Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 984 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/627608529_18326620252219604_8272960683854764289_n.jpg?stp=c240.0.720.720a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=103&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiRkVFRC5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=IigGvkPAZ88Q7kNvwEylyGg&_nc_oc=AdrHhTVqd84n-W1WqoM6nQ6hnHyFCcavGDFj6pABvngeRXiAFDlo4zJR-C9_Fj9C5dA&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=mnKzg0MTI4LVL8egxhhkQg&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af-qnDyxyA8Ecevaz6KmesXNLcFSsctRGvhlQ0T9hfSm3Q&oe=6A412D5C
NFL on Instagram: "Chargers fire offensive coordinator Ken Whisenhunt. (via @rapsheet) 📷: @ben_liebenberg/NFL"
227K likes, 2,004 comments - nfl on October 28, 2019: "Chargers fire offensive coordinator Ken Whisenhunt. (via @rapsheet) 📷: @ben_liebenberg/NFL".
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Hámész a héten elkezdhet edzeni. Ilyen szezonba mondjuk nem látom, hogy lenne értelme bevetni. Pihenje csak ki magát és jövőre Lincoln Riley-val a fedélzeten majd bajnokok leszünk.

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Néha elgondolkozom, mi történt volna, ha szegény jó-emlékű John Butler (nyugodjék békében) még lehúz 10 évet GM-ként, vagy legalább nem Spanos a tulaj...
több mint 6 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Biztos jó, hogy nyertünk? PO ebből már nem lesz, most is csapnivalóan játszott a csapat minden része. Akkor meg ne 7-9,8-8as csapat legyünk.
Sixo
Totálisan elengedni szerintem úgysem fogjuk a szezont, tekintve hogy azért a keret elég baszó plusz a szezon előtti elvárások is inkább egy jó playoff run felé tendáltak. Egy jóféle 7-9 kinéz ebből.
De ha ilyen játék lesz a továbbiakban is, akkor az edzői stáb hogy fogja megúszni ezt azt nem látom egyelőre. Sérülések, mi...?

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Biztos jó, hogy nyertünk? PO ebből már nem lesz, most is csapnivalóan játszott a csapat minden része. Akkor meg ne 7-9,8-8as csapat legyünk.
Sixo
Bosa kiraly volt, mint mindig. Kar, hogy csak o.

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Biztos jó, hogy nyertünk? PO ebből már nem lesz, most is csapnivalóan játszott a csapat minden része. Akkor meg ne 7-9,8-8as csapat legyünk.

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Csak nézzétek meg mit művel idén a chargers meg az atlanta, aztán keressétek meg ki a közös keresztmetszet... khm...
peach
Michael Turner?
Sixo

empty taxi
Jah tényleg Harrison Ford, ő lett volna a 2. tippem.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Csak nézzétek meg mit művel idén a chargers meg az atlanta, aztán keressétek meg ki a közös keresztmetszet... khm...
peach
Michael Turner?
Sixo


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Csak nézzétek meg mit művel idén a chargers meg az atlanta, aztán keressétek meg ki a közös keresztmetszet... khm...
peach
Michael Turner?

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 975 — a new hope (again)
Csak nézzétek meg mit művel idén a chargers meg az atlanta, aztán keressétek meg ki a közös keresztmetszet... khm...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Én már nem is írok semmit... Gyalázat! Rajtunk röhög a liga.
Chargers LT
Igazából a tavalyi év volt a kivétel, amikor nem így volt.
Gabesz92
Rágalom! Kikérem magamnak! Én tavaly is többször jókat röhögtem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Én már nem is írok semmit... Gyalázat! Rajtunk röhög a liga.
Chargers LT
Igazából a tavalyi év volt a kivétel, amikor nem így volt.

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!

 twitter.com/DerekNBCSD/status/1186065452847357952

Szerkesztette: Sixo

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Lamp szezonjának is vége.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Én már nem is írok semmit... Gyalázat! Rajtunk röhög a liga.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Én nem értem ezt. Minek erőltetjük. Nem megy Gordonnal, 3 fumblit átlagol meccsenként kb. Mi az istennek ide, amikor Ekeler százszor jobban teljesít. Vágjuk már ki a picsába, fizessen valaki a fumblikért aki akar. Őt is meg Lynn-t is. Chargers legnagyobb melléhúzása, nagyobb, mint amikor az elmúlt 40 év legrosszabb OC-jét kineveztük Frank Reich személyében. Azt sem tudom mi a szerepe, mert se offensebe se defense nem szól bele. Egyetlen pozitív része, hogy a legolcsóbb HQ volt. Egyes szagértők meg Lynnt már tavaly is meg idén is az év edzőjének nevezik, jézus úr isten.
Sixo
Mondjuk mi is ezt gondoltuk vele kapcsolatban de az élet azóta mást mutat, nem biztos, hogy benne volt a hiba.
dande
Az ő zseniális ötlete volt h benganégerekkel teli OL-lel álljunk át zónablokkolásra...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Én nem értem ezt. Minek erőltetjük. Nem megy Gordonnal, 3 fumblit átlagol meccsenként kb. Mi az istennek ide, amikor Ekeler százszor jobban teljesít. Vágjuk már ki a picsába, fizessen valaki a fumblikért aki akar. Őt is meg Lynn-t is. Chargers legnagyobb melléhúzása, nagyobb, mint amikor az elmúlt 40 év legrosszabb OC-jét kineveztük Frank Reich személyében. Azt sem tudom mi a szerepe, mert se offensebe se defense nem szól bele. Egyetlen pozitív része, hogy a legolcsóbb HQ volt. Egyes szagértők meg Lynnt már tavaly is meg idén is az év edzőjének nevezik, jézus úr isten.
Sixo
Teljesen egyetértek, annak ellenére hogy Ekelernek is volt a Lions ellen egy 1 yds fumblija ami sokba került, de ez a gárda idén SB contandernek volt kikiálltva...És bár lehet sok a sérült, de tavalyi évet leszámítva ez is állandó probléma nálunk évek óta.Idén a coaching staff is felnőtt a franchise színvonalához. Az hogy a kiesett játékosok cseréi vakon vannak és egy normális szerelést nehezükre esik megcsinálni az több mint érdekes. Egyébként hetek óta értékelhetetlen a teljesítmény (edzői oldalon is). De gondolom innen is lesz lejjebb.
Petila
Hát nekem úgy tűnik Rivers is kiégett, bár ma csak közepesen, de előző hetekben mindenképp. Ha már szarok vagyunk akkor legyünk nagyon szarok és top5ös pickkel húzzunk QB-t. Közepesen szarnak nincs értelme. Mondjuk a legnagyobb baj továbbra is a tulajdonosi kör. Amíg Spanosék el nem adják a franchise-t nem lesz itt semmi , csak max hatalmas mákkal. 5 millión spúroskodnak az edzői stábon, nem gondolnak abba bele, ha jobb edzőink lennének, sikeresebb lenne a csapat, több lenne az értéke a franchisenak, ezáltal több lenne az ő vagyonuk is és nem 5 millióval.
Sixo
Ezzel is nehéz vitatkozni, bár Rivers védelmében annyit hozzá tennék hogy nehéz úgy jól játszani hogy évek óta ütik mint a répát mivel nincs előtte egy használható fal.
Mondjuk ez idén tényleg rányomja a bélyegét a játékára és hát fiatalabb már nem lesz, mobilisabb is max azért mert az életéért kell fusson.
Tulajdonosi körröl mindent elmondtál, igazaból talán az egyetlen olyan csapat vagyunk akik 16 idegenbeli meccset játszik.
Petila
Rivers-nek szerintem a töke tele van azzal, hogy évek óta agyonverik, mert az O-Line olyan mintha kisebb fajta krumplis zsákok lennének lerakva a vonalra. Konrétan megkapja a labdát, pislant egyet aztán ott is vannak az arcában. Amellett hogy nincs ideje megfutni a routeokat az elkapóknak, amellett tényleg agyon is verik. Nem csodálom, hogy kiégett (bár azért kétlem).
Kíváncsi vagyok, hogy vajon fognak-e fejek hullani előbb-utóbb vagy ráfogják az egészet a sérülésekre. Értem én, hogy meg vagyunk lőve sok helyen és mindenki a halálán van, de azért eléggé nevetséges, amit idén az edzői stáb produkált.

több mint 6 éve
Petila Los Angeles Chargers 935
Én nem értem ezt. Minek erőltetjük. Nem megy Gordonnal, 3 fumblit átlagol meccsenként kb. Mi az istennek ide, amikor Ekeler százszor jobban teljesít. Vágjuk már ki a picsába, fizessen valaki a fumblikért aki akar. Őt is meg Lynn-t is. Chargers legnagyobb melléhúzása, nagyobb, mint amikor az elmúlt 40 év legrosszabb OC-jét kineveztük Frank Reich személyében. Azt sem tudom mi a szerepe, mert se offensebe se defense nem szól bele. Egyetlen pozitív része, hogy a legolcsóbb HQ volt. Egyes szagértők meg Lynnt már tavaly is meg idén is az év edzőjének nevezik, jézus úr isten.
Sixo
Teljesen egyetértek, annak ellenére hogy Ekelernek is volt a Lions ellen egy 1 yds fumblija ami sokba került, de ez a gárda idén SB contandernek volt kikiálltva...És bár lehet sok a sérült, de tavalyi évet leszámítva ez is állandó probléma nálunk évek óta.Idén a coaching staff is felnőtt a franchise színvonalához. Az hogy a kiesett játékosok cseréi vakon vannak és egy normális szerelést nehezükre esik megcsinálni az több mint érdekes. Egyébként hetek óta értékelhetetlen a teljesítmény (edzői oldalon is). De gondolom innen is lesz lejjebb.
Petila
Hát nekem úgy tűnik Rivers is kiégett, bár ma csak közepesen, de előző hetekben mindenképp. Ha már szarok vagyunk akkor legyünk nagyon szarok és top5ös pickkel húzzunk QB-t. Közepesen szarnak nincs értelme. Mondjuk a legnagyobb baj továbbra is a tulajdonosi kör. Amíg Spanosék el nem adják a franchise-t nem lesz itt semmi , csak max hatalmas mákkal. 5 millión spúroskodnak az edzői stábon, nem gondolnak abba bele, ha jobb edzőink lennének, sikeresebb lenne a csapat, több lenne az értéke a franchisenak, ezáltal több lenne az ő vagyonuk is és nem 5 millióval.
Sixo
Ezzel is nehéz vitatkozni, bár Rivers védelmében annyit hozzá tennék hogy nehéz úgy jól játszani hogy évek óta ütik mint a répát mivel nincs előtte egy használható fal.
Mondjuk ez idén tényleg rányomja a bélyegét a játékára és hát fiatalabb már nem lesz, mobilisabb is max azért mert az életéért kell fusson.
Tulajdonosi körröl mindent elmondtál, igazaból talán az egyetlen olyan csapat vagyunk akik 16 idegenbeli meccset játszik.
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Én nem értem ezt. Minek erőltetjük. Nem megy Gordonnal, 3 fumblit átlagol meccsenként kb. Mi az istennek ide, amikor Ekeler százszor jobban teljesít. Vágjuk már ki a picsába, fizessen valaki a fumblikért aki akar. Őt is meg Lynn-t is. Chargers legnagyobb melléhúzása, nagyobb, mint amikor az elmúlt 40 év legrosszabb OC-jét kineveztük Frank Reich személyében. Azt sem tudom mi a szerepe, mert se offensebe se defense nem szól bele. Egyetlen pozitív része, hogy a legolcsóbb HQ volt. Egyes szagértők meg Lynnt már tavaly is meg idén is az év edzőjének nevezik, jézus úr isten.
Sixo
Teljesen egyetértek, annak ellenére hogy Ekelernek is volt a Lions ellen egy 1 yds fumblija ami sokba került, de ez a gárda idén SB contandernek volt kikiálltva...És bár lehet sok a sérült, de tavalyi évet leszámítva ez is állandó probléma nálunk évek óta.Idén a coaching staff is felnőtt a franchise színvonalához. Az hogy a kiesett játékosok cseréi vakon vannak és egy normális szerelést nehezükre esik megcsinálni az több mint érdekes. Egyébként hetek óta értékelhetetlen a teljesítmény (edzői oldalon is). De gondolom innen is lesz lejjebb.
Petila
Hát nekem úgy tűnik Rivers is kiégett, bár ma csak közepesen, de előző hetekben mindenképp. Ha már szarok vagyunk akkor legyünk nagyon szarok és top5ös pickkel húzzunk QB-t. Közepesen szarnak nincs értelme. Mondjuk a legnagyobb baj továbbra is a tulajdonosi kör. Amíg Spanosék el nem adják a franchise-t nem lesz itt semmi , csak max hatalmas mákkal. 5 millión spúroskodnak az edzői stábon, nem gondolnak abba bele, ha jobb edzőink lennének, sikeresebb lenne a csapat, több lenne az értéke a franchisenak, ezáltal több lenne az ő vagyonuk is és nem 5 millióval.

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Én nem értem ezt. Minek erőltetjük. Nem megy Gordonnal, 3 fumblit átlagol meccsenként kb. Mi az istennek ide, amikor Ekeler százszor jobban teljesít. Vágjuk már ki a picsába, fizessen valaki a fumblikért aki akar. Őt is meg Lynn-t is. Chargers legnagyobb melléhúzása, nagyobb, mint amikor az elmúlt 40 év legrosszabb OC-jét kineveztük Frank Reich személyében. Azt sem tudom mi a szerepe, mert se offensebe se defense nem szól bele. Egyetlen pozitív része, hogy a legolcsóbb HQ volt. Egyes szagértők meg Lynnt már tavaly is meg idén is az év edzőjének nevezik, jézus úr isten.
Sixo
Mondjuk mi is ezt gondoltuk vele kapcsolatban de az élet azóta mást mutat, nem biztos, hogy benne volt a hiba.
dande
Én is szeretném McCoy-ra fogni, de előtte ugyanazzal az edzői stábbal nem volt OC gond, amint ő megjött akkor lett. És a távosa után is rendben volt Whisenhunt érkezésével a poszt.

több mint 6 éve
Petila Los Angeles Chargers 935
Én nem értem ezt. Minek erőltetjük. Nem megy Gordonnal, 3 fumblit átlagol meccsenként kb. Mi az istennek ide, amikor Ekeler százszor jobban teljesít. Vágjuk már ki a picsába, fizessen valaki a fumblikért aki akar. Őt is meg Lynn-t is. Chargers legnagyobb melléhúzása, nagyobb, mint amikor az elmúlt 40 év legrosszabb OC-jét kineveztük Frank Reich személyében. Azt sem tudom mi a szerepe, mert se offensebe se defense nem szól bele. Egyetlen pozitív része, hogy a legolcsóbb HQ volt. Egyes szagértők meg Lynnt már tavaly is meg idén is az év edzőjének nevezik, jézus úr isten.
Sixo
Teljesen egyetértek, annak ellenére hogy Ekelernek is volt a Lions ellen egy 1 yds fumblija ami sokba került, de ez a gárda idén SB contandernek volt kikiálltva...És bár lehet sok a sérült, de tavalyi évet leszámítva ez is állandó probléma nálunk évek óta.Idén a coaching staff is felnőtt a franchise színvonalához. Az hogy a kiesett játékosok cseréi vakon vannak és egy normális szerelést nehezükre esik megcsinálni az több mint érdekes. Egyébként hetek óta értékelhetetlen a teljesítmény (edzői oldalon is). De gondolom innen is lesz lejjebb.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én nem értem ezt. Minek erőltetjük. Nem megy Gordonnal, 3 fumblit átlagol meccsenként kb. Mi az istennek ide, amikor Ekeler százszor jobban teljesít. Vágjuk már ki a picsába, fizessen valaki a fumblikért aki akar. Őt is meg Lynn-t is. Chargers legnagyobb melléhúzása, nagyobb, mint amikor az elmúlt 40 év legrosszabb OC-jét kineveztük Frank Reich személyében. Azt sem tudom mi a szerepe, mert se offensebe se defense nem szól bele. Egyetlen pozitív része, hogy a legolcsóbb HQ volt. Egyes szagértők meg Lynnt már tavaly is meg idén is az év edzőjének nevezik, jézus úr isten.
Sixo
Mondjuk mi is ezt gondoltuk vele kapcsolatban de az élet azóta mást mutat, nem biztos, hogy benne volt a hiba.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nekem 2006 körül lett a második kedvencem a csapat, ha nem mi játszottunk, akkor mindig szurkoltam a Chargersnek, de valahogy mindig az az ember érzése, hogy a végén úgyis elcseszik :/

Pedig ha valaki, akkor Rivers megérdemelne egy jó szereplést
Wyatt
Nekem is mindig ugyanez ugrik be róluk, no offense. Majd minden évben megvan a remek játékos alapanyag, de soha nem jön össze.

Ez a Gordon sztori meg egy vicc volt. Ekeler simán sokkal jobb idén, erre önként és dalolva kiherélik őt és a futójátékot a visszatérés óta.
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Én nem értem ezt. Minek erőltetjük. Nem megy Gordonnal, 3 fumblit átlagol meccsenként kb. Mi az istennek ide, amikor Ekeler százszor jobban teljesít. Vágjuk már ki a picsába, fizessen valaki a fumblikért aki akar. Őt is meg Lynn-t is. Chargers legnagyobb melléhúzása, nagyobb, mint amikor az elmúlt 40 év legrosszabb OC-jét kineveztük Frank Reich személyében. Azt sem tudom mi a szerepe, mert se offensebe se defense nem szól bele. Egyetlen pozitív része, hogy a legolcsóbb HQ volt. Egyes szagértők meg Lynnt már tavaly is meg idén is az év edzőjének nevezik, jézus úr isten.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem 2006 körül lett a második kedvencem a csapat, ha nem mi játszottunk, akkor mindig szurkoltam a Chargersnek, de valahogy mindig az az ember érzése, hogy a végén úgyis elcseszik :/

Pedig ha valaki, akkor Rivers megérdemelne egy jó szereplést