Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkor asszem megnézem az összefoglalót
Amadeus91
Szar lesz neked februárban!
gaben
Asszem az SB-t Amadeuseknal kell neznunk, kulonben nem fogjuk tudni garantalni, hogy nem nezi stikaban eloben...
Pari
Rázárjuk a budiajtót....
Macskajaj2


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Akkor asszem megnézem az összefoglalót
Amadeus91
Szar lesz neked februárban!
gaben
Asszem az SB-t Amadeuseknal kell neznunk, kulonben nem fogjuk tudni garantalni, hogy nem nezi stikaban eloben...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ian Rapoport ✔ @RapSheet
#Raiders are welcoming back to practice former 2nd round pick Mario Edwards, per @coachdelrio. They think he can play Dec. 18 vs. #Chargers

Jó lenne, ha így alakulna

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Most rendeltem egy Reece mezt 😊
Surda
De ugye ezüst-feketét?
bmg
Silver&Black
Csak a nosztalgia kedvéért 😊

Szerkesztette: Surda
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Számomra érdekes statok a meccs előtt:
OAK offense 28,8 pontot termel meccsenként
KC offense 23,4 pontot termel meccsenként
5,4 pont\meccs előny nálunk.

OAK defense 24,9 pontot enged meccsenként
KC defense 20,2 pontot enged meccsenként
4,7 pont\meccs előny a KC-nél.

Ellenfél irányítói ilyen ratinget hoztak adott védelem ellen:
KC egész év alapján 87,6, de otthon csak 76,2 (abban viszont lehet bízni, h az utolsó 3 meccsükön 104-es ratinget engedtek, de csak 1 hazai meccs volt közte...)
OAK egész év alatt 89,1, idegenben 82,7 (az utolsó 3 meccsen 74,1)
KC utolsó 3 meccsén Matt Ryan, Trevor Siemian és Jameis Winston ellen dolgozott, míg mi Tyrod Taylor, Cam Newton és Brock Osweiler ellen.

Total turn over margin alapján a KC a liga legjobbja +1,2-vel éves szinten, otthon +2,2-vel, de az utóbbi 3 meccsen "csak" 0,0-val.
Ebben a mutatóban mi vagyunk a 3. legjobbak +1,0-el éves szinten, +1,0-val idegenben és +1,0-el az utóbbi 3 meccsen.


Amitől tartok:
-Spencer Ware 4,5-ös átlaggal fut, ellenünk legutóbb 5,5-öt átlagolt.
-Alex Smith 86,4-es pontossággal dolgozott ellenünk legutóbb, az volt az év legjobb teljesítménye ilyen szempontból számára. Amióta Chiefs játékos, rendszeresen brillírozik ellenünk.
-Travis Kelce egy állat, liga egyik legjobb TE-je. Első meccsünkön szépen fogtuk, de az utóbbi 3 meccsén rendre 100 yard felett van
-Tyreek Hill a liga egyik leggyorsabb fegyvere, nem igen van emberünk az Ő megfogására, big play limitálására és mellé visszatér vszeg Maclin is.
-Eric Berry most tolt egy pick 6 és pick 2 meccset, remek formában van és Marcus Peters továbbra is INT mágnes.
-A Houston-Ford-Hali trió sztem a liga legerősebb pass rush triója, a denveri pass rush egység tudja velük felvenni a harcot max.
-A Chiefs Houston (és Maclin) visszatérése után kimondottan egészségesnek tűnik, míg mi rendesen begyűjtöttük a sérüléseket mostanra és se Mario, se Aldon nem tudott visszatérni.
-Latham és McGee kidőlése miatt teljesen lyukas a falunk közepe futás ellen.
-Ward és Autry túl sokat van fenn futás ellen, az amúgy is gyenge pass rush jelenlétük is eltűnik így, vagyis nincs belső pass rush.
-Karl Joseph kiesése komoly gondot okozhat Kelce ellen, de még Hill ellen is és run support terén is.

Amiben bízok:
-Carr nem sűrűn dob INT-et, legutóbb Peters egy baromi rossz dobását megfogta, extra kiélezett meccsen én bízok Carr-ban és TO mentes estében.
-Latavius Murray játszani fog. A legutóbbi meccsen nem volt és szenvedett is a run game. Murray most játékra alkalmas, ez lökést adhat a legutóbbi találkához képest a futójátékunknak, ami fontos lenne a game managelés szempontjából.
-A Cooper-Crabtree párossal ezúttal nem tud a KC védelme lépést tartani. Legutóbb Crabs-et levették, de Cooper remekelt, viszont nem hozott TD-t a duo. Szükségünk lenne TD-re tőlük.
-Walford és Rivera továbbra is erősíti a TE játékunkat, mert főleg ha Peters kiveszi az egyik WR-t, nagyon fog kelleni másik célpont. Legutóbbi 2 meccsen a két TE 5 elkapás és 60 yard körül termel együtt.
-Jalen Richard továbbra is él a bizalommal, fejlődik és nagyot javít a legutóbbi KC elleni 8yard-os 2.0-s átlagú teljesítményén
-Mack folytatja ámok futását, ami egyébként pont a KC ellen indult be idén.
-Irvin tartja az elmúlt 3 meccsen mutatott remek formáját
-Hayden kiválása óta kevesebb a D bünti, az pedig fontos, hogy ne lőjjük lábon magunkat.
-Carrie remek meccset tudhat a háta mögött, összességében jobb vele a secondary sztem


Azt gondolom, hogy a Chiefs az esélyesebb brigád otthon és egy nagyon jó szereplés kellene a W-hez, de idén annyi "csodás" produkciót láttam a srácoktól, hogy ide is le tudom írni, hogy van jó esélyünk a rövid hét és a sérülések ellenére is.

Just Win, Baby!
#byanymeans

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Most rendeltem egy Reece mezt 😊
Surda
De ugye ezüst-feketét?
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Most rendeltem egy Reece mezt 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/RaidersAnalysis/status/805838229832286208
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Tegnap nem edzettek a következő játékosaink:

Joseph, Latham, McGee, Calhoun

Osemele és Cory James limitáltan edzettek.

Sajnos a védőfalunk továbbra is lyukas lesz így.

Meg is néztem a snap-számokat a védőfalban (összesen 72 play):

68 – LB Bruce Irvin, DE Khalil Mack
63 – DT Denico Autry
62 – DE Jihad Ward
33 – DT Dan Williams
20 – NT Justin Ellis
11 – DE Brenden Jackson
8 – DE James Cowser

Autry nagyon sokat játszott középen, neki nagyon kellene a pihenés, de így hogy hiányoznak középről, így nem egyszerű. Mario játszhatna már! 😊
Bruce
Latham és\vagy McGee nélük nem igazán látom, h fogjuk meg a KC futójátékát...anélkül meg az egésszel gondban leszünk, főleg, h Smith remek formában van, Kelce egy állat és lehet Karl Joseph sem lesz ellene bevethető.

Nagyon nagy meccs kell az Offensetől, hogy vhogy shoot out-á alakítsák a meccset, mert low scoring találkozóból mi jól a Chiefs ellen nem tudunk kijönni sztem jelenleg.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Surda - immáron hivatalos. Reece Hawks lett

 www.silverandblackpride.com/2016/12/5/13849812/raiders-former-pro-bowl-fb-marcel-reece-finds-home-with-seattle-seahawks
Cubehead
Jól járt vele a Seahawks szerintem! 😊
Bruce
Szerintem is főleg ha nem.klasszikus FB-nt akarják alkalmazni hanem plusz optionnek option jatekoknal vagy motionnel kimozgatott slot wr-nek. Ha kellően kiaknazzak ezeket akkor egy Russel féle mozgékony dual threat qb-val Rawls-l együtt nagyon veszélyes triót lehet belole faragni meg pár évig
Cubehead
Még a Billsnél lehetne nagyon jól használni, látva a meccset.
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Surda - immáron hivatalos. Reece Hawks lett

 www.silverandblackpride.com/2016/12/5/13849812/raiders-former-pro-bowl-fb-marcel-reece-finds-home-with-seattle-seahawks
Cubehead
Jól járt vele a Seahawks szerintem! 😊
Bruce
Szerintem is főleg ha nem.klasszikus FB-nt akarják alkalmazni hanem plusz optionnek option jatekoknal vagy motionnel kimozgatott slot wr-nek. Ha kellően kiaknazzak ezeket akkor egy Russel féle mozgékony dual threat qb-val Rawls-l együtt nagyon veszélyes triót lehet belole faragni meg pár évig



több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Surda - immáron hivatalos. Reece Hawks lett

 www.silverandblackpride.com/2016/12/5/13849812/raiders-former-pro-bowl-fb-marcel-reece-finds-home-with-seattle-seahawks
Cubehead
Jól járt vele a Seahawks szerintem! 😊
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Surda - immáron hivatalos. Reece Hawks lett

 www.silverandblackpride.com/2016/12/5/13849812/raiders-former-pro-bowl-fb-marcel-reece-finds-home-with-seattle-seahawks

Szerkesztette: Cubehead



több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tegnap nem edzettek a következő játékosaink:

Joseph, Latham, McGee, Calhoun

Osemele és Cory James limitáltan edzettek.

Sajnos a védőfalunk továbbra is lyukas lesz így.

Meg is néztem a snap-számokat a védőfalban (összesen 72 play):

68 – LB Bruce Irvin, DE Khalil Mack
63 – DT Denico Autry
62 – DE Jihad Ward
33 – DT Dan Williams
20 – NT Justin Ellis
11 – DE Brenden Jackson
8 – DE James Cowser

Autry nagyon sokat játszott középen, neki nagyon kellene a pihenés, de így hogy hiányoznak középről, így nem egyszerű. Mario játszhatna már! 😊
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
1http://justblogbaby.com/2016/12/05/update-on-aldon-smiths-potential-reinstatement/
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
MEjr. Újra edzésen

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Amúgy számolgatva, két csapat van már csak, aki veszélyes lehet a po szereplésünkre, a Phins és a Vasas. A többiek vagy nem tudnak minket behozni, vagy rosszabb egymás elleni eredmény miatt vannak mögöttünk.

Phins menetrend
- Cards
- Jets
- Bills
- Pats

Vasas
- Bills
- Bengals
- Ravens
- Browns

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Sources: #Raiders OLB Aldon Smith is setting up a meeting with Roger Goodell or high-ranking official to state his case for reinstatement

Rapoport

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Akkor asszem megnézem az összefoglalót
Amadeus91
Szar lesz neked februárban!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Üdv Volford! Amadeusra ne haragudj, az a baja, hogy hetek óta nem nézheti élőben a meccseket különben kikapunk! Csórikám mindig felvételről kell, hogy megnézze a meccseket. Borzasztó lehet neki. 😀
Örülünk neked amm az a baj, hogy itt hogy is mondjam... A Pats-t (meg a Steelers-t) nemhogy nem szeretjük hanem utáljuk mint a sz@rt! 😀 😀 Ne haragudj ránk de ez van. Azért örülünk, hogy itt vagy. 😉
TST
Hát jó nagy szopás, mit ne mondjak.
Amadeus91
4-5 szezont kibírsz, nem? 😀
Bruce
Diplomáig bevállalom

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Nem haragszom én senkire, erős is lenne igy fél nap jelenlét után 😊 Meg persze a csapat iránti ellenszenvet értem, csak a magam ellenit és főleg a jelzőt nem igazán tudtam hova rakni! Majd ha összekerülünk a rájátszásban valahogy akkor azért benézek még hozzátok, addig is minden jót fosztogatók!!!
Volford
Ne vedd magadra ez nem személyes ügy…..
Ès még kaphatsz az ágyadba broncolófejet 😉
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Mondjál már egy csapatot akit nem utálunk?
(ClvB hagyjuk) jó a SSwkst nem ha Reece odamegy, de ez személyes. Na meg a Jax szolidalitásból, de a pats, hát tényleg nem baribrigád....
De Volford veled semmi bajom, még 😀
Surda
Colts.
Stez
Mi?
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Üdv Volford! Amadeusra ne haragudj, az a baja, hogy hetek óta nem nézheti élőben a meccseket különben kikapunk! Csórikám mindig felvételről kell, hogy megnézze a meccseket. Borzasztó lehet neki. 😀
Örülünk neked amm az a baj, hogy itt hogy is mondjam... A Pats-t (meg a Steelers-t) nemhogy nem szeretjük hanem utáljuk mint a sz@rt! 😀 😀 Ne haragudj ránk de ez van. Azért örülünk, hogy itt vagy. 😉
TST
Hát jó nagy szopás, mit ne mondjak.
Amadeus91
4-5 szezont kibírsz, nem? 😀
Bruce
Kapsz sört!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Üdv Volford! Amadeusra ne haragudj, az a baja, hogy hetek óta nem nézheti élőben a meccseket különben kikapunk! Csórikám mindig felvételről kell, hogy megnézze a meccseket. Borzasztó lehet neki. 😀
Örülünk neked amm az a baj, hogy itt hogy is mondjam... A Pats-t (meg a Steelers-t) nemhogy nem szeretjük hanem utáljuk mint a sz@rt! 😀 😀 Ne haragudj ránk de ez van. Azért örülünk, hogy itt vagy. 😉
TST
Hát jó nagy szopás, mit ne mondjak.
Amadeus91
4-5 szezont kibírsz, nem? 😀
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jól mondja egyébként Amadeus, hogy csak a Raiders! 😊

Én mondjuk sok csapatban tudok találni szimpatikusságot, de arra már nem veszem a fáradtságot, hogy megismerjem őket, elég nekem a Raiders. Az utóbbi években a szívás része jutott, de most már királyság van és ezt a részét is meg kell szoknom.

Lehet hogy visszatér Döme a fórumra? 😊 Úgy emlékszem azt mondta, hogy ha PO-ba jutunk, akkor visszatér! 😊