Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Persze, persze. Aztán meg arról van szó egy vereségnél, hogy nincs elég kompetitív meccs és az NFC-ben mennyivel jobban fel lehet készülni a döntőre. Engem szimplán mulattat a tény, hogy az NFC-csapatok szurkolói mindig, minden helyen fontosnak érzik megjegyezni, hogy az NFC mennyivel jobb, mint az AFC
Wyatt
Persze bele lehet menni abba, hogy mi a jobb definiciója, vagy szimplán csak mit tartasz fontosabbnak, a nagy átlagot, vagy a top 3 csapat erejét - ez utóbbiban az afc valószínűleg jobb (bár nem szignifikáns a különbség szerintem), de mint konferencia, az összes csapatot figyelembe véve elég nehéz érveket találni az afc mellett.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Tegnap lett a csúcsszuper NFC North beárazva rendesen 😀

Mindig arról megy a téma, hogy mennyire jó az NFC, milyen jó csapatok vannak ott, aztán a következő évben meg a milyen jó csapatok úgy omlanak össze, hogy öröm nézni, nagyjából évi egy-két kivétellel. Tessék beletörődni, az AFC a jobb, ahogyan a legutóbbi 5 évből 4-szer, és a 2000-es években is egy 3 éves kisiklást leszámítva igazából végig
Wyatt
#hányinger

Tudom ezt peccesként nehéz felfogni, de a pecc nem egyenlő az afc-vel
davemayer
Értékes komment lett, köszönjük 😊
Wyatt
nagyon szivesen, eredetileg a chargershez akartam hozzászólni de elvetted a kedvemet azzal a kitűnő kommenteddel
davemayer
Az elég nagy probléma, ha ezzel el lehet venni az érdemi hozzászólástól a kedvet. Akkor én már 10 éve nem szólnék hozzá, hiszen azóta minden NFC-csapat szurkolója állandóan azzal a bullshittel jön, hogy az NFC jobb, az AFC egy kalap szar, ahol nincs normális csapat, bezzeg a rendkívül kompetitív NFC-ben, aztán valahogy mégsem ezt igazolják a tények 😛
Wyatt
aki ezt mondta az AFC-ről az jó hülye, annyit viszont lehet mondani hogy van a pecc, volt a kc (rem lesz is), utána meg kb semmi (pláne nem contender csapat). Ha úgy nézzük hogy ki tudja megverni a 1st seedes peccet akkor pedig a szám ami eszedbe juthat erősen konvergál a nullához...
Ezzel szemben az NFC-ben sokkal több a normálisan felépített csapat, emiatt nagyobb is a küzdelem. Azt nem lehet mondani hogy bármelyik csapat jobb lenne a new englandnél, de lehet-e találni olyan csoportot mint az AFC east ahol 6 ingyen győzelemmel lehet számolni?
Nagy előnye a peccnek a csoport amiben van, nem veszi el az érdemeit de megnézném őket egy mostani GB-Vikings-Lions csoportban... Így BEÁRAZOTTAN is...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Tegnap lett a csúcsszuper NFC North beárazva rendesen 😀

Mindig arról megy a téma, hogy mennyire jó az NFC, milyen jó csapatok vannak ott, aztán a következő évben meg a milyen jó csapatok úgy omlanak össze, hogy öröm nézni, nagyjából évi egy-két kivétellel. Tessék beletörődni, az AFC a jobb, ahogyan a legutóbbi 5 évből 4-szer, és a 2000-es években is egy 3 éves kisiklást leszámítva igazából végig
Wyatt
Ez a londoni franchise dolog über logisztikát igényel, pláne, hogy egy nyugati csoportot akarnának átköltöztetni, ahol a csoportellenfeleknek nem 5-6, vagy 9-10 időzónára vannak. Nem tudom, hogy valósítható meg, hogy ne legyen szopatás magának a franchise-nak, illetve az ellenfeleknek. Példának okáért hogy a faszban játszanának TNF-et?
gabokocka
egy londoni csapatot csak úgy lehet megoldani ha AFC/NFC Eastbe van besorolva még akkor is ha ez csoportok átszervezésével jár, a TNF-re ötletem sincs
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, persze. Aztán meg arról van szó egy vereségnél, hogy nincs elég kompetitív meccs és az NFC-ben mennyivel jobban fel lehet készülni a döntőre. Engem szimplán mulattat a tény, hogy az NFC-csapatok szurkolói mindig, minden helyen fontosnak érzik megjegyezni, hogy az NFC mennyivel jobb, mint az AFC

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Tegnap lett a csúcsszuper NFC North beárazva rendesen 😀

Mindig arról megy a téma, hogy mennyire jó az NFC, milyen jó csapatok vannak ott, aztán a következő évben meg a milyen jó csapatok úgy omlanak össze, hogy öröm nézni, nagyjából évi egy-két kivétellel. Tessék beletörődni, az AFC a jobb, ahogyan a legutóbbi 5 évből 4-szer, és a 2000-es években is egy 3 éves kisiklást leszámítva igazából végig
Wyatt
Az elmúlt 15 évben ki volt a legjobb QB-ja a Bills, Jets, Dolphins hármasnak? Pennington, Josh Allen, Mark Sanchez? Nyilván nem ez az elsődleges oka a Pats dominanciájának az AFC-ben, de nem hátrány, hogy minden évben Stevie Wonder, Esmeralda, vagy Ray Charles világtalankodik a csoportodban, vagy MVP kaliberű QB-k ellen játszol évi 4-6 meccset.

Ez a londoni franchise dolog über logisztikát igényel, pláne, hogy egy nyugati csoportot akarnának átköltöztetni, ahol a csoportellenfeleknek nem 5-6, vagy 9-10 időzónára vannak. Nem tudom, hogy valósítható meg, hogy ne legyen szopatás magának a franchise-nak, illetve az ellenfeleknek. Példának okáért hogy a faszban játszanának TNF-et?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tegnap lett a csúcsszuper NFC North beárazva rendesen 😀

Mindig arról megy a téma, hogy mennyire jó az NFC, milyen jó csapatok vannak ott, aztán a következő évben meg a milyen jó csapatok úgy omlanak össze, hogy öröm nézni, nagyjából évi egy-két kivétellel. Tessék beletörődni, az AFC a jobb, ahogyan a legutóbbi 5 évből 4-szer, és a 2000-es években is egy 3 éves kisiklást leszámítva igazából végig
Wyatt
#hányinger

Tudom ezt peccesként nehéz felfogni, de a pecc nem egyenlő az afc-vel
davemayer
Értékes komment lett, köszönjük 😊
Wyatt
nagyon szivesen, eredetileg a chargershez akartam hozzászólni de elvetted a kedvemet azzal a kitűnő kommenteddel
davemayer
Az elég nagy probléma, ha ezzel el lehet venni az érdemi hozzászólástól a kedvet. Akkor én már 10 éve nem szólnék hozzá, hiszen azóta minden NFC-csapat szurkolója állandóan azzal a bullshittel jön, hogy az NFC jobb, az AFC egy kalap szar, ahol nincs normális csapat, bezzeg a rendkívül kompetitív NFC-ben, aztán valahogy mégsem ezt igazolják a tények 😛

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Tegnap lett a csúcsszuper NFC North beárazva rendesen 😀

Mindig arról megy a téma, hogy mennyire jó az NFC, milyen jó csapatok vannak ott, aztán a következő évben meg a milyen jó csapatok úgy omlanak össze, hogy öröm nézni, nagyjából évi egy-két kivétellel. Tessék beletörődni, az AFC a jobb, ahogyan a legutóbbi 5 évből 4-szer, és a 2000-es években is egy 3 éves kisiklást leszámítva igazából végig
Wyatt
#hányinger

Tudom ezt peccesként nehéz felfogni, de a pecc nem egyenlő az afc-vel
davemayer
Értékes komment lett, köszönjük 😊
Wyatt
nagyon szivesen, eredetileg a chargershez akartam hozzászólni de elvetted a kedvemet azzal a kitűnő kommenteddel

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Gerichill Denver Broncos 547
Akkor én inkább azt mondanám, hogy költözzön vissza a csapat San Diegoba.
Persze tudom, hogy ez nem igazán lehetséges, de én inkább kerestem volna ott megoldást a várossal, mintsem ez a költözés.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tegnap lett a csúcsszuper NFC North beárazva rendesen 😀

Mindig arról megy a téma, hogy mennyire jó az NFC, milyen jó csapatok vannak ott, aztán a következő évben meg a milyen jó csapatok úgy omlanak össze, hogy öröm nézni, nagyjából évi egy-két kivétellel. Tessék beletörődni, az AFC a jobb, ahogyan a legutóbbi 5 évből 4-szer, és a 2000-es években is egy 3 éves kisiklást leszámítva igazából végig
Wyatt
#hányinger

Tudom ezt peccesként nehéz felfogni, de a pecc nem egyenlő az afc-vel
davemayer
Értékes komment lett, köszönjük 😊

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Tegnap lett a csúcsszuper NFC North beárazva rendesen 😀

Mindig arról megy a téma, hogy mennyire jó az NFC, milyen jó csapatok vannak ott, aztán a következő évben meg a milyen jó csapatok úgy omlanak össze, hogy öröm nézni, nagyjából évi egy-két kivétellel. Tessék beletörődni, az AFC a jobb, ahogyan a legutóbbi 5 évből 4-szer, és a 2000-es években is egy 3 éves kisiklást leszámítva igazából végig
Wyatt
#hányinger

Tudom ezt peccesként nehéz felfogni, de a pecc nem egyenlő az afc-vel

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Ez komoly?

Egyrészt, a rengeteg utazás szignifikánsan hátráltatná a csapatot.
Másrészt, vajon hány FA van, aki nem akar Alngliába költözni és ezért nem megy hozzátok

Harmadrészt a helyzet pontosan ugyanaz lenne, mint LA-ben. London nem érezné sajátjának a csapatot, a szurkolók kimennének, de mindenkinek van már lokalizációtól függetlenül saját kedvence. Szerencsés esetben semleges szurkolók töltenék meg a stadiont, szerencsétlenebben ugyanúgy a vendék drukkerek lennének többen.

Persze idővel ki lehet építeni egy fanbaset, de azt ki lehet LAben is, és akkor nem jelent problémát a rengeteg utazás, meg az hogy néhány játékos esetleg nem akar másik kontinensre költözni, ha csak kicsivel kevesebbért maradhat az Államokban...

Én mondjuk örülnék ha évente 1× lenne lehetőségem látni élőben a Broncost

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
Petila Los Angeles Chargers 935
 www.cbssports.com/nfl/news/chargers-nfl-reportedly-considering-relocating-franchise-to-london-on-permanent-basis-amid-la-failures/

Érdekes felvetés bár szerintem itt se sokkal lennénk többen mint “fan base” Mondjuk En örülnek nekem közel lenne mivel úgyis Angol földön élek! 😊
De ha lehetne kívánni inkabb Spanos adja el a Franchiset.
Petila
Hát ez azért logisztikai szempontból cinkes lenne. Meg egyáltalán az NFL engedélyezné-e. És mi lenne LA-el, nem ígérkeztünk el oda, vagy fizettünk oda valamennyit? Még kész sincs a stadion de már mennénk is tovább?
Sixo
Hat az NFL mar egy ideje szorgalmazza egy Londoni Franchise ötletét szóval ez rajtuk biztos hogy nem múlna, szó volt a Jagsről is de ők amúgy is majdnem minden évben jönnek!
LA stadionba csak társ bérlők leszünk en ugy tudom a stadion hivatalosan a Ramssé lesz!
Az meg hogy elígérkeztünk nem jelent semmit fan base kialakítása szerintem amúgy is évek kérdése de az hogy szinte egy időbe költöztette az NFL két franchiset is LA-ba szerintem hatalmas öngól.Ramsnek is meg évekbe fog telni es szerintem mi ott ennél sokkal népszerűbbek nem leszünk! Az is luxus szerintem hogy minden meccsunk kvázi idegenben van!
Logisztika szempontjából talán a legnehezebb a hosszu utazások lennenek plusz nem hiszem hogy sok amcsi akarna stabilan ilyen távol játszani a családtól.
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
 www.cbssports.com/nfl/news/chargers-nfl-reportedly-considering-relocating-franchise-to-london-on-permanent-basis-amid-la-failures/

Érdekes felvetés bár szerintem itt se sokkal lennénk többen mint “fan base” Mondjuk En örülnek nekem közel lenne mivel úgyis Angol földön élek! 😊
De ha lehetne kívánni inkabb Spanos adja el a Franchiset.
Petila
Hát ez azért logisztikai szempontból cinkes lenne. Meg egyáltalán az NFL engedélyezné-e. És mi lenne LA-el, nem ígérkeztünk el oda, vagy fizettünk oda valamennyit? Még kész sincs a stadion de már mennénk is tovább?

több mint 6 éve
Petila Los Angeles Chargers 935
 www.cbssports.com/nfl/news/chargers-nfl-reportedly-considering-relocating-franchise-to-london-on-permanent-basis-amid-la-failures/

Érdekes felvetés bár szerintem itt se sokkal lennénk többen mint “fan base” Mondjuk En örülnek nekem közel lenne mivel úgyis Angol földön élek! 😊
De ha lehetne kívánni inkabb Spanos adja el a Franchiset.
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Nyíregyházi kollégám arra akart reflektálni, hogy az, hogy most mindenki oda-vissza zakót vár tőlünk a Chiefs ellen, az tavaly is így volt a 2. meccs előtt, de sikerült legyőznünk őket idegenben
Mahomest meg piros csapatát is elvertük KansasbenChargers LT
tehát azért közel sem annyira biztos az a 2 lose. Tény, hogy egyik meccs esélyese sem mi vagyunk, de nem is ez volt az mondanivalója.

Továbbra sem vagyok pozitív a szezon hátralévő részére. Nem egészen értem, hogy mi ez az OC váltás döntésének dicsőítése a külföldi médiában, amikor számomra egyértelmű, hogy D nyerte meg a meccset. Persze offenseben is volt előrelépés, OL egy kezemen meg tudom számolni hányszor játszott ilyen jól a nagy generáció visszavonulása óta(Dielman,Hardwick,McNeil). Jó dolgozott a fal, ezért Riversnek volt ideje szétnézni, passzolni, megvárni, hogy a WR-ek megfussák az útvonalakat. Előnynél meg hosszú driveokat tudtunk vezetni, mert ment a futás, ami szintén az OL fejlődésének köszönhető, így a GB támadó sorát lent tudtuk tartani sokáig. Amit még kiemelnék pozitívba, az Ekeler sokkal több használata. Bár a 2 TD-t Gordon futotta, de ma is effektívebb volt Austin. Negyediknek szerintem hülyeség volt nekimenni. 16 pontos előnynél, a már berúgott FG-t kellett volna választani, hogy 3 labdabirtoklásnyi távolságba kerüljünk az utolsó negyedre. Ehelyett a kriptonitunkat, a RZ offense-t erőltettük. Bejött, de szerintem kifejezetten rossz döntés volt. Értem én, hogy a statisztikák arra felé haladnak, hogy 4.nek meg 2 pontosnak általában neki kell menni és az jobban megéri, de vannak olyan helyzetek amikor az a rosszabb döntés. Ez nem az általában helyzet volt. Mi se nem vagyunk átlagosak RZ-n belül, se a szituáció nem volt az. És kilyukadtunk a csapat leggyengébb pontjára, ami ezen a meccsen is pocsék volt, és ha az NFL átlag lenne, akkor 6-3al, de lehet még jobban állnánk, ez pedig a 20 yardon belüli offense-ünk, amiben semmit sem fejlődtünk. 5FG 5 jó driveból, amíg az a fura döntés nem született, kiábrándító. Kezdenek visszajönni a sérült játékosok, Henry, Badgley, Okung, Michael Davis, ami meg is látszik, de kevés ha ezen nem javítunk és nem látok rá sok esélyt.

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Csevegőbe kéne, de a Chargersnek csak itthon vannak huligánjai, sóval:

A meglátásom az, hogy az AFC a Patriots terepe, most már csak miattuk kiemelkedő, csak az ő végső győzelmeik okán "tart előrébb". Mindig felér melléjük valaki, de komoly veszélyt hosszútávon sosem jelentett rájuk: Juventus-szindróma. Serie A-t nem akkora fegyvertény nyerni (talán idén a Ravens/Inter beleszól). Különben dehogynem és mindenki leszarja, aki a bajnokhoz kötődik.😁

A negyedik előtt azért más volt:
Peyton Manning fénykorának idején a Colts, aztán Ray Lewissal a Ravens, Polamaluékkal a Steelers megfingatta őket egyszer-egyszer, azért is volt a 10 év kimaradás meg "csak" 2 döntő. Volt kb 4 erő és mögöttük is voltak erősek, mint pl a San Diego vagy a Sanchezes Jets- nem röhög, ő csak rontott rajta😂

Aztán a három nagyágyú leszakadt a negyediktől franchise fejlesztésben (analitika, scouting, játékelmélet, tökömtuggya), Von Miller egyszer belerondìtott a képbe, de semmi különös. A Birodalmi Gépezet darált. Most jött egy másik gépezet, a Chiefs, el is lesznek 2-3 évig, aztán lesz egy érdekes helyzet Brady nélkül.

Az NFC-ben sztem sosem volt kiemelkedő franchise mostanában, még a LOB miatti Hawks is egyoldalas volt, amivel 50-50, h nyersz-e. Másrészt beletaláltak ebbe-abba: Wilsonba, mint fr QB-ba, aki egyedül elvisz valameddig, Saintsnél Payton helybenhagyására + Brees másodvirágzásába; Panthersnél Cam Newton stìlusába; Packersnél Rodgers zsenijébe, de ezek nem annyira rendszerek, ezért nem önfenntartók. A Falcons volt hozzá sztem a legközelebb, hogy egy durván balanszolt, magasszinten működő keretet és hozzá komoly programot dolgozzon ki, de pofánverték magukat a célegyenes küszöbében, amiből máig révedeznek.

A Ninersnél én látok koncepciót, amihez persze kell öt év szopóág, bevállalós GM-HC, de a túloldalon pl a Jax ezt rendesen elkúrta, szóval a drafttőke sem a világ, lehet, h időleges fellángolás.

A Cowboys is összehozott durva keretet, de ott pl a stáb a legnagyobb gátja az ereményeknek (mint ahogy pl Panthersnél Rivera volt és ma is az, vagy nálunk az, h Tomlin nem vált koordinátorokat, a Hawksnál nem beszélve PC rögeszméiről).

Vikings is mindig magas talentszinttel bìr, de ott meg nincs meg az X QB. Egy Deshaun Watsont rakj oda, sztem csillagos ég a határ, de hát őt a Texansnál is csak hátráltatja BoB ( még idén a legjobb, amit hozzáad, de majd nagy tétnél úgyis elqrja).

A legtöbb helyen nemhogy normális QB-t, de edzőt se találnak és mindkettő nélkül nehéz. Nem beszélve a sok felkapaszkodott tulajról, akit az orruknál fogva vezetnek/ és vagyszimpla faszfejek.

Többedrészt az AFC többsége generációvált, úgyhogy hiátus van😁
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tegnap lett a csúcsszuper NFC North beárazva rendesen 😀

Mindig arról megy a téma, hogy mennyire jó az NFC, milyen jó csapatok vannak ott, aztán a következő évben meg a milyen jó csapatok úgy omlanak össze, hogy öröm nézni, nagyjából évi egy-két kivétellel. Tessék beletörődni, az AFC a jobb, ahogyan a legutóbbi 5 évből 4-szer, és a 2000-es években is egy 3 éves kisiklást leszámítva igazából végig

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Nem nyertek odavissza. Elso meccsen a Chiefs nyert 10 ponttal. A masodikon nyertek. Egy ponttal, ami TD utani 2 pontos volt 4 masodperccel a vege elott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Egyedül a KC az, ami oda-vissza esélytelennek tűnik külső szemlélőként.
Black_Adder
Ezt szeretem 😊 Ricsi is a közvetítés alatt hasonlót mondott, élből elfelejtette, hogy tavaly Mahomest meg piros csapatát is elvertük Kansasben...
Chargers LT
Tényleg oda-vissza vertétek a KC-t tavaly? Én úgy emlékeztem, hogy az első fordulóban ők nyertek, de lehet már szenilis vagyok. Oké, akkor oda-vissza veritek őket, a többi ellenfél gyengébb, szóval papírforma 11-5 és AFCW title, úgyhogy nem kell fanyalogni a Billsen, az AFC máris 3 erős csapatot állít a PO-ba nem csak 2-t, az NFC akár el is bújhat.

Csak miért volt akkor a világvége hangulat 1 hete meg 2 hete?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Egyedül a KC az, ami oda-vissza esélytelennek tűnik külső szemlélőként.
Black_Adder
Ezt szeretem 😊 Ricsi is a közvetítés alatt hasonlót mondott, élből elfelejtette, hogy tavaly Mahomest meg piros csapatát is elvertük Kansasben...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Jah amúgy a topichoz... 😁
Szétdomináltuk a Packerst, és ez nagyon szokatlan nálunk.
Persze majd minden évben el lehet mondani, hogy milyen bosszantó, mert ez amúgy benne van a keretben.
Ez az év még lehet nagyon rossz is, vagy PO is.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
A Chargersnek nincsenek szurkoloi, ures a stadionjuk is.
Khm...
Vagyis sztem itt az a jo csapat, aki bejut biztosan, evrol evre. Hany ilyen van az NFCben?
Es az, aki SBba jut, es ott nyer.
ulpianus
Utóbbira amúgy akkor érdemes visszatérni, ha Bill bá meg a kecskéje visszavonult. Eléggé kilógnak a ligaból sok szempontból. Az egész csapat.

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
És ezért fáj a szívem a Chargersért, mert ha csak a roster tehetségét nézzük, simán top3-ban vannak az AFC-ben, csak címeres balfaszok. És inkább őket nézném a PO-ban, mint két behatárolt képességű csapat meccsét, ahol végig sír a labda.

De remélem most megindulnak felfelé 😊
gabokocka
Maximálisan egyetértek...
És jah, ez a baj az AFC-vel.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Tavaly a Miami legyőzte a Peccet, most akkor erős csapat, mert bármikor verheti a legjobbat? Az ilyen gondolatmeneteket inkább hagyjuk mert úgy lesarkítom, hogy az éle megvágja a kezemet...

Amúgy egyszerű,
- Az AFC-ben van 2 olyan erős csapat, amilyen az NFCben talán nincs. Jó kérdés, hogy ezek hogy állnák a sarat egy kemény NFC-s divízióban, gondolom nagyjából ugyanúgy. Eggyel kettővel több vereségük lenne, de a sok riválisnak is eggyel több vereségük tőlük.
- Ellenben a 5-6 helyért pályázó csapatok közül az NFC tűnik erősebbnek. Egyébként szerintem nem is azért, mert az NFC 5., 6. helyezettje annyival erősebb lenne, mint az AFC 5., 6. helyezettje, hanem mert élesebb a verssenyfutás. AFC-ben 2-3 csapat van versenyben a wild cardért, NFCben több. Ez magyarázat arra is, hogy miért illékonyabb egy PO szereplés az NFCben. Közel azonos csapatok között dönthet a SoS vagy akár a szerencse is, csupa olyan dolog ami évről-évre változik.
Az AFC-ben valahogy nem tudja egyszerre 4-5 csapat összerakni azt, hogy POért fusson.

De csak, hogy visszakanyarodjunk a Chargershöz, mert már socceros párhuzamok is betörtek ide, mint a poloskák, egy kicsit paradox kijelentés, hogy a Chargers erős, az AFC gyenge, és szegény Chargersnek nincs szerencséje, hogy bejusson a POba, pedig a többi kihívónál mindkét oldalon sír a labda. Ha a Botls képességeihez megfelelően játszana, ha a Steelersben egyszerre játszana jól Bryant, Brown, Big Ben, ha a Broncosban lenne egy QB, ha a Texansnak lenne egy jó edzője. Rengeteg AFC csapathoz tudok PO elméletet gyártani, köztük a Chargersre is, érdemi különbség nincs. Riversnek ezzel a csapattal lehetne esélye, és nagyon megérdemelné, szerintem a 2004-es QB classból ő a legjobb mégis ő az aki nem nyert még az ablak meg záródik, de nem látom szignifikánsan jobbnak az esélyeiket a Pecc vagy KC ellen, mint a Billsét vagy a Texansét. Mindenkinél máshogy sír a labda.

De induljanak meg, én nem sajnálom tőlük a győzelmeket, a sikereket a rosszabb draftpozíciót főleg nem, szóval hajrá Chargers, csak ne vegyük el azon csapatok érdemeit, akik megküzdöttek azért, hogy jobban álljanak 9 hét után mint ők. Az AFC azért nem a Pats, KC, Bolts, meg 13 csapat aminek másodosztályban kéne játszania, csak tágabb az olló a SB aspiráns és PO aspiráns csapatok között és többen bénáznak azon csapatok közül, akik PO aspiránsnak kéne lenniük. Valóban a Chargers a mestere ennek, de sok csapat szurkolói tudnának mesélni... Legjobban meg azok érdemlik meg, akik nem bénázzák el, és megverik a gyengébbeket, ha ez a Bills és nem a Chargers, akkor hadd játsszanak ők a POban.
Amúgy még meg lehet fordítani, csak már nincs sok lehetőség hibázni, de egyedül a KC ellen lesz nagy underdog a Bolts. Mármint szerintem a Raiders ellen is benne van, hogy úgy sír a labda hogy a végén a Raides nevet, de nem lenne nagy meglepetés az se, ha oda-vissza abszolválná őket a Bolts. Vikes se könnyű meccs, de fordítva a Vikesnak se könnyű a Chargers. Egyedül a KC az, ami oda-vissza esélytelennek tűnik külső szemlélőként.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
NFC=Premier League
AFC= La Liga