NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Èn is pont Bruce-ra gondoltam, de nem bűnbakként, hiányzik a meccs utáni alapos elemzése (nekem)
Úgy hogy ha ovasod, ès mèg mindig remetézel, nekem küldmar el a gondolataidat. 😉
Szóval én McGlointól többet vártam, a héten belenéztem a Tex elleni győstes meccsébe, bizakodó voltam. Az is hozzá tartozik, hogy a Denver D nagyon fel volt pörögve, főleg LáncosTalib. Nálunk a vártnál is gyengébb volt az O es nem tudtak megvédeni McGloint.
Ami D illeti szintén szer napot fogott ki, ez ellen a gyenge Denveri O ellen. Nehéz lesz így akár egy meccst is nyerni a POban. Fényesen bebizonyosodott, h Carr nagyon nagy érték, és a legfontosabb fogaskerék ebbe a Raiders gépezetben.
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Remélem Cook fog iranyitani a Texans ellen. Igazi szenvedes paradera szamitok...
amugy szerintem, megprobalhatnank az egesz tegnapi produkciot Bruce nyakaba varni!?!😊
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Uraim, ha viszont tényleg szeretnénk, közös meccsnézést, gyorsan lépni kell ezügyben.
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ez siralmas volt.

Az 5. hellyel lehet jobban jártunk, a Houston ellen talán értékelhetőbb teljesítményt tudunk nyújtani - feltéve, ha a csapat nagy része egészséges lesz.

Pozitívum, hogy Cook nem volt annyira fogalmatlan - bár voltak érdekes dobásai -, valahogy magabiztosabbnak tűnt McGloinnál.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Engem is ez szánalmas volt.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nagyon meglepne, ha McGloin játszana még nálunk valaha.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Kubiak lelépésével most kaptak extra motivációt. Uccsó meccs a szezonban+vele. Harapni fognak.
De én (ismeretlen okból) bízom a W-ben.
Surda
Ez a Kubiak dolog meglepett.
gaben
Bronco fanokat is sztm.
Vannak magyarázatok, mondenf3le vad ötletek, az utódkeresés sem lesz egyszerű. Van bajuk most 😀
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Kubiak lelépésével most kaptak extra motivációt. Uccsó meccs a szezonban+vele. Harapni fognak.
De én (ismeretlen okból) bízom a W-ben.
Surda
Ez a Kubiak dolog meglepett.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Kubiak lelépésével most kaptak extra motivációt. Uccsó meccs a szezonban+vele. Harapni fognak.
De én (ismeretlen okból) bízom a W-ben.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Kell ez a mai! Nagyon!!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
B.U.É.K.!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
BUÉK Kollégák!
Nesztek egy HD link az esti meccshez!
 www.youtube.com/watch?v=nYUanxaj2bk
(elobb a pats v fins, majd raiders vs donkeys)
illetve HD redz aki szereti
 www.youtube.com/watch?v=bp3CLzNan-k
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Mindenkinek, boldog új évet kívánok!
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
buék minden Raiders fannak, hogy örüljetek újév alkalmából, itt egy McGloin-elemzés.

 www.silverandblackpride.com/2016/12/31/14133134/matt-mcgloin-in-depth-analysis-breakdown-of-raiders-qb

choose life
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Buék srácok!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Előre is Boldog újévet minden fórum társamnak!



több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Boldog Új Évet Mindenkinek!

több mint 7 éve
davidkiss Las Vegas Raiders 68
Új Raider Troy videó:  www.youtube.com/watch?v=kEpcqXHGQbY

Szerkesztette: davidkiss
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Carr-McGloin-Connor Cook-Crabtree

 oak.247sports.com/Bolt/FYI-WR-Michael-Crabtree-is-Raiders-emergency-QB-50109896
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Fogadtam a holnapira (is)
Hát a bukik leáraztak minket 1,9 a szorzó
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Az tuti, beperelte volna a picsába, utána meg felrúgná a holdra, mint az elődjét csak előtte felmosná vele a padlót. MD nagyon akarja a Las V üzletet, az3rt ilyen benyelős
Surda
Ja az L.A.-ért szakad vóna ki az ajtó a tokból.

Csak azt nem tudom a többi huna valagba van, jó Mara kussol a kikere miatt, Ruáni a csaptokra hagyná, de Kroftnak mér jó, hogy ennyire kilóg a lóláb?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Az tuti, beperelte volna a picsába, utána meg felrúgná a holdra, mint az elődjét csak előtte felmosná vele a padlót. MD nagyon akarja a Las V üzletet, az3rt ilyen benyelős
Surda
Ja az L.A.-ért szakad vóna ki az ajtó a tokból.

Csak azt nem tudom a többi huna valagba van, jó Mara kussol a kikere miatt, Ruáni a csaptokra hagyná, de Kroftnak mér jó, hogy ennyire kilóg a lóláb?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Az tuti, beperelte volna a picsába, utána meg felrúgná a holdra, mint az elődjét csak előtte felmosná vele a padlót. MD nagyon akarja a Las V üzletet, az3rt ilyen benyelős
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért Menjen a p-ba Goodel. Randy Gregoryt vissza engedi idénre Aldont meg nem .

 www.12up.com/posts/4340393-breaking-nfl-denies-aldon-smith-s-reinstatement?a_aid=40920
Cubehead
Jerry jól nyomja ám a prosztata- masszázst, baszki az öreg Al mán borította volna az asztalt.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Azért Menjen a p-ba Goodel. Randy Gregoryt vissza engedi idénre Aldont meg nem .
 www.12up.com/posts/4340393-breaking-nfl-denies-aldon-smith-s-reinstatement?a_aid=40920
Cubehead
egy-két másik csapatban már játszana....

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "