Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Harrison Smith-szel remélem hosszabbítunk, és akkor tényleg adott lenne egy jóféle secondary a kövi 7-8 évre.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
 goingdeep.reblog.hu/post-023ZoliZoltán
"Parker kivételével nem is nagyon tudom ki lehetett volna megfelelőbb választás "
Eddig tudtam komolyan venni.Toca
Mi bajotok Parkerrel? Így sokadikra csak megkérdezem márD11
Nekem semmi, én kurvára bírom. Csupán ahogy Wyatt is leírta WR need akkora nem volt, hogy 1.körben őt húzzuk.Toca
Meg azért ha waynes beválik akkor kB 8-10 évre meg van oldva a cb kérdés nálatok


több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
 goingdeep.reblog.hu/post-023ZoliZoltán
"Parker kivételével nem is nagyon tudom ki lehetett volna megfelelőbb választás "
Eddig tudtam komolyan venni.Toca
Mi bajotok Parkerrel? Így sokadikra csak megkérdezem márD11
Nekem semmi, én kurvára bírom. Csupán ahogy Wyatt is leírta WR need akkora nem volt, hogy 1.körben őt húzzuk.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tippem az lenne, hogy nem egy WR-re volt szükségük magasan (Wallace-ban én annyira nem bízom, de CJ-nek nagyon szurkolok draftolása óta 😊 ), mert amúgy rossz tuti nem lett volna.
De amúgy nekem mocsokmód tetszik a Vikings draftja, talán a legjobban a mezőnyben, az első hat húzás mind lájkos, aztán ha valaki hátulról is bejön, az csak plusz.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
 goingdeep.reblog.hu/post-023ZoliZoltán
"Parker kivételével nem is nagyon tudom ki lehetett volna megfelelőbb választás "
Eddig tudtam komolyan venni.Toca
Mi bajotok Parkerrel? Így sokadikra csak megkérdezem már
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
😀 Annal a pontnal nekem is felugrott a szemoldokom... 😀
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
 goingdeep.reblog.hu/post-023ZoliZoltán
"Parker kivételével nem is nagyon tudom ki lehetett volna megfelelőbb választás "
Eddig tudtam komolyan venni.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
 goingdeep.reblog.hu/post-023
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Kicsit ja!😀
Keszulget szepen lassan(igazibol tok gyorsan...)
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
"Kicsit"jól néz ki:cool: (Y)
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Robison mellizom szakadas....IR!? 😕
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Senki nem sír.Csak ennyi értelme van.....ZoliZoltán
Mennyi?
Minél több játékost próbálsz ki annál több esélyed van, hogy találj valaki jót. Volt már sokszoros ProBowler UDFA-nk 90-es években és valszeg lesz is főleg ha Banyard beérik idén! 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Senki nem sír.Csak ennyi értelme van.....
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Olyanra gondoltam aki utana befutott...PB...stb.
Szoval nem igen fogjuk ki...ZoliZoltán
Mostmár azon sírunk, hogy UDFA-k közül nincs Pro Bowlerünk ? Mintha az kurva gyakori lenne 😀
Nekem az is elég lenne ha 1. - 2.köröseink nem lennének bustok, pl. Kalil vagy Patterson mutatna idén valami.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Olyanra gondoltam aki utana befutott...PB...stb.
Szoval nem igen fogjuk ki...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Olyan, aki velünk szerződött le, mint UDFA, és rosterre került kevés van, Sherels és Thielen, meg persze Loeffler a longsnapper. Waiver-ről szoktunk elhozni még korábbi UDFA-kat, akik más csapatoknál kiesnek a rostán. Valaha pl. Asiata is UDFA volt, meg Chase Ford is. Szóval időről-időre sikerül közülük is valakinek megcsípni a végső rostert.Go Vikings!
Erin Henderson is UDFA volt annak idején, bár már nincs itt, pár évet azért egész tűrhetően eljátszott nálunk.helmet
Hát inkább lelkes volt mint jó. Oldalt még elment, középen viszont pont olyan volt mint a többi MLB-nk a tesója óta.
több mint 9 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Olyan, aki velünk szerződött le, mint UDFA, és rosterre került kevés van, Sherels és Thielen, meg persze Loeffler a longsnapper. Waiver-ről szoktunk elhozni még korábbi UDFA-kat, akik más csapatoknál kiesnek a rostán. Valaha pl. Asiata is UDFA volt, meg Chase Ford is. Szóval időről-időre sikerül közülük is valakinek megcsípni a végső rostert.Go Vikings!
Erin Henderson is UDFA volt annak idején, bár már nincs itt, pár évet azért egész tűrhetően eljátszott nálunk.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Jó lenne!EuroPowa!!! 8-)
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Ha már UDFA-k:

 www.vikings.com/media-vault/videos/Babatunde-Aiyegbusi-Highlights--Interview/2dda718d-ba3a-4be1-86cf-8482f4868d89?adbid=10153265277217836&adbpl=fb&adbpr=64444137835&campaign=social_20150510_45537706&short_code=2yqig

Remélem megragad a lengyel srác 😊
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Aham.Köszi.

Szóval Mi nem sok csiszolatlan gyémántot találunk. :-/
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Olyan, aki velünk szerződött le, mint UDFA, és rosterre került kevés van, Sherels és Thielen, meg persze Loeffler a longsnapper. Waiver-ről szoktunk elhozni még korábbi UDFA-kat, akik más csapatoknál kiesnek a rostán. Valaha pl. Asiata is UDFA volt, meg Chase Ford is. Szóval időről-időre sikerül közülük is valakinek megcsípni a végső rostert.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nálunk van egyébként oylan aki UDFA-ként megragadt?
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
 vikingscountry.wordpress.com/2015/05/05/teddy-celpontjainak-listajat-is-erositettuk-a-draft-on/

Pruitt! 8-)
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Kalil.Akkor meg is igaz volt.
Na akkor megnyugodtam.
Skol Matt! 😀
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Waynes már alá is írt:
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/05/07/trae-waynes-signs-with-vikings/

Kalil pedig műtétek után lábadozik, valszeg TC-re már 100%-os lesz. És valóban kemény sérülésekkel mind2 térdében játszotta végig a szezont, így kicsit érthető, hogy nem volt elit.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0