Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Lee Smithnek törése van, így nagy a valószínűsége, hogy vége a szezonjának.
Bruce
Bazd... Egy jó munkás emberrel kevesebb.
Mondjuk így sürgetőbbé vált valamelyik RT települése! Ellenben ha ezt a részét megtudjuk oldalni akkor Walford Riviéra párossal alkalmanként még némi nasty meglepit is ellehet lőni egy egy hozzánk hasonló TE ellen szarul védekező D ellen



több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Lee Smithnek törése van, így nagy a valószínűsége, hogy vége a szezonjának.
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Komolyan mondom vasárnap esténként kikészítenek. Tiszta idegállapotban van az ember az egész meccs alatt.
Eltelt 4 hét úgyhogy a Chargers ellen már úgy kell felmenni a pályára, hogy végre jól játsszon minden csapategység és ne izzadjunk ki 3 kiló folyadékot a 60 perc alatt!

Talán a D végre felvette a ritmust. Láttam akarást a srácokon. Remélhetőleg most már mindenki beérik szép lassan. Reggie Nelson is meccsről meccsre kevesebb hibát csinál. Az utolsó playben jól oda is b@szott ahogy kell! XD
Jó lesz ez srácok! Lehetne 1-3 is de hála az égnek nem az. Fejlődni kell tovább és szépen csendben hozni a meccseket. Jó lesz ez! 😉
Visszajön Mario meg majd még Alldone is és császárságoskodás lesz mink nálunk.

Az o most nem volt olyan potens de azért a 4. negyed végén amikor átjöttünk fél perc alatt köbö az azért iszonyat demonstráló volt. (Zárójelben megjegyezném, hogy legalább alapszinten nem ártana a run block...)
Imádnám ha a szorult helyzeteket ilyen nagy pélóval a gatyában oldanánk meg. Nem ártott volna menedzselni is azt a rohadt órát de hát ez van. TD-nek mindig örülni kell!
 www.youtube.com/watch?v=KKNIQIAHXyI

Szerkesztette: TST
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Musgrave kikészít ezekkel a 2. félidőt kezdő driveokkal...de mondjuk Norton se jobb half time adjustment terén...
Első félidőben a védelem szépen dolgozott, fogta a futást és utána Flakon-t zaklatta szépen, aztán a 2. félidőben, mintha másik csapat jött volna ki, szépen futottak rajtunk és F tudott is rögtön passzolni...ugyan azok a játékosok, szóval ez abszolút coaching...

Walford minden meccsen droppol egy drive killert...ezt mondjuk eléggé unom már...

Az megvan, h ha Seth Roberts TD-t kap el tuti nyerünk? Elvileg 8-0 a mérlegünk olyankor 😊

Carr sztem az egyik legjobb QB-vá érik be lassan liga szinten...még nem TOP 5, de arra halad

Cory James és Karl Joseph amúgy úgy tolják, mintha nem is rookie-k lennének, nem tudom miért kellett az első két meccsen jegelni őket...James 15 tackle!!!! (12-3) és egy FF, csak éppen nincs rendes párja...M.Smith nélkül meg kabaré a másik spot...

Ward szenved tovább és Calhoun is csöndes, pedig elég sokat van fenn...

Crabs egy állat, akárcsak King!!

Szegény Vadal Alexander az első félidőben jóformán egyedül tartotta meccsben a Ravens-t...gondolom McCants nem volt még 100%-os, mert amúgy cserélték volna sztem...reméljük jövő héten Howard vagy Watson bevethető lesz már. Vadaltól függetlenül pass protban rendben volt az OL, de a futás ellen nem volt meg a kellő push...

Run game elég csúf volt...egy szép DWash run volt, de azt meg egy fumblival "törölte" a rookie...

Secondary pár hibától eltekintve jól tartotta magát, Sean Smith tolt mégegy jó meccset, így már nála helyrebillent talán a mérleg...Hayden karrierje legjobb meccsét tolta sztem, hátha...Ez a CB trio egyenlőre jól fest és ha még Karl-t hozzátesszük elég életképes a brigád...Nelson továbbra sem tetszik igazán, de egyenlőre elmegy...

Mack és Irvin végre hozták amit reméltünk tőlük, mondjuk egy elég lyukacsos bal oldalú OL ellen...

Richard igen jó returner volt, de droppolt elkapóként és futni Ő sem tudott...ezzel együtt remek UDFA fogás a srác.

Interior DL és LB a probléma itten minálunk...ebből az elsőre Mario Edwards Jr. hozhat majd vmiféle gyógyírt, mert az idő nagy részét belül fogja tölteni a rengeteg nickel, dime felállással, de az LB poszt az marad gázban egész szeonban...jövőre kb tuti első körös pick lesz off ball LB...

PFF:
Top offensive grades:

WR Michael Crabtree, 85.1
QB Derek Carr, 84.1
LG Kelechi Osemele, 80.8
LT Donald Penn, 77.5
C Rodney Hudson, 71.4

Top defensive grades:

CB Sean Smith, 85.1
OLB Khalil Mack 83.6
CB D.J. Hayden, 82.8
S Karl Joseph, 82.0
OLB Bruce Irvin, 81.9

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Cooper játszott?
Amadeus91
5 elkapás 48 yard, de semmi emlékezetes... Crabtree vitte a prímet.

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Cooper játszott?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
jó:

- Cory James és Karl Joseph (miért nem kezdtek már az első héten?). még DJ Hayden is jó volt
- Derek Carr 4 meccs után: 67%, 1,066 yard, 9 TD, 1 INT.
- Crabtree a legerősebb kezű elkapó a ligában, pont
- pass rush, még ha csere tackle-ök ellen is. Mack sack végre, 3 befújt holding ellene, Irvin 3. kiharcolt fumble-je idén. többet blitzeltünk mint eddig, ebben Josephnek is szerepe volt
- amikor legjobban kellett akkor nagy szívvel játszottak a támadók és a védők is
- 4. downnál offside. Penn jól reagált arra ahogy Suggs belépett a neutral zone-ba
- 3. idegenbeli győzelem idén, amivel megvan a tie breaker a Ravensszel szemben a wild cardért, ha ez esetleg számítana

rossz:

- futás elleni védelem nulla, csere OL-lel szétfutottak minket. kellemetlen lesz ha Malcolm Smith kiesik, és helyette Heeney-nek vagy a special teamer Batesnek kell kezdenie. Heeney nem sokat volt ma bent, de egy missed tacklje után sima first downt szereztek róla, lassan Miles Burris-i magasságokban jár
- futójáték nem létezett egy Washington megiramodáson kívül. előbbi fumblizott, Murray pedig 2,4 yardos átlaggal futott...
- Amerson és Reggie Nelson alakítása a Steve Smith touchdownnál
- Lee Smith,Walford és Malcolm Smith sérülése. közülük Smithé nézett ki a legcsúnyábbnak, ami a futójátékunknak kurvára rossz hír lásd tavalyi Lions elleni meccs
- Vadal Alexander csomó büntetése, nem vártam tőle többet mert 7. körös rookie, de kinyírt pár drive-ot a holdingjaival.
- Musgrave szokásos töketlensége a második félidőben. ha megvan a vezetés a félidőben, akkor a második félidőben ultrakonzervatív, basic playeket hív, amíg az ellenfél át nem veszi a vezetést, utána kénytelen megtalálni a tökét

 pbs.twimg.com/media/CtypMMFUAAALuBb.jpg

choose life
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Szoros volt,izgi volt!gratulálok!

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Lenyeg a W es a 3-1!!

De kurva sok tennivalo van 😉

Carr jo volt, Crabs remek, de erosen akadozott az O. Voltak megint droppok es a futas nem ment...kiderult melyik csapat mutatoja volt a legit...Ravens run D

Sec egesz jo volt, James nagyon tetszik, rajta volt a mikrofon is Smith kivalasa utan. Joseph is jo volt megint. Ward tovabbra is gyenge. Calhoun megint sokat volt fenn,,nem tunt fel igazan, ami nem rossz rookietol. Heeney es aztan Bates borzalmasak voltak...
Pass rush tobbnyire jo volt.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 124 — Deion Sanders for president!
Talán idén szerencsénk is lesz........

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem tudom biztosan, de olyan érzésem volt, mintha Hayden jól játszott volna. Meg úgy a secondary nem lett volna olyan nyomorék, de sajnos az LB sor nagyon gyenge volt és így a futások is metnek, meg a rövidebb passzok is. A fal sem volt annyira rossz, bár a belső futásokat fogni kellett volna.

Az offense ma Crabtree és Carr volt. De a fal egész jól tartott, kivéve természetesen V. Alexander (mint valami cárevics), akire négy zászlót is kaptunk. Szerintem ő kijátszotta magát most a kezdőből. Ha jövőhéten is így marad, hogy a két kezdő sérült, akkor szerintem már McCants fog kezdeni.

A lényeg természetesen a győzelem, de továbbra is szar a védelmünk, továbbra is várom, hogy hozzunk egy LB-t, akár csere útján is, de mindenképp kell, főként ha Smith sérülése komolyabb...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
Crab hatalmas király 😉
JayB
Ajanlom Julio mai teljesitmenyet. Na jo, igazabol attol meg o is kiraly volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 900
Crab hatalmas király 😉
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Végre megvertünk egy veretlen csapatot, de sajnos túl nagy szerepe van a szerencsének a meccseinken.

Most már hazai pályán is nyerni kéne.
bmg
Régebben a 7 órási meccseket rendre elvesztettük, most meg csak azokat nyerjük meg 😊
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Végre megvertünk egy veretlen csapatot, de sajnos túl nagy szerepe van a szerencsének a meccseinken.

Most már hazai pályán is nyerni kéne.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Jézus...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Mamba Las Vegas Raiders 5
Atyaég, mi volt itt megint..
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Köszi az elemzést Rolni, az eddigi legkeményebb meccsünk lesz idén.

Annyival egészíteném ki, hogy a line of scrimmage dominálása mellett az lehet döntő szerintem, hogy ki enged kevesebb nagy játékot, a szélvész gyors elkapóknak mindkét oldalon, mert egy 60-70y-os benyalt TD ilyen kiélezett meccsen nagyon sokat számít.

Perrimantől várok végre legalább egy nagy játékot, Pittának nagy napja lehet, nagyon érzik egymást Flaccoval és TE védekezésben nem vagytok jók.

Mack-et nagyon bírom, de remélem még ezen a héten csendes marad és Coopert se hagyjuk 1v1-ben és úgy kiélezett meccs lesz, ahol győzzön a jobb.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Érdekes, rövid elemzés edzői film alapján Ward-ról és Latham-ról.
 www.silverandblackpride.com/2016/9/26/13068166/all-22-ward-and-latham
Az író szerint Latham kellene, h több snapet kapjon a folytatásban Ward kárára.
PFF-nél is jobb Latham grade-je amúgy...run D miatt

Per pillanat lehet a
McGee-Ellis-Latham 3-as lenne legjobb base DL-nek.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sztem Alexander kezd és McCants lesz a back up, így sérülés után...

Érdekes lesz ez a Ravens OL bal oldal...Stanley a csizmába, Lewis meg rázkódás után...
Stanley ha játszik rossz bokával, erős hátránnyal indul Mack ellen, míg ha nem tud játszani James Hurst állhat a helyére gondolom, akit ha google-ba megkeres az ember számunkra jó dolgokat talál:
"Ravens left tackle James Hurst is one of the worst players at his position"
 www.baltimorebeatdown.com/2015/11/13/9728384/ravens-left-tackle-james-hurst-is-one-of-the-worst-players-at-his

Érdekes lesz, h végre kiszakad-e a sack zsák Mack-nél...első 3 héten ezek az LT-k dolgoztak vele átellenben: Terron Armstead, Jake Matthews, Taylor Lewan...
Hozzájuk képest Ronnie Stanley is downgrade rookie-ként, de minden más opció további downgrade...

Ricky Wagner RT-ben eddig jól játszik és mellette ott van Yanda, szóval a bal oldal ellen kell rohamozni majd. Wagner run blockban eddig nem jeleskedik, szóval ott Yanda kikapcsolása lehet a kulcs.

Én a Ravens futójátéktól annak ellenére nem félek, h mit kaptunk a Titanstól múlt héten...Titans OL is erősebb és a futóik klasszisokkal jobbak, mint a Ravens egysége.
Passz játéktól ellenben tartok, főleg a TE poszttól és SSSr. játékától slotban.

Védelmükben Jernigan a kulcs sztem. Futás ellen és pass rush terén is Ő a DL alapja, komoly feladata lesz Gabe Jacksonnak és az RT-nek ellene.
RT poszton aki játszik komoly feladatot kap a nyakába Dumervil visszatérésével...ez a Jernigan-Dumervil páros okozhat gondot a jobb oldalunkon, így vszeg sokat lesz benn Lee Smith is segíteni, illetve gondolom majd a zsebet is inkább a másik irányba mozgatjuk, bár ott meg van egy jó formában lévő Suggs. Nagy hangsúly lesz Carr gyors release-én, illetve azon mennyire hamar tudnak az elkapók elszakadni. Szerencsére ezen a téren Cooper és Crabs is jó.
Mosley igen veszélyes védő lesz TE pass ellen, szóval a pass rush semlegesítése és Mosley elkerülése miatt sztem több Smith és kevesebb Walford lesz, mint eddig...

Nagyon fontos lenne, hogy ne kerüljünk hátrányba és passz kényszerbe. Azt gondolom, hogy a remek D stat ellenére tudnunk kell futni rajtuk. Ezzel az OL-el és a mély RB egységünkkel kell tudni futni. A Browns egy 145 yardot futott rajtuk, mondjuk egy 85 yardos long run nagyot javít a számokon, így összességében legit az a run D, de a mienk meg a liga legjobb átlaggal futó csapata. Kiderül melyik mutató köszönhető jobban az eddigi ellenfeleknek, mintsem valóban jó játéknak...akik ellen eddig futottunk bottom 15 run D-vel rendelkeznek, míg a Browns és a Bills TOP 10 run O-k idén eddig...
Ezzel együtt azt mondom, ezzel az OL futni kell tudni, de ilyen szempontból is remek felmérő lesz a meccs...KO gondolom erősen tüzeli is majd a társakat 😊

Kemény meccset várok, vékonyka győzelemmel!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Watson és Howard továbbra is sérült, kérdés számomra hogy ki lesz a kezdő RT poszton?
McCants visszatér, de Alexander is jól teljesített, így szerintem közülük kerül ki a kezdő.

Nate Allen nem edzett tegnap, nem tudom, hogy megsérült e avagy csak kapott egy pihenőnapot.

Hudson és Taiwan Jones is edzett a szerdai nem edzésük után.

A Ravensnél Ronnie Stanley két napja nem edz, így ő szerintem kihagyja a mérkőzést. Alex Lewis agyrázkódás miatt van távol az edzésektől, de ő valszeg játszik.
Valamint Suggs és Sheldon Price hagyta ki a tegnapi edzést.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Kirkland idealis esetben nem lep palyara...

Doom jatszik hetvegen? Ezt nem tudtam...nem konnyiti a helyzetet

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nem túl jó hír a falemberek állapotáról:

 twitter.com/BairCSN/status/781240903398666240
Bruce
Kirkland és Alexander nyomós páros lesznek... Elképzelem az edzésen a Penn - Osemele - Feliciano - Kirkland - Alexander sort és az jut szembe, hogy a pályamunkásnak csak az jár a fejében, hogy ma nem megy haza! 😀 De a viccet félretéve, ez az RT/csere OT poszt mindenképp erősítésre szorul majd, ha marad a Howard - Watson kettős, ha nem. Kirkland-re nagyon kíváncsi leszek, hogy milyen lesz, ha pályára kerül.

A Ravens ellen kell majd készülnie az támadófalnak, mert Suggs és Dumervil is pályára fog lépni.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem túl jó hír a falemberek állapotáról:

 twitter.com/BairCSN/status/781240903398666240
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
McCants visszatért az edzésbe. Howard és Watson nem edzett és Hudsonnak úgy néz ki, hogy ez a nap lesz a pihenőnapja folyamatosan.

Szerkesztette: Bruce