Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 14 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 369 — Dolphins fan
Csak beszámolók, video és stat alapján:
- RZ off. hatástalan
- 3. down eff.: katasztrófa
- ha nem tudunk futni passzolni sem tudunk
- remélem tényleg csak DB-k teljesítményére kiváncsiak nagy nyomás alatt

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
nekem a fő bajom a csapattal az volt, h a legtöbb emberen szarok bele mentalitást figyeltem meg, semmi koncentráció, semmi hajtás. ez így nagyon nem jó.

Vontae viszont kelemes meglepetés volt, nagyon magas fokon égett a srác

Közben kiderült h Smith azért nem kezdett, mert valamilyen csapatszabályt megsértett, nem tudom még melyiket

több mint 14 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Nem kifejezés! Ezek után biztos, hogy ő kapja a második qb pozíciót 😀
Mindenesetre nem volt nagy cucc meccs, ez a nfl.com-os szavazáson is meglátszik 😀
Attól, hogy elő meccs jó lett volna egy kis izgalom. Remélem nem hasonlókat hozunk majd a szezonban, végignézve, hogy kik ellen is játszunk.Ventura
Hát szerintem közel sem biztos az a 2. poszt. Örülhet ha a Cut-tól megmentette magát szerintem. Az hogy pár percig most jól játszott még nem jelenti, legalábbis számomra azt, hogy hű de milyen jó irányító. De az tény, hogy jól játszott most.. csak ez menne a jövő héten is?

A meccs elég unalmas volt ez tény.. látszanak a problémák is de nekem voltak olyan momentumok is amik tetszettek. Pl. végre látok erőt a passzjátékunkban. Futás miatt nem félek annyira, szezonban meglátjuk de az biztos, hogy nem lesz olyan mint tavaly. a Defense meg ugyanaz a kérdőjel mint előző meccsen is kiderül, hogy mit mutat ha nem csak alap blitzekkel meg felállásokkal jövünk. Szóval go ahead meglátjuk majd a bills ellen 😊
több mint 14 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Nem kifejezés! Ezek után biztos, hogy ő kapja a második qb poziciót 😀
Mindenesetre nem volt nagy cucc meccs, ez a nfl.com-os szavazáson is meglátszik 😀
Attól, hogy elő meccs jó lrett volna egy kis izgalom. Remélem nem hasonlókat hozunk majd a szezonban, végignézve, hogy kik ellen is játszunk.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
hát kevés volt ez nagyon...
Pat White állat 😀

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
hát úgy nézem nem sikerült túl jól a meccs :/ mondjuk az is igaz h pl én személy szerint sokat várok idén a Falconstól. sérülteknek jobbulást! Facebookon pedig lájkold a csapatot, most (is) igen jó képeket tettek fel 😉
több mint 14 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Csöcs neked is 😀
Vélemény?
Offense... Hát a fal, az bizony :-S (nem tudom az eddigi két meccsen, milyne volt a fal)
Futni nem tudtunk.
Elég sok penalityvel dolgoztunk az egész meccsen.
Futás elleni védelem viszonylag szép volt. Moore-nak volt egy két szép megmozdulása. Wallace is kapott lehetőséget.
Pat White a pályán és 4/4 😀 + volt egy futása is 😀 Fejlődés látható jelei rajta vannak.
Sérülésekkel baj lesz :-S

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Majd írjátok le mit gondoltok nekem sajna nincs időm de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre. Jó pihenést! Csöcs
több mint 14 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Azigen!
Első félidő(!) penality
Atlanta: 0/0
Miami 4/25

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Miamiban az ST olyan mint az életszínvonal..

Én nem vonok le messze menő következtetéseket de ha azt nézzük, ha ez nem pre-season hanem alapszakasz nem lennék elkeseredve. Itt 1 félidő és 1 TD a hátrány. Azért én a sok negatívum mellett látok biztató jeleket is.
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
első félidő után... offense fos, magunknak teszünk keresztbe buta büntetések, nem kontrolláljuk a LOS-t...
Beast a vége felé összekapta magát. Amúgy vele kapcsolatban, vicc h replay után nem adnak meg egy elkapást, ahol fut a labdával... nem szoktam bírókkal foglalkozni, de ez nagyon csúnya volt.

defből vontae emelhető ki eddig, maréknyi pass breakup, kemény, fontos szerelések, futás ellen gyilkol
2 turnover deftől, 1 az offensetől...
ha messzemenő következtetéseket akarnék levonni, azt mondanám h szarok leszünk idén, de nem teszem. tény h most nem bucs (akik ellen szenvedtünk) vagy jags( akik ellen volt 1 jó félidőnk) toljuk.

Ja és az ST még mindig szar, meglepő módon
edit: annyi h carp 53 yardos FG-je az eddigi leghosszabbja a karrierjében

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Ronnie Brown felépült már?ThundersNFL
igen

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Itt vagyok Bria nézem a meccset élőben végre 😀 eddig miről maradtam le mesélj!Csabee13
ciao gyere eredménykövető topikba 😊

több mint 14 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Itt vagyok Bria nézem a meccset élőben végre 😀 eddig miről maradtam le mesélj!
több mint 14 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Ronnie Brown felépült már?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
na itt van... smith helyén Jason Allen kezd
http://www.sun-sentinel.com/sports/miami-dolphins/fl-dolphins-falcons-notebook-0828-20100827,0,7481117.story

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
meccs előtt 1 órával szokott kiderülni

több mint 14 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Hát azért mondjuk nem tudom, nem tudom, hogy mennyire jó ötlet majd élesben nyomatni a pass rush-t. Hogy egyáltalán mennyire erős, hatásos...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Na asszem én ma megleslek titeket. Tudtok már valamit, hogy ki nem fog játszani?


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Pedig könnyen lehet bizony...

De kellett a franchisenak már egy eredményorientált tulaj.
több mint 14 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
ne legyen sérültünk minden más mellékesbriareos
Ámen Bria atya! 😀
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
ezért nem jó több csapatnak szurkolni, csak növeli a stresszt 😀

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
ne legyen sérültünk minden más mellékesbriareos
ez csak természetes 😊 nem akarok itt is olyan helyzetet mint a Giantsnál :/
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
ne legyen sérültünk minden más mellékes

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
ezt nem hiszem el ezt a meccset se látom élőben :/ regularba szerencsére változni fog mert hamarabb kezdődnek a meccsek addig jó lenne vmi norm gépet szerezni h én is tudjak eredménykövetni a káosz közepén 😊 a csapattól ha offense részen hozzuk azt amit a jags ellen, kicsit erőteljesebb futásokkal, valamint a passzok elleni védelembe is fejlődünk valamennyit(sokat valszeg nem fogunk, de jó lenne) akkor felmossuk a pályát a falcons-zal :cool: