. Gus Bradley volt pl. a fő agya annak a rendszernek, amit Norton próbál itt éppen installálni két éve, ok, hogy HC-ként nem erős az önéletrajza, de mondjuk DC-ként sokkal logikusabb választás lenne, mint Phillips...
somoskovig
na mondjuk ettől paráztam én is 2 éve, aztán mégis elég hamar implementálódott a 34 1 gap.
Előtte hybrid (de inkább 43) 2 gap volt.

de remélem itt nem kell majd ezen izgulni és marad tovább nálunk. És ha mégse, akkor se minden DC-nk ide jöjjön már!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Phillips tök jó név, csak azzal lehetne megint kidobni 2 év melóját, és elkezdeni installálni egy 3-4-es one gap rendszert, amihez pl. alkalmas NT-t nem nagyon látni most a rosteren, Edwards és Ward mondjuk lehetne a két DE, ebből az egyik sérült, a másik meg két év alatt tanulhatná a 2. rendszerét.

Ehhez képest pl. Gus Bradley volt pl. a fő agya annak a rendszernek, amit Norton próbál itt éppen installálni két éve, ok, hogy HC-ként nem erős az önéletrajza, de mondjuk DC-ként sokkal logikusabb választás lenne, mint Phillips...

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A következő játékosokkal kötöttünk Reserve/Future kontraktust:
 image.prntscr.com/image/f50f4b59ba194897b40df1add08c1262.png
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Fournette-re nem azt mondtak, hogy atlag feletti vedelmek siman leradirozzak?
cseberbol vederbe szitu lenne.
Philipsnek lehet orulnek, bar erosen oltottam az uriembert a denver topikba😊
Pari
Az nem számít, nem olvasta
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Tice-l kapcsolatban olvastam tweetet az nfl.com-n hogy prioritás a marasztalasa



több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ezt nem is tudtam:

‏@caplannfl
Two coaches of note on #Raiders staff who have expiring deals: OC Bill Musgrave and OL coach Mike Tice.

Egyre érdekesebb a szitu...
Rolni
Tice must stay

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ezt nem is tudtam:

‏@caplannfl
Two coaches of note on #Raiders staff who have expiring deals: OC Bill Musgrave and OL coach Mike Tice.

Egyre érdekesebb a szitu...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
nezegettem milyen FA-k lesznek iden akire erdemes lenne ramenni...hat nem tul nagy a valasztek...
se DT, se LB, se RB1 se TE1
WR2/3 viszont szerintem lehet lenne megcsipheto
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/
Pari
- C. Campbell
- Timmons
- DJax slotba
- Joeckel olcsón 1 éves prove it szerződéssel
- Bennett no1 target
- Vollmer
- Jarvis Jonea

Btw mások bustjai van, h nálunk működnek. Ahogy Ulpi is mondta, külön világ Oakland.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Na ránéztem és Sean Smith vagy repül a 2017-es szezon 3. napjáig vagy jó eséllyel marad végig...
 www.spotrac.com/nfl/oakland-raiders/sean-smith-5789/
Rolni
Ha jön WP/új dc akkor maradjon, hátha kihoz belőle valamit. Ha nem, akkor kuka. Ilyen trash védelembe nem kell 40 milliós cb, önmagàban nem megoldás.

Fire KNJ, szar volt idén is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
nezegettem milyen FA-k lesznek iden akire erdemes lenne ramenni...hat nem tul nagy a valasztek...
se DT, se LB, se RB1 se TE1
WR2/3 viszont szerintem lehet lenne megcsipheto
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
nezegettem a nfl draft sorrend/need-es cikkét...az alapján csak egy csapat van előttünk(24.pick) aki szinten ILB/MLB needes az Arizona, persze ez semmit nem jelent.
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
OFF: valaki javítson ki ha rosszul tudom de ha egy edző (koordinátor) alkalmazásban van akkor nem csak magasabb posztra lehet őt elhalászni a jelenlegi csapatától? Illetve csere útján pickért.
(Wade Philips miatt kérdezem, ha már hírbe hozták velünk)
Cubehead
Lejárt Phillips szerződése, így szabadon tárgyalhat bárkivel.
empty taxi
Köszi Empty, ezt nem tudtam.



több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
OFF: valaki javítson ki ha rosszul tudom de ha egy edző (koordinátor) alkalmazásban van akkor nem csak magasabb posztra lehet őt elhalászni a jelenlegi csapatától? Illetve csere útján pickért.
(Wade Philips miatt kérdezem, ha már hírbe hozták velünk)
Cubehead
Lejárt Phillips szerződése, így szabadon tárgyalhat bárkivel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Közben megolvastam én is JDR nyilatkozatát amiben megnevezi a 3 főbb problémát és hát igen. Ezeket mind mind abszolválni kell.

A WR-knél kifogásolta a dopokat főleg Crab-nél aki vezette az NFl-t ebben :/. De kifogásolta Coop teljesítményét is, aki a 8.hét után beszürkült eltűnt. 8. héten 179 elkapott yardos meccset tolt de utána a szezonba egyszer se jutott 100 yard fölé. JDR elmndta,hogy tavaly a láb sérülése miatt érthető volt a forma hanyatlása de idén kétli,hogy bármi hasonlóval küszködött volna. Szóval le kell ülni és kielemezni hol a hiba. Ezen felül említett még a többi WR teljesítmény visszaesését. Mind Roberts mind Holmes kevesebbet tett le idén az asztalra mint tavaly.

Interrior Dline
Röviden csak úgy tudnám megfogalmazni,hogy nem csak a játék szituációk és a sérülések miatt volt variálva a front hanem kerestük a megoldást a belső nyomásra és egyik playa sem igazán teljesítette az elvártakat. A csapat sack-jeinek 2/3-t Mack szállította és hát kicsit nagyobb támogatást várnának el JDR-k a többiektől. Illetve ezen kívül kitért Dan W. és Jelly-re akik elvoltak tűnve futás ellen holott a fő feladatuk lett volna...

A secondery-nél pedig az elhibázott lehetőségeket, miss tackle-ket és a nagy játékok rendre engedését emelte ki.

OFF: valaki javítson ki ha rosszul tudom de ha egy edző (koordinátor) alkalmazásban van akkor nem csak magasabb posztra lehet őt elhalászni a jelenlegi csapatától? Illetve csere útján pickért.
(Wade Philips miatt kérdezem, ha már hírbe hozták velünk)



több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na ránéztem és Sean Smith vagy repül a 2017-es szezon 3. napjáig vagy jó eséllyel marad végig...
 www.spotrac.com/nfl/oakland-raiders/sean-smith-5789/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az En need listem
MLB/ILBx2
DT
CB
OT
TE
RB
WR2/3
...es mind az elso korbe
Pari
Carr-t, Mack-et és Coopert elcserélni pickekért. Akkor talán lenne összesen 4 első körös pick-ünk meg mondjuk még egy pár második, amikből még tudnánk egy újabb első kört kreálni, de még akkor sem látom, hogy hogyan lenne meg a 8 első körös pick 😀
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Az En need listem
MLB/ILBx2
DT
CB
OT
TE
RB
WR2/3
...es mind az elso korbe

Szerkesztette: Pari
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Fournette-re nem azt mondtak, hogy atlag feletti vedelmek siman leradirozzak?
cseberbol vederbe szitu lenne.
Philipsnek lehet orulnek, bar erosen oltottam az uriembert a denver topikba😊
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
McMillan cover képességeiben egyenlőre nem bízok, de csak 1 meccset néztem meg pár hete Tőle...ott nem volt korántsem meggyőző.

McCaffrey mondjuk lehet lubickolna Carr-al ebben a rendszerben 😊

Egyenlőre azt szeretném látni kik lesznek a koordinátorok. Sztem Musgrave marad, de kicsit bízok egy DC erősítésben.

Aztán saját FA-k, szerződések, illetve nézelődés kik lépnek piacra...nagy igazolás dömpinget már nem várok, de lehet 1 komoly igazolást még azért ellő Reggie, ha egy fiatal jó playa hiány poszton piacra kerül...
Na és után lehet draftot alaposabban nézegetni majd...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
McMillan nekem egyenlőre 2down ILB, nem ami nekünk kell, de nem néztem még utánna jobban, McCaffrey meg eléggé hasonló Washingtonhoz és Richardhoz sztem, lehet inkább vmi erőfutó irányába mennék inkább...
Rolni
Jó az tény hogy nem egy brutál thumper McAffrey, de szerintem annyira elit atletikussága van, meg érzéke az egészhez, hogy kreatívan használva ilyen 1500-2000 scrimmage yardos szezonokat kinézek belőle, jó lehet annak fele elkapott lesz de kit érdekel. Ja és Jalen meg Washington közül én jövőre csak előbbit tartanám meg.

Meg persze nem ártana már kis fehéredés is! 😀

Nyilván ha véletlenül Fournette lecsúszna, akkor gondolkodás nélkül ő kellene.

Szerkesztette: Döme
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Dömével beszélgettünk face-n a csapatról, aztán gondolkoztam egy kicsit, hogy mivel idén azért szintet lépett a csapatunk és tehetségből sincs hiány és az idei offseasonban már csak a lyukakat kell foltozgatni a draftról, így valóban ahogy korábban írta is valaki, hogy vonzó célpont lehet a Raiders coordinátori szemszögből. Tehát ha egy nagyobb nevű OC-t vagy DC-t sikerülne idecsábítani, akkor azért főleg az O oldalon még brutálisabb dolgokat ki tudnának hozni a csapatból.
Mondjuk én az állandóság híve vagyok, de ahogy Döme is rámutatott, voltak hajmeresztő dolgok az O oldalon gameplan terén főleg a meccsek elején, aztán amikor már hátrányban voltunk és kockáztatni kellett, akkor jöttek a nagy play-ek a legtöbb esetben. Tehát egy kicsit agresszívabb OC-vel tudnánk tarolni. Aztán akkor felőlem jöhetne az első körben egy király futó is, hogy teljes legyen az offense-ünk, a védelmet meg akkor későbbi körökből építenénk.
Ha viszont Musgrave marad, akkor inkább maradjon Murray is és erősítsük a védelmet egy fasza LB-vel.

Dömének Christian McCaffrey RB, nekem pedig Raekwon McMillan LB a favoritom.
Bruce
Én is osztom az itt leírtakat.

Sztem mind támadó, mind védő oldalon igencsak vonzó álláslehetőség lehet a mienk.
Koordinátort cserélni csak akkor cserélnék, ha minőségi upgrade várható, csak a csere kedvéért nem.
Egy Wade Phillips érkezés például egyértelműen az upgrade kategóriája lenne...


Offense oldalán arra azonban vigyázni kell sztem, hogy ne cseréljük el Mustárt, olyan OC-re aki hamar akár tovább is ugorhat majd HC-nek meglovagolva Carr-t.
Musgrave konzervatizmusa sztem részben JDR-hez is köthető, aki védő HC és hiba mentes Offense-t kér első sorban...
Én itt nem érzem annyira fontosnak a váltást, kell még hozni 1-2 emberkét pl egy olyan futót, aki magától is képes alkotni, nem csak ha óriási lyukat nyit a fal és max, ha jövőre nem tud megint szintet lépni Musgrave (mert azért tavalyról idénre javult), akkor lehet új embert keresni.

McMillan nekem egyenlőre 2down ILB, nem ami nekünk kell, de nem néztem még utánna jobban, McCaffrey meg eléggé hasonló Washingtonhoz és Richardhoz sztem, lehet inkább vmi erőfutó irányába mennék inkább...
Rolni
Hát majd meglátjuk, hogy mit törpölt ki McKanzie és JDR.

McCaffrey azért nagyobb termetű, bár nem sokkal, de nagyon jól lát a pályán és ez lehet hogy többet ér mint a 10-20 kg súlytöbblet.

McMillan pedig kb mindenben jó, így nem értem, hogy miért 2down ILB. Talán egyedül a blitzelési képességén kellene fejlesztenie, de azt gondolom, hogy elsősorban nekünk nem egy pass rusher kell, hanem egy olyan LB, aki jó cover-ban és jól tud szerelni. Ennek ellenére szerintem magához képest nem jó blitz-ben, mert amúgy abban is elég jó. Szóval nekünk ő kell! 😊