Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
McGee, Calhoun és Joseph nem vett részt az edzésen. Osemele és Latham visszatért és MEJr is ott van az edzésen (26-ig kell aktiválnunk őt)
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kicsit máris óvatosabbak a kinti szakik MEJr-al kapcsolatosan: már azt írják, hogy remélhetőleg még az év vége előtt visszatérhet. Így sanszosan nem játszik a Chargers ellen még.
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Kis színes:
Többed magával de próba játékon van a KC-nél Miles Burris.



több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Na maradunk Oaklandben? Csak futólag néztem pár cikket.
skat
Sure!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Nyerni kell és megvan a PO, ennyi a lényeg itt sztem.
Rolni
Vagy kiszopnia a Miaminak, nem?
Amadeus91
Akkor már a legjobb az lenne ha mind a két feltétel teljesülne és kész 😉
Pláne ha még a KC is kikapna 😁
Cubehead
Na ez a " mindenki bekaphatja" szitu.....Yess 😀
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Nyerni kell és megvan a PO, ennyi a lényeg itt sztem.
Rolni
Vagy kiszopnia a Miaminak, nem?
Amadeus91
Akkor már a legjobb az lenne ha mind a két feltétel teljesülne és kész 😉
Pláne ha még a KC is kikapna 😁

Szerkesztette: Cubehead



több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nyerni kell és megvan a PO, ennyi a lényeg itt sztem.
Rolni
Vagy kiszopnia a Miaminak, nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nyerni kell és megvan a PO, ennyi a lényeg itt sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Jósolda:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/on5ktadyi46wn4gbmade
Week 15 NFL playoff clinching scenarios
As hard as it is to believe, we've reached Week 15, which means there are a fresh set of playoff scenarios ready to unfold. What will it take for the Raiders and Lions to punch their postseason tickets?
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Na maradunk Oaklandben? Csak futólag néztem pár cikket.
skat
 www.eastbaytimes.com/2016/12/13/nfl-not-impressed-by-oaklands-latest-deal-to-try-to-keep-raiders/
Itt tartunk
több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Na maradunk Oaklandben? Csak futólag néztem pár cikket.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Osemelének veseköve okozott fájdalmat és emiatt kellett kihagynia a csütörtöki meccset
Bruce
Azt mondjuk megertem

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Osemelének veseköve okozott fájdalmat és emiatt kellett kihagynia a csütörtöki meccset
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Dühöngök egy kicsit.
Megvettem az új TD magazint, ugyan úgy mint az első számtól, szóval meg van az összes, mi náthás pcsát kellene csinálni a Raidersnek, hogy mondjuk összehozzanak róla egy kbszt 10 mini sornál többet....
Persze csak érzelmi a kérdés, mert itt vagy csapatközeli csatornákról bármit meg lehet tudni, na de akkor is idegesít a a sztarolt csapatok ilyen komoly felszopása.

Szerkesztette: Surda
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders worked out QB Keith Wenning, WR Rodney Smith, and LB Beniquez Brown

A QB workout érdekes kérdéseket vet fel, de nem akarok ebbe most semmit belelátni...

A WR is érdekes, valszeg azzal lehet kapcsolatban, hogy Crabtree ujja sérült és Roberts is drop-olgatott az utóbbi időben. Egyébként Rodney Smith nagy méretű WR, hosszú kezekkel.

Az LB meg alap hogy kell a depth.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most olvastam egy cikket, ahol leírják, hogy a drafton húzott 7 rookie közül 5 már minimum két meccsen kezdő volt. De Cook-on kívül, akit ugye egyébként is csak 3. számú QB-nak húztunk mindenki játszott már meccset.

Joseph nem kérdés, hogy jó választás volt. Kell hogy fejlődjön még mindenképpen, de azért megbízható játékosnak tűnik.

Ward is szinte végig ott van a csapatban, hol kezdőként, hol kiegészítő szerepben, de ott van. Igaz a teljesítménye nem jó egyáltalán még, de a potenciál benne van és egyelőre nincs jobb opció.

Calhoun sérült jelenleg, de játszott ő is sokat

Washington mostanra sajnos eltűnt, de előtte a szezon első felében többet volt foglalkoztatva és nem is rosszul tette a dolgát. Az eltűnésében nagy szerepe van annak, hogy jól teljesít Richard is (akire visszahordóként is számítunk) és hogy a védelemben a sérülések miatt általában ő volt a kimaradó.

Cory James kényszerűségből került kezdő pozícióba, de felemás képet mutat, voltak biztató jelek a játékában, de szerintem inkább kiegészítő emberként lehet rá számítani majd

Vadal Alexander végeredményben jól megoldotta Osemele helyettesítését, ha az ilyen beugró szerepeket jól meg tudja oldani, akkor hosszú távon egy olcsó, jó középső depth emberkéhez jutottunk általa.

És akkor még itt Richard, aki kiszorította Washingtont is és még visszahordóként is tud jól teljesíteni. Undraftedként kiváló választás volt.

Latham is egyre nagyobb szerepet kapott, de az utóbbi két meccsen sérült volt. Úgy néz ki, hogy vele is mint egész jó rotációs emberrel tudunk számolni a jövőben. Ha meg a fejlődése tovább folytatódik, akkor akár kezdő is lehet a fal közepén.

Kirkland kényszerűségből került igazából be a csapatba, de nem teljesített rosszul, főleg a Denver elleni teljesítménye lehet emlékezetes. Ezzel a lendülettel, ő is megragadhat a csapatban.

Holton-t leginkább end around playeknél használtuk labdavivőként, de volt egy két szép elkapása is, meglátjuk hogyan fejlődik a jövőben.

A nagy védőfali sérüléshullámot követően Cowser is bekerült a csapatba és nem is akárhogyan mutatkozott be, hiszen sack-et jegyzett.

Nem rossz! 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
corruption!
 justblogbaby.com/2016/12/12/derek-carr-offers-to-help-johnny-manziel/
Pari
Segítsen inkább a saját kisujján meg mondjuk Aldon Smith-en először...
Rolni
Meg küldjön nekem pénzt! 😊
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
corruption!
 justblogbaby.com/2016/12/12/derek-carr-offers-to-help-johnny-manziel/
Pari
Segítsen inkább a saját kisujján meg mondjuk Aldon Smith-en először...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
corruption!
 justblogbaby.com/2016/12/12/derek-carr-offers-to-help-johnny-manziel/
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 raiderswire.usatoday.com/2016/12/12/raiders-hopeful-to-have-aldon-smith-decisions-within-couple-of-days/
Surda
 raiderswire.usatoday.com/2016/12/12/raiders-jack-del-rio-on-mario-edwards-jr-aldon-smith-returns/
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 raiderswire.usatoday.com/2016/12/12/raiders-hopeful-to-have-aldon-smith-decisions-within-couple-of-days/
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Josephről nem tudott semmi újabbat mondani JDR, így ő a héten nem fog edzeni sem és játszani sem.

Osemele jobban van és várja hogy újra a pályán lehessen, ennek ellenére JDR elmondta, hogy a fal mind a futójátéknál, mind a passzjátéknál jól teljesített a Chiefs ellen, ezzel is kifejezve, hogy a fal mint egység nagyon jó, akár egy egy hiányzó ellenére is.

Crabtreenek hasonló sérülése van mint Carrnek csak neki a gyűrűsujja ment ki... Játszani valószínűleg tud vele, de eddig is sok volt a drop, ez a sérülés pedig elég zavaró lesz e tekintetben. Igaz neki a kesztyű az alapfelszerelés, ami tompíthatja egy picit a fájdalmat.

Mario is egyre jobban van, a héten megnézik, hogy mennyire sikerült felvennie a tempót és visszaszerezni a hosszú sérülés után a kondíciót és azután döntenek, hogy beöltözik e a Chargers ellen.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Számunkra fontos lehet, hogy:
-Denver kikapott, így egyre jobb eséllyel vagyunk PO-ban akkor is, ha a KC viszi a csoportot
-Melvin Gordon és Joey Bosa is megsérült a tegnapi meccsen, ami sajnálatos, viszont komoly előny lehet a SD meccsen számukra
-Tannehill kidőlt idénre, így a 8-5-el álló Dolphins is jó eséllyel kiszáll a PO harcból
-Colts kikapott, így lépéshátrányba került a Texanssal és a Titanssal szemben, ha köv héten se tud közelebb lépni, lehet az ellenünk játszott meccsen nem lesznek már PO harcban


JDR azt olvastam, h egy mini bye-week-et adott a srácoknak vasárnapig, reméljük ez segít kicsit fejben is megnyugodni, illetve a sérülésekkel is javulni.
Nagyon kéne Carr kisujjának a javulása, mert ez így azért nem funky.
Jó lenne Joseph-et is újra pályán látni, mondjuk vele nem kell rohanni, mert Nate Allen meglepően jól pótolja, inkább teljesen jöjjön helyre a lábújja.
Nagyon jó lenne, ha Edwards limitált szerepben legalább beforoghatna már a SD ellen, hogy elkezdje felvenni a fonalat.
KO-ról nem olvastam semmit, de elvileg Ő vmi betegség miatt nem tudott játszani, így gondolom játszik majd SD ellen.
A.Smith találkozott Goodell-el, hír továbbra sincs, egyre valószínűbb, hogy idén már nem engedik pályára lépni, ahogy Bruce várja...ezzel nekem annyi félelmem van, hogy nehogy cserébe "dühből, méregből" vmi faszságot csináljon akár mostanában, akár offseasonban. Sztem jobb lenne mindenkinek, ha engednék, h a csapattal töltse az idejét attól függetlenül, hogy játszhat-e vagy sem.
Rolni
Carr dedikálás közben elég furán tartja a tollat+kisujját
Lehet csak parázom a dolgot, de nem festett túl jól..../ vagy csak ilyen balfaszul ír?
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Reece Sea #44
Miatta végigpörgettem a meccset, fura volt így látni, de volt egy jó játéka.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Kritikàn aluli, amit a liga művel Aldon ügyében.
Amadeus91
ilyen esettben nincs valami mozgástér a játékos/csapat számára?
Al már megbszt@ volna ezt a köcsögöt