Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Én nagyon Peat-et szerettem volna.... :-/
De már kibékültem ezzel a pickkel,Zimmer azért csak tud valamit! :p

Ma van esélyünk Guardra?
Mondjuk ILB kéna...oda valaki?
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Trae Waynes lett a kiválasztott. Jó döntés részünkről.KmetyG
Hat en tovabbra se vagyok kibekulve ezzel a pickkel. Remelem Waynes ramcafol, de Petersnel jobban orultem volna.
Nem volt feltrade pedig addigra felebredtem az endzoneban 😀
De igazabol a mai nap fogja meghatarozni a draftunk.
Meglepoen sok opciot latok.
1. MLB Anthony kiment innentol szamomra nem vonzo, a csapat szamara viszont az lehet.
2. Collins, ezutan a pick utan Waynessel is kibekulnek. Egy csapasra oldanank meg hatul a gondot tobb evre.
3. WR-WR Wallace tuloldalara jo lenne valaki. DGB-t a nepnek.
4. Oline, nem hiszem
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Remelem Legionk lesz! 😀 8-)
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Ja, ahol választottunk 3 lehetséges opció volt, Waynes, Peat vagy letréd, Peat kettővel késöbb ki is ment, és 1. körben 4 CB-t is elvittek, szóval a letréd se lett volna kockázatmentes... Waynes-nek örülök, még nem kiforrott CB, de 2 év alatt csak 2 engedett TD az nálam dícséretes, nem egy Josh Robinson szint.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Trae Waynes lett a kiválasztott. Jó döntés részünkről.
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Mindjárt draft!😊

Jó helyen draftolunk, első két kört jó lenne nem elszúrni!

posztok szerint:

QB: nem kell
OL: Ha Scherff-et vinnénk, király lenne, Peat se rossz mondjuk, ha első körben hátra trédelünk Flowers, Fisher, Ogbuehi még mind minőségi opciók, nem rossz az idei OL class.
WR: nekünk 1-2. körben felesleges
TE: 2. körben Maxx Williams mert hazai srác, amúgy ide se kell igazán 1-3. körben új ember
RB: ha a Gurley, Gordon, Coleman trióból elérhető vki, akkor még az AP trade is befér😊
DT: nem hiszem, hogy ide nagyon kellene ember a Floyd, Joseph páros mellé, de szerencsére mély a class, ha vki csúszik, miért ne, jó playerek vannak itt, mint Malcolm Brown, Jordan Phillips vagy Carl Davis, ha vki lecsúszik 2. kör végére, ne adj isten ott lesz még 3. körben, hát üsse kő!
DE ide se kell ember, bár személy szerint Preston Smith-nek örülnék😊
OLB: fene tudja, sztem ott jól állunk, talán ha csúszik Harold vagy az LSU-s Daneille Hunter, de ide max 3. kör után hozunk vkit
ILB: kéne egy jó belső LB, Kendricks vagy Anthony a 2. körben SZUPER lenne!!!😊
CB: sok jó corner van, Waynes-en kívül is ott van még Byron Jones, Rowe vagy épp Jalen Collins, szóval ez is vállalható opció
FS/SS: annyira nem hiányposzt, hacsak nem szemezünk Collins-szal vagy Randall-lel, akik sztem jó kis játékosok lesznek a profik között is.

Így hirtelen ennyi, várom, mi lesz ma meg holnap.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Adrian Peterson tegnap ennyit mondott egy Dallas-i újságírónak:
"Jó lenne a Dallas-ban játszani".



Adam Schefter, aki azért nem szokott hülyeségeket beszélni azt mondta, hogy ma van esély arra, hogy Peterson-t eltradeljük.ZoliZoltán
Ezt en us megmondtam volna 😛 Bar meg mindig nem latok realis eselyt ra. Bar Spielmen ha olyan ajanlatot kap lenduletbol bolint.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Adrian Peterson tegnap ennyit mondott egy Dallas-i újságírónak:
"Jó lenne a Dallas-ban játszani".



Adam Schefter, aki azért nem szokott hülyeségeket beszélni azt mondta, hogy ma van esély arra, hogy Peterson-t eltradeljük.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Ez nagyon jó! :megható:

Peterson ügy bonyolódik...ZoliZoltán
Mire gondolsz ?
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez nagyon jó! :megható:

Peterson ügy bonyolódik...
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Szeretnék megosztani egy 1 perces kis videót! 😀
azt hiszem ezért is szeretem ezt a sportot
 www.youtube.com/watch?v=toasMKQ5ivc&feature=youtu.be
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez is egy elé kemény sorsolás...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Na és nem esett szó még a scheduleról.
Niners Away
Lions Home
Chargers Home
Broncos Away
Bye
Chiefs Home
Lions Away
Bears Away
Rams Home
Raiders Away
Packers Home
Falcons Away
Seahawks Home
Cardinals Away
Bears Home
Giants Home
Packers Away

Illene egy jót bekezdeni. Ha Playoffot szeretnénk az elején meg kéne nyomni nagyon! Persze odébb van még.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Ha valóban ezt kérjük akkor nem megy AP sehová, és szerintem már jó lenne ha mindenki - főleg az érintettek - tudomásul venné ezt.vsanyi132
1 hét múlva kiderül 😊
Amúgy továbbra is azt érzem a manager akarja leginkább a váltást és tüzeli AP-t és próbálja összehozni a tradet (gondolom csurranna cseppenne neki valami), de végül maradni fog
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Ha valóban ezt kérjük akkor nem megy AP sehová, és szerintem már jó lenne ha mindenki - főleg az érintettek - tudomásul venné ezt.

több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com

Csak tudnám mit adnának érte? 1/1-et kétlem. 2/2 + jövő évi valami esetleg?
Nekem nem tetszene.Toca
Doug Martin meg szotyi, ha van eszük. De nincs szóval Martin plusz + 2. vagy 3. kör. 1/1-et nem hinném hogy elkótyavetyélik, ezt még Lovieból se nézem kiD11
Doug Martin 2 éve folyamatosan sérült. Mondjuk egy Martin + 2,kör már megfontolandó.
Csak az a gondom, 1000 yardot se futott ÖSSZESEN az elmúlt 2 évben. Akkor már inkább Banyard 😀Toca
én megmondom mit kérünk érte:
egy kezdő és jó CB-t vagy egy első és második körös választást. Na ki ad ilyet?
A Cardinals-al jöhetne a Peterson-Peterson csere. 😊
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan

Csak tudnám mit adnának érte? 1/1-et kétlem. 2/2 + jövő évi valami esetleg?
Nekem nem tetszene.Toca
Doug Martin meg szotyi, ha van eszük. De nincs szóval Martin plusz + 2. vagy 3. kör. 1/1-et nem hinném hogy elkótyavetyélik, ezt még Lovieból se nézem kiD11
Doug Martin 2 éve folyamatosan sérült. Mondjuk egy Martin + 2,kör már megfontolandó.
Csak az a gondom, 1000 yardot se futott ÖSSZESEN az elmúlt 2 évben. Akkor már inkább Banyard 😀
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány

Csak tudnám mit adnának érte? 1/1-et kétlem. 2/2 + jövő évi valami esetleg?
Nekem nem tetszene.Toca
Doug Martin meg szotyi, ha van eszük. De nincs szóval Martin plusz + 2. vagy 3. kör. 1/1-et nem hinném hogy elkótyavetyélik, ezt még Lovieból se nézem ki
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez hülyeség.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan

Csak tudnám mit adnának érte? 1/1-et kétlem. 2/2 + jövő évi valami esetleg?
Nekem nem tetszene.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
AP-t visszaengedte kegyeibe Goodell


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
Nekem tetszik, bár Coates-t én hanyagoltam volna, jobb elkapók is voltak bent
(csak hogy ne legyél hozzászólás nélkül 😀)Klaci79
Kre gondolsz ? Az összes általam kinézett WR már kiment.
Rashad Greene hát nekem nem tetszik, McBride meg háát.Toca
Nem tom...lehet én egy körrel később húztam volna, Chris Conley-t pl...
igaznak tűnik a szóbeszéd, Coates még a combine-on is droppolt egyfolytában...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Nekem tetszik, bár Coates-t én hanyagoltam volna, jobb elkapók is voltak bent
(csak hogy ne legyél hozzászólás nélkül 😀)Klaci79
Kre gondolsz ? Az összes általam kinézett WR már kiment.
Rashad Greene hát nekem nem tetszik, McBride meg háát.
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Draftoltam egyet mock draft gameben, bár általában sose szóltok hozzá, de azért idén is bemásolom 😀
Toca
A játékosokat az elsőkör várományosokat kivéve nem ismerem, de a posztok alapján az első 3-4 kör nagyon fasza. Várom már a draftot, kíváncsi vagyok Spielman vajon megül-e a seggén vagy megint feljövünk az első kör végére valakiért. Szerintetek van olyan játékos akiért esetleg előreugrunk?
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
Draftoltam egyet mock draft gameben, bár általában sose szóltok hozzá, de azért idén is bemásolom 😀
1 11 Minnesota Vikings Marcus Peters, CB (Washington): Waynest jobban szereti mindenki, de Vassadi mockja óta nézegettem és több potenciált látok benne mint Waynesben. Karakter problémákat meg Zimmer majd orvosolja.
2 45 Minnesota Vikings Stephone Anthony, ILB (Clemson): MLB posztunk nem megoldott, szerintem Anthony király lesz. Ha nem tradelünk fel simán kinézek egy LB draftot itt. WR-ek közül kiment mindenki akiért picket áldoztam volna.
3 76 Minnesota Vikings Sammie Coates, WR (Auburn): Inkább falember kéne, Marpet-n gondolkodtam, de Coates ezen a helyen szerintem kurva jó deal lenne, így nem hagytam bent.
4 110 Minnesota Vikings Mitch Morse, OG (Missouri): Kellett már egy guard John Millert néztem ki pont kiment, így jött Morze, lehet simán bust lesz ahogy legtöbben mondják, ki tudja én látok benne fényt 😀
5 137 Minnesota Vikings Corey Crawford, DE (Clemson): DE-t Clemsonról? Come on Maaan! Mondjuk beasley rohangált a másik oldalt szóval simán bust esélyes, szerintem depth-be jó lenne
7 228 Minnesota Vikings Max Valles, OLB (Virginia): 7.körben egy project játékos OLB-nek, akiben sok potenciált látok, de idő míg kiforr.
7 232 Minnesota Vikings Kyle Loomis, P (Portland State): Nincs mit szépíteni rühellem Locket, nem kicsit nagyon 😀.
Összeségében egy OT-t még terveztem húzni, de senki nem tetszett az éppen bentlévőkből. RB draftot is sokan mondanak de amíg AP itt van, Asiataba belevan buzulva a stáb, McKinnon egészen jól mozog és egy future HOF Banyard is állatkodásra kész, felesleges.
Jah és nem, nem hiszek a Teddy - Parker reunionban 😀Toca
Nekem tetszik, bár Coates-t én hanyagoltam volna, jobb elkapók is voltak bent
(csak hogy ne legyél hozzászólás nélkül 😀)