Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Na botlott a KC
Arassuk le azt a PO-t.
Just Win Baby
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ahogy vártam, nem vettük le IR-ről még Mario-t, így holnap nem játszik, de a Colts ellen szombaton már játszhat.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Bruce
Jó fiatalon látni AL-t!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nyílván nincs rá esély, de behúznám most Michael Floydot dekurvagyorsan, igaz, hogy szar volt eddig idén, de az a szar is klasszisokkal jobb, mint az idei Kearse.
braxa88
Akkor a fickó nem sokat tanulna az esetből. Bár az is igaz, hogy nekünk nagyon jól jönne.
garrett27
Amúgy sem fog tanulni, főleg, hogy valaki el fogja vinni mindenképpen. Milyen jó lenne mondjuk egy Patriotsnál látni :/Szerintem arra kell építenünk, amiben jó ez az edzői stáb... a rövid-távú karrier-mentő motiválás és beállítás a sorba protokoll még működik.
TGA
Lottó nyerőszámok esetleg? 😊
ThundersNFL
Nem volt annyira nehéz. Az egyetemen a folyamatmérnök, és a vállgazd hallgatók számára találtunk ki egy olyan feladatot laborra, hogy 5 fős csapatokban problématérképet kell készíteniük az NFL csapatokról, és Ishikawa diagrammal bontani fő összetevőkre, és igazolni.

Ez valójában egy játék a félév során. A tárgyból gyakjegy van, szóval be lehetne fejezni már most, de az alapszakasz végéig csinálja a csapatok 90%a. Elég sikeres lett a projekt, díjazzuk is a legügyesebben térképező gárdákat.

Szóval csak ránéztem a pats problématérképére, ...ami lehet azért jó, mert csak a csapatvezető pats fan, a többiek haterek 😊
TGA
Off: A Raidersnél mit látnak fő problémának? Ez érdekelne engem nagyon! 😊
Bruce
Nem nálam vannak, de felkelek... ma 😊 Bemegyek, megkonzultálom, és megírom 😊
TGA
Köszi! 😊 De az off miatt jöhet a Raiders topicba is! 😊
Bruce
Szia Bruce!

Kedden van a kolleganőm, akkor tudom feltenni. Annyit megtudtam, hogy a térképezést indító kérdés az év elején (4. héten történt az első) az alábbi volt:
"Miért nem tudja a Raiders védelme megállítani az ellenfeleket?"
Ebből mára az lett, hogy:
"Miért nem képes a Raiders 4 negyeden keresztül kiegyensúlyozottan játszani?"
TGA
Köszi! 😊

Ez már azért fejlődés, remélem az SB előtt az lesz a kérdés, hogy miért nem tud a Raiders védelme minden negyedben legalább két labdát szerezni? 😊
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Nyílván nincs rá esély, de behúznám most Michael Floydot dekurvagyorsan, igaz, hogy szar volt eddig idén, de az a szar is klasszisokkal jobb, mint az idei Kearse.
braxa88
Akkor a fickó nem sokat tanulna az esetből. Bár az is igaz, hogy nekünk nagyon jól jönne.
garrett27
Amúgy sem fog tanulni, főleg, hogy valaki el fogja vinni mindenképpen. Milyen jó lenne mondjuk egy Patriotsnál látni :/Szerintem arra kell építenünk, amiben jó ez az edzői stáb... a rövid-távú karrier-mentő motiválás és beállítás a sorba protokoll még működik.
TGA
Lottó nyerőszámok esetleg? 😊
ThundersNFL
Nem volt annyira nehéz. Az egyetemen a folyamatmérnök, és a vállgazd hallgatók számára találtunk ki egy olyan feladatot laborra, hogy 5 fős csapatokban problématérképet kell készíteniük az NFL csapatokról, és Ishikawa diagrammal bontani fő összetevőkre, és igazolni.

Ez valójában egy játék a félév során. A tárgyból gyakjegy van, szóval be lehetne fejezni már most, de az alapszakasz végéig csinálja a csapatok 90%a. Elég sikeres lett a projekt, díjazzuk is a legügyesebben térképező gárdákat.

Szóval csak ránéztem a pats problématérképére, ...ami lehet azért jó, mert csak a csapatvezető pats fan, a többiek haterek 😊
TGA
Off: A Raidersnél mit látnak fő problémának? Ez érdekelne engem nagyon! 😊
Bruce
Nem nálam vannak, de felkelek... ma 😊 Bemegyek, megkonzultálom, és megírom 😊
TGA
Köszi! 😊 De az off miatt jöhet a Raiders topicba is! 😊
Bruce
Szia Bruce!

Kedden van a kolleganőm, akkor tudom feltenni. Annyit megtudtam, hogy a térképezést indító kérdés az év elején (4. héten történt az első) az alábbi volt:
"Miért nem tudja a Raiders védelme megállítani az ellenfeleket?"
Ebből mára az lett, hogy:
"Miért nem képes a Raiders 4 negyeden keresztül kiegyensúlyozottan játszani?"

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Aldon sajnos kezd kiakadni (hozzá teszem jogosan), hogy nincs változás az állapotát illetőleg az nfl részéről. Sajnos az egész cikket nem.volt érkezésem elolvasni csak a rövid tartalmat atfutni de elv a SF Chronicalban jelent meg a cikk.



több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/NFLMAVERICK/status/809081723300483072
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Továbbra sem edzett McGee, Calhoun és Joseph!

Mario viszont a második felszereléses edzésén is részt vett! 😊

Az edzés egyébként előre lett hozva, mert heves esőzéseket jósoltak az eredetileg kiírt edzés időpontjára!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Gordon a fantasy csapatomba van es mindehol azt olvasom, hogy nem fog jatszani vasarnap
Pari
Sajnálom a fantasy csapatodat! 😕
Bruce
Vannak gondok tesó! 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Gordon a fantasy csapatomba van es mindehol azt olvasom, hogy nem fog jatszani vasarnap
Pari
Ha én beáldozom a meccsnézést, akkor te is áldozd be szépen a fantasy csapatod. Tegyed a padra! A csapatért mindent.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Gordon a fantasy csapatomba van es mindehol azt olvasom, hogy nem fog jatszani vasarnap
Pari
Sajnálom a fantasy csapatodat! 😕
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Gordon a fantasy csapatomba van es mindehol azt olvasom, hogy nem fog jatszani vasarnap
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Gordon sérült nem?
Amadeus91
day-to-day státuszt mondanak rá. Tehát még az is lehet hogy játszik.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Gordon sérült nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nem vár éppen könnyű meccs a csapatra most vasárnap sem, de ha sikerül hozni a W-t, akkor 14 év után először meglenne a PO részvétel. Remélem ez kellő extra motivációt tud biztosítani.

Ez a Chargers Offense a rengeteg sérült ellenére is erős egység. A yardokat és a pontokat is erőltetett menetben képesek felpakolni a táblára köszönhetően Phillip Rivers-nek és az idén jól működő futójátéknak, ami Melvin Gordon break out szezonjához köthető elsősorban, mert az OL nem villog azért. Rivers továbbra is a liga egyik legjobb irányítója szerintem, amit ez a fal mögött, ezzel az elkapó egységgel produkál megsüvegelendő és ráadásul ellenünk mindig remekel sajnos.

Idén az INT szekcióban romlott Rivers, de én azt gondolom ez főleg azért van, mert a rutintalanabb elkapóinak is igyekszik minél több lehetőséget adni, néha kicsit túl aggresszív, szerintem nem rosszabb QB lett Ő csak más a kiszolgáló személyzet. Err viszont nekünk lehet alapozni, mert amúgy is erős a D turn over szempontból.

Legutóbbi találkozó sem Riversen múlott a 2INT ellenére sem, a 359 yarddal és 4TD-vel. Ennél azért jobb védő teljesítmény kell, de szerintem van is rá komoly esély. Sokat javult a D-nk, az akkori formájukhoz képest. Jobban megy a TE-k ellen, jobban megy összességében a CBk-nek és javult a pass rush, elsősorban Mack beindulása miatt. A run D is javult és jó eséllyel Latham visszatér már és elvileg Edwards-ból is láthatunk egy keveset majd. Én bizakodó vagyok, hogy Riversék nem fognak tudni megint 30+ pontot feltenni.

Továbbra is inkább passzal verhető a SD védelme, de Murray jelenléte sokat segíthet nekünk a legutóbbi találkozóhoz képest. Carr kisujja, az under center playek hiánya és a dropp-ok lehetnek azok amik a mérleget a másik oldalra dönthetik. Bosa ellen ki kell találniuk majd valamit Mustáréknak, mert nem kéne, hogy szétkapja Carr-t vagy a futójátékot, mint Clowney tette.

Azt gondolom, hogy erősebb csapat vagyunk jelenleg ennél a Chargersnél (akik 18 embert helyeztek már idén IR-re és még mindig állnak!) és hozni kellene a W-t, de egy kemény, szoros meccsre számítok.
A győzelem mellett fontos lenne, hogy a sérülések kerüljék el a brigádot és senki ne sérüljön rá semmire, azok közül akik már eleve bajlódnak valamivel.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Kicsit máris óvatosabbak a kinti szakik MEJr-al kapcsolatosan: már azt írják, hogy remélhetőleg még az év vége előtt visszatérhet. Így sanszosan nem játszik a Chargers ellen még.
Bruce
Érdekes JDR mintha azt nyilatkozta volna a hét elején, h jól ment az edzés, remélik meccsen is szóhoz juthat...én úgy értelmeztem kap már pár snapet a SD ellen...meglássuk.
Rolni
Azt nyilatkozta JDR én is olvastam. De MEJr meg azt mondta, hogy reméli év vége előtt még szóhoz jut. Mindenesetre együtt mozgott a csapattal és nem tudom, hogy ilyenkor a sérült listán szerepeltetni kellene e, de sanszos hogy nem, mert még IR-en van. Szóval azt nem tudjuk hogy limitált edzésmunkát végzett e avagy sem.

Valamelyik beat writer azt írta, hogy szerinte max 20-25 snappet kaphat a Chargers ellen ha játszik, hogy fokozatosan lendüljön bele.
Bruce
IR-en van, aktiválni kell onnan meccs előtt, ha játszatni akarjuk. Ha aktiválják (gondolom péntek folyamán) az már beszédes lesz.
Asszem 26ig kell aktiválni vagy IR-en hagyni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kicsit máris óvatosabbak a kinti szakik MEJr-al kapcsolatosan: már azt írják, hogy remélhetőleg még az év vége előtt visszatérhet. Így sanszosan nem játszik a Chargers ellen még.
Bruce
Érdekes JDR mintha azt nyilatkozta volna a hét elején, h jól ment az edzés, remélik meccsen is szóhoz juthat...én úgy értelmeztem kap már pár snapet a SD ellen...meglássuk.
Rolni
Azt nyilatkozta JDR én is olvastam. De MEJr meg azt mondta, hogy reméli év vége előtt még szóhoz jut. Mindenesetre együtt mozgott a csapattal és nem tudom, hogy ilyenkor a sérült listán szerepeltetni kellene e, de sanszos hogy nem, mert még IR-en van. Szóval azt nem tudjuk hogy limitált edzésmunkát végzett e avagy sem.

Valamelyik beat writer azt írta, hogy szerinte max 20-25 snappet kaphat a Chargers ellen ha játszik, hogy fokozatosan lendüljön bele.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Kicsit máris óvatosabbak a kinti szakik MEJr-al kapcsolatosan: már azt írják, hogy remélhetőleg még az év vége előtt visszatérhet. Így sanszosan nem játszik a Chargers ellen még.
Bruce
Érdekes JDR mintha azt nyilatkozta volna a hét elején, h jól ment az edzés, remélik meccsen is szóhoz juthat...én úgy értelmeztem kap már pár snapet a SD ellen...meglássuk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 image.prntscr.com/image/3dd926f21f3e4e0390e72be2fab0402f.png

Szerkesztette: Bruce
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Igen van olyan játékos, akinek lejárt már egy ideje az eltiltása, de engedélyt nem kapott és várhatóan nem is fog kapni soha
Bruce
De legalabb ilyenkor elkezdhet edzeni a csapattal? tanulhatja a playbook-ot?
Rendben hogy nem lephet palyara, mert nincs engedely, de legalabb ezen tiltasok feloldodnak?
Pari
Szerintem nem!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Igen van olyan játékos, akinek lejárt már egy ideje az eltiltása, de engedélyt nem kapott és várhatóan nem is fog kapni soha
Bruce
De legalabb ilyenkor elkezdhet edzeni a csapattal? tanulhatja a playbook-ot?
Rendben hogy nem lephet palyara, mert nincs engedely, de legalabb ezen tiltasok feloldodnak?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Igen van olyan játékos, akinek lejárt már egy ideje az eltiltása, de engedélyt nem kapott és várhatóan nem is fog kapni soha
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Köcsög fasszopó ember:

 twitter.com/RapSheet/status/809149373724688384
Bruce
Nem értem amúgy. Lejárt az eltiltás, miért nem játszhat?
Amadeus91
A tiltás lejárt, de "engedélyt" még nem kapott. #nettófaszságszerintemis

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Köcsög fasszopó ember:

 twitter.com/RapSheet/status/809149373724688384
Bruce
Nem értem amúgy. Lejárt az eltiltás, miért nem játszhat?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Köcsög fasszopó ember:

 twitter.com/RapSheet/status/809149373724688384