Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mike Wallace: "Nincs kétség afelől, hogy én vagyok az NFL leggyorsabb játékosa. Akinek ez nem tetszik, kiállhat ellenem bármikor. Lehet, hogy lassultam az utóbbi időben, de még így is lefutom a 40 yardot 4,25 másodperc alatt."
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Sajnos ne feledjük, miért is van most még ennyi hasonló játékos roster-en... a sérülések, bizony villám módjára, bármikor lecsaphatnak bárkire... Ne történjen meg persze, de azért nem is szabad félvállról venni.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
AP nem lesz lehozva 1-2 yardos szituációnál, mivel ő simán meg tudja oldani ezeket erőből is. Azt azonbna látni kell, hogy Assiata adottságai nem fedik Banyard adottságait és fordítva sem persze.

Azokat az 1-2 kötelező yardokat megfutni közel sem olyan egyszerű mint gondolnák sokan. a legnehezebb feladatok közé tartoznak, és fizikumban nem biztos, hogy McKinnon vagy Banyard erre a legmegfelelőbb.
Assiata hihetetlen erővel és kezdősebességgel üti meg a behívott gap-et, ezért a védők nehezen fogják minuszban, vagy nullán. Ő ezt tudja, viszont azt stabilan ami kincsnek számít. Amikor neki véget éra tudása az a második sebességbe kapcsolás, vagy az irányváltások. Ami még a hasonló képességű futók közt ritka, azért Assiata keze nem reménytelen, lehet keresni harmadik yardos szituációkkal gyors rövid passzokkal is.
Banyard vagy McKinnon hasonló képességűek, fiziaklitásban futás stilusban is. Nyilván ezek a futók mindhárman akkor jönnek igazán képbe, ha AP nincs. Ilyenkor mi a jobb, ha két hasonló feladatot megoldani tudó Rb-d van a kispadon vagy ha két különböző feladatot megoldani tudó. Ezért Assiata a keretben fog maradni és szerintem ez a helyes döntés.

Már többször mondtam, Assiata nem azért került oda a rövid yardos futásokhoz, mert ő a nagy kedvenc, vagy hogy csináljanak neki sok TD futást, hanem mert AP hiányában nála volt a legvalószínűbb hogy hozza ezeket. Elég stabilan hozta is mint láttuk, ami óriási fegyvertény egyértelmű rövid yardos helyzetekben Goal line szituációkban hozni a 2-3 yardot ami mezőnyben kevés, de itt a rugólábú futók, ha nincs meg az erejük, helyük, idejük hogy rést keresgéljenek, nem tudják ezt felvenni, vagy jóval kisebb eséllyel.

Valamint még egy kulcsszó. harmadik és hosszú szituációban passzvédés!!! Asiatat vagy Banyardot raknád oda paszsot védeni ha éppen aza játék??Paulus
Persze ezeket tudja, nekem idén nem azzal volt baj, hogy ilyeneket ő futott, hanem hogy mást is akartak vele, amire képtelen.
Meglátjuk ki hogy fejlődik, szerintem AP mögött teljesen nyitott a poszt. Asiata kis előnyben van, de az offseasonban dől el remélem Banyard felé minden 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ajj de varom mar,hogy ujra palyan lathassam AP-t.Eletveszely az urge.Foleg ha Cordaek osszekapjak magukat...
Az OL szinten!
A D-nk brutalis...

Jo lesz ez a szezon!
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Olvastam, hogy Patterson állítólag nagyon kemény felkészülést tolt az eddigi holtszezonban, valamint Teddy-vel is gyakoroltak. Nagyon bízom benne, hogy ez az éve jól sikerül. Szerintem az első éve után azt hitte, hogy a bab is hús, és nem tette magát oda a fejlődéséért, remélem ez volt a hiba és tanult belőle, és újra rátér az igaz ösvényre, mert amúgy kiváló adottságai vannak. De ez NFL szinten önmagában szorgalom nélül kevés..
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
AP nem lesz lehozva 1-2 yardos szituációnál, mivel ő simán meg tudja oldani ezeket erőből is. Azt azonbna látni kell, hogy Assiata adottságai nem fedik Banyard adottságait és fordítva sem persze.

Azokat az 1-2 kötelező yardokat megfutni közel sem olyan egyszerű mint gondolnák sokan. a legnehezebb feladatok közé tartoznak, és fizikumban nem biztos, hogy McKinnon vagy Banyard erre a legmegfelelőbb.
Assiata hihetetlen erővel és kezdősebességgel üti meg a behívott gap-et, ezért a védők nehezen fogják minuszban, vagy nullán. Ő ezt tudja, viszont azt stabilan ami kincsnek számít. Amikor neki véget éra tudása az a második sebességbe kapcsolás, vagy az irányváltások. Ami még a hasonló képességű futók közt ritka, azért Assiata keze nem reménytelen, lehet keresni harmadik yardos szituációkkal gyors rövid passzokkal is.
Banyard vagy McKinnon hasonló képességűek, fiziaklitásban futás stilusban is. Nyilván ezek a futók mindhárman akkor jönnek igazán képbe, ha AP nincs. Ilyenkor mi a jobb, ha két hasonló feladatot megoldani tudó Rb-d van a kispadon vagy ha két különböző feladatot megoldani tudó. Ezért Assiata a keretben fog maradni és szerintem ez a helyes döntés.

Már többször mondtam, Assiata nem azért került oda a rövid yardos futásokhoz, mert ő a nagy kedvenc, vagy hogy csináljanak neki sok TD futást, hanem mert AP hiányában nála volt a legvalószínűbb hogy hozza ezeket. Elég stabilan hozta is mint láttuk, ami óriási fegyvertény egyértelmű rövid yardos helyzetekben Goal line szituációkban hozni a 2-3 yardot ami mezőnyben kevés, de itt a rugólábú futók, ha nincs meg az erejük, helyük, idejük hogy rést keresgéljenek, nem tudják ezt felvenni, vagy jóval kisebb eséllyel.

Valamint még egy kulcsszó. harmadik és hosszú szituációban passzvédés!!! Asiatat vagy Banyardot raknád oda paszsot védeni ha éppen aza játék??
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Tavaly Mekit ,iden pedig AP-t sajnalnam nagyon,hogy vegigszenvedik a meccset...minden yardert vert izzadnak....es akkor Asiata beviszi 1 yardrol...nemar.
Ezeket mar Mekinek adtam volna...
AP-vel mondjuk nem biztos,hogy meglepik.
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Hát Asiata-ban annyit látunk, hogy ha 2 yardra vagyunk endzone-tól, akkor bebrusztolja.😊
De most lesz rá egy AP, szóval felszabadul ott is. Meg Asiata viszonylag acélból van, nem az a sérülékeny fajta, ST-ben is jó...
Én is inkább Banyard-ot taranám meg, de tény, hogy Asiata is hasznos tud lenni, backupnak mind2 tökéletes lenne, de McKinnon miatt csak a 3. helyért küzdenek majd.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Az RB sorunkról meg annyit, hogy nálunk a Dallas kezdő RB-je a no. 5!!! lenne a depth charton (Banyard után), és tényleg a melyik ujjunkba harapjunk lesz majd, mikor keretszűkítésre kerül a sor... (Asiata vs. Banyard).Go Vikings!
Én azt is el tudom képzelni simán, hogy Asiata fullback lesz, aztán akkor Banyard már előrébb lesz. Én bízok benne, hogy tényleg láttok benne valamit, nekem még nem sikerült, de hiszek nektek 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nekem is az volt a reakciom hirtelen. 😀
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
OFF
Go Vikings!
Hozzánk is benézhetnél draftot értékelni, engem érdekelnek a riválisok véleményei.
ONBazzani
Első pillanatra kikerekedett a szemem a Go Vikings-ra 😀
Jók az értékelők egyébként!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
OFF
Go Vikings!
Hozzánk is benézhetnél draftot értékelni, engem érdekelnek a riválisok véleményei.
ON

több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Az RB sorunkról meg annyit, hogy nálunk a Dallas kezdő RB-je a no. 5!!! lenne a depth charton (Banyard után), és tényleg a melyik ujjunkba harapjunk lesz majd, mikor keretszűkítésre kerül a sor... (Asiata vs. Banyard).

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
A WR sorunk olyan, amilyen, az biztos volt, hogy C. Johnson a szezon záró harmadában nyújtott teljesítménye alapján stabil 2. számú WR lesz, és Wallace-szal párban számunkra tökéletes. Patterson-ról 2 év után nem mondanak csak úgy le, főleg, hogy azért voltak durván jó meccsei is, vízválasztó év lesz ez neki. Wright, Thielen a jó vízhordók közé tartoznak, amikor játékidőt kaptak, jól tették a dolgukat, mivel alapból cserék, azt a szintet BŐVEN tudják, amit egy csere elkapónak tudnia kell. És jött ugye Diggs, aki tovább bővíti a lehetőségeinket, vele már abszolút elégséges a poszt mélysége.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Most,hogy kicsit utánaolvastam a draftunknak...azért az,hogy Kendricksmnek már az 1. körben,T.J. Clemmonsnak pedig a 2-ban ki kellett volna mennie....azért az nem rossz de nagyon nem! 8-)
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Banyard!Még mindig a tavalyi PS alapján! 😊
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nagyon tervszerű az építkezés amit bemutattunk, jó kis keret lett ez. AP ha visszatér a csatamezőre, (és nem az ügynöke hülyeségeire hallgat), Turner kezei alatt minden téren tudunk támadni. Az O-lineba jó csapatokból hoztunk ott meghatározó játékosokat, és ha valamelyik itt is tudja hozni magát, az a támadó falat is tovább lendíti előre..

A védelem pedig tele van fiatalokkal, akik jó része már Zimmer igényei szeme által lett választva, aki meg régebben az meg ügyes a posztján. A védő csapat szintet ugorhat idén. Tavaly is sokat fejődött, ez pedig nem fog leállni idén sem ilyen húzásokkal.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
😀 A kos Hillre.QB.De most meg latom....pfff.Szerkesztve lett vagy mi a pipa? 😀

Ja,mondjuk picit talan jobban latjak a dolgokat!
Johnson,Wright azerz jo kispajtasa Teddynek.

Wallace szerintetek milyen lesz Nalunk?(kicsit felek vele kapcsolatban...)
Igazi oltozoi hangulat rombolo....ZoliZoltán
Eddig is ott volt, ezért nem értem miről beszélsz 😛
Wallace-tól sokat várok, mert jó mélységi célpont, így könnyen széthúzhatja a pályát, Moss óta nem volt ilyen célpontunk, AP-nek is segíteni fog hiszen, ha mélységben is jók lennénk nem tudják annyira tölteni majd a boxot.

Mondjuk az offseason legnehezebb része most jön, be kell imádkozni Banyardot valahogy az 53-as keretbe, bár egy ekkora ászt kétlem, hogy elengednek, csak Asiataba valaki nagyon szerelmes. 😕
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
😀 A kos Hillre.QB.De most meg latom....pfff.Szerkesztve lett vagy mi a pipa? 😀

Ja,mondjuk picit talan jobban latjak a dolgokat!
Johnson,Wright azerz jo kispajtasa Teddynek.

Wallace szerintetek milyen lesz Nalunk?(kicsit felek vele kapcsolatban...)
Igazi oltozoi hangulat rombolo....
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ilyen lehet most a depth chart (vastaggal akiknek a helye fix):

QB: Teddy, Hill, Kafka (p-squadra T. Heinike)
OL: Kalil, Yankey, Sullivan, Fusco, Loadholt, Berger, T.J. Clemmings, T. Thompson, Mike Harris, A. Shepherd, A. Richardson, B. Aiyegbusi (a polák óriás), A. Wentworth
FB: Ellison, Z. Line
TE: Rudolph, Pruitt, Chase Ford, B. Bostick
RB: AP, McKinnon, Asiata, Banyard, DuJuan Harris
WR: Wallace, Charles Johnson, Patterson, Wright, S. Diggs, Thielen, Kain Colter

DL: Robison, Joseph, Floyd, Griffen, Scott Crichton, Shamar Stephen, Tom Johnson, D. Hunter, B.J. Dubose, Isame Faciane, Justin Trattou
LB: Barr, Kendricks, Greenway, Hodges, Audie Cole, Casey Matthews, M. Mauti, B. Watts, Edmond Robinson
CB: Rhodes, Waynes, Munnerlyn, J. Robinson, T. Newman, S. Prater, M. Sherels, Jabari Price
S: H. Smith, Blanton, T. Mays, Antone Exum, A. Sendejo

K: Walsh
P: Locke
LS: Loeffler, Kevin mcDermottGo Vikings!
ha teddy megfelelően fejlődik nagyon jó kis stabil PO csapat lehet ez évekig.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Jol nez ki!Bar a WR sorunk nem a legjobb...

Hill mar nincs is itt? 😮ZoliZoltán
Szerintem korrekt lesz, nem véletlenül nem draftoltunk oda, az edzői kar lát még potenciált Cordában.
Hovátűnt Damon Hill ? 😀 Vagy kire gondolsz?
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Jol nez ki!Bar a WR sorunk nem a legjobb...

Hill mar nincs is itt? 😮
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Ilyen lehet most a depth chart (vastaggal akiknek a helye fix):

QB: Teddy, Hill, Kafka (p-squadra T. Heinike)
OL: Kalil, Yankey, Sullivan, Fusco, Loadholt, Berger, T.J. Clemmings, T. Thompson, Mike Harris, A. Shepherd, A. Richardson, B. Aiyegbusi (a polák óriás), A. Wentworth
FB: Ellison, Z. Line
TE: Rudolph, Pruitt, Chase Ford, B. Bostick
RB: AP, McKinnon, Asiata, Banyard, DuJuan Harris
WR: Wallace, Charles Johnson, Patterson, Wright, S. Diggs, Thielen, Kain Colter

DL: Robison, Joseph, Floyd, Griffen, Scott Crichton, Shamar Stephen, Tom Johnson, D. Hunter, B.J. Dubose, Isame Faciane, Justin Trattou
LB: Barr, Kendricks, Greenway, Hodges, Audie Cole, Casey Matthews, M. Mauti, B. Watts, Edmond Robinson
CB: Rhodes, Waynes, Munnerlyn, J. Robinson, T. Newman, S. Prater, M. Sherels, Jabari Price
S: H. Smith, Blanton, T. Mays, Antone Exum, A. Sendejo

K: Walsh
P: Locke
LS: Loeffler, Kevin mcDermott

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Csak valjanak be!
Serules ne legyen!
Aztan csapjunk oda mindegy kinek!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rhodes - Waynes - Munnerlyn CB hármas valóban jó mutat. A safety kettős is jó, H. Smith egyenesen remek FS.
De úgy gondolom, egy olyan csoportba, ahol Rodgers és célpontjai, Stafford és célpontjai, és azért Cutler se egy vak QB szvsz, kell a jó sec. Én a draft előtt is titeket tippeltem idénre a legkomolyabb versenytársnak és a draft után csak még inkább biztos vagyok ebben. Kemény lesz az NFC North idén (is). Csak kezdődne már el. 😊


Liverpool Fc fan