Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Banyard TD 😍 😕) ^_^ 🏈

Diggs állat volt. Pruitt meg remekül blokkolt elakpásokon kívül.
Védősorban Stephens játéka tetszett,
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Remélem Aiyegbusi kap legalább 1 negyedet, egy PS helyet hátha meg tud csípni.spiczi
Vegre valaki aki rajtam kivul is birja.
Banyard show kell a népnek!Toca
Victory formésönnél azért pályán volt. 😀😀 Majd jövő héten, viszont a Banyard show megvolt.
több mint 9 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
Nagyon jól sikerült a draftotok idén. Diggs viszahordóként is brillirozni fog. Kendricke egy vadállat lesz. Waynes még szoknia kell nfl légkört de szerintem renben lesz. Csak gratulálni tudok! Go Ravens!
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Az éjszaka emlékére...


SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Diggs is jó volt, meghatározó játékos lehet majd belőle, de sokan mutattak biztató jeleket a fiatalok közül és ezt jó volt látni. Van egy fiatal tehetséges gárda, akik dolgozni is hajlandóak, az edzői kar is hozzáértő és ebből jó dolog sülhet ki évekre. Főleg ha a draftok is hasonlóan sikeresek lesznek mint az elmúlt pár évben.

Kendricks egy állat, bírtam a játékát, jó lesz ő is.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Az megvan, hogy Diggs király? 😀

több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Jó volt látni a srácokat végre. Vannak biztató dolgok, és itt abszolút nem az eredményre gondolok, hiszen ez másodlagos az előszezonban.

Örülök, hogy az első számú O fenn volt egy drive-ot szépen dolgoztak. Nyilván meccsen onnan már rúgni fogunk. A futás kevésbé ment, de a passzjátékok okosak voltak. Jó hívásokat láthattunk. Teddy jó lesz, AP-vel a backfielden még kap támogatást.
Pruitt nem csak elkapásban volt jó, de jól is blokkolt, amikor fenn volt. Diggsel együtt nagy húzás volt mindkettő. Összeségében Norv tudja használni a lehetőségeinket az O idén nagyot léphet előre, ha akulcs helyeken egészségesek maradunk. (de ez ugye alap kívánalom minden szezonban.)
Én csak azt kérdeztem hogy hova tűnt Hill??? (Ha nem is Damon)

A védelem is mutatott szép dolgokat. Elég agresszívan toltuk, ami sokszor be is jött. az End zone előtt azért meredek volt a slot wr-t ott hagyni, de az szerintem elváltás volt.
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
AP tényleg nem játszik, de nincs is ok rá szerintem, hogy az előszezonban futkosson.
A videókon, és a beszámolókon is azt lehet látni, hogy kirobbanó formában van. Teddy is megmondta, hogy olyan mint egy vadállat aki kiszabadul a ketrecből amikor futni indul. Majd szezonban megmutatja.

Szerencsére teli vagyunk ifjú reménységekkel akik viszont mutathatnak valamit már most is.

SKOOL VIKES!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
SKOooooooL !!! :-p
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Remélem Aiyegbusi kap legalább 1 negyedet, egy PS helyet hátha meg tud csípni.spiczi
Vegre valaki aki rajtam kivul is birja.
Banyard show kell a népnek!
több mint 9 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Nem csak ma este nem lesz, hanem a tervek szerint egyik meccsen se látjuk. Ha minden igaz, legutóbb 2011-ben játszott preseason meccsen.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
AP nem lesz ma este, pihen. De legalább már ilyen híreket lehet közölni!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Remélem Aiyegbusi kap legalább 1 negyedet, egy PS helyet hátha meg tud csípni.
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Akárhogy is, de eljött ez a hétvége, végre a játéké a főszerep, kezdődik az igazi foci. Örülök hogy a fókuszban van a csapat, ezt a meccset azok is nézni fogják akik nem Steelers vagy Vikings szurkolók, így kaphatunk tőlük elfogulatlan véleményt 😊 Mindkét csapat arra fogja használni ezt a meccset amire való, úgyhogy a legjobbakat nem fogjuk látni, de biztos vagyok benne hogy van annyi presztízse ennek a találkozónak hogy a győzni mennek ki a gyepre. Végre igazi FOCI 😊 SKOOOOL!

több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Végre lehet nemsokára látnia srácokat mozogni. Az a jó, hogy sok újoncunk van, akik kaphatnak komoly játékidőt most is, így van miért élvezni az előszezont is. Várom a teljesítményeket.

Hillre is kíváncsi vagyok milyen Offense-t futtat (nem azért, hogy szezonban nézhessük, de vele az alatta játszók is juthatnak értelmes játékidőhöz) , valószínűleg Pruit, Diggs, Patteson, Thielen is többet játszik, valamint McKinnon, Asiata is a backfielden, a sok újonc falemberrel..
Illetve a védelem is tartogat eg két egyénileg érdekes játékost.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Hetfo hajnalban lesz valami linkunk, kollegak?...Zoli
Mióta vártam már egy ilyen kérdést!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb Pete Prisco által írt cikk a Vikingsról. Ezúttal Teddy van a fókuszban.
 www.cbssports.com/nfl/writer/pete-prisco/25260694/the-eyes-have-it-vikings-bridgewater-showing-improvement-in-year-2
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
sport tv közvetíti tudomásom szerint.

Érdekes ez az előszezon, ilyenkor már annyira ki van éhezve az ember, hogy azt is elfelejtjük milyen meccsek ezek egy éleshez képest. De hiánypótlásnak a semminél már ez is jobb.
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Hetfo hajnalban lesz valami linkunk, kollegak?...

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Blokkolni kéne:  pro32.ap.org/article/vikings-running-backs-even-peterson-must-work-blocking


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Vikings Training Camp - 1. heti összefoglaló:

 vikingscountry.wordpress.com/2015/08/03/vikings-training-camp-1-heti-osszefoglalo/

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Jó dolgokat lehet hallani a felkészülésről, de ez nagyrészt mindenhol így van gondolom. Mindenki bajnok lesz, még ilyenkor, és mindenhol csupa optimizmus minden. Szerintem sokat lépünk előre idén minden téren, de a puding próbája az evés. Arra meg csak a szezonban kerül sor.

Viszont az tény, hogy sikerre éhes a társaság, és jelenleg úgy tűnik mindenki ott van sorban, hogy ez minél szebb lehessen. Az edzők jó munkát végeznek. Zimmer és Norv is bizakodásra ad okot, erre épülnek rá a tehetséges fiatalok, és a rutinosabb játékosok aki látszólag nem különcködnek, hanem igyekeznek a legkeményebben dolgozni elöl állva munkában is. Tényleg találgatni lehet ez mire lesz elég, de bizakodásra van azért ok jelenleg.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Pete Prisco nálatok járt, és nagyon tetszett neki, amit ott látott-hallott, főleg ami Mike Wallacet illeti:
 www.cbssports.com/nfl/writer/pete-prisco/25254672/mike-wallace-label-me-what-you-want-but-dont-call-me-a-quitteriktriad
Már vártam mikor kapja fel ezt a sajtó. miután Wallace nagyon teper. Rhodes-sal állítólag jól el vannak a szélen.

Teddy felszedett pár kg-ot. Nem tudni pontosan mennyit, Zimmerék kb plusz 5kg kértek tőle mert hogy vékonyka.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pete Prisco nálatok járt, és nagyon tetszett neki, amit ott látott-hallott, főleg ami Mike Wallacet illeti:
 www.cbssports.com/nfl/writer/pete-prisco/25254672/mike-wallace-label-me-what-you-want-but-dont-call-me-a-quitter
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mert egyre durvabb a csapatunk!!!Skoooool