NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 786 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Sziasztok!

Cook kapcsán csak annyit mondanék, hogy volt szerencsén majdnem minden meccsét lűtni egyetemistaként. Nem lesz egy világmegváltó a srác, de egy jól felépített taktikával simán meg fogjátok tudni verni vele a Texanst. Kulcs szitukban általában jó döntést hoz. Alapvetően nem volt bajom vele az MSU-ban, bár az is tény, hogy a tavalyi Alabama elleni katasztrófát nehezen bocsátottam meg neki.

Hétvégén megnézem a meccsetek és nektek fogok szurkolni, nagyon jó lenne ha újra kialakulna egy fasza Raiders- Steelers rivalizálás 😊.

Ja és még annyit akartam kérdezni, hogy Shilique Calhount idén mennyire használtátok, vagy mik a benyomások róla? Nagy kedvencem volt a Spartansben, de idén nem tudtam annyi Raiders meccset nézni.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Crab közben ment fű alatt egy careerhigh évet.
Amadeus91
És milyen jó lett volna még, ha a fele passzt nem szórja el.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Crab közben ment fű alatt egy careerhigh évet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ronald Torbert lesz a referee a meccsünkön. Idén még nem vezetett mérkőzést a Raidersnek, a Houstonnak már egyet igen. Egyébként az NFL átlagnál (13,46 büntetés meccsenként) kicsivel kevesebbet büntet (12,67 büntetés meccsenként). 2014-ben a Browns elleni meccsen volt ő a referee és akkor kikaptunk valamint 8 büntetéssel sújtotta a csapatot.
Tavaly is kapott egy PO meccset mégpedig történetesen a Texans-Chiefs WC meccset, ahol a Texans csúnyán elvérzett és nem is volt sok büntetés (összesen 9; 4 Texans - 5 Chiefs büntetés).
Reméljük a Texansnak megint nem hoz szerencsét Torbert valamint remélem nem úgy fogják szórni a zászlókat, mint bolond a lisztet.

Másik érdekesség a büntetésekkel kapcsolatban, hogy a legtöbbet büntetett csapat (147 büntetés) játszik a legkevesebbet büntetett csapattal (87 büntetés). Találd ki melyik csapat melyik! 😊

Karl Joseph saját állítása szerint játszani fog hétvégén. Nem 100%-os még, de játszania kell, mert nem lehet tudni, hogy Allen-t engedik e játszani.

Ma zárt edzést tartott a csapat, így nem fogunk tudni semmit a sérültek állapotáról.
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Cook vs Osweiler ... a 2 OL és a 2 D# fog dönteni.
Amadeus91
Lemaradtam valamiről? Mi történt Savage-l?
Cubehead
Szétbasztàk az utsó meccsen. Nem biztos, hogy lesz.
Amadeus91
Thx az infót. S bár jobbulást neki de azért ez jó hír nekünk. Ő se egy világ megváltó Qb de messze menőleg jobb mint Osi.



több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cook vs Osweiler ... a 2 OL és a 2 D# fog dönteni.
Amadeus91
Lemaradtam valamiről? Mi történt Savage-l?
Cubehead
Szétbasztàk az utsó meccsen. Nem biztos, hogy lesz.
Amadeus91
Biztos h nem lesz. Oswi kezd
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Cook vs Osweiler ... a 2 OL és a 2 D# fog dönteni.
Amadeus91
Lemaradtam valamiről? Mi történt Savage-l?
Cubehead
Szétbasztàk az utsó meccsen. Nem biztos, hogy lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Cook vs Osweiler ... a 2 OL és a 2 D# fog dönteni.
Amadeus91
Lemaradtam valamiről? Mi történt Savage-l?



több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Cook vs Osweiler ... a 2 OL és a 2 D# fog dönteni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
 twitter.com/RapSheet/status/816297819229261824
empty taxi
Elnézve a Denver elleni meccset összességében ez egy jó hír!



több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/RapSheet/status/816297819229261824


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
BÚÉK mindenkinek! 😊

Úgy döntöttem visszatérek. Köszönöm a kedves szavakat mindenkinek.

A Broncos elleni meccsről pár gondolat. Sajnos azt vettem észre, hogy McGloin a nagy mérkőzés előtti hype ellenére összeszarta magát. Egyszerűen tényleg azt láttam, hogy nem volt benne tűz, a testbeszédéből is az jött le, hogy a háta közepére kívánja a meccset. Ezzel a hozzáállásával és azzal, hogy az első drive-ból TD-t kaptunk gyakorlatilag el is dőlt a meccs. Cook egy picivel jobban mozgatta a csapatot, de nála meg az volt a baj, hogy még nem labdabiztos, kicsit felelőtlennek tűnik, de legalább van arca (ami szükséges egy nfl csapat irányítójának) és bátorsága. Én vele vágnék neki a PO meccsnek McGloin sérülésétől függetlenül.

A fal is nagy kérdés számomra. Penn sérüléséről nem tudok semmit, pedig ő nagyon fontos lenne. Howard is kidőlt az utolsó edzésen a Denver meccs előtt, ha még mindig nem lesz, akkor vékonyka lesz a falunk, pont T poszton. Watson - Osemele - Hudson - Jackson - Alexander fal nem pont életbiztosítás Clowney ellen. A baj az, hogy rövid a hét számunkra, így kevesebb az idő mindenre. Akár a fal átszervezésére, akár a sérülések javulására, akár a regenerációra.

A jó falmunka a futások miatt is fontos lenne, mert ha nincs futás, akkor ilyen irányítókkal nem remélhetünk nagy légiparádét.

A védelem elég gyengén teljesített sajnos. Allen sérülése is nagyon rosszkor jött. Remélhetőleg engedi játszani a hétvégén, mert szerintem ő eddig a legjobb beugró játékosunk. Egyáltalán nem hiányzik Joseph, ha ő a pályán van. Ha meg Joseph is lesz, akkor külön jó, mert lesz kihez nyúlni egy esetleges sérülés esetén. Egyébként Travick sem volt elveszett, viszont McGill-t el kell felejteni.
Annyi biztos, hogy Mack-től is kell valami plusz a PO meccsen és jó lenne ha már az elején letenné a névjegyét és nem a 4. negyedre tartogatná a jó teljesítményt. Irvin továbbra is jó formában van, remélem folytatódik nála ez az állapot. Sajnos Edwards nem volt továbbra sem jó, de elvileg valami betegsége volt, így ezért volt limitált szerepe. A Texans ellen már szerintem többet tud vállalni, bár nem várok tőle látványos teljesítményt.

Ki kell találni, hogy hogyan lehet potens futójátékot tolni a Texans ellen, mert a múltkori meccsen sem volt futójátékunk és így még Carr is szenvedett. Ha lesz futójáték az elején, akkor jó meccs lehet, ha nem, akkor szerintem egy végtelenül unalmas és idegesítő meccsre van kilátás.
Bruce
Figyu, én alkotmányjogot fogok tanulni, rajtam nem fog múlni! Behúzzuk ezt is!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 077 — #NoStress
Kacsa?

 www.12up.com/posts/4351004-breaking-raiders-expected-to-sign-new-quarterback?a_aid=40734
Surda
Logika lenne benne mondjuk kérdés Ennyi idő alatt mennyit tudna megtanulni. Alapbol PS-be jonne ha jön és ha McGloin nem tudja vállalni akkor aktivalnanl CC mögé back upnak ha így lesz. Mindenesetre máshol semmit nem.lattam róla
Cubehead
Most olvastam aláírt
Surda
Egy Super Bowl győztes irányító, nem lehet vele mellényúlni.
pacheko11
Ráadásul az apja az egyetlen olyan játékos az NFL történetében, aki tagja volt 5 egymást követő évben SB-t játszó csapatnak.
Apró szomorúság számára, hogy egyet se az ő csapata nyert.

több mint 7 éve
pacheko11 New England Patriots 57
Kacsa?

 www.12up.com/posts/4351004-breaking-raiders-expected-to-sign-new-quarterback?a_aid=40734
Surda
Logika lenne benne mondjuk kérdés Ennyi idő alatt mennyit tudna megtanulni. Alapbol PS-be jonne ha jön és ha McGloin nem tudja vállalni akkor aktivalnanl CC mögé back upnak ha így lesz. Mindenesetre máshol semmit nem.lattam róla
Cubehead
Most olvastam aláírt
Surda
Egy Super Bowl győztes irányító, nem lehet vele mellényúlni.

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyébként Musgrave és Norton csapattársak voltak 1994-ben a 49ers-ben, amikor SB-t nyertek, igaz Musgrave nem játszott meccset abban a szezonban.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Amúgy tegnap az is megfordult a fejemben, hogy bizonyos szinten altatás volt a denver elleni meccs. Nagy színjáték ez az egész. Lehet, hogy direkt ilyen limitált gameplannel mentünk neki a meccsnek mindkét oldalon és már a Texans ellen készültünk inkább. Persze a sérülések nem voltak bekalkulálva. Meg hát az is, hogy Del Rio odaszólogat a coordinátoroknak, akikkel egyébként nagyon jóban van is elég furcsa pont ilyenkor.

Na de ez csak feltételezés a részemről, majd meglátjuk hogy mit hoz a szombat.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
BÚÉK mindenkinek! 😊

Úgy döntöttem visszatérek. Köszönöm a kedves szavakat mindenkinek.

A Broncos elleni meccsről pár gondolat. Sajnos azt vettem észre, hogy McGloin a nagy mérkőzés előtti hype ellenére összeszarta magát. Egyszerűen tényleg azt láttam, hogy nem volt benne tűz, a testbeszédéből is az jött le, hogy a háta közepére kívánja a meccset. Ezzel a hozzáállásával és azzal, hogy az első drive-ból TD-t kaptunk gyakorlatilag el is dőlt a meccs. Cook egy picivel jobban mozgatta a csapatot, de nála meg az volt a baj, hogy még nem labdabiztos, kicsit felelőtlennek tűnik, de legalább van arca (ami szükséges egy nfl csapat irányítójának) és bátorsága. Én vele vágnék neki a PO meccsnek McGloin sérülésétől függetlenül.

A fal is nagy kérdés számomra. Penn sérüléséről nem tudok semmit, pedig ő nagyon fontos lenne. Howard is kidőlt az utolsó edzésen a Denver meccs előtt, ha még mindig nem lesz, akkor vékonyka lesz a falunk, pont T poszton. Watson - Osemele - Hudson - Jackson - Alexander fal nem pont életbiztosítás Clowney ellen. A baj az, hogy rövid a hét számunkra, így kevesebb az idő mindenre. Akár a fal átszervezésére, akár a sérülések javulására, akár a regenerációra.

A jó falmunka a futások miatt is fontos lenne, mert ha nincs futás, akkor ilyen irányítókkal nem remélhetünk nagy légiparádét.

A védelem elég gyengén teljesített sajnos. Allen sérülése is nagyon rosszkor jött. Remélhetőleg engedi játszani a hétvégén, mert szerintem ő eddig a legjobb beugró játékosunk. Egyáltalán nem hiányzik Joseph, ha ő a pályán van. Ha meg Joseph is lesz, akkor külön jó, mert lesz kihez nyúlni egy esetleges sérülés esetén. Egyébként Travick sem volt elveszett, viszont McGill-t el kell felejteni.
Annyi biztos, hogy Mack-től is kell valami plusz a PO meccsen és jó lenne ha már az elején letenné a névjegyét és nem a 4. negyedre tartogatná a jó teljesítményt. Irvin továbbra is jó formában van, remélem folytatódik nála ez az állapot. Sajnos Edwards nem volt továbbra sem jó, de elvileg valami betegsége volt, így ezért volt limitált szerepe. A Texans ellen már szerintem többet tud vállalni, bár nem várok tőle látványos teljesítményt.

Ki kell találni, hogy hogyan lehet potens futójátékot tolni a Texans ellen, mert a múltkori meccsen sem volt futójátékunk és így még Carr is szenvedett. Ha lesz futójáték az elején, akkor jó meccs lehet, ha nem, akkor szerintem egy végtelenül unalmas és idegesítő meccsre van kilátás.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nekem nincs gondom azzal, h Jack kicsit odamondott nekik...gondolom megkapták már Tőle élőben is előtte.
Borzalom volt amit a D művelt és idén ez nem az első volt...
Támadó oldalon is jól látszott szerintem, h Carr nélkül mennyit tudott Mustár hozzátenni az egészhez...

Lehet most túlesek annak a bizonyos lónak az oldalán azzal amit írok, de per pillanat egyik koordinátorunkért se fájna túlzottan a szívem, ha menne.

Musgrave-nek vannak nagyon szépen felrajzolt játékai, sokszor elég jól keverte a kártyákat, de jó eséllyel bármelyik kicsit is kompetensebb NFL OC hozott volna erős offense-t ezzel a fallal, skill player gárdával és Carr-al. Főleg Carr-on van a hangsúly sztem amúgy.
Nem csapnám ki csak azért, hogy kicsapjunk vkit, mert nem végzett rossz munkát és Carr jól működik ebben a rendszerben, de ha egy jó OC szeretne ide jönni, azon azért bőven elgondolkodnék JDR helyében, hogy cserélek-e. Gondolok itt mondjuk McCoy-ra...

Norton esete más. Borzalmas év kezdés után némi javulás volt látható, de ez a legutóbbi meccs megint borzasztó lett. Igazából elgondolkoztam, h a javulásban volt-e neki bármi szerepe vagy csak annyi történt, hogy beindult a Mack-Irvin páros, beszokott Riley és jobban összeállt az egész...
Év közben volt némi séma váltás is, ami szintén segített, de sok gond van és olyan alapvető dolgokkal pl, mint szerelés...
Nem lennék meglepve, ha megköszönné Jack Kenny munkáját, ha a Texans nem túl veretes támadó egysége is megszopat minket hétvégén.
Ha így dönt akkor sietni kell, mert sok a nyitott állás, addig kéne egy jó DC-re lecsapni, amíg máshol megy a HC keringő.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nem tudom, hogy elhamarkodottan írom-e, de JDR mai sajtótájékoztatójáról nem túl jó híreket olvastam. Odavágott mind a DC-nek, mind az OC-nek, ami egy PO meccs előtt nem túl jó előjel. Az előbbit a gyenge tackling miatt "kritizálta", utóbbit az utolsó meccsért, amin a workhorse RB-nek kikiáltott Murray csak 5 labdacipelést kapott.

Érdekes meccs lehet a miénk, mert úgy hírlik, hogy a Texans HC O'Brien utolsó meccse lehet, ha kikapnak, míg JDR mai megnyílvánulása után az OC/DC párosunk nem lehet nyugodt. Szerintem nem volt túl okos dolog most kritikákat megfogalmazni, főleg nem a nyilvánosság előtt, de megtörtént.

Pár hír:
- Nate Allen agyrázkódás protokollon van
- Osemele továbbra sem 100%-os, de szerintem ő nem fogja kihagyni a Texans elleni meccset
- Ha McGloin bevethető lesz, akkor ő kezd Houstonban, de még hátra van egy MRI vizsgálat
- Cook valami olyasmit mondott, hogy a tegnapi mecccsen volt olyan play, amit még edzésen sem hívtak be nála
- Carr nem utazik a csapattal Houstonba
- Joseph egész héten részt vehet az edzésen, legalábbis a múlt heti edzéseken jól "érezte magát", így van esély arra, hogy szombaton játszon

Szerk:

Azt hiszem még nem volt a 2017-es ellenfelek listája:

Home opponents (*playoff team): Denver Broncos, Kansas City Chiefs*, San Diego Chargers, New England Patriots*, New York Jets, Dallas Cowboys*, New York Giants*, Baltimore Ravens.

Away opponents (*playoff team): Denver Broncos, Kansas City Chiefs*, San Diego Chargers, Buffalo Bills, Miami Dolphins*, Philadelphia Eagles, Washington, Tennessee Titans

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Megvan a ket vizsgám!!!! Ooo je
Amadeus91
Grat Bíró Úr!😊
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Kacsa?

 www.12up.com/posts/4351004-breaking-raiders-expected-to-sign-new-quarterback?a_aid=40734
Surda
Logika lenne benne mondjuk kérdés Ennyi idő alatt mennyit tudna megtanulni. Alapbol PS-be jonne ha jön és ha McGloin nem tudja vállalni akkor aktivalnanl CC mögé back upnak ha így lesz. Mindenesetre máshol semmit nem.lattam róla
Cubehead
Most olvastam aláírt
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Kacsa?

 www.12up.com/posts/4351004-breaking-raiders-expected-to-sign-new-quarterback?a_aid=40734
Surda
Logika lenne benne mondjuk kérdés Ennyi idő alatt mennyit tudna megtanulni. Alapbol PS-be jonne ha jön és ha McGloin nem tudja vállalni akkor aktivalnanl CC mögé back upnak ha így lesz. Mindenesetre máshol semmit nem.lattam róla

Szerkesztette: Cubehead



több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Kacsa?

 www.12up.com/posts/4351004-breaking-raiders-expected-to-sign-new-quarterback?a_aid=40734
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Megvan a ket vizsgám!!!! Ooo je

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Pár gondolat:
-Derek Carr egyértelműen a csapat MVP-je, a legfontosabb láncszeme
-az elit OL hirtelen agyon üttette McGloin-t és összességében sem hoztak túl jó meccset
-a futójáték szenvedett Carr és a légi veszélyeztetés nélkül
-Murray mehet amerre lát sztem, draftról meg hozni kell egy fiatal "faltörő kost"
-védelem kurvára le volt engedve, nagyon nem tetszett a játékuk, baromira kéne már Karl vissza, mert Ő az egyetlen biztosan szerelő secondary játékosunk
-McGloin váratlanul gyenge volt, de sokkal többre nem számítottam...ha a futás beindult volna, más lehetett volna a meccs képe...
-Cook rendben lehet, mint Carr back upja a következő évekre
-Texans D ellen is bazi nagy szenvedés lesz, ha Musgrave nem találja ki, hogy tudja beindítani a futást
-Én Cook-ot tenném a kezdőbe a köv meccsen McGloin vállától függetlenül
-védelmet seggbe kell rúgni, szívják fel magukat

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!