Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hát Mack idei szereplése nekem is talány...és elsősorban nem a pass rush hiánya miatt.
Az is idegesít és hiányzik, mert több kellene tőle, de ott még meg tudom én indokolni, h nincs belső rush és duplázzák, triplázzák stb. De az, h a futás ellen se aprít úgy, mint tavaly, tavaly előtt az már végképp meglep...a mostani meccsen amúgy kevesebbet volt fenn szemre a pályán is...lehet van vmi sérülése esetleg?
Feltűnt, h volt benn DT poszton is most végre OG ellen, de nem volt onnan sem az igazi...
Snap számokat még nem látok a meccshez, de érdekes lesz.

A secondary javult fel látványosan, nem tudom ez mennyire szól a Brees-Ryan páros és a Mariota közti különbségnek és mennyire Karl Joseph megérkezésének és mennyire az egység összeszokásának...valószínűleg mindhárom benne van a javulásban, jövőhéten Flakon ellen meglássuk melyik rész volt a hangsúlyosabb...

Karl Joseph jót tett az egységnek! Jól mozgott, nem éreztem azt, h nagy lenne neki a feladat. Amikor öltözőben maradt görcs miatt át is jöttek rajtunk TD drive-al.

Cory James egész jól mutatkozott be. Szépen tömögette a belső lyukakat.

Szélső futásokkal nem tudtunk mit kezdeni, ez lenne Irvin és Mack egyik fő feladata futás ellen, h tartsa belül a futókat...eddig nem megy...

Offense a 2. félidőben nagyon leolvadt, iszonyat mennyiségűt droppoltak...Cooper, Roberts, Walford...így baromi nehéz előre menni...

Musgrave amikor kellett volna, h szépen futással ölje az órát akkor dobáltatott, aztán 3 és rövidnél meg amikor passzolni kellett volna futtatott egy rövidet...nem értem azt az embert...remek koncepciókat rajzol fel, néha remek dolgokat hív be, de összességében nagyon gyenge playcaller sajnos...

Norton jobb volt, de azért a Titans nem bonyolította túl a dolgokat...utolsó driveban, mikor minden mindegy alapon kinyitották a playbook-ot, nyaltuk a yardokat, mint maci a mézet...az azért elég csúnya volt...

Ward jobban dolgozott futás ellen, mint legutóbb...jó látni, h fejlődik

D-Was és Richard (aka The Smurfs) jobban futottak, mint Murray, akinek a szép TD futáson kívül nem igen ment a játék...

Watson sajnos teljesen üvegből van, nem lehet rá alapozni...kell új OT mindenképp Penn utódának és potenciális kezdő RTnek 2017-re sztem.

Vadal Alexander egész jól helyt állt sztem, úgy fest egész jó az OL depth is vele és Felicianoval, meg McCants-al. Howard felépülése azért fontos volna a Ravens ellen...

Sean Smith és Reggie Nelson végre mutattak vmit!! Az Ő jobb játékuk is kellett értelemszerűen a sec javulásában...lehet Nelson nyugodtabban tud a dolgára figyelni, így, h Karl van mellette és nem McGill, akiről az elején volt egy sima TE elkapás, aztán többet nem is nagyon láttam pályán.

Hayden ütközött egy baromi szépet, volt 1-2 jó megmozdulása, de amit a hosszú Mariota-Amaro találatnál művelt...anyám...jött is Carrie onnantól többet be sztem...és a végén meg is akadályozta a TD-t szépen...én szívesen látnám Carriet Hayden előtt innentől kezdve...

Amerson kedvenc ellenfele vszeg a Titans...tavaly ellenük tolta karrierje legjobb meccsét és tegnap is nagyot játszott 4 PD-t rakott az asztalra...

A büntik száma és a pass rush hiánya továbbra is nagyon dühítő!

Védelem nyert meg a meccset, de főleg a turnoverekkel és a többnyire szolid pass D-vel...a run D továbbra is szenvedős...

2-1 megvan, ez a lényeg!
Irány Baltimore, ahol megint egy kemény csata vár a srácokra!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Lemaradtam sajnos az első félidő végéről, beakadt a stream... :/
Nelson int-nél mi a fene történt azon kívül, hogy cseszett kimenni oldalra?
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Azt mondja meg nekem valaki, hogy mi a picsa van Mack-el? Ennyire nem tudnak a többiek nyomást gyakorolni a falra, hogy rá mindig két ember jut és emiatt súlytalan a passzjátékban? De akármelyik oldalra áll, ugyanaz a helyzet? Vagy ő is csak egy egyéves csoda volt és ennyit tud jelenleg?
Mondjuk azt az offseasonban nem tettem szóvá, hogy a nagyképűségben már ő is egészen jó eredményeket ért el, de mivel most nincs mögötte teljesítmény, így csak leírom már.

Na szóval, ha valaki rendelkezik erről infóval, hogy mi lehet a baj, akkor ossza meg velünk.
Bruce
tavaly is volt 7 meccse sack nélkül (össz 15, ebből 5db 1 meccsen ugye). kicsit sztem az off-seasonban túl lett hypolva. emiatt is nagyon figyelnek rá. nem top3 pass rusher még, de persze nagyon jó játékos. sztem legyetek vele türelemmel.
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Azt mondja meg nekem valaki, hogy mi a picsa van Mack-el? Ennyire nem tudnak a többiek nyomást gyakorolni a falra, hogy rá mindig két ember jut és emiatt súlytalan a passzjátékban? De akármelyik oldalra áll, ugyanaz a helyzet? Vagy ő is csak egy egyéves csoda volt és ennyit tud jelenleg?
Mondjuk azt az offseasonban nem tettem szóvá, hogy a nagyképűségben már ő is egészen jó eredményeket ért el, de mivel most nincs mögötte teljesítmény, így csak leírom már.

Na szóval, ha valaki rendelkezik erről infóval, hogy mi lehet a baj, akkor ossza meg velünk.
Bruce
Inkább 2 éves csoda, mert bár statokban annyira nem látszik de már rookie évében is kellően kivette a részét a D-ből.
Amúgy meg kb a következő okok miatt nem villog.
1; nincs belső nyomás a D falba így az irányítónak van hova fellépni Mack/ Irvin elől.
2; két évnyi videó van róla és készülnek rendesen ellene. Szinte mindig T es Te vagy T és G vagy T es Rb figyel rá s még így is szinte oda ér. Sokszor kb egy egy ütemnyi hianyzik csak.
3; szvsz azért benne van az is hogy kicsit lazább, kevésbbé tolja. Hogy ez most motiváció hiány vagy media hype vagy mind együtt az kérdés.

A lényeg viszont az hogy nem rossz de több kell tőle és a többiektől neg plane!!

De ha valakinek van valami titkos inside infója ami esetleg felülírja az észrevételeim ne tartsa magába 😊



több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azt mondja meg nekem valaki, hogy mi a picsa van Mack-el? Ennyire nem tudnak a többiek nyomást gyakorolni a falra, hogy rá mindig két ember jut és emiatt súlytalan a passzjátékban? De akármelyik oldalra áll, ugyanaz a helyzet? Vagy ő is csak egy egyéves csoda volt és ennyit tud jelenleg?
Mondjuk azt az offseasonban nem tettem szóvá, hogy a nagyképűségben már ő is egészen jó eredményeket ért el, de mivel most nincs mögötte teljesítmény, így csak leírom már.

Na szóval, ha valaki rendelkezik erről infóval, hogy mi lehet a baj, akkor ossza meg velünk.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
nem vagyok túlságosan elégedett, mert a második félidőben nem szereztünk pontot. viszont az pozitívum hogy a két újonc, Karl Joseph és Cory James jól játszottak. főleg Joseph, az egyetlen TD-t akkor kapta a csapat, amikor a rookie safety az öltözőben volt, mert begörcsölt valamije.

choose life
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Szerencsénkre a Tennessee O rosszabb volt a miénknél.

2002 után újra 2 idegenbeli győzelem a szezon elején.
bmg
Azért a futójátékunk elég jó volt, Murray 110 yardig eljutott a meccs végére. A passzjátékunk volt sokkal rosszabb, mint a tiétek. De a végén Lewan veletek volt, mikor összehozta az 5 yardosotokon azt a büntit...

Music City Miracle
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 124 — Deion Sanders for president!
Év elején ez is a "kötelező" meccsek között volt, úgy is lett!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Mamba Las Vegas Raiders 5
Kicsit biztatóbb teljesítmény volt, de eléggé kétarcú eddig az idei brigád, reméljük lassan azért kialakul valami..
Mindenesetre szép volt, srácok!
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerencsénkre a Tennessee O rosszabb volt a miénknél.

2002 után újra 2 idegenbeli győzelem a szezon elején.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Walker inaktiv, igy lenyegesen konnyebb lesz a pass D dolga...
RB paros meg igy is kemeny dio lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Most nem leszek netközelben,tehát nyerünk! 😊 Amikor végignézem a meccseinket,akkor általában katasztrófa a játékunk! 😊 Mondjuk azt olvastam, hogy Norton hívja a D playeket nem Del Rio ez nem túl jó előjel! :/
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Adam Schefter is ezt hallotta Bruce 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azt olvasom hogy Joseph kezdeni fog ma.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
jó hosszú elemzés, ez még nem volt itt. big up annak aki végigolvassa.

 raidersanalysis.wordpress.com/2016/09/24/week-2-raiders-run-defense-analysis-by-gipsysafety/
deyell
Hat valoban jo hosszu, de ez is minosegi iras!
Mario Edwards de kene ide...
Meglassuk mennyire tudnak vasarnapra felkeszulni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Srácok! Van hír arról, hogy ki fog játszani RT poszton?
peterbadbone
Watson full edzest tolt, gondolom O

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Srácok! Van hír arról, hogy ki fog játszani RT poszton?

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az látszik számomra - és lehet tévedek -, hogy bár van talent a d#-ben, de a key positionökben nincs meg a minőség, es most ezalatt értem az MLB-t és a FS-t. Azon a két poszton, ahol kell ész is, van egy Heeney és egy Nelson. Innentől kezdve pedig a védelem 11 darab, vakon rohangáló emberré válik. Tavaly CWood adott a védelemnek IQ-t, idén ez az ami hiányzik. Ezt csak tetézi Norton hülyesége. Két dolog kell szerintem, egyrészt JDR vegye át a hívást, másrészt, ha más nem trade útján minimum egy MLB/FS kell, hogy legalább egy gondolkodó ember legyen a keretben, az se baj, ha veterán. (Pl Timmons, Berry, Burfict, akárki) jövőre pedig kell egy potens dc, mert ez nem állapot.
Amadeus91
valahogy a Burfict meg az IQ nekem nem illik össze 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Az látszik számomra - és lehet tévedek -, hogy bár van talent a d#-ben, de a key positionökben nincs meg a minőség, es most ezalatt értem az MLB-t és a FS-t. Azon a két poszton, ahol kell ész is, van egy Heeney és egy Nelson. Innentől kezdve pedig a védelem 11 darab, vakon rohangáló emberré válik. Tavaly CWood adott a védelemnek IQ-t, idén ez az ami hiányzik. Ezt csak tetézi Norton hülyesége. Két dolog kell szerintem, egyrészt JDR vegye át a hívást, másrészt, ha más nem trade útján minimum egy MLB/FS kell, hogy legalább egy gondolkodó ember legyen a keretben, az se baj, ha veterán. (Pl Timmons, Berry, Burfict, akárki) jövőre pedig kell egy potens dc, mert ez nem állapot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
jó hosszú elemzés, ez még nem volt itt. big up annak aki végigolvassa.

 raidersanalysis.wordpress.com/2016/09/24/week-2-raiders-run-defense-analysis-by-gipsysafety/

choose life
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
egyébként ahogy néztem vissza a meccset, ez alapján már azt gondolom, hogy felesleges Sean Smitht hibáztatni. Reggie Nelson volt a ludas a Falcons ellen Julio Jones elkapásainál
deyell
Nem gondolnám, hogy ez bárkit vigasztal, hiszen mindkettő FA igazolás volt...
Bruce
tekintve hogy az egyikük négy évre, $40 millióért írt alá, a másik két évre, $12 millióért, talán mégsem mindegy, hogy melyikkel van a fő probléma. Sean Smith volt az egyik legfontosabb igazolás a holtszezonban, így talán mégiscsak jobb számunkra az, ha nem ő a szar. Nelson 33 éves, valszeg túl van már a zeniten (bár tavaly még jós szezonja volt), sokat nem lehet várni tőle. mellesleg minden fórumon, twitteren Sean Smith kapja az ívet, ami igazságtalan, tekintve hogy Nelson hibázott legutóbb

 twitter.com/RaidersAnalysis/status/778318303097790465

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Igazad van Bruce, de azert nem mindegy megsem. En csak kutyafuttaban neztem vissza, de ez nekem is feltunt. Nelson volt a bena, Smith tette a dolgat.
Elso heten amugy meg leginkabb DC es szinten S hiba volt, h Smith-t 1-1ben jatszattak a kis seggraketakkal...

Meglassuk mi lesz holnap 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
egyébként ahogy néztem vissza a meccset, ez alapján már azt gondolom, hogy felesleges Sean Smitht hibáztatni. Reggie Nelson volt a ludas a Falcons ellen Julio Jones elkapásainál
deyell
Nem gondolnám, hogy ez bárkit vigasztal, hiszen mindkettő FA igazolás volt...
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Lehet, hogy az első két meccs nem úgy sikerült, ahogy szerettük volna, de még szerencsére nincs veszve semmi. Most kiderül, hogy Jack jó megoldás-e HC posztra, ha ezt a csapatot nem kapja most össze, akkor nálam kilőtte magát, mint hosszú távú vezető. Szerintem a játékosok kicsit felültek a média ajnározásának és elhitték, hogy a bab is hús, de nem elég a mezt kiküldeni a játéktérre és az edzőknek sem elég csak rutinból lenyomni az edzéseket és összerakni egy taktikát. Elvileg Jack hívja majd a playeket, ezzel Norton kapott egy pofont, de még jókor jött. Második évét kezdte DC-ként és most először hívta ő a játékokat, kicsit megégett, nem baj, majd fejlődik, vagy marad jó LB coach a jövőben, majd kiderül. Ahogy már az előző hozzászólásomban is írtam, a támadóknál "nagyobb a baj" mert Musgrave-nek nincs helyettese, remélem azért az öreg ebből az anyagból azért kihoz valamit, mert különben készülhet a nyugdíjra (lehet így is úgy is). Lehet már nem fiatal edzőkről van szó, de lehet most majd a kényszer kicsit jó irányba tereli őket. Egyszóval én most egy nagyon jó meccset várok, ahol kiderül, mit érnek az edzőink. Jó meccset és győzelmet várok, hogy a szabad hétvégéig (10. forduló) meglegyen a 6-3-as mérleg. Szerintem még jók lehetünk egy 10-6-ra, bízom, mert szurkoló vagyok, nem tehetek mást.

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
egyébként ahogy néztem vissza a meccset, ez alapján már azt gondolom, hogy felesleges Sean Smitht hibáztatni. Reggie Nelson volt a ludas a Falcons ellen Julio Jones elkapásainál

Szerkesztette: deyell

choose life