Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Én 1.körös pickkel elhoznám Shadyt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Van egy érdekes kérdésem és kíváncsi lennék a véleményetekre...

Ha Murray-t elengedjük a FA piacra, fog kelleni egy power RB ez sztem tiszta sor.
A kérdésem az, hogy milyen szerepkörben?

No.1 RB kell, aki viszi hátán a futó egységet és neki segít be Richard, illetve Washington?

Olyan kiegészítő power futó kell, aki a goalline és short yardos szituációkban segíti ki a Törpéket?

Másképp feltéve a kérdést: Szerintetek elég jó a Richard-Washington páros, hogy jövőre a futójátékunk alapját adják?

Szerintem elég izgalmas kérdés, de nem igazán van rá válaszom még.

Amikor Murray sérült volt nem igen ment a futás, de azóta azért fejlődtek a fiatalok...
Washington sok időt kihagyott vmiért, de amit a Colts ellen mutatott az azért nem fluke volt...

Jelenleg azt gondolom, hogy ha a Denver ellen és a PO-ban a két srác jól játszik akkor az Murray sorsát megpecsételheti. Nagy pénzt úgy futónak adni, hogy van mögötte 2 életképes opciónk, akik időnként jobbnak is tűnnek, mint Ő nagyon nehéz lenne sztem...ehhez jön még az, hogy az idei draft class elvileg futók tekintetében igen mély lesz...én most azt gondolom, hogy Murray elmegy és draftról érkezik futó, de ugye a kérdés mikor, milyen szerepre?

Na?
Rolni
Szerintem a ket torpe nem lehet alapja a futasunknak.
Ricsi jobb mint Washington, de mindkettonek rendkivul hullamzo a teljesitmenye.
Murray-vel en elgedett vagyok.
Nem serulekeny, elkapni is tud, es tobb jo meccse van mint rossz, bar o is hajlamos eltunni egy szezoban 1-2 meccsrol, de igy is joval kiegyensulyozotabb, mint a ket torpe. En - ha nem ker eszement penzt - megtartanam Murrayt es a ket torpet is. Ha sokat ker, akkor had menjen.
(Mondjuk van bennem egy olyan is, hogy jo lenne latni mit is tud valojaban a O fal, ha egy Zeke allna mogotte...vagy egy Beast Mode, (esetleg Charles)😊)
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Van egy érdekes kérdésem és kíváncsi lennék a véleményetekre...

Ha Murray-t elengedjük a FA piacra, fog kelleni egy power RB ez sztem tiszta sor.
A kérdésem az, hogy milyen szerepkörben?

No.1 RB kell, aki viszi hátán a futó egységet és neki segít be Richard, illetve Washington?

Olyan kiegészítő power futó kell, aki a goalline és short yardos szituációkban segíti ki a Törpéket?

Másképp feltéve a kérdést: Szerintetek elég jó a Richard-Washington páros, hogy jövőre a futójátékunk alapját adják?

Szerintem elég izgalmas kérdés, de nem igazán van rá válaszom még.

Amikor Murray sérült volt nem igen ment a futás, de azóta azért fejlődtek a fiatalok...
Washington sok időt kihagyott vmiért, de amit a Colts ellen mutatott az azért nem fluke volt...

Jelenleg azt gondolom, hogy ha a Denver ellen és a PO-ban a két srác jól játszik akkor az Murray sorsát megpecsételheti. Nagy pénzt úgy futónak adni, hogy van mögötte 2 életképes opciónk, akik időnként jobbnak is tűnnek, mint Ő nagyon nehéz lenne sztem...ehhez jön még az, hogy az idei draft class elvileg futók tekintetében igen mély lesz...én most azt gondolom, hogy Murray elmegy és draftról érkezik futó, de ugye a kérdés mikor, milyen szerepre?

Na?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Na hangoljunk 😀


 www.youtube.com/watch?v=QQQ6bY5DvjA&t=7s
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Kíváncsi leszek, hogy Mack megkapja-e az Év Védőjátékosa díjat, így, hogy Miller és Donald lemaradt a rájátszásról.
peterbadbone
arra én is, de ha igen az +1m/év az alkudozáskor😊
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Kíváncsi leszek, hogy Mack megkapja-e az Év Védőjátékosa díjat, így, hogy Miller és Donald lemaradt a rájátszásról.

több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
Hát ez megint edzői szemlélet mód es habitus kérdése. Csak igy mint a pihnetessuk a kezdonet vagy sem PO előtt.
Több érv szól mellette es ugyanugy ellene is.

Kontra: Nem edzett, chemistry hiánya (habar pár meccs alatt nem hiszem hogy eltűnik Max nem olyan fullos)

Pro: Mentálisan vegig készülhet. S Carrt ismerve fog is meccsről meccsre függetlenül a sérülésétől. A skill különbség elvégre nem celetlen FR QB. Valamint a PO-ban minden új szokás mondani ergo ha ott McGloin van akkor belőle tudsz készülni. Ez Ugye lehet előnyös nekünk is.

De.majd meglátjuk. A fő hogy teljesen legyen rendbe. Ez a szezon mar igy is joval többet adott mint vártuk, reméltük. Persze ettől még Just win baby
Cubehead
pro:

- lesz under center play
- McGloin hozzászokott a Big Tenben ahhoz, hogy hidegben irányítson

choose life
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
A Lynch-el felálló Denver elleni meccs tökéletes lesz meglátni, mit tudnak a coachok, és az O. Futni fogunk orrvérzésig szerintem, de azárt tesztelni is akarják majd McGloint. Én még nem írnám le magunkat és a 1st seedet😊
Bár a Denver felszabadultan, nyomás nélkül lép majd pályára, de extra motiváció nélkül is egyben.
Pari
Hát ha hazai pályán egy csoport rivális ellen nem lesznek motiváltak, akkor keressenek más csapatot maguknak...

Megint más, hogy viszont szerintem felszabadultak se lesznek. A nyomás megszűnt, de szerintem nem azzal volt a baj, hanem hogy nem tudunk futni, az meg nem változott.

Meglátjuk.
Black_Adder
@surda too
direkt az extra motiváltság szót használtam, mert a rivalizálás miatti az alap, de az extra lenne, ha a PO-ba jutásról, vagy attól elütésről is szólna a meccs. De egy része a meccsnek mindeképp a 2 QB teszteléséről fog szólni.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Örülök neki, hogy Carr műtétje rendben lement. Carr-t szeptemberig nem látjuk már tétmeccsen, de nincs is ezzel baj, jöjjön szépen helyre.

Carr sérülése miatt a meccsről kevés szó esett, de szerintem érdemes kiemelni mennyire jók voltak a Törpék, nekem tetszett megint Walford is és összességében a védelem.

Carr sérüléséig 14 ponton tartották Luck-ékat és összességében a 2 TD mellé levettek 2 INT-t is.

Mario Edwards 18 D snapet volt fenn, ami sztem teljesen rendben van és amúgy teljesen arányos a többi DL emberkével. Latham 17, Williams 18, Ellis 20, Ward 17.
Ami ennél is fontosabb, hogy sztem jól mozgott. Nem volt domináns, de nem is elvárható ennyi kihagyás után, de bíztatóan mozgott sztem. Úgy tűnik csípője teljesen rendben és a fordulatot kell felvennie, illetve a kondit visszaépítenie.
Denver ellen nem lenne rossz, ha McGee és Karl is vissza tudna térni, de egyiket se kell siettetni, mert Mario-val már egész mély a DL és Nate Allen meglepően jól játszik.

Denver ellen kell is a jó D teljesítmény, mert ez D csata lesz várhatóan.
Lynch VS McGloin persze, de inkább Miller&Co VS Mack&Co és nagy ST csata a field pozícióért, mert sok támadó pont nem várható.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
A Lynch-el felálló Denver elleni meccs tökéletes lesz meglátni, mit tudnak a coachok, és az O. Futni fogunk orrvérzésig szerintem, de azárt tesztelni is akarják majd McGloint. Én még nem írnám le magunkat és a 1st seedet😊
Bár a Denver felszabadultan, nyomás nélkül lép majd pályára, de extra motiváció nélkül is egyben.
Pari
Hát ha hazai pályán egy csoport rivális ellen nem lesznek motiváltak, akkor keressenek más csapatot maguknak...

Megint más, hogy viszont szerintem felszabadultak se lesznek. A nyomás megszűnt, de szerintem nem azzal volt a baj, hanem hogy nem tudunk futni, az meg nem változott.

Meglátjuk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Elég nagy a "csizma" de ott a főnök is

 www.facebook.com/photo.php?fbid=1300043890066356&set=gm.713615745474705&type=3&theater
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
A Lynch-el felálló Denver elleni meccs tökéletes lesz meglátni, mit tudnak a coachok, és az O. Futni fogunk orrvérzésig szerintem, de azárt tesztelni is akarják majd McGloint. Én még nem írnám le magunkat és a 1st seedet😊
Bár a Denver felszabadultan, nyomás nélkül lép majd pályára, de extra motiváció nélkül is egyben.
Pari
Meg akarnak verni minket, az tuti, még is csoport rivalizálás és kell a pozitívabb elköszönés tőlük. Ha még ezt is beszopnák, forradalom lesz, de szopják csak.
Szerintem a futásra készülni fognak két okból is egyszer már szét futottuk őket, + McGloin miatt várható a futás erőltetése, DE most kellene dobatni MC-t, nincs akkora tét mint a PO-ban, és csiszolódjanak csak össze az elkapók/TE/fal/MC. Bár szerintem jelenleg fosásig megy a gyakorlás 😀
Remélem elkapjuk a szamarakat újra, annyi év alázása után.

Szerkesztette: Surda
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
A Lynch-el felálló Denver elleni meccs tökéletes lesz meglátni, mit tudnak a coachok, és az O. Futni fogunk orrvérzésig szerintem, de azárt tesztelni is akarják majd McGloint. Én még nem írnám le magunkat és a 1st seedet😊
Bár a Denver felszabadultan, nyomás nélkül lép majd pályára, de extra motiváció nélkül is egyben.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Azért durva hallani 😕

 justblogbaby.com/2016/12/27/audio-derek-carrs-injury-knew-right-away/
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Carr műtétje lement, jó hír, hogy a lehető legsimábban. Teljesen normál felgyógyulással kell csupán számolni.
Amadeus91
Már azt mondják mindenhol hogy a SBre felépülhet. De ha odáig eljut a csapat valakivel akkor mi értelme lenne egy edzetlen sérülésből épp visszatérő irányítót bedobni?
Matthew99
Hát ez megint edzői szemlélet mód es habitus kérdése. Csak igy mint a pihnetessuk a kezdonet vagy sem PO előtt.
Több érv szól mellette es ugyanugy ellene is.

Kontra: Nem edzett, chemistry hiánya (habar pár meccs alatt nem hiszem hogy eltűnik Max nem olyan fullos)

Pro: Mentálisan vegig készülhet. S Carrt ismerve fog is meccsről meccsre függetlenül a sérülésétől. A skill különbség elvégre nem celetlen FR QB. Valamint a PO-ban minden új szokás mondani ergo ha ott McGloin van akkor belőle tudsz készülni. Ez Ugye lehet előnyös nekünk is.

De.majd meglátjuk. A fő hogy teljesen legyen rendbe. Ez a szezon mar igy is joval többet adott mint vártuk, reméltük. Persze ettől még Just win baby



több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Carr műtétje lement, jó hír, hogy a lehető legsimábban. Teljesen normál felgyógyulással kell csupán számolni.
Amadeus91
Már azt mondják mindenhol hogy a SBre felépülhet. De ha odáig eljut a csapat valakivel akkor mi értelme lenne egy edzetlen sérülésből épp visszatérő irányítót bedobni?
Matthew99
Nem a legjobb példa, de nekem ilyenkor mindig egy kicsit Walter Payton esete jut eszembe, amikor SB-ba Ditka goal line situba a falember Perry-vel futatta az 1yardos TD-t, ezzel ellopva Walter nagy álmát, hogy TD-t futhasson egy SB-n, holott Ő vitte a hátán a csapatot az SB-be...
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Carr műtétje lement, jó hír, hogy a lehető legsimábban. Teljesen normál felgyógyulással kell csupán számolni.
Amadeus91
Már azt mondják mindenhol hogy a SBre felépülhet. De ha odáig eljut a csapat valakivel akkor mi értelme lenne egy edzetlen sérülésből épp visszatérő irányítót bedobni?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Carr műtétje lement, jó hír, hogy a lehető legsimábban. Teljesen normál felgyógyulással kell csupán számolni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 youtu.be/t2D7D53Sop4
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Csapataink még harcban állnak:


 oak.247sports.com/Bolt/Timetable-for-Derek-Carrs-return-butts-up-against-Super-Bowl-LI-50028074
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
egy kis visszatekintő: 2013-ban undrafted rookie-ként Matt McGloin 6 meccsen volt kezdő, 8 TD-t, 8 INT-et dobott, 55,9%-os pontosság és 76-os passer rating mellett. na de...

a támadófala így nézett ki: LT/LG Barnes, LG/RG Lucas Nix, C Wisniewski, RG Brisiel, RT Pashos. ennek ellenére csak 6 alkalommal sackelték, ami köszönhető volt egyrészt Sparanónak ugye, de annak is, hogy McGloin gyorsan megszabadult a labdától.

nem mintha a skill playerei jobbak lettek volna: 3,3 yardos átlaggal futó McFadden, Andre Holmes az első számú elkapó, Rod Streater a második számú, plusz még ott volt Denarius Moore, Brice Butler és Rivera mint TE1. Greg Olson volt az OC:

 cdn2.sbnation.com/imported_assets/1921807/UQOeW3C_medium.gif

McGloin igazi gunslinger mentalitással játszott, többet kockáztatott, mint Carr, ebből adódóan többet hibázott is, de nem volt egyszerű dolga az említett csapattársai miatt. ennek ellenére átlag 23 pontot szerzett a papíron nem túl acélos Raiders ezen a hat meccs alatt. egy meccset nyert, a Texans ellen, de a Titans és a Cowboys ellen is vezetett a csapat az első félidőben (utóbbiak ellen volt amikor 14 ponttal), de a második félidőre elfogytak, a depth hiányának köszönhetően. ebből adódóan nem írnám le McGloint a mostani jobb támadófallal és sokkal jobb skill playerekkel, és Reggie-ék is bízhatnak benne, mert nem véletlenül kapott 2. körös tendert idén. úgyhogy van alap a reményre. sokkal kevésbé tehetséges mint Carr az adottságait tekintve, de mindezt kompenzálja a mentalitásával, igazi munkás típusú játékos és van töke, nem fossa össze magát a nyomás alatt. úgyhogy én hiszek abban, hogy tudunk vele nyerni egy play-off meccset, még ha most nem is fog brillírozni a Broncos védelme ellen (mondjuk Carr sem tette, de nem is volt rá szükség). hajrá McLovin!
deyell
Én alapvetően egy teljesen korrekt csereirányítónak tartom McGroint😊, ahogy mások is, mert igazából soha senki nem sírt egy percig se miatta, hogy Ő ne lenne rendben. De annyira kíváncsi lennék, hogy Cook vajon mire lehet képes, hogy Reggie a 4th round WTF pickjével csak BB utánozta, vagy tolt egy uberstealt.
Pari
Hát adom, nézném Cookot ő azér tud a semmiből és a semmivel.
sutianap
Egyetemen, de ez más party, és most nem kell kisérletezni. McGloinnak legalább van, ha csak kicsi is, meccsrutinja, (mondjuk lehet Cook lesz Booman a Minden héten háborúból, csak ne kezdje a 12-es csillagpályát 😀 )
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
egy kis visszatekintő: 2013-ban undrafted rookie-ként Matt McGloin 6 meccsen volt kezdő, 8 TD-t, 8 INT-et dobott, 55,9%-os pontosság és 76-os passer rating mellett. na de...

a támadófala így nézett ki: LT/LG Barnes, LG/RG Lucas Nix, C Wisniewski, RG Brisiel, RT Pashos. ennek ellenére csak 6 alkalommal sackelték, ami köszönhető volt egyrészt Sparanónak ugye, de annak is, hogy McGloin gyorsan megszabadult a labdától.

nem mintha a skill playerei jobbak lettek volna: 3,3 yardos átlaggal futó McFadden, Andre Holmes az első számú elkapó, Rod Streater a második számú, plusz még ott volt Denarius Moore, Brice Butler és Rivera mint TE1. Greg Olson volt az OC:

 cdn2.sbnation.com/imported_assets/1921807/UQOeW3C_medium.gif

McGloin igazi gunslinger mentalitással játszott, többet kockáztatott, mint Carr, ebből adódóan többet hibázott is, de nem volt egyszerű dolga az említett csapattársai miatt. ennek ellenére átlag 23 pontot szerzett a papíron nem túl acélos Raiders ezen a hat meccs alatt. egy meccset nyert, a Texans ellen, de a Titans és a Cowboys ellen is vezetett a csapat az első félidőben (utóbbiak ellen volt amikor 14 ponttal), de a második félidőre elfogytak, a depth hiányának köszönhetően. ebből adódóan nem írnám le McGloint a mostani jobb támadófallal és sokkal jobb skill playerekkel, és Reggie-ék is bízhatnak benne, mert nem véletlenül kapott 2. körös tendert idén. úgyhogy van alap a reményre. sokkal kevésbé tehetséges mint Carr az adottságait tekintve, de mindezt kompenzálja a mentalitásával, igazi munkás típusú játékos és van töke, nem fossa össze magát a nyomás alatt. úgyhogy én hiszek abban, hogy tudunk vele nyerni egy play-off meccset, még ha most nem is fog brillírozni a Broncos védelme ellen (mondjuk Carr sem tette, de nem is volt rá szükség). hajrá McLovin!
deyell
Én alapvetően egy teljesen korrekt csereirányítónak tartom McGroint😊, ahogy mások is, mert igazából soha senki nem sírt egy percig se miatta, hogy Ő ne lenne rendben. De annyira kíváncsi lennék, hogy Cook vajon mire lehet képes, hogy Reggie a 4th round WTF pickjével csak BB utánozta, vagy tolt egy uberstealt.
Pari
Hát adom, nézném Cookot ő azér tud a semmiből és a semmivel.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
egy kis visszatekintő: 2013-ban undrafted rookie-ként Matt McGloin 6 meccsen volt kezdő, 8 TD-t, 8 INT-et dobott, 55,9%-os pontosság és 76-os passer rating mellett. na de...

a támadófala így nézett ki: LT/LG Barnes, LG/RG Lucas Nix, C Wisniewski, RG Brisiel, RT Pashos. ennek ellenére csak 6 alkalommal sackelték, ami köszönhető volt egyrészt Sparanónak ugye, de annak is, hogy McGloin gyorsan megszabadult a labdától.

nem mintha a skill playerei jobbak lettek volna: 3,3 yardos átlaggal futó McFadden, Andre Holmes az első számú elkapó, Rod Streater a második számú, plusz még ott volt Denarius Moore, Brice Butler és Rivera mint TE1. Greg Olson volt az OC:

 cdn2.sbnation.com/imported_assets/1921807/UQOeW3C_medium.gif

McGloin igazi gunslinger mentalitással játszott, többet kockáztatott, mint Carr, ebből adódóan többet hibázott is, de nem volt egyszerű dolga az említett csapattársai miatt. ennek ellenére átlag 23 pontot szerzett a papíron nem túl acélos Raiders ezen a hat meccs alatt. egy meccset nyert, a Texans ellen, de a Titans és a Cowboys ellen is vezetett a csapat az első félidőben (utóbbiak ellen volt amikor 14 ponttal), de a második félidőre elfogytak, a depth hiányának köszönhetően. ebből adódóan nem írnám le McGloint a mostani jobb támadófallal és sokkal jobb skill playerekkel, és Reggie-ék is bízhatnak benne, mert nem véletlenül kapott 2. körös tendert idén. úgyhogy van alap a reményre. sokkal kevésbé tehetséges mint Carr az adottságait tekintve, de mindezt kompenzálja a mentalitásával, igazi munkás típusú játékos és van töke, nem fossa össze magát a nyomás alatt. úgyhogy én hiszek abban, hogy tudunk vele nyerni egy play-off meccset, még ha most nem is fog brillírozni a Broncos védelme ellen (mondjuk Carr sem tette, de nem is volt rá szükség). hajrá McLovin!
deyell
Én alapvetően egy teljesen korrekt csereirányítónak tartom McGroint😊, ahogy mások is, mert igazából soha senki nem sírt egy percig se miatta, hogy Ő ne lenne rendben. De annyira kíváncsi lennék, hogy Cook vajon mire lehet képes, hogy Reggie a 4th round WTF pickjével csak BB utánozta, vagy tolt egy uberstealt.
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
egy kis visszatekintő: 2013-ban undrafted rookie-ként Matt McGloin 6 meccsen volt kezdő, 8 TD-t, 8 INT-et dobott, 55,9%-os pontosság és 76-os passer rating mellett. na de...

a támadófala így nézett ki: LT/LG Barnes, LG/RG Lucas Nix, C Wisniewski, RG Brisiel, RT Pashos. ennek ellenére csak 6 alkalommal sackelték, ami köszönhető volt egyrészt Sparanónak ugye, de annak is, hogy McGloin gyorsan megszabadult a labdától.

nem mintha a skill playerei jobbak lettek volna: 3,3 yardos átlaggal futó McFadden, Andre Holmes az első számú elkapó, Rod Streater a második számú, plusz még ott volt Denarius Moore, Brice Butler és Rivera mint TE1. Greg Olson volt az OC:

 cdn2.sbnation.com/imported_assets/1921807/UQOeW3C_medium.gif

McGloin igazi gunslinger mentalitással játszott, többet kockáztatott, mint Carr, ebből adódóan többet hibázott is, de nem volt egyszerű dolga az említett csapattársai miatt. ennek ellenére átlag 23 pontot szerzett a papíron nem túl acélos Raiders ezen a hat meccs alatt. egy meccset nyert, a Texans ellen, de a Titans és a Cowboys ellen is vezetett a csapat az első félidőben (utóbbiak ellen volt amikor 14 ponttal), de a második félidőre elfogytak, a depth hiányának köszönhetően. ebből adódóan nem írnám le McGloint a mostani jobb támadófallal és sokkal jobb skill playerekkel, és Reggie-ék is bízhatnak benne, mert nem véletlenül kapott 2. körös tendert idén. úgyhogy van alap a reményre. sokkal kevésbé tehetséges mint Carr az adottságait tekintve, de mindezt kompenzálja a mentalitásával, igazi munkás típusú játékos és van töke, nem fossa össze magát a nyomás alatt. úgyhogy én hiszek abban, hogy tudunk vele nyerni egy play-off meccset, még ha most nem is fog brillírozni a Broncos védelme ellen (mondjuk Carr sem tette, de nem is volt rá szükség). hajrá McLovin!

choose life
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Amúgy meg húzzon mindenki a picsába!!!! 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "