Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Clemmings lábsérüléséről tud valaki valamit?Zoli
Én annyit olvastam, hogy nincs összefüggésben a csúszását okozó lábsérüléssel, és alapvetően egy kis sérülést írnak.balazs799
Köszönöm az információt. Bízok a legjobbakban, hogy minden rendben lesz...

Nagyon jó a profilképed... Majdnem Louie miatt én is sajtfejű lettem 😀 😛 Na meg Lacy az atyaúristen - talán ezt itt is ki lehet nyilvánítani!... 😊Zoli
Imádtam anno a sorozatot, és igen emiatt lettem Packerses is miután 3-4 meccs után láttam végre egy GB meccset, és beugrott, hogy honnan is ismerős ez a csapat.

Hát igen Hulk Lacy valóban az, de APvel egy csoportban max második legjobb RB lehet a divben.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Igenis, uram!

SKOL VIKINGS! SKOL! 😀😀😀
😀 😛 xD 😀


SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Milyen atyauristen?Maradj mar...nem lehet!

Szegyent hozol a Zoltanokra...
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Clemmings lábsérüléséről tud valaki valamit?Zoli
Én annyit olvastam, hogy nincs összefüggésben a csúszását okozó lábsérüléssel, és alapvetően egy kis sérülést írnak.balazs799
Köszönöm az információt. Bízok a legjobbakban, hogy minden rendben lesz...

Nagyon jó a profilképed... Majdnem Louie miatt én is sajtfejű lettem 😀 😛 Na meg Lacy az atyaúristen - talán ezt itt is ki lehet nyilvánítani!... 😊

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Clemmings lábsérüléséről tud valaki valamit?Zoli
Én annyit olvastam, hogy nincs összefüggésben a csúszását okozó lábsérüléssel, és alapvetően egy kis sérülést írnak.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Clemmings lábsérüléséről tud valaki valamit?

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-minnesota-vikings/skarface
Érdekes a link. Szerintem ez egy kicsit sötéten festi le a helyzetet (egy-két esetben)... Összességében nincs itt gond. Össze kell szoknia itt 60-70 embernek és kész - ez pedig idő!... Fejlődőképes csapatunk van... S ez a tény a legörömtelibb, mert ezt az elmúlt években nem mondhattuk el...Zoli
Mért lenne sötét? D-nk Diven belül a legerősebb (ha Greenway helyett Hodges-t nézzük).
A támadó oldalon meg Clemmings lesz a Guard szerintem, és AP boostal együtt mindenki nyilván jóval nagyobb tere lesz.
Ráadásul mélységi célpontunk is lesz Wallace személyében.Toca
A színekről és jelzésekről beszélek... Nagyon szubjektívek... 😊Zoli
Persze hogy az, mondjuk túl sokban nem tudok vitatkozni velük.Toca
Nálam Rhodes HQ, és posztokon azon csodálkoztam, hogy nem a kapitány mögé/mellé/elé tették Waynes-t. Továbbá Wallace-t azért goodra értékelném.
A Greenway, Matthews poor értékelés is durva nekem, de ők valóban nem sokkal jobbat érdemeltek volna, de a poor nekem erős.
De igen ez a színskálás módszer amibe a legkönnyebb belekötni, és nem lehet kizárni a szubjektivitást.balazs799
Rhodesnak azért tavaly voltak elég vak meccsei. Pl. Dolphins ellen. Ez szezonbeli teljesítményre adják és igen év vége felé HQ szintet hozott, de összeségében nem volt az.
Wallacenál igen lehet kötekedni igazából Tanehill nem tudta kihasználni.
Greenway nagyon gyenge volt én imádom, de sajna nagyon nem érezte a ritmus. Matthews meg nem csinál semmi olyat amiért jobb értéket kaphatott volna, nem véletlenül került szinte ingyen hozzánk.
Robison below avg-e nem tetszik nekem csak.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-minnesota-vikings/skarface
Érdekes a link. Szerintem ez egy kicsit sötéten festi le a helyzetet (egy-két esetben)... Összességében nincs itt gond. Össze kell szoknia itt 60-70 embernek és kész - ez pedig idő!... Fejlődőképes csapatunk van... S ez a tény a legörömtelibb, mert ezt az elmúlt években nem mondhattuk el...Zoli
Mért lenne sötét? D-nk Diven belül a legerősebb (ha Greenway helyett Hodges-t nézzük).
A támadó oldalon meg Clemmings lesz a Guard szerintem, és AP boostal együtt mindenki nyilván jóval nagyobb tere lesz.
Ráadásul mélységi célpontunk is lesz Wallace személyében.Toca
A színekről és jelzésekről beszélek... Nagyon szubjektívek... 😊Zoli
Persze hogy az, mondjuk túl sokban nem tudok vitatkozni velük.Toca
Nálam Rhodes HQ, és posztokon azon csodálkoztam, hogy nem a kapitány mögé/mellé/elé tették Waynes-t. Továbbá Wallace-t azért goodra értékelném.
A Greenway, Matthews poor értékelés is durva nekem, de ők valóban nem sokkal jobbat érdemeltek volna, de a poor nekem erős.
De igen ez a színskálás módszer amibe a legkönnyebb belekötni, és nem lehet kizárni a szubjektivitást.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-minnesota-vikings/skarface
Érdekes a link. Szerintem ez egy kicsit sötéten festi le a helyzetet (egy-két esetben)... Összességében nincs itt gond. Össze kell szoknia itt 60-70 embernek és kész - ez pedig idő!... Fejlődőképes csapatunk van... S ez a tény a legörömtelibb, mert ezt az elmúlt években nem mondhattuk el...Zoli
Mért lenne sötét? D-nk Diven belül a legerősebb (ha Greenway helyett Hodges-t nézzük).
A támadó oldalon meg Clemmings lesz a Guard szerintem, és AP boostal együtt mindenki nyilván jóval nagyobb tere lesz.
Ráadásul mélységi célpontunk is lesz Wallace személyében.Toca
A színekről és jelzésekről beszélek... Nagyon szubjektívek... 😊Zoli
Persze hogy az, mondjuk túl sokban nem tudok vitatkozni velük.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Behaltam a csákeszen!... 😀 😛

 www.vikings.com/media-vault/videos/Mike-Wallace-Helmet-Cam--Wired-For-Sound/5041a164-57d1-486f-a46c-d1ca3f2b3810?campaign=social_20150603_46923726&adbid=10153334761752836&adbpl=fb&adbpr=64444137835Zoli
k...a jó !!! 😀
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-minnesota-vikings/skarface
Érdekes a link. Szerintem ez egy kicsit sötéten festi le a helyzetet (egy-két esetben)... Összességében nincs itt gond. Össze kell szoknia itt 60-70 embernek és kész - ez pedig idő!... Fejlődőképes csapatunk van... S ez a tény a legörömtelibb, mert ezt az elmúlt években nem mondhattuk el...Zoli
Mért lenne sötét? D-nk Diven belül a legerősebb (ha Greenway helyett Hodges-t nézzük).
A támadó oldalon meg Clemmings lesz a Guard szerintem, és AP boostal együtt mindenki nyilván jóval nagyobb tere lesz.
Ráadásul mélységi célpontunk is lesz Wallace személyében.Toca
A színekről és jelzésekről beszélek... Nagyon szubjektívek... 😊

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-minnesota-vikings/skarface
Érdekes a link. Szerintem ez egy kicsit sötéten festi le a helyzetet (egy-két esetben)... Összességében nincs itt gond. Össze kell szoknia itt 60-70 embernek és kész - ez pedig idő!... Fejlődőképes csapatunk van... S ez a tény a legörömtelibb, mert ezt az elmúlt években nem mondhattuk el...Zoli
Mért lenne sötét? D-nk Diven belül a legerősebb (ha Greenway helyett Hodges-t nézzük).
A támadó oldalon meg Clemmings lesz a Guard szerintem, és AP boostal együtt mindenki nyilván jóval nagyobb tere lesz.
Ráadásul mélységi célpontunk is lesz Wallace személyében.
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-minnesota-vikings/skarface
Érdekes a link. Szerintem ez egy kicsit sötéten festi le a helyzetet (egy-két esetben)... Összességében nincs itt gond. Össze kell szoknia itt 60-70 embernek és kész - ez pedig idő!... Fejlődőképes csapatunk van... S ez a tény a legörömtelibb, mert ezt az elmúlt években nem mondhattuk el...

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
skarface Minnesota Vikings 35
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-minnesota-vikings/
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Behaltam a csákeszen!... 😀 😛

 www.vikings.com/media-vault/videos/Mike-Wallace-Helmet-Cam--Wired-For-Sound/5041a164-57d1-486f-a46c-d1ca3f2b3810?campaign=social_20150603_46923726&adbid=10153334761752836&adbpl=fb&adbpr=64444137835

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Végre van egy jó QB-nk is! 😛
Nem kis örömmel tölt el....
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Egy 50 fős lista az irányítókról!

46. Ponder
44. Manziel
35. Cassel
24. Hill
13. Stafford
---> 12. Teddy Bridgewater !
1. Rodgers

Bővebb leírás a linkben (angolul):
 bleacherreport.com/articles/2330912-br-nfl-1000-ranking-the-top-50-quarterbacks-from-2014

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Azert Felton se volna rossz...ZoliZoltán
Felesleges Norv nem szeret FB-t használni.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azert Felton se volna rossz...
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Ha az OL egészséges marad, akkor futáshoz még mindig elit szinten tudnak blokkolni, és AP újra komoly számokat érhet el.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Nincs ebben semmi szörnyű. AP megpróbálta, nem jött össze. (nincs az ilyen dolgokkal egyedül a profi sportban, csak nagyon nagy feneket kapott már hónapok óta a dolog) Most visszatér dolgozni, és jó helye lesz. A csapat erősebb lesz vele Teddy mögött Norv kezében.
Zimmer összerázza a védelmet és szép évünk lehet.Paulus
Persze, ez az egész médiacirkusz volt, már a elcseréljük - nem cseréljük szitutól, amikor hetente változtatták az állaspontokat csak hogy hír legyen belőle. Pénzt nem fog benthagyni, elengedni meg nem akarjuk ez nagyjából 3-4 hónapja 90%osan fix.
Mehet a hiszti, de ő is tudja, hogy elég reményteljes a csapat és az imázsát is helyreteheti, ha jó idényt tol.
Jövőre lemerem fogadni, hogy a Vikes imádott csillaga lesz megint...
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nincs ebben semmi szörnyű. AP megpróbálta, nem jött össze. (nincs az ilyen dolgokkal egyedül a profi sportban, csak nagyon nagy feneket kapott már hónapok óta a dolog) Most visszatér dolgozni, és jó helye lesz. A csapat erősebb lesz vele Teddy mögött Norv kezében.
Zimmer összerázza a védelmet és szép évünk lehet.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Végre!
Mostantól jöhet az NFL rekord!
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Úgy néz ki, hogy a tékozló fiú visszatér. Dolgozza is ki a seggét a továbbiakban, van mit pótolnia.
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Melyik NFL csapatnak ki volt a valaha volt legjobb játékosa?

Baltimore Ravens - Ray Lewis
---> Minnesota Vikings - Adrian Peterson !
Pittsburgh Steelers - Joe Greene
New England Patriots - Tom Brady
Dallas Cowboys - Emmit Smith

 www.mandatory.com/2014/09/10/the-greatest-player-of-all-time-from-every-nfl-franchise/

Egy kommentelő: "A Vikes tényleg nem tud AP helyett mást? Nekem kicsit furcsa - bár nem ismerem a történelmüket..."

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!