Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
majd 40%-at allna Vegas az uj stadionunknak, ami $750.000.000, ha ehez hozzatesszuk a NFL-tol kaphato $100-200.000.000 szinte megvan a fele...
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/o1nljygyghpvauatpee1
Las Vegas stadium plan gains approval from Nevada Legislature
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Karl Joseph-el is szép türelmes volt a stáb, meg általában sztem minden sérülttel. Egyedül Austin Howard lett talán a 2. héten úgy bedobva, h sérült volt, de nem volt más opció akkor. Sztem Mario is megkapja a szükséges időt.

Chiefs meccset is baromira várom már 😊
Baromi fontos diviziós összecsapás, főleg a Broncos-Chargers meccs fényében. De, ha a védelem nem embereli meg magát, könnyen szétkaphatnak minket...Andy Reid vmi nagyon brutál bye week utáni mutatóval rendelkezik (talán 15-1) és erős nagyon a Chiefs keret.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Igaz hivatalos bejelentés nincs róla, de azt lehet olvasni twitteren, hogy Cooper Helfet érkezik TE posztra. Ha igaz a dolog, akkor remélem nem azért, mert Walford sérülése nem javul.
peterbadbone
Helfet PS-re érkezett, Sankey helyére.

Nem gondoltam volna, hogy a Broncos bukik, sőt azt vártam, hogy a Chargerst ellenük vezeti utoljára McCoy, de úgy látszik, hogy összekapták magukat.

Én a Chiefs ellen arra leszek kíváncsi, hogy Kirkland vagy O'Malley lesz-e fent többet TE poszton.

Igaz, hogy Mario nélkül nem ugyanaz a DL, de remélem megvárjuk, hogy közel 100%-os legyen és nem siettetjük a visszatérését.

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mario Edwards Jr így szemre eléggé meg van vastagodva...nem lenne jó, ha felmenne 300 környékére, mert utolsó egyetemi évében azzal a súllyal nem volt hatékony.
Mondjuk csípő műtét kapcsán gondolom egyáltalán nem tudott edzeni, szóval nem meglepő a súlyfelesleg, de remélhetőleg erős munkával hamar lead ebből és hatékonyan visszatér

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Khm, kikapott a Broncos, így a Chiefs ellen kiemelten fontos mérkőzés lesz.
Sajnos a tegnapelőtt nem edző játékosaink közül továbbra sem edzett egyikük sem. Latavius Murray, Menelik Watson, Vadal Alexander.
Azonban Howard és McCants el fogja tudni látni az RT feladatokat, bár Howard idei sérülékenysége nem életbiztosítás.
A Chiefsnél mindenki edzett.
Annyit várok egyébként, hogy egy kicsit javuljon a defense és ne átjáróházként üzemeljenek.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Murray ma sem edz! 😕
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/VicTafur/status/786671581024006144
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egy cikk a holdingokrol...amik nincsenek befujva...
 www.todayspigskin.com/afc/oakland-raiders/raiders-fighting-through-more-than-just-blocks-on-defense/
Rolni
Ilyet és ennyit bármelyik csapat szinte bármelyik meccséről ki lehetne gyűjteni. Sajnos
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Egy cikk a holdingokrol...amik nincsenek befujva...
 www.todayspigskin.com/afc/oakland-raiders/raiders-fighting-through-more-than-just-blocks-on-defense/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
O elemzés SD ellen:
 www.raidersanalysis.com/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vagy TJ Carrie is játszhat S-t mert lehet hogy ott nem lenne olyan rossz, mint a CB-be való visszamozgásával. Majd Allen is lassan visszatér már, de ő is inkább backup megoldás, nem teljesen kezdő szint.
Bruce
Igen Carrie-t is lehetne elvileg megpróbálni újra S poszton, de én azt látom, h valamiért ez a stáb nem igazán hisz Carrie-ben, nem igazán látom reális opciónak, h Nelson helyére betennék...én nem lennék ellenére, mert Nelson többnyire igen pocsék módon játszik sajnos...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Austin Howard viszont gondolom végre full go...Ő azért erősebb megoldás, mint Vadal...Menelik meg üvegből van sajnos...

Murray nem volna rossz, mert hiányzott az erő legutóbb is, de ha nem tud játszani, legalább megint nézhetjük a Törpéket nagyobb snap számban. A Chiefs run D idén nem annyira jó, lehet ott keresnivalójuk nekik is Olawale-val kiegészülve.

Chiefs ellen a legfontosabb sztem:
Fogjuk a futást
Fogjuk Kelce-t
TO párharcot ne veszítsük el...Marcus Peters-re Carr-nak nagyon kell figyelnie, mert INT mágnes a srác

| A futás és Kelce esetében is amikor azt írom, h fogjuk akkor arra gondolok, hogy emberi szinten szpojuk csak ne rekord szinten 😊 |


Cover32-n olvastam egy cikket, ahol a Reggie Nelsonnal kapcsolatos FS problémáink megoldására Hayden FS posztra mozgatását veti fel az író. Sztem nem jó ötlet. Hayden végre "otthon van" nickel poszton, végre jól játszik és kezd NFL kezdő szintre hasonlítani. Szerintem ott kell hagyni, ahol végre hasznos, végre jó. Carrie-t is teljesen kinyírtuk tavaly a CB-S mozgatással.
Ezzel együtt valóban tenni kéne vmit FS ügyben és mivel Nate Allen sérült erősen meg van kötve a kezünk.
Van azonban egy ötletem:
Jelenleg nem FS és SS posztokkal dolgozunk, hanem jobb és bal oldali Safety posztokkal. Karl és Nelson egyaránt játszik box-ban és mélyen attól függően hogy áll fel az Offense. Ezen lehetne változtatni szerintem, mert az eddigi meccsek alapján az látszik, hogy Karl jobb mélyen is, mint Nelson. Ha visszaállnánk az FS-SS használatra, ahogy amúgy tavaly is játszottunk CWooddal FS poszton, akkor sztem jobb lenne a deep pass védekezésünk.
Karl Joseph lenne a FS, aki O felállástól függően jobb vagy bal oldalon játszik mélyen és Nelson meg lenne az SS a LOS-hoz közelebb. Nelson elég biztosan szerel csak vszeg túl lassú a center field szerephez már...
Más megléphető opciót nem igen látok egyenlőre...
Rolni
Vagy TJ Carrie is játszhat S-t mert lehet hogy ott nem lenne olyan rossz, mint a CB-be való visszamozgásával. Majd Allen is lassan visszatér már, de ő is inkább backup megoldás, nem teljesen kezdő szint.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Austin Howard viszont gondolom végre full go...Ő azért erősebb megoldás, mint Vadal...Menelik meg üvegből van sajnos...

Murray nem volna rossz, mert hiányzott az erő legutóbb is, de ha nem tud játszani, legalább megint nézhetjük a Törpéket nagyobb snap számban. A Chiefs run D idén nem annyira jó, lehet ott keresnivalójuk nekik is Olawale-val kiegészülve.

Chiefs ellen a legfontosabb sztem:
Fogjuk a futást
Fogjuk Kelce-t
TO párharcot ne veszítsük el...Marcus Peters-re Carr-nak nagyon kell figyelnie, mert INT mágnes a srác

| A futás és Kelce esetében is amikor azt írom, h fogjuk akkor arra gondolok, hogy emberi szinten szpojuk csak ne rekord szinten 😊 |


Cover32-n olvastam egy cikket, ahol a Reggie Nelsonnal kapcsolatos FS problémáink megoldására Hayden FS posztra mozgatását veti fel az író. Sztem nem jó ötlet. Hayden végre "otthon van" nickel poszton, végre jól játszik és kezd NFL kezdő szintre hasonlítani. Szerintem ott kell hagyni, ahol végre hasznos, végre jó. Carrie-t is teljesen kinyírtuk tavaly a CB-S mozgatással.
Ezzel együtt valóban tenni kéne vmit FS ügyben és mivel Nate Allen sérült erősen meg van kötve a kezünk.
Van azonban egy ötletem:
Jelenleg nem FS és SS posztokkal dolgozunk, hanem jobb és bal oldali Safety posztokkal. Karl és Nelson egyaránt játszik box-ban és mélyen attól függően hogy áll fel az Offense. Ezen lehetne változtatni szerintem, mert az eddigi meccsek alapján az látszik, hogy Karl jobb mélyen is, mint Nelson. Ha visszaállnánk az FS-SS használatra, ahogy amúgy tavaly is játszottunk CWooddal FS poszton, akkor sztem jobb lenne a deep pass védekezésünk.
Karl Joseph lenne a FS, aki O felállástól függően jobb vagy bal oldalon játszik mélyen és Nelson meg lenne az SS a LOS-hoz közelebb. Nelson elég biztosan szerel csak vszeg túl lassú a center field szerephez már...
Más megléphető opciót nem igen látok egyenlőre...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders participation report
Did not practice: Latavius Murray (toe), OT Menelik Watson (calf), Vadal Alexander (ankle)
Limited participation: S Nate Allen (quad), LB Malcolm Smith (quad), RB Taiwan Jones (knee), OT Matt McCants (knee), TE Clive Walford (knee), Jon Feliciano (calf)

Szerintem Vadal ma már fog edzeni, Murray sérülése az, ami régebben még McFaddennek is okozott tartósan problémákat, remélhetőleg Murray-nek nem lesz tartós.
Watson jó lenne már ha visszatérne, de sajnos nem olvasni jókat róla.
Jó hír viszont, hogy ME Jr már elkezdett mozgolódni az erőnléti edzőkkel, legalábbis ezt olvastam valamelyik cikkben, de ugye a 9. hétig nem térhet vissza.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/BairCSN/status/786309503109115905
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Cubehead
Teljesen jó lesz, ha átviszik Oakland-be!
gaben
Ezzel én már csak AL miatt is úgy voltam hogy vagy LA vagy Oakland. (Így hogy LA ugrott (közösködés nálam nem pálya). Maradt ugye Oakland. Valljuk be a stadion kérdése nem új keletű csak most már nem halaszthato dolog. a sok szarakodás ami a csapat körül volt pedig elvette a kedvem. Persze így hogy megy a szekér rögtön kellünk. De most már.... Remélem érted.

De amúgy meg a fő nekem a csapat méltó tisztelete es támogatása (aminek a resze egy ilyen vagy ehez hasonló szintű új stadion) s részemről mindegy hogy ezt Oakland városa adja vagy Vegas első a csapat és hogy maradjunk fuggetlenek es maradjunk nyugati parti csapat a fun base miatt. Vegas ottani mértékkel nincs messze szóval.... De ahogy írtam pártatlan vagyok már a fő a csapat támogatása



több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ezek igen kemény számok lennének:

 twitter.com/RaidersBeat/status/786271903774347264
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 124 — Deion Sanders for president!
Cubehead
Teljesen jó lesz, ha átviszik Oakland-be!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
a kilépős Cooper TD elvételének hivatalos magyarázata:
 www.raiders.com/media-vault/videos/Official-Review-Amari-Coopers-end-zone-catch/49eee013-9066-44bf-a111-e27c7cdb9182?sf38639092=1
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508





több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508


 www.cbssports.com/nfl/news/nevada-senate-approves-raiders-stadium-deal-now-must-pass-assembly/?linkId=29828532

Szerkesztette: Cubehead



több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Igaz hivatalos bejelentés nincs róla, de azt lehet olvasni twitteren, hogy Cooper Helfet érkezik TE posztra. Ha igaz a dolog, akkor remélem nem azért, mert Walford sérülése nem javul.

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 124 — Deion Sanders for president!
vezetjük a csoportot?
Amadeus91
Egyenesen a szakadékba! 😊
Másodikak vagyunk a tabellán (persze, hogy a Steelers mögött).

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
vezetjük a csoportot?
Amadeus91
Mint a sz@r! XD
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
vezetjük a csoportot?

criminal lawyer or criminal lawyer?