Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
mégis csak jó lett volna az az ordibálós faszi Georgából.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Rolni
Dc jelöltek?
Cubehead
Év közben kívülről érthető módon nem szoktak DC-t hozni. Innentől fogva a Jethro Franklin (DL-coach), Sal Sunseri (LB-coach), Marcus Robertson (DB-coach) hármas lehet jelölt. Számszeríj többször volt egyetemi DC, legutóbb 2012-ben a Tennesseenél.
empty taxi
Hát igen, kb én is eddig jutottam 😊
Nem veretes névsor...egyedül Roberts az akiben lehet potenciál, mert eddig sose volt DC, de még fiatal és a secondaryhoz elvileg ért elég jól (bár ez idén nem látszik), de CWood az utolsó évét félig ahhoz is kötötte, h Marcus marad a helyén JDR érkezésekor is. Marcus mögött ott van Rod Woodson aki be tud lépni sec edzőnek, ha MR fentebb lép.
Franklin sose volt még DC, csak DL ember és jelenleg van ott dolga bőven, mert tragédia, amit a DL embereink művelnek.
Sal eddig DCként megbukott ha jól tudom, szóval playcall tuti nem lenne rábízva sztem, maradjon inkább a helyén ő is...

Nagy javulás nem lesz már idén sztem, kérdés, h annyit tudnak-e javulni, h meglegyen egy pozitív mérleg végre valahára...aztán a következő offseasonban DC-t egész biztosan keresni kell

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Rolni
Dc jelöltek?
Cubehead
Év közben kívülről érthető módon nem szoktak DC-t hozni. Innentől fogva a Jethro Franklin (DL-coach), Sal Sunseri (LB-coach), Marcus Robertson (DB-coach) hármas lehet jelölt. Számszeríj többször volt egyetemi DC, legutóbb 2012-ben a Tennesseenél.
empty taxi
Tudom hogy kivülről nem hozunk szezon közben. A véleményére akartam rákérdezni hogy kit léptetne elő csak rohanásban vagyok és nem fejtettem ki. De Köszi az infót Empty!!



több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Rolni
Dc jelöltek?
Cubehead
Év közben kívülről érthető módon nem szoktak DC-t hozni. Innentől fogva a Jethro Franklin (DL-coach), Sal Sunseri (LB-coach), Marcus Robertson (DB-coach) hármas lehet jelölt. Számszeríj többször volt egyetemi DC, legutóbb 2012-ben a Tennesseenél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Rolni
Dc jelöltek?



több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Azzal együtt, hogy iszonyat hányingerkeltő amit a védelmünk bemutat ne felejtsük el, hogy azért ezt a 4-2-t szerintem mindannyian aláírtuk volna szezon előtt.

Jövő héten a Jags ellen, míg az után a Tampa ellen játszunk. Mindkét meccs idegenben lesz, ami úgy fest nekünk inkább kedvez. Mindkét gárda fogható, nem lenne rossz önbizalom erősítés szempontjából hozni ezeket a meccseket mielőtt itthon megcsap a Denver 😊

Bye week utánra remélhetőleg Mario Edwards Jr. visszatér és kiderül, h az Ő hiánya miatt volt ennyire fogalmatlan a védelem vagy sem...arra tippelek, h kicsit javulunk, de maradunk a liga legrosszabb egységei között...
Bye week előtt esetleg Norton-t ki lehetne tenni és akkor az új DC-nek és JDR-nek 2 hete lenne átállni vmi másra...ennél rosszabb úgy sem lehet a kommunikáció, a séma és a playcalling, szóval végülis mindegy...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Saints 507
Falcons 528
Titans 393
Ravens 412
Chargers 423
Chiefs 406

Ennyi yardot kaptunk. Ha az offenset megfogják, akkor ez egy top5 draftpick védelem. #fireNorton
Amadeus91
Akkor a hétvégén 2 okból is lehet reménykedni a Jack Del Rio Bowlon ellenünk.
Egy: a mi idei támadóyard csúcsunk 388(és ez a mennyiség a legrosszabb meccsünkön jött össze a Chargers ellen).
Kettő: ha Bortles 300 yard felett passzol (futni nem tudunk idén) eddig mindig kikaptunk (0/9)
Tehát vagy a legkevesebb yardot nyelitek be, vagy Bortles megtalálja a módot, hogy megnyerje nektek a meccset.

Egyébként épp néztem, mennyire horribilis statjaitok vannak védekezésben - és milyen lenyűgözőek támadásban. Nagyon Janus arcú egy csapat ez.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nagyon gaz amit a vedelem muvel.
En azt mondom, h bar nem igazan jo megoldas, de Nortont ki kell baszni...de legalabbis a playcallingot el kene venni tole. Aztan ha JDR se tud jobbat (mondjuk ha tudna eddig miert nem vette at a feladatot) mehet a levesbe felolem annak ellenere, h birom es nem rossz HC sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Saints 507
Falcons 528
Titans 393
Ravens 412
Chargers 423
Chiefs 406

Ennyi yardot kaptunk. Ha az offenset megfogják, akkor ez egy top5 draftpick védelem. #fireNorton

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Mondjuk ha nem csak a meccset nézzük. Muszáj a pozitivas 😁 akkor meg mindig lista vezetők vagyunk es a chief bye week után volt!



több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Várható volt egy leolvasás, igaz nem mostanra gondoltam.
Amúgy szerintem nem Carr volt s gáz. Nagyon sok drop volt elkapok részéről. Nem volt igazan futasunk és túl hasznsltuk a Smurf-két. Ugy értem jóval nagyobb hangsúlyt snap számot kaptak mind futás mind passz játék tekintetében mint kellett volna es a Def meg beállt rájuk Lasd pl D Johnson remek minuszos kiutos tackle-je a második félidőben
Cubehead
ez igaz, amikor Peters bement az öltözőbe, arra számítottam, hogy Cooper és Crabtree aratni fog, erre mi jön: RB screen... megjegyzem az OL sem volt az igazi, főleg Howard nem, de ő sérülésből jött vissza. félidőben megint nem volt semmi adjustment, Cooper szépen el is tűnt a második félidőben.

Derek Carr couldn't pinpoint why offense slowed down. Said Chiefs changed scheme, "changed their coverage up" on Amari Cooper in 2nd half that took him out of it & they miss Latavius Murray overall.

Asked Del Rio about Mack covering WR Wilson: "We didn't adjust to formation they presented. That goes in the mental error category."

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
azt hogy a védelem ilyen szar, azt megszokta az ember, bár az is érthetetlen úgy hogy van 6 első körös meg 3 második körös játékos benne. de hogy az eddig működő támadóegység ezt produkálja a nyitó drive-ban szerzett TD után?

INT
Missed FG
Turnover on downs
FG
Punt
Punt
Punt
Fumble
Turnover on downs

úgy, hogy nem is volt nyomás Carron, a Chiefsnél meg volt hogy két CB, Peters meg Gaines is az öltözőben volt a második félidőben, ennek ellenére 0 pontot sikerült szerezni a szünet után. érthetetlen Carr gyenge teljesítménye

Del Rio: "I thought we were outplayed and out-coached."
Jack Del Rio asked if he was calling Def plays. "No, Kenny had the headset".

deyell
Várható volt egy leolvasás, igaz nem mostanra gondoltam.
Amúgy szerintem nem Carr volt s gáz. Nagyon sok drop volt elkapok részéről. Nem volt igazan futasunk és túl hasznsltuk a Smurf-két. Ugy értem jóval nagyobb hangsúlyt snap számot kaptak mind futás mind passz játék tekintetében mint kellett volna es a Def meg beállt rájuk Lasd pl D Johnson remek minuszos kiutos tackle-je a második félidőben



több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
azt hogy a védelem ilyen szar, azt megszokta az ember, bár az is érthetetlen úgy hogy van 6 első körös meg 3 második körös játékos benne. de hogy az eddig működő támadóegység ezt produkálja a nyitó drive-ban szerzett TD után?

INT
Missed FG
Turnover on downs
FG
Punt
Punt
Punt
Fumble
Turnover on downs

úgy, hogy nem is volt nyomás Carron, a Chiefsnél meg volt hogy két CB, Peters meg Gaines is az öltözőben volt a második félidőben, ennek ellenére 0 pontot sikerült szerezni a szünet után. érthetetlen Carr gyenge teljesítménye

Del Rio: "I thought we were outplayed and out-coached."
Jack Del Rio asked if he was calling Def plays. "No, Kenny had the headset".

choose life
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
hát ez szar volt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 draftwire.usatoday.com/2016/10/16/derek-carr-thought-raiders-were-trading-him-before-his-rookie-season-started/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 raidersanalysis.wordpress.com/2016/10/16/the-raiders-xmas-defense-by-gipsysafety/

Meglassuk a Chiefs mennyire szedi ki a cikkben szereplo playeket...illetve, h tudtunk-e javulni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
"I would like to thank Governor Sandoval, the Southern Nevada Tourism Infrastructure Committee, and the members of the Nevada Legislature on this historic day, " said Raiders owner Mark Davis. "All parties have worked extremely hard to develop and approve this tremendous stadium project that will serve as a proud new home for the entire Raider Nation." - raiders.com

Eddig voltak még kétségeim, de most már biztos, hogy Vegasban folytatjuk, már csak az időpont a kérdés.
bmg
Mark Davis azt nyilatkozta, hogy még 2szezont akarunk lehúzni Oaklandben. Vissza vinni a playpl off feelinget a Bay area-ba. Miközben persze gőzerővel megkezdodnenek a stadion munkálatok Nevadában.



több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
"I would like to thank Governor Sandoval, the Southern Nevada Tourism Infrastructure Committee, and the members of the Nevada Legislature on this historic day, " said Raiders owner Mark Davis. "All parties have worked extremely hard to develop and approve this tremendous stadium project that will serve as a proud new home for the entire Raider Nation." - raiders.com

Eddig voltak még kétségeim, de most már biztos, hogy Vegasban folytatjuk, már csak az időpont a kérdés.
bmg
miért biztos? az NFL tulajok még leszavazhatják. Goodell is inkább azt szeretné, hogy maradjon a csapat Oaklandben, és ő a tulajok érdekeit képviseli.
deyell
Akkor Goodell adjon pénzt. Az nem pálya, hogy Goodell beint, Oakland beint, aztan, ha leszakad a lelátó a meccsen, akkor meg a franchise kap a nyakára. El kéne gondolkodni végre, hogy miért Kaliforniában volt a legszarabb a stadion helyzet az elmúlt években.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
"I would like to thank Governor Sandoval, the Southern Nevada Tourism Infrastructure Committee, and the members of the Nevada Legislature on this historic day, " said Raiders owner Mark Davis. "All parties have worked extremely hard to develop and approve this tremendous stadium project that will serve as a proud new home for the entire Raider Nation." - raiders.com

Eddig voltak még kétségeim, de most már biztos, hogy Vegasban folytatjuk, már csak az időpont a kérdés.
bmg
miért biztos? az NFL tulajok még leszavazhatják. Goodell is inkább azt szeretné, hogy maradjon a csapat Oaklandben, és ő a tulajok érdekeit képviseli.

choose life
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
"I would like to thank Governor Sandoval, the Southern Nevada Tourism Infrastructure Committee, and the members of the Nevada Legislature on this historic day, " said Raiders owner Mark Davis. "All parties have worked extremely hard to develop and approve this tremendous stadium project that will serve as a proud new home for the entire Raider Nation." - raiders.com

Eddig voltak még kétségeim, de most már biztos, hogy Vegasban folytatjuk, már csak az időpont a kérdés.
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Ha jól emlékszem én 1,9-t olvastam a Vegasi látvány tervhez. Ha igaz akkor helyesek Pari számításai
Cubehead
A Nevadai és Minnesotai építési költségek, adók, telekárak nem igazán ugyanazok.
gaben
persze, pölö nyevadába nincs hó
sutianap
20 év múlva máshol se lesz😊
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha jól emlékszem én 1,9-t olvastam a Vegasi látvány tervhez. Ha igaz akkor helyesek Pari számításai
Cubehead
A Nevadai és Minnesotai építési költségek, adók, telekárak nem igazán ugyanazok.
gaben
persze, pölö nyevadába nincs hó


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 124 — Deion Sanders for president!
Ha jól emlékszem én 1,9-t olvastam a Vegasi látvány tervhez. Ha igaz akkor helyesek Pari számításai
Cubehead
A Nevadai és Minnesotai építési költségek, adók, telekárak nem igazán ugyanazok.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
majd 40%-at allna Vegas az uj stadionunknak, ami $750.000.000, ha ehez hozzatesszuk a NFL-tol kaphato $100-200.000.000 szinte megvan a fele...
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000720822/article/las-vegas-stadium-plan-gains-approval-from-nevada-legislature
Pari
Hmm ez esetben nem lenne egy olcsó stadion a vegasi.
A Vikings stadionja mint legfrissebben átadott létesítmény 1.061 milliárd dodóba fájt, bár az meg kifejezetten olcsó volt.
empty taxi
Ha jól emlékszem én 1,9-t olvastam a Vegasi látvány tervhez. Ha igaz akkor helyesek Pari számításai



több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
majd 40%-at allna Vegas az uj stadionunknak, ami $750.000.000, ha ehez hozzatesszuk a NFL-tol kaphato $100-200.000.000 szinte megvan a fele...
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000720822/article/las-vegas-stadium-plan-gains-approval-from-nevada-legislature
Pari
Hmm ez esetben nem lenne egy olcsó stadion a vegasi.
A Vikings stadionja mint legfrissebben átadott létesítmény 1.061 milliárd dodóba fájt, bár az meg kifejezetten olcsó volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...