Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
ESPN, PFF: Vikings have top-10 talented roster in NFL --->


 min.247sports.com/Bolt/ESPN-PFF-Vikings-have-top-10-talented-roster-in-NFL-37700974Zoli
Ez bezony nem rossz! 😊
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
ESPN, PFF: Vikings have top-10 talented roster in NFL --->


 min.247sports.com/Bolt/ESPN-PFF-Vikings-have-top-10-talented-roster-in-NFL-37700974

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
"Bár Adrian Peterstontól minden csapattársa oda-volt meg vissza, amikor visszatért az edzésekre, de Mike Zimmer vezetőedző elmondta, az előszezonban várhatóan nem fog pályára lépni a running back."
(120 yard)

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Zimmer papa június 5-én ünnepelte az 59. strigulát - minden jót kívánunk a papának!

 min.247sports.com/Bolt/WATCH-Mike-Zimmer-receive-birthday-spankings-via-Rhodes-Newman-37691801


Mike Zimmer, head coach (wikipédia):

 en.wikipedia.org/wiki/Mike_Zimmer

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Jerick McKinnon Helmet Cam (showtime):

 www.vikings.com/media-vault/videos/Jerick-McKinnon-Helmet-Cam--Wired-For-Sound/b36da6f1-d851-4d9e-881f-7980efbd2c9c?campaign=social_20150610_47313226&adbid=10153350115012836&adbpl=fb&adbpr=64444137835

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
"Absolutely, we can win the Super Bowl" - Vikings owner, Zygi Wilf.


 www.foxsports.com/north/story/minnesota-vikings-owner-zygi-wilf-as-optimistic-as-he-s-ever-been-with-adrian-peterson-061015

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Gerix New York Giants 139
Szerintem 3 ELITE RB van a ligában, Lynch, Charles és AP, honorable mention McCoy.Go Vikings!
L.Bell,Matt Forte,healthy Arien Foster,Lacy,igy teljes a nevsor.Gerix
Forte egy nagyon jó offense játékos, aki új távlatokba helyezte az RB-posztot, de (nekünk szerencsére) már nem elite, ettől még komoly tényező a mezőnyben, én bírom is, és ha három évvel ezelőtt kérdezed, simán rávágtam volna, hogy nincs még egy ilyen effektív futó a ligában. Foster-t is bírom, de ő már elkopott, ez van, ha valakit stabilan minden évben így lemorzsolnak, az előbb-utóbb elfogy, ő már bizony fogyogat rendesen. Bell esetében várjunk még 2-3 évet és utána meglátjuk, Lacy pedig azért marha sokat profitál abból, hogy MVP Rodgers dobálgat mellette, persze ettől még nagyon jó RB ő is, de én (még) nem tartom überman-nek.Go Vikings!
A te magyarazatod jobban elfogadom es tiszteletben tartom,mint az 5+yardos baromsagot!Forteval kapcsolatban tovabbra is ellenkezo velemenyen vagyunk,de ezzel abszolut nincs problema!Fostert tenyleg agyonterheltek az evek alatt,de 2010 tol jo full back nelkul hozta a yardokat,ugy hogy full loaded volt a dline ellene,mert nem volt AJ kivul hasznalhato receiver az atlagos iranyitok szamara. A fal jobb oldala kuka volt az evek folyaman a texansba,nehez volt ott futni.All day Peterson magasan kiemelkedik a mezonybol,es az sem von le semmit az ertekebol,h a liga egyik legjobb fullbackje blokkolt neki.Lynch meg az akit hozza tudnam hasonlitani,de a maradek 2-3 megemlitett jatekos is elite teljesitmenyt produkal.Nem vitazni szerettem volna,es elfogadom ha vki jo indokkal mas velemenyen van.
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Szerintem 3 ELITE RB van a ligában, Lynch, Charles és AP, honorable mention McCoy.Go Vikings!
L.Bell,Matt Forte,healthy Arien Foster,Lacy,igy teljes a nevsor.Gerix
Forte egy nagyon jó offense játékos, aki új távlatokba helyezte az RB-posztot, de (nekünk szerencsére) már nem elite, ettől még komoly tényező a mezőnyben, én bírom is, és ha három évvel ezelőtt kérdezed, simán rávágtam volna, hogy nincs még egy ilyen effektív futó a ligában. Foster-t is bírom, de ő már elkopott, ez van, ha valakit stabilan minden évben így lemorzsolnak, az előbb-utóbb elfogy, ő már bizony fogyogat rendesen. Bell esetében várjunk még 2-3 évet és utána meglátjuk, Lacy pedig azért marha sokat profitál abból, hogy MVP Rodgers dobálgat mellette, persze ettől még nagyon jó RB ő is, de én (még) nem tartom überman-nek.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
X. Rhodes Helmet Cam:

 www.vikings.com/media-vault/videos/Xavier_Rhodes_Helmet_Cam_Wired_For_Sound/d5ececa3-063f-458c-8dd2-7dd6c2bbcd66

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Ez már jobban megállja a helyét, de szerintem még mindig túl leegyszerűsített. Ennél azért több összetevő van az NFL-ben.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Szerintem 3 ELITE RB van a ligában, Lynch, Charles és AP, honorable mention McCoy.Go Vikings!
L.Bell,Matt Forte,healthy Arien Foster,Lacy,igy teljes a nevsor.Gerix
Arien miért nem rögtön Ariel ?
Maradjunk annyiba, hogy elitenek azt nevezném, aki egy szezonban 5+ os átlagot tudott csinálni futásonként,
ez AP, Charles és Lynch és McCoy bár tavaly szar idénye volt. Bell-t és Lacy-t ide lehet venni mint másodévesek akik úgy tűnik bekerülnek ebbe a körbe, de Fostert hagyjuk kurvasok carryből csinál nagy számokat, nem csoda, hogy belesérül.
Fortét ha elkapási hatékonyságával együtt nézzük még beférhet, de a tavalyi szezonja után nem tenném be.Toca
1000+ yard rushing yard,800+ receiving yard Fortetol legutobb.Valoban rossz szezonja volt☺Jah,amugy egy rb fut,elkap es blokkol.Igy nezzel mar egy running backet!Foster evek ota top dog,meg ugyis h sokszor serult.Konzisztenciat neznek ,nem baromsagokat mint te!5+ yard futasonkentki atlag jelenti nalad azt h vki elite vagy nem elite akkor eleg rossz szemleleted van.Gerix
Nem csak az, de nem véletlen hogy mégis csak 4-en tudták ezt teljesíteni (1500 yarddal igen lehagytam most látom). Szép dolog az 1000+ yardos szezon de azért ha valaki 3,9 yardos átlaggal teszi ezt vagy 5+ os átlaggal nagyon nem mindegy szerinted igen, kérdez meg egy edzőt. Forte nálam nagy underdog én nagyon bírom, de tavaly közel sem volt jó éve önmagához képest. De mint írtam ő még belefér, inkább mint Forte.
De hatalmas szakértelmed nem kérdőjelezem meg, hisz tudjuk aki 1000 yardot fut az már elite futó, tökmindegy, hogy miként. Hisz teljesen mindegy valaki mennyit fut átlagban futásonként ezt az adatot általában csak dísznek teszik ki. Teljesen mindegy hogy 1500 yardot 300 vagy 350 futásból teszi meg hiszen az az 50 play lófaszt nem számít ebben a játékban.

Maradjunk annyiba, hogy elitenek azt nevezném, aki egy szezonban 5+ os átlagot tudott csinálni futásonkéntToca
Szóval akkor Justin Forsett, Lamar Miller és Jeremy Hill is elit? (Ők csak tavalyról).
Egy 5+ szezont összerakni nem olyan nehéz. Én inkább a konzisztenciát nézném. Ki az, aki szezonról-szezonra jó számokat rak fel.Szamár
Igen sőt Kaepernick is, meg Wilson és Newton is hiszen bőven 5+ felett hozták ezeket a számokat.
De éreztem, hogy mellé kellett volna csapnom, hogy 1500 yard 5+ os átlaggal, úgy hogy kvázi passz játék elég harmatos mellette értsd odafigyelnek rá. Meg hát gondoltam azt nem kellett mellétennem, hogy emellett azért mikor nem érték el ezt a számot is igen komoly számokat hoztak.
Nem mintha Foster mellett lenne passzjáték, de nálam ő 2010-es éve óta, nem tudott meggyőzni, hogy adott idényben top5 futó lett volna. Az pedig már 5 éve volt.
Persze ha elite alatt a top10 futót értjük akkor igen ő is elite, én és ahogy néztem Go Vikings is ezzel a jelzővel max top5-t jelzem, ebbe Forte beleférhet az elmúlt 5 évével, Foster nálam nem, de ezek ízlések és pofonok, mondjuk kíváncsi vagyok hány embert találsz aki szerint perpill Foster top5-s futó.
De egyébként hiányos érvelésemről a jelzés jogos 😉, te legalább nem vetted személyeskedőre, úgy tűnik már itt ez is ritka...
Mondjuk én nem vagyok akkor szakértő azt el kell ismernem mint egyes Giants fanok sajnos, de majd igyekszem.
több mint 9 éve
Gerix New York Giants 139
Szerintem 3 ELITE RB van a ligában, Lynch, Charles és AP, honorable mention McCoy.Go Vikings!
L.Bell,Matt Forte,healthy Arien Foster,Lacy,igy teljes a nevsor.Gerix
Arien miért nem rögtön Ariel ?
Maradjunk annyiba, hogy elitenek azt nevezném, aki egy szezonban 5+ os átlagot tudott csinálni futásonként,
ez AP, Charles és Lynch és McCoy bár tavaly szar idénye volt. Bell-t és Lacy-t ide lehet venni mint másodévesek akik úgy tűnik bekerülnek ebbe a körbe, de Fostert hagyjuk kurvasok carryből csinál nagy számokat, nem csoda, hogy belesérül.
Fortét ha elkapási hatékonyságával együtt nézzük még beférhet, de a tavalyi szezonja után nem tenném be.Toca
1000+ yard rushing yard,800+ receiving yard Fortetol legutobb.Valoban rossz szezonja volt☺Jah,amugy egy rb fut,elkap es blokkol.Igy nezzel mar egy running backet!Foster evek ota top dog,meg ugyis h sokszor serult.Konzisztenciat neznek ,nem baromsagokat mint te!5+ yard futasonkentki atlag jelenti nalad azt h vki elite vagy nem elite akkor eleg rossz szemleleted van.
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Maradjunk annyiba, hogy elitenek azt nevezném, aki egy szezonban 5+ os átlagot tudott csinálni futásonkéntToca
Szóval akkor Justin Forsett, Lamar Miller és Jeremy Hill is elit? (Ők csak tavalyról).
Egy 5+ szezont összerakni nem olyan nehéz. Én inkább a konzisztenciát nézném. Ki az, aki szezonról-szezonra jó számokat rak fel.
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Az, hogy ki a legjobb soha nem eldönthető kérdés, de AP nagyon jó lesz idén szerintem. Tudjuk milyen ha bizonyítani akar, és most ez szinte garantált. ráadásul Norv rendszerében többet kereshetik passzal is, Viszont AP-re olyan szinten figyelnek, hogy szint mindig állítanak rá valakit, ami nem könnyíti meg a passz lejátszást rá. Nem nagyon szokták elfelejteni a zónák alatt, hogy elkapás után beindulhasson..

Állat lesz, mint ahogy szerintem az O is idén, Zimmer pedig tovább csiszolja a védelmet az új elemekkel, szóval komoly előrelépést várok idén.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Szerintem 3 ELITE RB van a ligában, Lynch, Charles és AP, honorable mention McCoy.Go Vikings!
L.Bell,Matt Forte,healthy Arien Foster,Lacy,igy teljes a nevsor.Gerix
Arien miért nem rögtön Ariel ?
Maradjunk annyiba, hogy elitenek azt nevezném, aki egy szezonban 5+ os átlagot tudott csinálni futásonként,
ez AP, Charles és Lynch és McCoy bár tavaly szar idénye volt. Bell-t és Lacy-t ide lehet venni mint másodévesek akik úgy tűnik bekerülnek ebbe a körbe, de Fostert hagyjuk kurvasok carryből csinál nagy számokat, nem csoda, hogy belesérül.
Fortét ha elkapási hatékonyságával együtt nézzük még beférhet, de a tavalyi szezonja után nem tenném be.
több mint 9 éve
Gerix New York Giants 139
Szerintem 3 ELITE RB van a ligában, Lynch, Charles és AP, honorable mention McCoy.Go Vikings!
L.Bell,Matt Forte,healthy Arien Foster,Lacy,igy teljes a nevsor.
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
OTA 2. heti összefoglaló:

 vikingscountry.wordpress.com/2015/06/08/ota-15-2-heti-osszefoglalo/

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Szerintem 3 ELITE RB van a ligában, Lynch, Charles és AP, honorable mention McCoy.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Jo hat amit a palyan muvel az nem mindegy.Azon kivul a mostani dolgai kritikan aluliak...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Szerintem ,akkor is Ő a legjobb RB!!!ZoliZoltán
Még jó hogy pár hete a pokolba kivántad 😛
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
No ring to it: Best NFL players with no Super Bowl wins --->

 www.foxsports.com/nfl/photos/no-super-bowls-dan-marino-fran-tarkenton-jim-kelly-tony-gonzalez-barry-sanders-randy-moss-111014?cmpid=tsmfb%3Afscom%3Anflonfox#img_2

Frank Tarkenton QB
Randy Moss WR
Alan Page DL (Purple People Eater)


A szomorú pillanatok, a történelmünk részletei (összeollózva röviden):
"1968-ra a munka be is érett, hiszen a Minnesota 8-6-os mérleggel megnyerte a divíziót és csak az NFL-döntőben kapott ki a Colts-tól. 1969-ben dupláztak, és az NFL-AFL összeolvadás előtti utolsó NFL bajnoki cím is az övék lett, ám a Super Bowl IV-en hatalmas meglepetésre vereséget szenvedtek a jóval esélytelenebbnek tartott Chiefs-től (7-23)...
1975-ben a konferenciadöntőn véreztek el drámai körülmények között; a Dallas az utolsó másodpercekben Roger Staubach TD-t érő Haily Mary átadásával nyerte meg a meccset. Hiába tűnt szinte egyértelműnek, hogy a passz előtt az ellenfél egyik falembere szabálytalankodott, a bírók megadták a TD-t. Azonban ez sem vetette vissza a Lilákat, 1976-ban megint a Super Bowlig verekedték magukat, hogy újabb tőrt döfve a szurkolók szívébe újfent az álmok kapujában bukjanak el..."

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Szerintem ,akkor is Ő a legjobb RB!!!
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
 goingdeep.reblog.hu/meg-mindig-adrian-peterson-a-legjobb

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Hát igen Hulk Lacy valóban az, de APvel egy csoportban max második legjobb RB lehet a divben.balazs799
Valami ilyesmire gondoltam én is. 😊