Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Peter King's Power Ranking:
1. Baltimore
2. Seattle
3. Green Bay
4. Kansas
5. New England
---> 6. hely: Minnesota Vikings !!!
"This is reliant on so many things. Adrian Peterson showing up number one. But finding a consistent pass-rush is key too, as is the continued maturity of Teddy Bridgewater. I pick the Vikes here because if you ask me for one rising team if two or three vital things go right, I’m picking Minnesota."

 mmqb.si.com/2015/06/01/nfl-power-rankings-peter-king-daughter-wedding/

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
rva 4 102 — Me for President!
Peterson csak egy kicsivel több garantáltat akar a még hátralevő ~40 milliójából.
az egész "ügy" csak egy mediahack. nem is értem, hogy bírják röhögés nélkül leírni az újságírók a visszavonulós dolgot is...
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Az egész sajtó még mindig a Peterson-üggyel és a negatív magatartásával foglalkozik. A kommentelőknek már elege van az egészből.

Ki mennyi esélyt lát arra, hogy Peterson játszani fog 2015 augusztusától?
Ha visszatér, akkor mindezt mi fogja indokolni - miért focizna?
Ha visszatér valóban ugyanazt a Petersont fogjuk látni, aki a mi hősünk (volt), ugyanolyan hévvel fog küzdeni a csapattal a csapatért?

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
OTA 1. heti összefoglaló (MV):

 vikingscountry.wordpress.com/2015/05/31/ota-15-1-heti-osszefoglalo/Zoli
Jó olvasni az iyleneket! 😊
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Szezon IR.
Mellizom szakadas.ZoliZoltán
Ezt már másodjára írod be, de igazából azt monfják week 1-re már játszhat vagy max 1-2 hetet kell plusszba kihagynia.
AP meg 1 év alatt több szempontból is bemutatja, hogy hiába a ligalegjobb futója ettől még emberileg nem túl nagy értéket képvisel.
Amúgy meg visszavonulni nem fog ennyi pénzt, hülye lenne otthagyni, hisztizik egy picit aztán majd beáll a sorba ha nem akkor meg jön Banyard 😀
Clemmingsnél már draftolásakor felmerült, hogy guard lesz, Loadholtot nem tudja kiszorítani, így marad a Guard poszt.
Waynestől én még kicsit félek, remélem hamar ráérez élesben is.
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
OTA 1. heti összefoglaló (MV):

 vikingscountry.wordpress.com/2015/05/31/ota-15-1-heti-osszefoglalo/

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
A tavalyinál csak jobban megvédik majd Teddynket....
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
A lényeg, hogy sztem Fusco jó az egyik guard szerepre, legyen az bal vagy jobb oldali, így tényleg csak a fiatalokon múlik, kié lesz a másik poszt. Csak ne járjunk úgy, mint tavaly, hogy fél fal kidől, és egyedül Berger volt képes felnőni a kezdő szinthez, a többiek meg nem. Most azért van matéria, drafton is jöttek emberek, vki csak beválik a féltucat jelöltből.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/05/29/teddy-bridgewater-getting-more-comfortable-as-a-leader/?utm_network=facebook&utm_post=3746001&utm_source=FB%20-%20SNF%20on%20NBC&utm_tags=srm%5Bfootball%2Carticle%5D

+ 1 tweet:

SiriusXM NFL Radio
@SiriusXMNFL

MTC D Line Rankings: NFC North

- Mills:
1. MIN
2. GB
3. Lions
4. Bears

- Pat:
1.MIN
2. DET
3. GB
4. Bears

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
"A LG általában húzósabb poszt, mint a RG." - egyetértek...

 www.youtube.com/watch?v=m21SyRj7B_8

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az RG a nehezebb poszt és a fontosabb is 😊
Bár ezzel nem sokan értenek egyet (még 😛)
Nálunk egy Kline is jól elkarcolt LG-ként, RG-ként viszont nincs annyi segítség

több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
A LG általában húzósabb poszt, mint a RG. Fusco nagyon jól bevált nálunk, ha nem is elit guard, de a jobbak közé tartozik, simán elboldogul baloldalt is. Ha Kalil egészséges és visszatalál régi formájához az a Kalil-Fusco-Sullivan trió ütős lesz, mivel ők nem csak run prot-ban, de pass prot-ban is jobbak, mint Loadholt, vagy Clemmings. Egy hasonló lépést már vártam egy ideje, reméljük beválik.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Jómagam szívesen látnám még AP játékát a ligában. Úgyis az egész átfordult pass heavy-be. Nekem hiányoznak az olyan elit futók, mint amilyen ő is.

több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Kellemesebb (?) téma:
megy a variálás a fallal, perpill így néz ki: Kalil - Fusco - Sullivan - Clemmings - Loadholt.

Valaki tud bármi kommentárt fűzni Clemmings G posztjához? Egyetemen T-t játszott, tudom hogy sokat közülük be is mozgatnak G-nak az NFL-ben, csak csodálkozom hogy Fusco helyére került, pedig az az oldal kezdett összeállni (leszámítva hogy tavaly Fusco meg Loadholt is lesérült vagy 6 hét után...). Van valami nagy különbség a LG-RG posztok között, vagy miért a rookie megy jobb oldalra és a bejáratott játékos kerül egy új helyre?
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Peterson épp Twitteren vágja ki a hisztit. Nem igazán érzi át szerintem, hogy mit is tett és hogy mennyire kiszabott a csapattal mind játék, mind pénzügy, mind reklám terén. Értem én, hogy a kevéske megmaradt éveiből a legnagyobb suskát akarja szakítani, de b*****g...spiczi
Ha már Peterson belekezdett ebbe a szócsatába. Én meg azt mondom, hogy simán lennék az NFL-ben olyan rabszolga, aki 14 millát vág zsebre évente, nem beszélve a szponzori pénzekről. Mondjuk a szponzori pénzek már nem nagyon aktuálisak Peterson-nak.
több mint 9 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Ránéztem én is, hát ez szánalmas Adrian....
It's all about honoring you're contract!
Ez meg, áhh hagyjuk is... 😀
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Peterson épp Twitteren vágja ki a hisztit. Nem igazán érzi át szerintem, hogy mit is tett és hogy mennyire kiszabott a csapattal mind játék, mind pénzügy, mind reklám terén. Értem én, hogy a kevéske megmaradt éveiből a legnagyobb suskát akarja szakítani, de b*****g...
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Szezon IR.
Mellizom szakadas.ZoliZoltán
Nem eszik olyan forrón a kását. Elvileg nincs nagyobb baja, ez a vizsgálatok alkalmával kiderült. Nem szezon IR, de jó ha felkészül Crichton és Hunter a bevetésre.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Szezon IR.
Mellizom szakadas.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Brian Robisonnal mi a helyzet egyébként? Olvastam még régebben, hogy összeszedett valami sérülést vagy mi?


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nagyon gaz amit muvel....meghulyult az emberunk...
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
AP a visszavonulasat fontolgatja a CBS szerint.ZoliZoltán
Fontolgat ő mindent. Lövése sincsen mit csináljon kínjában. Most viszont ultimátumot kapott Zimmer-től. Vagy nálunk játszik vagy sehol.
Ennyi kell. Nehogy már ő magyarázza meg, hogy négy sarka van a körnek!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
AP a visszavonulasat fontolgatja a CBS szerint.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
 vikingscountry.wordpress.com/2015/05/26/peterson-ota-kosz-nem/
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Már miért ne hosszabbítanánk vele? 😛