NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Kibaszás lenne az oldscool fanokkal,túristák lézengenének a stadionban,ez mondjuk nem feltétlenül igaz,de nagyobb a kisértés ott a faszságokra a játékosoknak,kaszinók,éjszakai élet,etc... Egyszerűen nem illik nekem a raiders oda....
skat
kb 100 dollárba kerül egy repjegy Oaklandből Las Vegasba oda vissza.

choose life
több mint 8 éve
davidkiss Las Vegas Raiders 68
Raiders 2016 OTAs Week 1 Press Conference LIVE 22:10-től:
 www.raiders.com/news/article-1/Raiders-2016-OTAs-Week-1-Press-Conference/89c2f69f-44e0-4664-b4e3-ba24964f84bd
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Kibaszás lenne az oldscool fanokkal,túristák lézengenének a stadionban
skat
hát a UNLV 35 ezres stadionjában általában félház van NCAA-ben. Nyilván belejátszik, hogy ők ritkán nyernek, de én nem félteném a helyieket, hogy kiszorulnak a stadionból, nem olyan népes a kemény mag.
Höri
hat ez a baj😕
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Kemenymag mindig van. Hivjuk Black holenak vagy ...nationnek vagy ...bloodnak vagy akarminek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kibaszás lenne az oldscool fanokkal,túristák lézengenének a stadionban
skat
hát a UNLV 35 ezres stadionjában általában félház van NCAA-ben. Nyilván belejátszik, hogy ők ritkán nyernek, de én nem félteném a helyieket, hogy kiszorulnak a stadionból, nem olyan népes a kemény mag.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Fordítanék kicsit a dolgon:

-Oakland város töketlenkedik, egyértelművé tette, hogy nem fog rendes mennyiségű pénzt a stadionba invesztálni, nem marasztalja a csapatot igazán.
-vicc a stadion amiben játszunk évek óta
-Los Angeles kapcsán rengeteg a kérdőjel, ha a Chargers marad is SD-ben, csak bérlőtársak lennénk Rams falván...

Hol lenne tehát a legalkalmasabb hely számunkra?
-Las Vegas fizetőképes piac...USA 28 legnépesebb városa, de agglomerációval együtt közel 2M lakos van...egyik legkomolyabb turisztikai központ 2015-ben 42M turista fordult meg a városban!! Iszonyat merchandise piac, ami pedig iszonyat pénzt jelentene a legszegényebb tulaj számára...
-Las Vegas és Nevada állam vezetése nyitottnak, sőt érdeklődőnek tűnik
-Raiders az egyik legnemzetközibb, legkevésbé helyhez kötött csapat szurkolói szempontból, emiatt egy ilyen turista központ alkalmas lehet otthonnak a csapat számára

Nem lenne valószínűleg olyan BlackHole, mint Oaklandban ez egyértelmű, de ez valószínűleg máshol sem lenne már sajnos...Sacramento, Carson City ami még California vagy San Antonio, ami ugye Jerry bácsi szomszédsága tuti megfúrná...Los Angelesben sem lenne olyan BlackHole valószínűleg, nem véletlenül költözött vissza Al is anno.

Az lenne a legjobb, ha maradna a csapat Oaklandban, de erre a város vezetése miatt igen csekély az esély. Ha nem Oak, akkor meg mi lenne jobb, mint Las Vegas...Los Angeles talán, de az sem rajtunk múlik első sorban és ott másodhegedűsek lennénk mindig...
Baromira nincs könnyű helyzetben Mark.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 16 741
a Raiders pont amit el tudnék képzelni ott 😊
Amúgy a full telt ház garantált lenne évi 8 alkalommal. Igaz a vendég fanok is nagy számban kirándulnának oda programként.

(amúgy --mondjuk--én nem biztos örülnék, ha cirkuszi mutatvány lenne a csapatomból)
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Jerry Jonesszal ellentétben Robert Kraft támogatná a Las Vegas-i költözésünket. Két olyan tulajdonos van így ellentétes állásponton, akinek elég nagy szava van. Persze ez jelenleg sokat nem számít, csak érdekes, hogy ilyen nyíltan lehet olvasni ezeket a véleményeket.

Nekem egyenlőre a költözéssel kapcsolatban az fontosabb kérdés, hogy a Chargers marad-e San Diegoban és lesz-e lehetőségünk így egy esetleges LA-i társbérletre.
peterbadbone
Vagy maradjunk,vagy LA,isten ments Las Vegastól...
skat
mert mi a baj Las Vegasszal?
deyell
Kibaszás lenne az oldscool fanokkal,túristák lézengenének a stadionban,ez mondjuk nem feltétlenül igaz,de nagyobb a kisértés ott a faszságokra a játékosoknak,kaszinók,éjszakai élet,etc... Egyszerűen nem illik nekem a raiders oda....
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Jerry Jonesszal ellentétben Robert Kraft támogatná a Las Vegas-i költözésünket. Két olyan tulajdonos van így ellentétes állásponton, akinek elég nagy szava van. Persze ez jelenleg sokat nem számít, csak érdekes, hogy ilyen nyíltan lehet olvasni ezeket a véleményeket.

Nekem egyenlőre a költözéssel kapcsolatban az fontosabb kérdés, hogy a Chargers marad-e San Diegoban és lesz-e lehetőségünk így egy esetleges LA-i társbérletre.
peterbadbone
Vagy maradjunk,vagy LA,isten ments Las Vegastól...
skat
mert mi a baj Las Vegasszal?
deyell
Személy szerint örülnék, mert egy kicsivel közelebb kerülnének Biharugrához.

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Jerry Jonesszal ellentétben Robert Kraft támogatná a Las Vegas-i költözésünket. Két olyan tulajdonos van így ellentétes állásponton, akinek elég nagy szava van. Persze ez jelenleg sokat nem számít, csak érdekes, hogy ilyen nyíltan lehet olvasni ezeket a véleményeket.

Nekem egyenlőre a költözéssel kapcsolatban az fontosabb kérdés, hogy a Chargers marad-e San Diegoban és lesz-e lehetőségünk így egy esetleges LA-i társbérletre.
peterbadbone
Vagy maradjunk,vagy LA,isten ments Las Vegastól...
skat
mert mi a baj Las Vegasszal?

choose life
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Jerry Jonesszal ellentétben Robert Kraft támogatná a Las Vegas-i költözésünket. Két olyan tulajdonos van így ellentétes állásponton, akinek elég nagy szava van. Persze ez jelenleg sokat nem számít, csak érdekes, hogy ilyen nyíltan lehet olvasni ezeket a véleményeket.

Nekem egyenlőre a költözéssel kapcsolatban az fontosabb kérdés, hogy a Chargers marad-e San Diegoban és lesz-e lehetőségünk így egy esetleges LA-i társbérletre.
peterbadbone
Vagy maradjunk,vagy LA,isten ments Las Vegastól...
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Jerry Jonesszal ellentétben Robert Kraft támogatná a Las Vegas-i költözésünket. Két olyan tulajdonos van így ellentétes állásponton, akinek elég nagy szava van. Persze ez jelenleg sokat nem számít, csak érdekes, hogy ilyen nyíltan lehet olvasni ezeket a véleményeket.

Nekem egyenlőre a költözéssel kapcsolatban az fontosabb kérdés, hogy a Chargers marad-e San Diegoban és lesz-e lehetőségünk így egy esetleges LA-i társbérletre.

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
 bowl.one/forum/alairasok/kirakat/1485892
Matthew99
Egy Karl "Hitman" Joseph (Raiders No.42) tudnál csinálni?😊
Pari
Éppen peterbadbone viseli...
Matthew99
de jó, hogy ki vannak kapcsolva nalam a sigek😊
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
 bowl.one/forum/alairasok/kirakat/1485892
Matthew99
Egy Karl "Hitman" Joseph (Raiders No.42) tudnál csinálni?😊
Pari
Éppen peterbadbone viseli...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
 bowl.one/forum/alairasok/kirakat/1485892
Matthew99
Egy Karl "Hitman" Joseph (Raiders No.42) tudnál csinálni?😊
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
 bowl.one/forum/alairasok/kirakat/1485892


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qu1r8rvk6puoi8mayfzo
AFC West projected starters: Raiders look loaded
The Oakland Raiders have improved their roster in a major way. Will the Silver and Black have to enough to reign over the division? Take a look at our AFC West projected starters.


Az OG posztokat felcserélte elvileg amúgy elég pontos. Irvin-Mack DE-OLB kérdés sem egyértelmű még, de a lényeg úgy is annyi, h együtt lesznek pályán a két szélen, mint bookend pass rusherek.

A végén azt írja, h a roster a top 5 csapatot leszámítva bárkivel felveszi a versenyt, de a depth még nem elég erős, így 1-1 sérüléssel komoly gondunk lehet.

Ezt a depth dolgot én is így látom. Legtöbb poszton 1 komoly sérülés jelentős problémákat okozhat, ez azért az igazán mély PO csapatoknál kevésbé van így (QB posztot leszámítva)...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Sanchez meg lesz b@szva, az O fal hátán😊
Pari
A testrész nem stimmel:
 www.youtube.com/watch?v=82RIfy-gRa4


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Sanchez meg lesz b@szva, az O fal hátán😊
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Beszólogatási:

 twitter.com/NFL/status/732779009298337792

 twitter.com/RAIDERS/status/732943006119010304

 twitter.com/Broncos/status/732971166906769408

 twitter.com/RAIDERS/status/733041271543996416
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Jerry helyében nem mondanék semmit, amikor a saját fia húzta át a draft cetlijét, amivel Manzielt draftolni akarta az első körben...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Mark nem Al, mert a focihoz nem ért annyira - ezért csak kivételes esetben szól bele RM döntéseibe -, de az üzleti részt az apjától tanulta, szóval én nem féltem.
Kevés a pénze és még csak az 5. éve tulajként, ezért a többi vén fasz könnyebben kersztbe tesz neki, de szerintem nem rajta múlik a stadion ügye, ahogy a költözés sem miatta bukott meg.
Ha újra domináns csapat leszünk, lesz majd több pénz is és változni fog a helyzet.
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Könnyen lehet, hogy tévedek, és tényleg kár is rá több szót pazarolni, de pont azért amiért ilyen pehelysúlyú Mark, azért próbál belengetni több várost is (ahogy az TST is írja), de emiatt meg még inkább kétségbeesettnek (kiszolgáltatottabbnak) látszik, ha jönnek majd az eredmények, az viszont őt segíti majd.
De én szeretném, ha Oaklandbe, maradnánk, max az LA költözést támogatnám szurkolói szempontból...
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szerintem is Mark nagyon higgadt és okos tulaj. Annyi a baj vele, hogy nincs kitömve pénzzel és így nem tud nyomást gyakorolni az olyan üzletekkel kapcsolatban ami a költözést illeti. Az viszont látszik, hogy egy második fél/üzlettárs felé nem akar kiszolgáltatott lenni (JJ és társai).
Ezekkel a költözéses ötletekkel elsősorban véleményem szerint Okaland vezetésére próbál nyomást helyezni. Ez viszont akkor fog sikerülni ha sikeres lesz a csapat. Erre végre talán reális esélyünk is lesz.
De ezzel az a probléma, hogy ugye mind a 3 major franchise-nak a városban elég ergya a helyzete.

Pari ez azért bonyolultabb annál, hogy Mark jó e vagy rossz tulaj.
A csapat pályán történő játékával kapcsolatban a maximumot hozza ki. Most az, hogy költözünk e vagy sem az azért marha komplikált ám mert egyszerre 3 új stadiont kellene felhúznia a városnak.
Az Oracle is elég béna sajna... a Colosseum szintén.
A városnak kell első sorban dönteni, hogy kit/kiket tartanak meg. Ha sokadik próbálkozásra is befuckolnak nekünk nyilván elköltözünk mint anno de azért egyszerre talpra állítani egy csapatot és azt elköltöztetni nagyon kockázatos... Ilyen szempontból kíváncsi leszek a Rams-nél hogy sül el.
Először jöjjön a playoff, akár zsinórban és akkor nagyobb "piaci értékkel" könnyebb lesz mozogni az öltönyösök közt is.

Szerkesztette: TST
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Szerintem rosszul látod ezt a témát Pari, de fölösleges lenne olyanon vitatkoznunk itt, amire semmiféle hatással nem vagyunk.
Én bízom benne, hogy marad Mark Davis.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!