Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Grat a megérdemelt Whez. Szerintem december végén is versenyben lesz ez az alakulat a playoffért.
iktriad
Köszönjük, bár szerintem ha ez a csapat, ezzel a játékkal a PO-ért lesz harcban, akkor az NFL már nem ugyanaz ami egy évvel ezelőtt volt. Nagyon gyenge több csapatrészünk is. Szinte a teljes védelem, bár most azért már voltak jó megmozdulások is. A futás sajnos nem megy már hetek óta és a második félidőre a passz O is elfogy...
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nem nézem, erre nyerünk...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a megérdemelt Whez. Szerintem december végén is versenyben lesz ez az alakulat a playoffért.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
Probalt volna nem hozzamenni


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ja megverte, de nem annyira, mert pár h3tre rá hozzá ment a csaj.
Surda
aha
 www.youtube.com/watch?v=6l92Ss1zDSA
Black_Adder
Ettől még hozzáment

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Ja megverte, de nem annyira, mert pár h3tre rá hozzá ment a csaj.
Surda
aha
 www.youtube.com/watch?v=6l92Ss1zDSA

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/caplannfl/status/790207281732448256
 twitter.com/caplannfl/status/790207314284384256

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Fogadtam a csapatra 1,9 a szorzó....
Nem minket tartanak esélyesnek a bukik.
Surda
Vegasban azonos oddson adják a 2 csapatot. És szerintem ma ti vagytok az esélyesebbek a W-re.
iktriad
Na majd, ha Vegasban leszünk, lesz benfentes infó.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Raiders blogon olvastam, hogy felvetődött Ray Rice exRavens neve, mint lehetősèg a futójátèkunkra.Én szerintem nem egy elvetemült ötlet. Bizonyítani biztos akarna a ligának 150%on.
Surda
Végül is Aldon után.
Amadeus91
Asszonyverők nálunk nem játszanak. Aldon Smith csak iszik...
bmg
Ja megverte, de nem annyira, mert pár h3tre rá hozzá ment a csaj.
Surda
Mondjuk ez azt is jelentheti, hogy nagyon megverte, eszméletvesztésig.
Bruce
Vagy emlékezetvesztésig 😉
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fogadtam a csapatra 1,9 a szorzó....
Nem minket tartanak esélyesnek a bukik.
Surda
Vegasban azonos oddson adják a 2 csapatot. És szerintem ma ti vagytok az esélyesebbek a W-re.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Fogadtam a csapatra 1,9 a szorzó....
Nem minket tartanak esélyesnek a bukik.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders blogon olvastam, hogy felvetődött Ray Rice exRavens neve, mint lehetősèg a futójátèkunkra.Én szerintem nem egy elvetemült ötlet. Bizonyítani biztos akarna a ligának 150%on.
Surda
Végül is Aldon után.
Amadeus91
Asszonyverők nálunk nem játszanak. Aldon Smith csak iszik...
bmg
Ja megverte, de nem annyira, mert pár h3tre rá hozzá ment a csaj.
Surda
Mondjuk ez azt is jelentheti, hogy nagyon megverte, eszméletvesztésig.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Raiders blogon olvastam, hogy felvetődött Ray Rice exRavens neve, mint lehetősèg a futójátèkunkra.Én szerintem nem egy elvetemült ötlet. Bizonyítani biztos akarna a ligának 150%on.
Surda
Végül is Aldon után.
Amadeus91
Asszonyverők nálunk nem játszanak. Aldon Smith csak iszik...
bmg
Ja megverte, de nem annyira, mert pár h3tre rá hozzá ment a csaj.
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Raiders blogon olvastam, hogy felvetődött Ray Rice exRavens neve, mint lehetősèg a futójátèkunkra.Én szerintem nem egy elvetemült ötlet. Bizonyítani biztos akarna a ligának 150%on.
Surda
Végül is Aldon után.
Amadeus91
Asszonyverők nálunk nem játszanak. Aldon Smith csak iszik...
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 124 — Deion Sanders for president!
Raiders blogon olvastam, hogy felvetődött Ray Rice exRavens neve, mint lehetősèg a futójátèkunkra.Én szerintem nem egy elvetemült ötlet. Bizonyítani biztos akarna a ligának 150%on.
Surda
Na nehogy megint kukázni kezdjenek!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Raiders blogon olvastam, hogy felvetődött Ray Rice exRavens neve, mint lehetősèg a futójátèkunkra.Én szerintem nem egy elvetemült ötlet. Bizonyítani biztos akarna a ligának 150%on.
Surda
Végül is Aldon után.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Raiders blogon olvastam, hogy felvetődött Ray Rice exRavens neve, mint lehetősèg a futójátèkunkra.Én szerintem nem egy elvetemült ötlet. Bizonyítani biztos akarna a ligának 150%on.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na nézzük mit is kéne tenni a hétvégén a Jags ellen, annak érdekében, hogy nyerjünk:

Támadó oldalon a futójátékunkat újra kell éleszteni, ismét azt a formát kellene elővenni, amit az első 3 meccsen láthattunk. Murray jó eséllyel visszatér, így a nyitó 3-as rotáció újra működhet. A Saints és a Chiefs rendelkezik az eddigi ellenfeleink közül csak rosszabb run D-vel a Jagsnél (ami amúgy nem rossz 100as átlaggal még épp top15), közülük a Chiefs ellen Murray nélkül az első félidőben szenvedtünk, a Saints ellen működött. Fontos lenne, hogy menjen a futás, mert a Jags pass D-je TOP 10-es, az eddigi legjobb az ellenfeleink közül. Ennek (és a legutóbbi gyenge meccse) ellenére nem féltem ellenük Carr-t, mert ha tart az OL, akkor azért Cooper és Crabs bárki ellen veszélyes, de fontos lenne, hogy ne mindent Carr vállára tegyünk idegenben egy jó pass D ellen. Fussunk, öljük az órát, ez kedvezne a védelmünknek is.
Könnyen lehet ez a meccs is shoot out a tök utolsó védelmünk fényében, szóval jó meccs kell az offenstől mindenképpen.

Védelmi oldalon nagyon fontos lenne végre egy jó meccs futás ellen. A Jags running attack a 31. a ligában, ami még gyengébb, mint a mi 30. run Dnk. Fontos lenne, hogy a DL ölje a futást, mert a passz ellen coverbe kellene minél több ember, mert bár idén szenved a Jags, így is a 15. helyen vannak pass Oban, míg a mi pass Dnk a 32. A LOSnál kellene eldönteni a csatát, mert ennek a Jags O-nak sztem az OL a gyenge pontja. Ha őket bele tudnánk tolni a futókba és Bortlesba, akkor lehetne esélyünk egy értelmes D produkcióra és győzelemre. A Mack-Beachum, Irvin-Parnell párharcok és ezek fordítva is nekünk kellene, hogy kedvezzenek és a Cann VS McGee párharc is vállalható lehet, fontos lenne, hogy nyerjék is ezeket meg a srácok rendszeresen.

Győzelmet várok, de nem lesz sétagalopp...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Amari Cooper felállított egy rekordot. Mégpedig rajta kívül eddig még senkinek sem sikerült az, hogy az első két szezonjában az első 6 meccsen elérje az 500 elkapott yardot. Tavaly 6 meccs után 519 yardja volt, idén pedig 585 yarddal áll (4. az NFL-ben). Ha így haladna, akkor egy 1560 yardos szezonja lenne. (ezzel minden idők TOP 30-ába beférne! 😮)
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Kedves Urak!

Nekem most sajnos nincs időm erről hosszasan írni.
3 dolgot meg kell különböztetni.

1.) Amikor valakit "technikára állítasz", tehát konkrét missmatchet kívánsz kiaknázni a támadó falemberrel szemben, belenyúlva ezzel a kigyakorolt team up logikába. Ez feltételezi, hogy a felállított játékos egyébként a technika kivitelezéséhez szükséges ismeretekkel rendelkezik. Lehet ez transzformált 3-4 felállás, de lehet wide/under 4-3 transzformációja is.

2.). Total / Mimicra (ágyutöltelék) /Rocket// Kamikaze /Stuntman - Fizikai missmatchet akarsz kihasználni azzal a céllal, hogy
a.)lefoglald a támadó falembert
b.)Megoldhatatlan feladat elé állítsd a team upot (a zárkózó falemberek-blokkolók).
Ezt a formációt rendszeresen követi a 2. sőt harmadik hullám. Azt látni kell, hogy csak nagyon felkészült összeszokott OL tud menet közben ütemet váltani, és a 2. 3. hullámra kiváltani.
Extrém formája a Kamikaze/Stuntman -annyira veszélyes az egész, hogy ilyet gimiben sem szívesen. De hogy mennyire alkalmazható megfelelő felkészítés esetén -az megvan, amikor Kam Chancellor bezúzta Sittont, Lévyt, 9-ers Guard nevére nem emlékszem...

3.) 2nd wave: Egyértelműen nem Stuntman szerepe van, a játék technika-független. Nem célja elkapni az irányítót, vagy gapet felügyelni. A játék célja, hogy 2 lépésből megerőszakolja az OL egyensúlyát, azáltal, hogy haránt irányba a (befelé dolgozó 5 ös technika felé, terelje (nem tolja) ki a falembert. Ezzel belső team upot bont, vagy egyedül hagy belső fal embert, akit el fog söpörni a lendületből érkező 2. hullám. Vannak szűkítő(koncentráló) és tágító felállások.
Amúgy Aldon Smith a 2nd wave óriása volt 12-13-ban.
Klasszikus formái 517In/out -Tight 503iinside (a 2nd wave kint jön) -539 inside, attól függően, hogy melyik gapen meg át a 2. hullám. Meg még van jó sok

Üdv.

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 www.washingtonpost.com/news/fancy-stats/wp/2016/10/20/three-reasons-the-raiders-defense-is-on-track-to-be-one-of-the-worst-in-nfl-history/

choose life
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
Mack egeszen kivalo pass rusher, amennyit te DCkent duplaznal egy ilyen kaliberu sracot, kb annyira. Nem lehet nyilvan tulzasba vinni, szoval nem ezen mulik. De nalunk lathato, hogy Hali serult egesz evben (de legalabb jatszik, Hali ilyen), viszont nem megy a pass rush, nagyon nem. Ha visszater Houston vajon mennyire fogjak duplazni, vagy Wattot, vagy mast.
Pont ezert rejtely szamomra, ha talalsz egy ilyen elit csavot, akit minden modern vedelem keres eveken at, aki csillagaszati osszeget er, mint csirkes Miller mondjuk. Akik tehat meccseket nyernek (igy tobbeszamban) akkor mi a bubant ertelme van a 320 fontos Guardnak nekizavarni kozelharcra? Inkabb kerulgesse nyilt terepen az OTt. Foleg mikor lathato, hogy az egesz vedelem gyengul, mialatt Mack feleslegesen harcol a hustornyokkal? Mindegy mennyit vesz ki belole, annyi ertelme sincs. Mert nem lett hatekonyabb tole, amire celoztal, sot ellenkezoleg. Elfarad, es a kedve is elmegy neha. Orulni kellene, hogy a legfontosabb, a premium pass rusher megvan. 1 techhben meg tenyleg szinte akarki tololnghat. Jo persze aki ott kiraly az is nagyon hasznos, de ez igy nekem nem all ossze.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ja en nem azt mondtam am, h ennek van ertelme 😊
Csak leirtam miert megy ez sztem...

Azt nem tudom mast mennyire kettoznek, mert mas meccset ilyen szemmel nem szoktam nezni, de Mack sok duplat kap az tuti...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
Macket nem kettozik tobbet, mint mast a posztjan. Mindegy.
De ettol még nem gyoztel meg, hogy minek kell bekuldeni feleslegen a daraloba. Faradni ertelmesen is tud. Mert ha lenne ketszer annyi sackje akkor azt mondom igazad van. De Igy semmi ertelme hogy falemberekkel birkozik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
En azt nem vagom, hogy ha van egy kiraly OLBd, akkor miert kell Denek betenni, aztan mikor ott is jo, akkor meg beljebb, es vegre ott mar kevesbe kiraly= problem solved. Ez nekem nem ertheto mechanizmus. Ertem amit Helmut mond, de megsem ertem.
ulpianus
Nem ennyire veszes azert a dolog 😊

Rookie eveben 4-3 SLB volt aki passz szituknal sokszor lement LDE posztra.
2. eveben 3-4 OLB es 4-3 DE posztok kozott mozgattuk felallastol fuggoen. Tul sok valtozas a szerepkoreben nem volt. Kevesebb cover, tobb pass rush.
Idei evben lenyegeben ugyanezt jatsza. Ez a DT vagy 1-3techre betolt edge defender tema meccsenkent 1-2 alkalom. Nem arrol van szo, h betoltak volna. Ez leginkabb azert van, mert mozgatni probaljak, h ne legyen annyira konnyu a tamadoknak lekettozni, ne tudjak, h honnan erkezik. Sajnos fix helyrol indulva akkora figyelmet kap, annyian blokkoljak, h nem er oda a QBhoz.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!