Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Tbh, a Houston verhető idegenben... ne temessük a szezont.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
And Raiders can't fall below the fifth seed. So they either will have the first-round bye or head to Houston.
- Jimmy Durkin

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 659
Én úgy döntöttem, hogy elköszönök a fórumtól egy időre. Sok lett a seggfej itt.
Bruce
ugyan, ha átvészelted azokat a korszakokat, amikor Aaron Brooks, Andrew Walter, JMR, Warren Sapp, Tyler Brayton, Stuart Schweigert, Fabian Washington, DeAngelo Hall, DHB, Rolando McClain, Michael Huff, Matt Flynn-féle figurák garázdálkodtak a csapatnál, akkor pár szemtelenkedő troll nem veheti el a kedved.

choose life
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Bruce! Megtiltjuk, hogy hanyagolj minket! Engem is visszarántottatok a sz@rból mikor annyira elegem volt a csapatból meg Al hülyeségeiből (emlékszem Routt-nak top fizut adtunk te jóóó ég meg ilyenek!), hogy át akartam menni a Pats topikba! 😀
Nem történt meg és örülök, mert iszonyat élvezem ezt a szezont még így is, hogy Carr kidőlt. Carr lett volna bandwagonként most visszasunnyogni a hátsó ajtón! 😀
Nagyon szerethető és tehetséges a csapat. Most mutathatják meg, hogy igazán mire képesek. Még az a sok lusta disznó is a védelemben (Sean, Reggie, Malcolm stb. stb.)!

Ha meg jön ide valaki trollkodni leoltjuk együttes erővel a #@*-be! 😉
Amadeus ebben amúgy is profi!!!!!

Szerkesztette: TST
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
 www.youtube.com/watch?v=JdzxZiwt3mY

bízzunk benne...
deyell
A dal címe ami megy alatta: I'm shipping up to boston, kívánom nektek, hogy találkozzunk Bostonban 😊
Bruce neked pedig kitartást!

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Májusegy-szindróma, jóahelydesokaköcaög
Sebaj


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Én úgy döntöttem, hogy elköszönök a fórumtól egy időre. Sok lett a seggfej itt.
Bruce
Én többekközött anno te miattad, téged olvasva regisztraltam, nehéz évek fos érzése közössen, na úgy hogy maradj csak itt velünk, hogy közőssen élvezzük azt, amit pár éve el sem tudtunk képzelni.A többit meg szard le.....
Just Win Bruce! 😊
több mint 7 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Én úgy döntöttem, hogy elköszönök a fórumtól egy időre. Sok lett a seggfej itt.
Bruce
Dome divatszurkolo de azert nem seggfej. 😛
ulpianus
Hahah, na ez jó volt, hangosan felröhögtem. 😀
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Én úgy döntöttem, hogy elköszönök a fórumtól egy időre. Sok lett a seggfej itt.
Bruce
Tudom hogy nem tisztem nekem ebbe beleszólni és nem is akarok, mert jó szándékkal jöttem ide máskor is és kaptam hideget és meleget is! Másrészről új vagyok, és nem is ismerjük egymást, de azért olvasgatva a topikokat, kezd körvonalazódni már előttem egy lista, hogy kiknek a hozzászólásaira érdemes figyelni és ebbe te is beleesel. Nem seggnyalásból írom ezt, több fórumon aktív vagyok és véleményem szerint ez egy brutálisan jó közösség, én is csak azt bánom hogy nem jöttem előbb...

több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Én úgy döntöttem, hogy elköszönök a fórumtól egy időre. Sok lett a seggfej itt.
Bruce
Kevés a biztonság!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Én úgy döntöttem, hogy elköszönök a fórumtól egy időre. Sok lett a seggfej itt.
Bruce
Dome divatszurkolo de azert nem seggfej. 😛

Komlyan. Ha en mindig a seggfejekkel foglalkoznek se dolgozni se kocsmazni se semmit nem lehetne normalisan. Azonban en azokra koncentralok akik megerdemlik. Van aki zavar, de nem foglalkozok vele. Nem valaszolok a hozzaszolasaira. Neki az a lenyeg, nekem nem. Nekem te hozzaszolasaid a fontosak, es masoke. Szerencsere abbol is van eleg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Hát srácok én nem is tudom mit mondjak! Ennyi év szenvedés után végre egy ilyen szezon és jön ez. Ha nem ellenünk játszotok akkor szurkolok nektek. Jobbulást Carr-nak!

Bruce-nak meg kitartást!

Szerkesztette: Proxi

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 424 — Слава Україні! Героям слава!
Én úgy döntöttem, hogy elköszönök a fórumtól egy időre. Sok lett a seggfej itt.
Bruce
Butaság lenne, ha ezt tennéd. Az ilyeneket ignorálni kell, nem szabad hagyni, hogy "ők győzzenek".

Némíts. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Carr sérülése kapcsán pár gondolat:
-Murphy dögöljön meg ahol van...legkevesebb sack, egész meccsen hozzá sem érnek...erre bumm
-Carr sokszor túl sokat vállalt idén (is)...főleg a futásokkal és ehhez hasonló play megnyújtásokkal...ebben fejlődnie kell, ha hosszú karriert akar
-annak örülök, hogy eddig mindenhol egész "sima" sérülésnek olvasom...itt arra gondolok, hogy maradandó sérülés nélkül fel fog épülni jó eséllyel és jövőre ismét nekivágunk az évnek szép reményekkel
-McGloin remek esélyt kapott amúgy...szerződése lejár év végén és most egy TOP OL mögött, korrekt futókkal és elkapókkal megmutathatja mire képes...persze a chemistry nem lesz az igazi és rögtön egy Denver secondary jön szembe, de ha most jól játszik sok pénzt kereshet, akár kezdő posztért is komoly harcba lehet majd vhol...
-Murray megdolgozhat egy hosszabbításért vagy máshol egy komoly szerződésért, mert Carr nélkül egyértelműen run first team lettünk...
-védelemnek nagyon össze kell magát szednie, hogy meccsben tartsa McGloin-ékat vagy adott esetben meccset nyerjen

Én idénre egy pozitív szezont vártam magunktól és azt, hogy végig harcban legyünk a PO-ért. Ezt megkaptam, sőt többet. Emiatt, ha Carr visszatér teljes erőben és "csak" a mostani esetleges PO run marad el a sérülés miatt azzal én meg tudok békélni...mást amúgy sem tehetek persze...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én úgy döntöttem, hogy elköszönök a fórumtól egy időre. Sok lett a seggfej itt.
Bruce
Némíts, baszdmeg! Ez azért csak a Te helyed elsősorban!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Én úgy döntöttem, hogy elköszönök a fórumtól egy időre. Sok lett a seggfej itt.
Bruce
Csatlakozok Gaben-hez. Szerintem is badarság lenne pár gyökér miatt elköszönni



több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én úgy döntöttem, hogy elköszönök a fórumtól egy időre. Sok lett a seggfej itt.
Bruce
Ne csináld már Bruce. Itt voltunk végig mikor a csapat a gyengébbnél is gyengébb volt, most végre lehet már jó érzéssel meccseket nézni és remek playeket, játékosokat kibeszélni. Ne menj.
Szarni rájuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Én úgy döntöttem, hogy elköszönök a fórumtól egy időre. Sok lett a seggfej itt.
Bruce
Az ilyen seggfejek azért vannak, hogy legyen kit magasról leszarni! Mi vagyunk a hírhedt RAIDERS szurkolói, tartsuk ehhez magunkat!!! 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én úgy döntöttem, hogy elköszönök a fórumtól egy időre. Sok lett a seggfej itt.
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
a kerdes, hogy erdemes-e vissza kuldeni Carrt? Nehogy a kov RG3 legyen, vagy Gronk
Pari
Egyik sem ugyanaz a szitu ellenben mondjuk én se jatszatnam.



több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
a kerdes, hogy erdemes-e vissza kuldeni Carrt? Nehogy a kov RG3 legyen, vagy Gronk
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 659
De jó lenne ha Carr tudna játszani így.
Amadeus91
sajnos utánaolvastam azóta, és nekem ebből úgy tűnik, hogy Carrnak valószínűleg rosszabb a sérülése, mint Woodsonnak volt, mert nála a szalagok is sérülhettek. így tehát Terrell Owens 2004-es sérüléséhez hasonlítható (two ankle ligaments were torn and a fracture ) Owens 2004 december 19-én sérült meg egy horse collar tackle következtében, és a Super Bowlon már játszott, 8 passzt és 122 yardot regisztrált, nem rajta múlott hogy kikaptak.

choose life
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
ezt még ide: Woodsonnak 2002. december 26-án szárkapocscsont-törése volt, megműtötték és 2003 január 12-én már játszott. erről twitteren írt C-Wood

 twitter.com/cwoodson24/status/812847329892061184

 twitter.com/cwoodson24/status/812847248749035520

 twitter.com/cwoodson24/status/812864366454435841?lang=en
deyell
De jó lenne ha Carr tudna játszani így.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 659
ezt még ide: Woodsonnak 2002. december 26-án szárkapocscsont-törése volt, megműtötték és 2003 január 12-én már játszott. erről twitteren írt C-Wood

 twitter.com/cwoodson24/status/812847329892061184

 twitter.com/cwoodson24/status/812847248749035520

 twitter.com/cwoodson24/status/812864366454435841?lang=en

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 659
 www.youtube.com/watch?v=JdzxZiwt3mY

bízzunk benne...

choose life